Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.545.157
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Njuškalo biseri

Za 4 jezgreni procesor napisao da je 8 jezgreni, u naslovu 32 gb rama a u opisu 16, grafa 8 gb SPEŠL SPEJS ŠATL EDIŠN....

Ma zapravo to je nebitno, glavno da svaka komponenta blješči u duginim bojama ko u diskaču iz 70ih. Na to će neki neuki klinac pasti najprije, neće ni gledati komponente.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 15:26 (vrinho).
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Grafa sluzbeno i je special edition :) https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-rx-580-8g-g5-se Precijenjeno je, ali nemoj mi Sapphire dirat :P Uglavnom, sve SE imaju RGB ventilatore i mozda jos nesto, nisam siguran sto. Imas npr. i 5700 XT SE. Ja trenutno imam ovu ko iz oglasa, a prije davno sam imao i obicnu sivu 580, ali ta je bila 4GB tako da nemogu opravdano reci da je ova tiša jer moguce da je i alu hladnjak deblji itd. Uglavnom, precijenjeno svakako kao i hrpa Intel oglasa.

4 godine
protjeran
offline
12 godina
offline
Njuškalo biseri
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

 Ovog sam na fejsu vidio prije nekih 3-4 mjeseca, samo sta je tad cijena bila oko 15000kn. Ali vidis, za 3-4 mjeseca je pala na 11400, znaci za jedno par godina bu cijena dosla na svoje 

14 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

 A mozda je digao cijenu posto ima Windows 10 Pro pa misli uzet pare na njemu.Nije njuskalo ali olx.ba pa sad vi meni recite jel ovaj jeftin, https://www.olx.ba/artikal/36151297/gaming-racunalo-pc-racunalo/ doduse 10 komada prodaje ali po svemu izracunatom pc izadje nekih 800-1000KM preracunato u kn oko 3850Kn  

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 2:38 (dreadmoore).
15 godina
offline
Njuškalo biseri
Sve je to zahebancija ali..uvijek se nađe netko ko nezna ništa o kompovima,i nasjedne na takve overpriced oglase.
9 godina
online
Re: Njuškalo biseri
dreadmoore kaže...

 A mozda je digao cijenu posto ima Windows 10 Pro pa misli uzet pare na njemu.Nije njuskalo ali olx.ba pa sad vi meni recite jel ovaj jeftin, https://www.olx.ba/artikal/36151297/gaming-racunalo-pc-racunalo/ doduse 10 komada prodaje ali po svemu izracunatom pc izadje nekih 800-1000KM preracunato u kn oko 3850Kn  

 zna li reko koja je cijena ove RAMPAGE stolice i valja li ? hvala 

12 godina
offline
Njuškalo biseri

Nije njuskalo, al je biser

16 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
dadotb kaže...
dreadmoore kaže...

 A mozda je digao cijenu posto ima Windows 10 Pro pa misli uzet pare na njemu.Nije njuskalo ali olx.ba pa sad vi meni recite jel ovaj jeftin, https://www.olx.ba/artikal/36151297/gaming-racunalo-pc-racunalo/ doduse 10 komada prodaje ali po svemu izracunatom pc izadje nekih 800-1000KM preracunato u kn oko 3850Kn  

 zna li reko koja je cijena ove RAMPAGE stolice i valja li ? hvala 

 Cca Nova 150 Eur, a sada dali valja nemam pojma

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
Njuškalo biseri

Ovaj za s6 je jednu nulu zaboravio maknut

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
Njuškalo biseri

Ovaj za s6 je jednu nulu zaboravio maknut..to max vrijedi po meni 500kn

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
Njuškalo biseri

https://www.njuskalo.hr/pc-racunala/racunalo-oglas-30656039

 

Ovaj brijem trazi para koliko je najvjerojatnije i dao dok je bilo novo..mozda cak i vise

 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
5 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Ako ništa druga, onda zbog nadogradnje. Zvat, kupit peglat pentiJum i to četvorka i to nadogradivo. Go švarci go !!

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Father_Dougal kaže...

 

Ne postoji oglas.

11 godina
offline
Njuškalo biseri

Mislim stvarno...monitor placen 500£ daleke 2016.znaci bez garancije vise..sumnjam da ce netko pljunut za to 3200

https://www.njuskalo.hr/lcd-monitori/dell-s2716dg-2560x1440-gaming-monitor-oglas-25528521

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 17:40 (mariolla79).
8 godina
offline
Njuškalo biseri

Nije biser al mi je cudno nesto...

Koje su šanse da u roku nekoliko minuta vidite ime Vladan Desnica  2x?

Prodajem graficku na njuskalu i javi mi se korisnik vladandesnica sa nižom ponudom pa sam mu reko da cu pricekat da netko ponudi vise, da bi onda za 30min se javio korisnik linuxman sa vecom ponudom koju sam prihvatio pa da bi mi onda rekao da šaljem pouzecem na ime Vladan Desnica. Na adresu blizu ZD. Kuzim da je pjesnik pod tim imenom iz toga kraja, al nekak mi se cini da me netko zajebava iako nemam nekog stvarnog rizika osim popušit poštarinu i vrijeme ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 14:44 (Santana).
13 godina
offline
Njuškalo biseri

Vrlo vjerovatno je to jedan te isti lik, no zasto koristit 2 profila mi je ne pojmljivo.

8 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
MGloc kaže...

Vrlo vjerovatno je to jedan te isti lik, no zasto koristit 2 profila mi je ne pojmljivo.

 Samo taj linuxman tvrdi da ce njegov otac koji se tak zove preuzet paket. Ne volim takve stvari i skroz me odbilo od prodaje s tim da taj linuxman nije ostavio nikakve tragove na njuskalu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 15:16 (Santana).
4 godine
protjeran
offline
Njuškalo biseri

A slusaj, sa postarima se dogada svasta pogotovo u malim mjestima gdje mu posaljes, postar mu da, on otvori uzme neki dio i vrati nazad tj kao "ne prihvati" posiljku. Nije da se dogada svako malo, zapravo je jako rijetko, ali se dogada. Sada zamisli da covjek ima recimo rx 570 4gb i crkla mu, on istu takvu naruci preko oglasa, dode mu postar samo zamjeni i kao "nije primio" ^^  Opet kazem jako rijetko, ali...

 

Ja sam covjeku prodao phantom 3 sa jako dobrom cijenom, sreli se lice u lice, on bio u autu kao "zuri mu se" nije ni vidio dron. A ja rekao idemo ga testirat, vidit ces pa ako ces ce odluciti kupi i naravno naglasio sam da sve radi, u super stanju osim 2 propelera koja su malo ostecena, ali da ne brine jer imam drugi set novi koji sam dobio sa dronom tako da mu to nece biti problem. Uglavnom, dosao do njegovog auta, dao mu dron, on meni lovu i ja kazem idemo ga testirati i pita me jeli radi, ja kazem radi. Inace on navodno radi neke projekte pa mu je njegov nesto riknuo, pa sada kupuje jer mu je hitno. Za 2 dana salje mi poruku ne radi, blablabla, ja kazem kako ne radi u pm kad sam ja s njime letio i on uglavnom da ne radi, tako je trajalo 2-3 dana natezanja i od tada nista. Sigurno covjek uradio taj posao sto je imao i htio se zaliti kako ne radi da bi ga vratio...

 

Ovo gore normalno govorim za ove nase "javne" postare...

13 godina
offline
Njuškalo biseri

Kod takvih kupovina najbolje se susrest lice u lice i ako se ne kuzis u to najbolje povest nekoga tko se kuzi..Ovo napajanje cx430 sam kupio na njuskalu, radi i dan danas jedina zamjerka lik ga je poslao punog prasine.Na slikama nije bilo vidljivo da je tepih unutra.

Meni je na primjer prodan laptop da kada bootas OS i pokrenes mp3 pjesmu ili na youtube video ili neku igru zvuk ce biti normalan 1min ali nakon te minute zvuk pocinje sjeckat na svake 2-3sek na unutarnjim zvucnicima postane vrlo iritantno dok taj problem nije prisutan na slusalicama ili externim zvucnicima.

Uzeo sam i aw 13 r3 lik ga je vjv. prodavao zato sto cpu nije htio u turbo boost no to meni nije naveo dok sam ga kupovao , laptop je imao zastekivanja cak i prilikom surfanja , otvorio sam tu na forumu temu, mislim da se Stjepanj prvi javio sa odgovorom na temu da intel cpu ne boostaju deklerirani takt na sve jezgre.Na kraju sam pronasao da mi 120w ac adapter nije dovoljan za taj laptop pa sam uzeo novi 180w sto je otklonilo poteskoce.

Zato kazem kod rabljenog treba itekako pripazit pogotovo dok se radi o skupljem hardveru.

9 godina
offline
Njuškalo biseri

Jbg. meni je CPU, VGA, PSU, MBO i RAM s njuške... valjda sam imao sreće... da pokucam u drvo

8 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
SuperHeroj kaže...

A slusaj, sa postarima se dogada svasta pogotovo u malim mjestima gdje mu posaljes, postar mu da, on otvori uzme neki dio i vrati nazad tj kao "ne prihvati" posiljku. Nije da se dogada svako malo, zapravo je jako rijetko, ali se dogada. Sada zamisli da covjek ima recimo rx 570 4gb i crkla mu, on istu takvu naruci preko oglasa, dode mu postar samo zamjeni i kao "nije primio" ^^  Opet kazem jako rijetko, ali...

 

Ja sam covjeku prodao phantom 3 sa jako dobrom cijenom, sreli se lice u lice, on bio u autu kao "zuri mu se" nije ni vidio dron. A ja rekao idemo ga testirat, vidit ces pa ako ces ce odluciti kupi i naravno naglasio sam da sve radi, u super stanju osim 2 propelera koja su malo ostecena, ali da ne brine jer imam drugi set novi koji sam dobio sa dronom tako da mu to nece biti problem. Uglavnom, dosao do njegovog auta, dao mu dron, on meni lovu i ja kazem idemo ga testirati i pita me jeli radi, ja kazem radi. Inace on navodno radi neke projekte pa mu je njegov nesto riknuo, pa sada kupuje jer mu je hitno. Za 2 dana salje mi poruku ne radi, blablabla, ja kazem kako ne radi u pm kad sam ja s njime letio i on uglavnom da ne radi, tako je trajalo 2-3 dana natezanja i od tada nista. Sigurno covjek uradio taj posao sto je imao i htio se zaliti kako ne radi da bi ga vratio...

 

Ovo gore normalno govorim za ove nase "javne" postare...

 Reko sam mu da sam odustao i obrisao sam oglas. Nije mi hitno, a kad cu htjet prodat stavit cu tu na forum. Sigurnije je.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Njuškalo biseri

Nije njuskalo ali mi apple u hrvatskoj nikada nece biti jasan

ulalalalla
4 godine
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Stari dobri dual core opet na cijeni 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
L10N3 kaže...

Stari dobri dual core opet na cijeni 

 Ovaj je pretekao onog "elektronika 107" fanatika što za s 478 ploče traži 400kn

12 godina
offline
Njuškalo biseri
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 12:29 (Xboxn00b).
15 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri
7 godina
offline
Njuškalo biseri

Danas kupil u Linsku dva ovakva venta. Jedan je nekih 35-36kn ak se ne varam a ovaj dibidus traži 60 za jedan?!?!

Vidim da se cijena ovakvih sitnica na njuški nije promjenila u zadnjih 5+ godina...

 

 

Kaj veliš? o.O
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 3:12 (GridLocK).
12 godina
offline
Njuškalo biseri

Dobro pa je povoljno

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice