Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 193.322
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Black Friday 2023

Gledam i ne vjerujem. Kad sam ja otvarao link zaista je bio 275€, jer je kao orginalna cijena bila istaknuta 549€. Sad gledam, prepravljeno orginalna cijena kao 899€ 

 

Mamu im lažljivu. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2023 9:46 (BinHex).
16 godina
offline
Black Friday 2023

Vidio sam u dosta njemačkih i američkih dućana da je cijena prenapuhana pred crni petak kako bi sniženje izgledalo što veće, tako da to nije fenomen samo kod nas.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
BinHex kaže...

Gledam i ne vjerujem. Kad sam ja otvarao link zaista je bio 275€, jer je kao orginalna cijena bila istaknuta 549€. Sad gledam, prepravljeno orginalna cijena kao 899€ 

 

Mamu im lažljivu. 

 Skoro su se zeznuli i dali pravi popust 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
offline
Re: Black Friday 2023
BinHex kaže...

Gledam i ne vjerujem. Kad sam ja otvarao link zaista je bio 275€, jer je kao orginalna cijena bila istaknuta 549€. Sad gledam, prepravljeno orginalna cijena kao 899€ 

 

Mamu im lažljivu. 

Bome ako je itko uspio uhvatiti za 275 € ima vrhunski bazen za relativno malu lovu.

Ja sam ga ljetos platio 450 isto je**ga 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Trle96 kaže...
BinHex kaže...

Gledam i ne vjerujem. Kad sam ja otvarao link zaista je bio 275€, jer je kao orginalna cijena bila istaknuta 549€. Sad gledam, prepravljeno orginalna cijena kao 899€ 

 

Mamu im lažljivu. 

Bome ako je itko uspio uhvatiti za 275 € ima vrhunski bazen za relativno malu lovu.

Ja sam ga ljetos platio 450 isto je**ga 

 Pa dobro, budi sretan da ga nisi platio 899€, kako tvrde da je stvarna cijena proizvoda. 

 

Sumnjam da će ga ikome isporučiti po cijeni od 275€. Nebi im prvi put bilo da ne isporuče robu jer su ljudi uspjeli uhvatiti popust na stvarnu cijenu.

13 godina
offline
Black Friday 2023

Pa ček jel taj Mall igdje prikazuje najnižu cijenu u zadnjih 30 dana? Već sam ih prijavio za to inspekciji.

 

Ako netko ima slučajno sliku tog bazena gdje je cijena bila tih 200 i nešto eura s popustom neka stavi ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2023 14:58 (Mirkopoter).
7 godina
offline
Black Friday 2023

Ekipa, ako netko ima info iz prve ruke ili je kupovao zadnjih dana.. Trazim za oca radni stol (do 115-ak cm) i novi monitor (ja bih osobno da ide na minimum 27" i neki 2k. Refresh rate moze ostat na 60hz, nije primarno 120+). 

Ima li ista u ponudi? Nije zahtjevan korisnik nimalo.. Trenutno koristi neki samsung monitor od 22" star 15ak godina, na stolu od 50ak cm tako da... Sve će biti upgrade! 
Unaprijed hvala.

Ovako nešto npr?? VA panel, zakrivljeni, 27"... Mislim da jeftinije ni ne moze ic: https://supernet.hr/proizvod/M0001302711 (doduše, na nabava.net mi izbacuje cijenu od 108€, a tu je 137€. Očito ima neki kupon za kojeg ne znam, ili je greška)


EDIT: naručen monitor u svijetu medija.. Ostaje još stol, pa ako tko ima prijedlog, slobodno nek napiše. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2023 18:17 (birra).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Mirkopoter kaže...

Pa ček jel taj Mall igdje prikazuje najnižu cijenu u zadnjih 30 dana? Već sam ih prijavio za to inspekciji.

 

Ako netko ima slučajno sliku tog bazena gdje je cijena bila tih 200 i nešto eura s popustom neka stavi ovdje.

Ako koristiš promotivni kod za popust, trgovci nisu obvezni istaknuti najnižu cijenu proizvoda.

Međutim, kada je stara cijena precrtana i prikazana nova akcijska cijena, tada su dužni istaknuti najnižu cijenu.

Have you tried turning it off and on again?
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ivan M. kaže...

Ako koristiš promotivni kod za popust, trgovci nisu obvezni istaknuti najnižu cijenu proizvoda.

Međutim, kada je stara cijena precrtana i prikazana nova akcijska cijena, tada su dužni istaknuti najnižu cijenu.

 Hah. Zanimljiv loophole. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Mirkopoter kaže...

Pa ček jel taj Mall igdje prikazuje najnižu cijenu u zadnjih 30 dana? Već sam ih prijavio za to inspekciji.

 

Ako netko ima slučajno sliku tog bazena gdje je cijena bila tih 200 i nešto eura s popustom neka stavi ovdje.

Ekipa, samo podsjetnik. Kada naiđete na neku jako dobru ponudu, obavezno link ubaciti na web.archive.org ili archive.today, te objaviti oba linka u temu (link do artikla na webshopu, te link na arhiviranu kopiju). Obje stranice će spremiti stranicu kakva je bila u tom trenutku, pa i kada šaljete prijavu inspekciji ili nešto, može se jasno vidjeti muljaža. Ovako nemamo ni screenshot, ni neki dokaz da je cijena bila baš takva.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2023 18:29 (Marko :D).
11 godina
offline
Black Friday 2023

Nema jos ps5 od a1...lazu muljaju proso rok od 2 tjedna prije 2 dana

16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
A tko zna šta je s tim ps5. Ja se nadam samo da će doći prije Božića. Meni onaj paket koji sam dobio je novi router.

BTW dobijem novi router, spojim sve i ne radi. Zovem podršku i ekipa mi kaže da za reset uređaja moram držati reset tipku 20sec a ne 10sec kako piše u uputama. Resetiram opet i opet ništa. Zovem opet, nakon podužeg čekanja, drugi frajer mi kaže da mi usluga nije aktivirana i da moram opet uključiti stari i koristiti ga dok ne nestane interneta i onda ukljucit novi router nakon 24h. Ponovo sve odspojim, i spojim stari i nakon 3 minute rada, prestane radit i dođe poruke da mi je aktivirana nova tarifa. I opet po treći put rastavi sve uključi novi router, složi sva svoja sranja iza i napokon radi normalno. Nevjerojatno da su me uspjeli zajebavati 2 sata za obično prespajanje routera...
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Black Friday 2023

U aplikaciji HTa se pojavila oznaka 50% dolje na S23 garnituru i 30% dolje na Flip5. Meni taj popust ne prikazuje u izracunu, tako da idem bitku vodit sa Sluzbom za korisnike.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Može screenshot? Ja nemam ništa...
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ja sam uzeo, potvrđeno mi na email. 588 € ce mi ispast. Cini mi se ok cijena.
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ne znam šta ste uzeli ali nigdje nema da je s23 serija na popustu...
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Moj telekom app. Na unlimited tarifi uređaj je 24 € mjesecno. S23 Ultra 256 GB
16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
mrbean kaže...
Moj telekom app. Na unlimited tarifi uređaj je 24 € mjesecno. S23 Ultra 256 GB

 Ja to ne vidim u aplikaciji.

13 godina
offline
Black Friday 2023

Ekipa, što mislite o ovom gaming laptopu?

 

https://www.ekupi.hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Gaming-laptopi/Lenovo-Legion-5-Pro-16ARX8%2C-82WM0041SC%2C-16-FHD-IPS%2C-AMD-Ryzen-7-7745HX%2C-16GB-RAM%2C-1024GB-SSD%2C-nVidia-GeForce-RTX-4060%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000549733

 

Cijena mu je sad 1.699€, ali vidim na Nabava.net da je išao i za 1.300€. Uzeo bih ga da mu cijena još malo padne.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Klipson kaže...
Ne znam šta ste uzeli ali nigdje nema da je s23 serija na popustu...
amd freak kaže...

 Ja to ne vidim u aplikaciji.

 Ultra je jedino uz Unlimited tarifu.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2023 19:58 (cinco44).
13 godina
offline
Black Friday 2023

Je tko naručivao s Crucial stranice SSD-ove koji su sad na popustu ili općenito direkt od njih. Je ovo normalno na slici?

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
vrinho kaže...

Je tko naručivao s Crucial stranice SSD-ove koji su sad na popustu ili općenito direkt od njih. Je ovo normalno na slici?

 

 

Meni ovo izgleda kao da je tvoj paket došao do druge pošte koja će napraviti novi kod za praćenje pošiljke. Probaj upisati taj kod za praćenje ovdje. Ova stranica inače u takvim slučajevima ponudi i nove kodove za praćenje pa se točno može vidjeti gdje je pošiljka.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

S te stranice sam i napravio SS. Tu inače i svaku pošiljku pratim. Ne nudi ništa.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Probaj onda kontaktirati Crucial da vidiš gdje je zapelo. Možda se paket zagubio.

12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
SimeKZ kaže...

U aplikaciji HTa se pojavila oznaka 50% dolje na S23 garnituru i 30% dolje na Flip5. Meni taj popust ne prikazuje u izracunu, tako da idem bitku vodit sa Sluzbom za korisnike.

Dakle ovako ide. 

 

S23 i S23+ imaju 30%, dodatnih 20% je ako das neki uredaj na reciklazu.

S23 Ultra je 50% ali uz Unilimited

Z-Flip 5 i Z Fold 5 su 30%. 

 

U prvu ni operater nije znao kaj radi, jer sam ja htio flip. Dogovorili 50%, krenuo operater kreirat ponudu... hop, nista... samo 30%. Tako da cu vjerovatno ici na S23+.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
vrinho kaže...

Je tko naručivao s Crucial stranice SSD-ove koji su sad na popustu ili općenito direkt od njih. Je ovo normalno na slici?

 

 

 sve ti je normalno....mozes se zaliti, jer sam i ja tak bio brzoplet na kraju, narucio 32 gb rama, i poslali mi jos jednom 32gb, tak da sam za cijenu 32gb dobio 64gb :)

 

nije mi bila namjera levatit ih ili fraudat, nego jednostavno sam mislio da necu ni dobit jer je dost proslo nekih 20 dana, i taman sto sam se zalio i oni poslali novi paket, dosao taj stari paket :)

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2023 20:38 (dado16).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Onda si fino prošao, ja nisam te sreće, moj paket prije da se zagubio negdje  Kako si ih kontaktirao, na chat jer maila ne vidim?

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
vrinho kaže...

Onda si fino prošao, ja nisam te sreće, moj paket prije da se zagubio negdje  Kako si ih kontaktirao, na chat jer maila ne vidim?

 da da chat

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
8 godina
offline
Re: Black Friday 2023
vrinho kaže...

Je tko naručivao s Crucial stranice SSD-ove koji su sad na popustu ili općenito direkt od njih. Je ovo normalno na slici?

Kako klikneš na to i ne vidiš gore iznad - Non - tracked i tekst In Transit without Further Tracking?

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2023 20:55 (Nuclear_Phoenix).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
SimeKZ kaže...

U aplikaciji HTa se pojavila oznaka 50% dolje na S23 garnituru i 30% dolje na Flip5. Meni taj popust ne prikazuje u izracunu, tako da idem bitku vodit sa Sluzbom za korisnike.

 Hvala. Taman mi ugovor istječe za mjesec dana. Narudžba je prošla upravo za ultru za 589€ il kolko već točno, pa ćemo vidjet, piše za 3-5 dana da je mob kod mene.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice