Lasersko skidanje dioptrije

poruka: 7
|
čitano: 21.449
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Lasersko skidanje dioptrije

Pozdrav! Zanimaju me iskustva sa laserskim skidanje dioptrije, a najviše kakvo je stanje s očima nakon godinu-dvije-pet. 

9 godina
neaktivan
offline
Lasersko skidanje dioptrije

Vrati se,za koliko vremena,to ovisi o osobi,moja susjeda je skinula prije 4 godine,nakon mjesec dana opet je nosila naocale.

13 godina
offline
Re: Lasersko skidanje dioptrije
CyberPlague kaže...

Vrati se,za koliko vremena,to ovisi o osobi,moja susjeda je skinula prije 4 godine,nakon mjesec dana opet je nosila naocale.

 Hvala! To me najviše zanimalo. Znači, rizik od 5000+ kn. Sad sam poprilično siguran da ništa od toga onda 

11 godina
offline
Re: Lasersko skidanje dioptrije
CyberPlague kaže...

Vrati se,za koliko vremena,to ovisi o osobi,moja susjeda je skinula prije 4 godine,nakon mjesec dana opet je nosila naocale.

Gdje je radila? Kod sime u podrumu?

Daj molim te, to su gluposti....

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
offline
Lasersko skidanje dioptrije

Ja sam skida dioptriju kod dr. Gabrica na klinici Svjetlost u lito 2008. godine i mogu rec da sam prezadovoljan i evo nakon toliko vrimena meni je stanje s vidom kakvo je bilo i nakon operacije.

Poznam nekoliko ljudi sta su između ostalog i na moju preporuku isli na zahvat i vecina je dobro a kod jedne kolegice s posla je odmah nakon operacije bilo komplikacija s infekcijom a i dioptrija joj se pogorsala.

Tako da rezultst 4:1 i nije tako los i sta bi ja reka sve to ovisi i o faktoru srice.

Ja sam se priporodija.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
10 godina
neaktivan
offline
Re: Lasersko skidanje dioptrije

Može li netko iskusan znanstveno objasniti sto se točno radi sa tim skidanjem dioptrije ??? Na koji način se postiže bolji vid ?? 

 

 

16 godina
moderator
offline
Lasersko skidanje dioptrije

Postoji tema, preporučujem da pročitate, ima dosta objašnjenja i iskustava (i onih negativnih):

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/operacija-ociju/128418.aspx

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice