Fakultet organizacije i informatike

poruka: 6
|
čitano: 2.894
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Fakultet organizacije i informatike

Pokrenuo sam ovu temu da bi mogli malo diskutirati o Fakulteu organizacije i informatike.

Ja inače mislim ići na taj faks pa ako netko već ide ili ga je završio neka slobodno udjeli par riječi za ovu temu.

Zanima me dali se taj fakultet nalazi samo u Varaždinu ili ga ima i u Zagrebu?

 

16 godina
neaktivan
offline
Fakultet organizacije i informatike

Samo u Varaždinu.  I postoje regionalni centri za stručni studij - Zabok, Sisak...

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fakultet organizacije i informatike
macak kaže...

Samo u Varaždinu.  I postoje regionalni centri za stručni studij - Zabok, Sisak...

 Točno tako, FOI je samo u Vž-u
Kaži šta misliš, misli šta kažeš... ---------------------------------- Sjećaš li se draga, pričale su kiše, za ljubav se gine, zbog Hrvatske diše. ------------------------------- Neke stvari je bolje imat' kad ne treba, nego nemat' kad treba.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2009 22:29 (Maximus).
16 godina
neaktivan
offline
Fakultet organizacije i informatike

Haa, a ja sam u Rijeci.

Ma nema veze ionako kad idem ća od kuće par kilometara mi i neće igrati ulogu.

Nego oću li ja moći upast tamo budući da prolazim s 4 u elekrtotehničkoj školi?

Matematika 3, a računalstvo 5.

 

Sad će se sa državnom maturom neke stvari promjeniti, ali svejedno, kakve šanse ima učenik poput mene na tom faksu?

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Fakultet organizacije i informatike

na rezredbenom ti je hrvatski, matematika i informatika ako se ne varam.

nije bas tesko upasti tamo, imam par prijatelja tamo koji su bez vece muke uspjeli.

 

samo da napomenem: FOI racunarski smjer ti je drustveni smjer (u biti cijeli fax je vise-manje takav), ako te bas zanimaju sklopovi, naprednije programiranje i bla bla bla onda probaj na FER, samo sto je tamo puno teze upasti ako se posteno ne primis vjezbanja za ra razredbeni

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
16 godina
neaktivan
offline
Fakultet organizacije i informatike

Ma mogu se ja uhvatiti toga nije bed. Nego sad više neće biti tog razredbenog, sad ide državna matura i neću imati cijelo ljeto za učenje nego se to piše na kraju četvrtog razreda.

Uostalom nadam se da je moguće probati na oba faksa pa di upadnem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice