"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

poruka: 559
|
čitano: 197.476
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

GeForce 4 titaniumka Cool

Stay a while and listen...
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
i_rambo_plache kaže...
Ne želimo da nam se predsjednik bruka pri susretu s predsjednicima drugih zemalja.

Zašto ne? Mislim da bi bilo puno zanimljivije da je Bandić predsjednik, imam feeling da ovog nećemo niti primjetiti za mandata. Na kraju nama/zemlji isto, a ovako bi se bar svako malo nasmijali..

 

 

Evo jedne koje će se stariji sjetiti, a klinci pojima nemaju..

(izvuk'o iz svoje ropotarnice, još malo i mogu dilati k'o antikvitet :o))

oriđiđi ms dos oriđiđi ms dos
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
bed kaže...
i_rambo_plache kaže...
Ne želimo da nam se predsjednik bruka pri susretu s predsjednicima drugih zemalja.

Zašto ne? Mislim da bi bilo puno zanimljivije da je Bandić predsjednik, imam feeling da ovog nećemo niti primjetiti za mandata. Na kraju nama/zemlji isto, a ovako bi se bar svako malo nasmijali..

Predsjednički izbori ni ponašanje predsjednika nisu materijal za žutilo!

 

Svi bi htjeli naprednu, europsku Hrvatsku, ali kad se dotaknemo predsjedničkih izbora, onda bi bilo bolje da nam predsjednik bude majmun jer to je baš u europskom duhu...

Koga svrbi, taj se češe... ~~~ Pička, šolja, kurac
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2010 13:12 (i_rambo_plache).
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
bed kaže...
i_rambo_plache kaže...
Ne želimo da nam se predsjednik bruka pri susretu s predsjednicima drugih zemalja.

Zašto ne? Mislim da bi bilo puno zanimljivije da je Bandić predsjednik, imam feeling da ovog nećemo niti primjetiti za mandata. Na kraju nama/zemlji isto, a ovako bi se bar svako malo nasmijali..

 

 

Evo jedne koje će se stariji sjetiti, a klinci pojima nemaju..

(izvuk'o iz svoje ropotarnice, još malo i mogu dilati k'o antikvitet :o))

ja sam prakticki klinac ali imam ih masu doma, iman i neki ka uber prijenosno racunalo iz 70-ih, ali je vise kalkulator, bacim slike kad se vratim sa treninga

16 godina
neaktivan
moderator
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

Turbo dugme na kucistu?

 

Serial port misonju? (sa kuglom naravno)

Ruzne Chery tipkovnice?

 

Bug casopis sa floppyem umesto CD/DVD-a? (hehehe)

A poet who reads his verse in public may have other nasty habits. Lazarus Long
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Lazarus Long kaže...

Ruzne Chery tipkovnice?

 

Ali nepoderive! Imam jednu i nakon 12 godina još je u super stanju (ako ne računaš da je prljava kao praseBelji se)!

 

bed kaže...
...

 

Nismo birali manekena ili najboljeg poznavatelja bontona, već čovjeka koji će napraviti što je moguće više da ti i ja živimo bolje. Da je to kvaliteta koja je potrebna, prvo Rohatinskog treba smjeniti jer prosječni štićenik Vrapča konciznije priča nego on. Međutim, čovjek obavlja dobro svoj posao i to je ono što mene interesira, pa makar mu za reći 'dobro jutro' trebalo i pola sata..

...

 

Ma jok!

Sako cera bolje, sako jutre huje!
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc

@i_rambo_plache, usrali smo temu, a baš je dobra.. Jebo politiku!

 

Da se vratimo na pravi kurs;

 

-telefon bez gumbića; evo jedan raritet (i radi), a imam negdje i onaj klasični crni koji se svojedobno dobijao uz liniju. Samo za biranje treba ti pola minute Osmijeh

-videoteke bez licenca, filmovi su prije u videoteci negu u kinu u Americi, a kvaliteta takva da jedva razaznaješ glumce (videoteke na početku)

-cb stanica

-bbs s modemom 2400

ericsson digitalna telefonska centrala.. ericsson digitalna telefonska centrala..
15 godina
neaktivan
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

Evo neke stvari, samo sta nazalost vecina je na selu Mršti se

Driveri na disketi :) Driveri na disketi :)
Word Perfect V5.1 5.25'' Word Perfect V5.1 5.25''
Pentax P30 Pentax P30
Pentax P30 Pentax P30
Usporedba staro-novo :D Usporedba staro-novo :D
14 godina
protjeran
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

Fotić je odličan. Sad rade "remake" takvog ali naravno digitalan.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Buffer Overflow kaže...

Fotić je odličan. Sad rade "remake" takvog ali naravno digitalan.

ma vrhunski je, jos radi Smijeh



15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Mitsuoka kaže...

Evo neke stvari, samo sta nazalost vecina je na selu Mršti se

OMG, Olivetti, nisam vidio taj brand vec dva desetljeca!

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Lazarus Long kaže...

Turbo dugme na kucistu?

 

 

A kralju gdje me nađe... 100mhz, kad turbo štroknem onda 120 hahaha, a jesu ono bila vremena

 

rudar, bullet, prince of persia(prvi nastavak)... aaaa morat cu opet odigrati koju:D

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2010 14:43 (benito).
14 godina
odjavljen
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc

Nitko nije spomenuo MO diskove... Magnetno optičke (polu cd, polu disketa)

16 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc

Velik kapacitet pluća mogu zahvaliti Nintendu  Smijeh

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc

Evo još par starina..

Tko se sjeća ovog? Tko se sjeća ovog?
486 procesor, najjače mi je windows compatibile :o) 486 procesor, najjače mi je windows compatibile :o)
dodatni lpt port, isa sučelje dodatni lpt port, isa sučelje
turbo pila u ono doba.. turbo pila u ono doba..
14 godina
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

poslušati original cd,i to više puta dok dobro ne sjede,a ne skineš čitav internet,poslušaš par stvari koje su hitovi, a ovo drugo u koš,znam to jer mi se frendovi smiju što kupujem cd-e,danas je važno što više skinuti ,napraviš neku kompilaciju par puti je zavrtiš i na kraju je baciš u smeće,više vrijedi mojih 200 originala,nego terabajt glazbe na hardu,koja neće nikad biti poslušana

15 godina
neaktivan
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

Danas sam se sjetio necega, iako je u biti kolateralno...

 

Nikad nece spoznati kakav je to stres zvati kucni broj od cure koja se ganja, i onda dobiti roditelja na telefon :-D

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Deus ex machina kaže...

Danas sam se sjetio necega, iako je u biti kolateralno...

 

Nikad nece spoznati kakav je to stres zvati kucni broj od cure koja se ganja, i onda dobiti roditelja na telefon :-D

ahhhhhhhhh ja ovako mlad sam to isto spoznao :D a ovi svi sad umisto koji ti je broj pitaju koji ti je fejs -.-'

15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Mitsuoka kaže...
Deus ex machina kaže...

Danas sam se sjetio necega, iako je u biti kolateralno...

 

Nikad nece spoznati kakav je to stres zvati kucni broj od cure koja se ganja, i onda dobiti roditelja na telefon :-D

ahhhhhhhhh ja ovako mlad sam to isto spoznao :D a ovi svi sad umisto koji ti je broj pitaju koji ti je fejs -.-'

 

Heh... moja prva prava ljubav... 1998 godina, bio sam na necijem rodjendanu pustao muziku. Ona pridje, onako sva sredjena i pita "Ej imas mozda ICQ da razmijenimo MP3-ce"

To danas mozda nije nista cudno, ali '98, znati sto je MP3 i jos vise, imati ih... kod cure...

Sta da kazem, dosao sam kod nje i zatekao je kako lemi dodatni kabel napajanja.... :-D

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Deus ex machina kaže...
Mitsuoka kaže...
Deus ex machina kaže...

Danas sam se sjetio necega, iako je u biti kolateralno...

 

Nikad nece spoznati kakav je to stres zvati kucni broj od cure koja se ganja, i onda dobiti roditelja na telefon :-D

ahhhhhhhhh ja ovako mlad sam to isto spoznao :D a ovi svi sad umisto koji ti je broj pitaju koji ti je fejs -.-'

 

Heh... moja prva prava ljubav... 1998 godina, bio sam na necijem rodjendanu pustao muziku. Ona pridje, onako sva sredjena i pita "Ej imas mozda ICQ da razmijenimo MP3-ce"

To danas mozda nije nista cudno, ali '98, znati sto je MP3 i jos vise, imati ih... kod cure...

Sta da kazem, dosao sam kod nje i zatekao je kako lemi dodatni kabel napajanja.... :-D

lol da mi je sad takvu nac... sad sve od 1 osnovnog se samo šminkaju... meni u srednjoj 1. i 3. su u smjeni, ove moje 3.casice su cak i normalne ali prvasice udu u wc i samo se sminkaju... onda nas par zajebanata uletimo i rutajemo/prdimo ili sta vec, za 2 sekunde ih vise nema Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Mitsuoka kaže...

onda nas par zajebanata uletimo i rutajemo/prdimo ili sta vec, za 2 sekunde ih vise nema Smijeh

Offtopic:

ovaj, mislim da nisi bas najbolje shvatio kako se tocno prilazi curama :-D :-D :-D

Ali sta ja znam vise, ja sam starac, u ovom modernom svijetu sve pali.

 

 

Ontopic:

Sjetio sam se jos jednog.

Klinci nikad nece nauciti da je Bug nekad u nagradnoj igri poklanjao 486 na 60Mhz i 4Mb Rama sa kolor monitorom i mini towerom kao glavnu nagradu. Procijenjena vrijednost sitnih 5000 DEM :-D

Slijedeci po redu je bio, ako se ne varam, 386 na 40Mhz za 1Mb rama, procijenjena vrijednost 3280 DEM ili tako nesto :-D

 

Eh, to su bila vremena...

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 20:41 (Deus ex machina).
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Deus ex machina kaže...
Mitsuoka kaže...

onda nas par zajebanata uletimo i rutajemo/prdimo ili sta vec, za 2 sekunde ih vise nema Smijeh

Offtopic:

ovaj, mislim da nisi bas najbolje shvatio kako se tocno prilazi curama :-D :-D :-D

Ali sta ja znam vise, ja sam starac, u ovom modernom svijetu sve pali.

 

 

Ontopic:

Sjetio sam se jos jednog.

Klinci nikad nece nauciti da je Bug nekad u nagradnoj igri poklanjao 486 na 60Mhz i 4Mb Rama sa kolor monitorom i mini towerom kao glavnu nagradu. Procijenjena vrijednost sitnih 5000 DEM :-D

Slijedeci po redu je bio, ako se ne varam, 386 na 40Mhz za 1Mb rama, procijenjena vrijednost 3280 DEM ili tako nesto :-D

 

Eh, to su bila vremena...

ma nije to prilazenje curama, to su neke teške đikanice i tako... da prilazim curi prvo nebi nekoj takvoj (ipak sam rocker/metalac), a nebi i to izvodija, ovo je vise iz bunta prema takvim curama, jos mi samo fali da poljubin zensku a ostane mi po kila pudera po ustima, jer te stavljaju puder i u usta koliko ga trose -.-'

 

Klinci nikad nece naucit popravit auto pomocu cackalice... sad sve neka elektronika triba se mucit

14 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc

pusti žene nek se šminkaju, finije ih je vidit :D

 

a što se tiče popravljanja čačkalicom,

ne smatram se prdonjom sa 20 godina, a bio sam do vrata u ulju u svom 23 godine starom audiju :D

 

živila čačkalica :D

je da volim laptope. al ipak motor i gedora idu skupa. a ne motor i tipkovnica

15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Sir John kaže...

pusti žene nek se šminkaju, finije ih je vidit :D

 

a što se tiče popravljanja čačkalicom,

ne smatram se prdonjom sa 20 godina, a bio sam do vrata u ulju u svom 23 godine starom audiju :D

 

živila čačkalica :D

je da volim laptope. al ipak motor i gedora idu skupa. a ne motor i tipkovnica

nisi ti vidija ovo...ok je kad se sminka ali ne puno, ali 1. srednje zenske stave tubu pudera u 2 dana, a ovo kako se ove moje 3.-asice sminkaju mi je ok osim njih par koje su isto lude za puderom.

 

i nikad nece spoznati muku pretrazivanja po riječniku i enciklopediji, sad samo uvate google i to je to

14 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc

stila: "to nije cura sa puderom. to je puder sa curom"

15 godina
neaktivan
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc

evo, danas smo u školi, na malom crno-bijelom philips tv-u s improviziranom antenom od kablova iz kabineta fizike gledali prijenos utakmice Hrvatska : Austrija.

Prije no što je profa "ulovio" signal, upalili smo radije na mobitelima i slušali komentatore....čudesan doživljaj.....od sutra nema više analognog tv signala r.i.p.

P.S. u novom kompu još uvijek držim floppy star 10g jer je lijep i crn te ponekad (stvarno jako rijetko) ga i koristim za flashanje biosa ili instalaciju raid drivera.

9A3BMQ
15 godina
neaktivan
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

pomirite se s tim da  se tehnologija razvija  ogromnom brzinom

http://www.travian.com.hr/?uc=hrx_10501
16 godina
neaktivan
moderator
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

Rucni digitalni satovi sa 25 muzika + lampica?

Crtici u 19:15?

A poet who reads his verse in public may have other nasty habits. Lazarus Long
16 godina
neaktivan
moderator
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

Jedan zvuk koji ce vas podsjetiti na vrijeme kada ste PC pokrivali
jastukom usred noci, kada ste se svaki mijesec molili da vam ne dode visoki
racun za telefon, kada ste krivili brata/sestru/majku da je racun od 200 DM
zbog njihovih poziva na mobitel.

Ehh, kakav lep zvuk

Klikajte http://www.lazylaces.com/56Kmodem/

A poet who reads his verse in public may have other nasty habits. Lazarus Long
16 godina
offline
RE: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Lazarus Long kaže...

Jedan zvuk koji ce vas podsjetiti na vrijeme kada ste PC pokrivali
jastukom usred noci, kada ste se svaki mijesec molili da vam ne dode visoki
racun za telefon, kada ste krivili brata/sestru/majku da je racun od 200 DM
zbog njihovih poziva na mobitel.

Ehh, kakav lep zvuk

Klikajte http://www.lazylaces.com/56Kmodem/

hahahaha, jao kad se sjetim, nekad u 2-3-4 poponoci pukne veza, pa treba ponovo conect, jbt lomis sve samo da se ne cuje pi-crrr-bip-bip-ciiiiiiii. hehe

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice