FydeOS - VLC zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 3.601
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FydeOS - VLC
15 godina
offline
FydeOS - VLC
Na računalo sam instalirao FydeOS. Instalirao sam VLC i kada gledam neki video, pojavljuje se preklapanje titlova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FydeOS - VLC
Mandak kaže...
Na računalo sam instalirao FydeOS. Instalirao sam VLC i kada gledam neki video, pojavljuje se preklapanje titlova.

U kom smislu "preklapanje"? Što kaže VLC, odakle vuče titlove? Koji stream?

15 godina
offline
Re: FydeOS - VLC
robogo kaže...
Mandak kaže...
Na računalo sam instalirao FydeOS. Instalirao sam VLC i kada gledam neki video, pojavljuje se preklapanje titlova.

U kom smislu "preklapanje"? Što kaže VLC, odakle vuče titlove? Koji stream?

 Objasnio sam u svojim komentarima ovdje i izgleda da su mi obrisani. Objavio sam i sliku. nema smisla ovdje tražiti pomoć jer mi se brišu komentari. Hval za pokušaj pomoći.

 

Na HDD-u ima filmove i sve potrebne titlove za filmove. Na Windowsima radi u redu. I Windowsi i FydeOS su instalirani na SSD. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.5.2023 16:31 (Mandak).
2 godine
offline
Re: FydeOS - VLC
Mandak kaže...

 Objasnio sam u svojim komentarima ovdje i izgleda da su mi obrisani. Objavio sam i sliku. nema smisla ovdje tražiti pomoć jer mi se brišu komentari. Hval za pokušaj pomoći.

 

Na HDD-u ima filmove i sve potrebne titlove za filmove. Na Windowsima radi u redu. I Windowsi i FydeOS su instalirani na SSD. 

 Pa jesi li probao ugasiti titlove u vlcu, vidim što si napisao ali onaj screen što ti je obrisan je stvarno izgledao kao da su jedni titlovi renderirani "zapečeni" direktno u film.

15 godina
offline
Re: FydeOS - VLC
notloB kaže...
Mandak kaže...

 Objasnio sam u svojim komentarima ovdje i izgleda da su mi obrisani. Objavio sam i sliku. nema smisla ovdje tražiti pomoć jer mi se brišu komentari. Hval za pokušaj pomoći.

 

Na HDD-u ima filmove i sve potrebne titlove za filmove. Na Windowsima radi u redu. I Windowsi i FydeOS su instalirani na SSD. 

 Pa jesi li probao ugasiti titlove u vlcu, vidim što si napisao ali onaj screen što ti je obrisan je stvarno izgledao kao da su jedni titlovi renderirani "zapečeni" direktno u film.

 Jesam. Isključio sam titlove u VLC. Tih titlova koji izgledaju kao "zapečeni" direktno u film nema na VLC-u na Windowsima. Nema ih ni na Fyde OS-u na drugim aplikacijama za gledanje videa. Druge aplikacije za gledanja videa na FydeOS-u rade u redu, ali čim nešto radim na FydeOS-u, video prestane raditi. Jedino na VLC-u ne prestaju raditi, ali je na VLC-u problem s titlovima. 

16 godina
moderator
offline
FydeOS - VLC

Napravio si dvije iste teme, ne znam kako i zašto, ali držite se jedne, ovu ću zaključati.

 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostali-os-unix-solaris-mac-os/fydeos-vlc/294498.aspx

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FydeOS - VLC
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice