Duhan

poruka: 110
|
čitano: 105.604
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Duhan

Pozdrav ekipa zanima me dal netko ili da li zna nekog da prodaje duhan. Pa onda puknite cijenu i kolicinu

13 godina
offline
Duhan

Koliko ja znam duhan možeš kupiti na kiosku, moj frend je radio u ZG-u na kiosku i imao je za prodati duhan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 23:10 (Liverpool1892).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Duhan

Točno , imaš na svakom kiosku te u trgovinama . 

 

Oko nekih 30kn , nije više , ako se dobro sjecam ..

16 godina
offline
Duhan

da nije možda mislio duhan za sadnju? :D

autore, preciziraj {#}

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
15 godina
offline
Duhan

pa da preciziram jer ovo ide na krivu stranu skroz :p 
duhan od ljudi koje sade ili ti ga prodaju na  crno. ovi na kioscima previse pare mala kolicina. znam isto par ljudi na placevima ali cijena isto prevelika + sto muljaju za kilazu. ali mozda kod vas drugacije ili znate druge ljude.


12 godina
neaktivan
offline
Duhan

Ja platim za pola kile 60kn,za cijeli mjesec meni i starom je dosta 1kg. Kad nema duhana kod ovog našeg "dilera" onda odem u Srbiju i kupim duhan za 60kn/kg ali taj duhan je malo previše čudnog okusa i smrdi. Ako živiš u blizini Osijeka odi na pijacu,tamo ćeš naći duhan za po 40kn/0.5kg . Taj duhan iz Osijeka je malo suh ali i to se da popravit.

Kurve,janjetina i Vuco.
15 godina
offline
Duhan

samo pitanje, jel tocno pola kile ili ? tako su nama na hrelicu rekli pola kile a kad vidi vraga kod mjerenja....350g sa tim da kutija nosi 100g...i na kraju dobis 250g od 500....heh

14 godina
offline
Duhan

kod mene u Slavonije je 80 kuna 1 kg ako trebaš........{#}

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Duhan
denix kaže...

da nije možda mislio duhan za sadnju? :D

autore, preciziraj {#}

Mene zanima da li je uopće legalno SADITI duhan, odnosno mogu li imati 5-6 sadnica kod sebe?

Ali svejedno, gdje nabaviti sjeme {#}

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
15 godina
offline
Duhan

jok, zabranjeno je.i za prodaju i za osobno koristenje ( znaci jedino na crno ali ako uhvate velike kazne , sta vec) postoji zakon . samo mi se sad ne da trazit tocno, ali ako treba budem potrazio i  puknem ga tu.

canabis daj mi reci to ti prodajes ili od nekog nabavljas ?  

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 0:08 (cropunk).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Duhan
cropunk kaže...

canabis daj mi reci to ti prodajes ili od nekog nabavljas ?  

Sade deda i baba iza kuće..

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Duhan
cropunk kaže...

samo pitanje, jel tocno pola kile ili ? tako su nama na hrelicu rekli pola kile a kad vidi vraga kod mjerenja....350g sa tim da kutija nosi 100g...i na kraju dobis 250g od 500....heh

Duhan dobiješ u vrećici,a i tamo je vaga pa slobodno možeš izmjerit.

Kurve,janjetina i Vuco.
14 godina
offline
Re: Duhan
cropunk kaže...



canabis daj mi reci to ti prodajes ili od nekog nabavljas ?  

pa moglo bi se reći da prodajem ujedno činim uslugu frendu koji to reže a i ja dobijem koju kilu gratis

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
15 godina
offline
Duhan

daj mi reci koliko dode postarina za zagreb ako znas ?

14 godina
offline
Re: Duhan
cropunk kaže...

daj mi reci koliko dode postarina za zagreb ako znas ?

cjena paketa od 2 do 5 kg iznosi 20 kn

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Duhan

ej bok Canabis mene zanima duhan ako imaš 4 kg i ako možeš to poslat poštom ili autobusom javi mi preko e-mail:kcukon@gmail.com 

16 godina
offline
Re: Duhan

Ola Decki, treba mi netko tko se bavi rezanjem ili proizvodnjom Duhana, pa ako nate nekoga tko ima normalne cijene molio bih vas da mi se javite u PM

http://www.downloadmoreram.com/
11 godina
neaktivan
offline
Duhan

Canabis daj pliz mi reci bili bi mi javio na 0981606151 za duhan. Bio bih ti stalni kupac svakako. ajd molim te javi.

Bernardo Krolo
14 godina
neaktivan
offline
Re: Duhan
Krocky kaže...

Canabis daj pliz mi reci bili bi mi javio na 0981606151 za duhan. Bio bih ti stalni kupac svakako.  ajd molim te javi.

  pa pošalji mu privatnu poruku

=▲<
15 godina
online
Duhan

Lol,sudeći po nicku i ovako letimično čitajuć neke poruke u temi,rekao bi čovjek da imamo dealera na forumu{#}{#}{#}

 

(NHF,zeka-peka apoteka){#}

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Duhan
fromcelltohell kaže...

Lol,sudeći po nicku i ovako letimično čitajuć neke poruke u temi,rekao bi čovjek da imamo dealera na forumu{#}{#}{#}

 

(NHF,zeka-peka apoteka){#}

 Ma ako mislite o meni nisam diler. samo tražim ponudu od canabisa za duhan. Jer sam u zadru!

Bernardo Krolo
15 godina
offline
Duhan

nema od toga nista,tak da ne morate ga trazit dalje. Ali ako tko nade nesto od nekog drugog nek sam napise

11 godina
neaktivan
offline
Re: Duhan

Hvala! ako netko ima slučajno duhan bio bih zahvalan na ponudi ili ako ako se može javiti na e mail bernarda.krolo1@zd.t-com.hr ili na tel. broj 098 160 6151 hvala!

Bernardo Krolo
15 godina
online
Duhan

zasto ne kupujete normalno cigarete ko sva ostala raja?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Duhan
mar123 kaže...

zasto ne kupujete normalno cigarete ko sva ostala raja?

ne pusim, ali imam dosta frendova pusaca.

prvo i osnovno duhan je puno isplativiji ako ti se da motati (tj. ako znas kako, uostalom) ...

kvalitetan duhan je puno bolji od cigareta npr. Virginia ili Zlatni dukat su ok.

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 20:43 (rebelsy).
15 godina
online
Duhan

jeftiniji? kolko jeftiniji? uzmimo u obzir da marlboro kutija od 20 cigareta kosta oko 23 kn, a njih se smatra za najbolje, bijelo marlboro. pa sad kolko bi kostalo da motas 20 cigareta?

12 godina
offline
Re: Duhan
Prijatelj onu vrecicu koja se kupi ima oko 2 tj, a kad kupi kutiju ima ju dan i pol.
Vrecicu plati 30kn + puno filtera i rizli oko 40 kn sve ukupno.. Isplati se i to previse..
15 godina
online
Duhan

nema potrebe za td, samo pitam. a jesu kvalitetom u rangu marlbora?

14 godina
moderator
online
Re: Duhan
mar123 kaže...

nema potrebe za td, samo pitam. a jesu kvalitetom u rangu marlbora?

a po čemu je on to kvalitetan? isto smeće ko i sve drugo, samo sa razvikanijim imenom...

a ime je to koje prodaje robu...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
15 godina
online
Duhan

jel pusis?

nije isto ko sve drugo, smece je jer je to sve smece. ali kad sam probo one za 15 kuna, prvo ugusio se od smrada skoro a drugo smrad odvratni ulazi u prste i poslije 3 dana ih nemogu oprat.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice