Pitanja & odgovori

poruka: 26
|
čitano: 7.934
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pitanja & odgovori

Imam jedan prijedlog za BUG. Znam da sada ne bi bilo lako napraviti neku dodatnu stranicu za Bug na kojoj bi objavili sva ona pitanja i odgovore koje možemo čitati u Bug-u na zadnjim stranicama.

Ovako, moje je mišljenje je to da bi trebalo te zadnje stranice osloboditi za nešto drugo, a sva ta pitanja i odgovore preseliti na posebnu stranicu – nešto slično kao forum. Pošto sada Bug ima forum, mislim da će jako malo ljudi slati mail na pisma@bug.hr , sad ako im treba riješiti neki problem javit će se na forum i dobiti odgovor puno brže.

Sad dolazimo do onoga najtežega, kako sve to objaviti na internetu? – teško je, ali trebalo bi nešto tako osmisliti i napraviti nekakvu bazu svih tih odgovora kako bi brže i lakše ljudi mogli pristupiti tome. Možda se moja ova ideja čini suludo, ali ipak to je samo ideja, na vama je da o tome razmislite.


Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
 
1 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Pitanja & odgovori

da slažem se u potpunosti... mada nebi trebalo radit forum nego na bug.hr napraviti jedan dio posvečen tome, a stranice u časopisu posvetiti drugim sadržajima... a time nebi morali listat broj po broj već bi sve bilo na jednom mjestu...

 

po meni odlična ideja...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanja & odgovori
Lord Angel kaže...

da slažem se u potpunosti... mada nebi trebalo radit forum nego na bug.hr napraviti jedan dio posvečen tome, a stranice u časopisu posvetiti drugim sadržajima... a time nebi morali listat broj po broj već bi sve bilo na jednom mjestu...

 

po meni odlična ideja...

slažem se u potpunosti

H-MAN RULES!!!11
16 godina
offline
Pitanja & odgovori

Odlična ideja.

 

Nitko nije beskoristan.Svatko može poslužiti kao loš primjer.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.3.2008 21:20 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanja & odgovori
Razmislio...super ideja!
16 godina
neaktivan
offline
Pitanja & odgovori

napravit ce oni to... za 4 godine... ko forum... :D onda cemo imati jos jedan bug tv sa muzikicom na kraju...

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Pitanja & odgovori
pc-haker kaže...

Imam jedan prijedlog za BUG. Znam da sada ne bi bilo lako napraviti neku dodatnu stranicu za Bug na kojoj bi objavili sva ona pitanja i odgovore koje možemo čitati u Bug-u na zadnjim stranicama.

Ovako, moje je mišljenje je to da bi trebalo te zadnje stranice osloboditi za nešto drugo, a sva ta pitanja i odgovore preseliti na posebnu stranicu – nešto slično kao forum. Pošto sada Bug ima forum, mislim da će jako malo ljudi slati mail na pisma@bug.hr , sad ako im treba riješiti neki problem javit će se na forum i dobiti odgovor puno brže.

Sad dolazimo do onoga najtežega, kako sve to objaviti na internetu? – teško je, ali trebalo bi nešto tako osmisliti i napraviti nekakvu bazu svih tih odgovora kako bi brže i lakše ljudi mogli pristupiti tome. Možda se moja ova ideja čini suludo, ali ipak to je samo ideja, na vama je da o tome razmislite.


 Mislis na FAQ. Neznam zasto bi bilo testo to staviti online. No svakako dobra ideja...

Zlo i Naopako
16 godina
moderator
offline
RE: Pitanja & odgovori
fps_gamer kaže...

napravit ce oni to... za 4 godine... ko forum... :D onda cemo imati jos jedan bug tv sa muzikicom na kraju...

 

A možda i prije, no muzikica će svakako biti. :-) 

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanja & odgovori
fps_gamer kaže...

napravit ce oni to... za 4 godine... ko forum... :D onda cemo imati jos jedan bug tv sa muzikicom na kraju...

 

a i to što kažeš... ali stvarno je ideja zakon i bilo bi šteta da se za par godina tek uvede...
16 godina
neaktivan
offline
Pitanja & odgovori

dobra idea al sumljam i kad bi otvorili forum da bi odgovarali svima... to je nemoguće.. koliko bi onda morali radit.. nije nas malo, pogledajte kolko nas samo na forumu ima... kad bi to napravili--- imali bi podočnjake ko autokarte...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanja & odgovori
Lily kaže...

dobra idea al sumljam i kad bi otvorili forum da bi odgovarali svima... to je nemoguće.. koliko bi onda morali radit.. nije nas malo, pogledajte kolko nas samo na forumu ima... kad bi to napravili--- imali bi podočnjake ko autokarte...

Ne trabaju otvoriti forum, jer za sva pitanja i odgovore ljudi mogu i ovdje postavljat, ali do sada sva ona pitanja i odgovori koji su bili u Bug-u mogli bi objavit na nekoj stranici gdje bi mogli u tražilicu ipisati riječ pa da nam onda izbaci odgovore koji su do sada bili u Bug-u, jer glupo je sad listat unazad 100 brojeva i tražiti po njima odgovor.

Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanja & odgovori
fps_gamer kaže...

napravit ce oni to... za 4 godine... ko forum... :D onda cemo imati jos jedan bug tv sa muzikicom na kraju...

 

 To si dobro rekao!

I love yoooooogurt...
13 godina
protjeran
offline
RE: Pitanja & odgovori
pc-haker kaže...
Lily kaže...

dobra idea al sumljam i kad bi otvorili forum da bi odgovarali svima... to je nemoguće.. koliko bi onda morali radit.. nije nas malo, pogledajte kolko nas samo na forumu ima... kad bi to napravili--- imali bi podočnjake ko autokarte...

Ne trabaju otvoriti forum, jer za sva pitanja i odgovore ljudi mogu i ovdje postavljat, ali do sada sva ona pitanja i odgovori koji su bili u Bug-u mogli bi objavit na nekoj stranici gdje bi mogli u tražilicu ipisati riječ pa da nam onda izbaci odgovore koji su do sada bili u Bug-u, jer glupo je sad listat unazad 100 brojeva i tražiti po njima odgovor.

Slazem se to je super ideja

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanja & odgovori
Ideja od prije 2 godine! -.-''
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
15 godina
protjeran
offline
Pitanja & odgovori

Da pa bi u bugu bilo jos vise reklama,nego ona pisma.Tako da bi davao 10 maraka za jos pokoju reklamu,a ionako me zivciraju!

CAPETAN PRICE
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pitanja & odgovori

Koji dan u mjesecu stiže novi bug listi

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pitanja & odgovori

OVO NIJE PITANJE NEGO PRIMEDBA KOJU SAM PRIMETIO U CASOPISU BROJ 212/213 .TEME SU MATICNE PLOCE OD FIRME MSI . MISLIM DA STE ZAMENILI PLOCU H55-GD65 SA PLOCOM H55-G43 PO PODACIMA . SLUCAJNO SAM PROVALIO PO BROJU SLOTOVA NA PLOCI . NADAM SE DA SAM U PRAVU AKO NISAM ONDA SE IZVINJAVAM VAMA TAMO . PUNO POZDRAVA OD SRDJANCICA .

srdjancic
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pitanja & odgovori
srdjancic kaže...

OVO NIJE PITANJE NEGO PRIMEDBA KOJU SAM PRIMETIO U CASOPISU BROJ 212/213 .TEME SU MATICNE PLOCE OD FIRME MSI . MISLIM DA STE ZAMENILI PLOCU H55-GD65 SA PLOCOM H55-G43 PO PODACIMA . SLUCAJNO SAM PROVALIO PO BROJU SLOTOVA NA PLOCI . NADAM SE DA SAM U PRAVU AKO NISAM ONDA SE IZVINJAVAM VAMA TAMO . PUNO POZDRAVA OD SRDJANCICA .

Netko je otkrio tipku Caps LockCool

Everything should be made as simple as possible, but not simpler.
13 godina
protjeran
offline
RE: Pitanja & odgovori
Srednji kaže...
srdjancic kaže...

OVO NIJE PITANJE NEGO PRIMEDBA KOJU SAM PRIMETIO U CASOPISU BROJ 212/213 .TEME SU MATICNE PLOCE OD FIRME MSI . MISLIM DA STE ZAMENILI PLOCU H55-GD65 SA PLOCOM H55-G43 PO PODACIMA . SLUCAJNO SAM PROVALIO PO BROJU SLOTOVA NA PLOCI . NADAM SE DA SAM U PRAVU AKO NISAM ONDA SE IZVINJAVAM VAMA TAMO . PUNO POZDRAVA OD SRDJANCICA .

Netko je otkrio tipku Caps LockCool

 A srdjancic je nekoristi

Jebeš novce i slavu kad nema moje drage kraj mene...
13 godina
protjeran
offline
RE: Pitanja & odgovori
srdjancic kaže...

OVO NIJE PITANJE NEGO PRIMEDBA KOJU SAM PRIMETIO U CASOPISU BROJ 212/213 .TEME SU MATICNE PLOCE OD FIRME MSI . MISLIM DA STE ZAMENILI PLOCU H55-GD65 SA PLOCOM H55-G43 PO PODACIMA . SLUCAJNO SAM PROVALIO PO BROJU SLOTOVA NA PLOCI . NADAM SE DA SAM U PRAVU AKO NISAM ONDA SE IZVINJAVAM VAMA TAMO . PUNO POZDRAVA OD SRDJANCICA .

vidi se da si iz srbije...

X
13 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanja & odgovori

volim kad pisem poruke da pisem velikim slovima

srdjancic
13 godina
protjeran
offline
RE: Pitanja & odgovori
srdjancic kaže...

volim kad pisem poruke da pisem velikim slovima

ti to nije bas pametno jer druge nije bas briga sta ti volis vec da se ponasas pristojno

X
13 godina
protjeran
offline
RE: Pitanja & odgovori
srdjancic kaže...

volim kad pisem poruke da pisem velikim slovima

 A zato nemožeš da imaš da budeš da pišeš da na tom forumu BRE

Jebeš novce i slavu kad nema moje drage kraj mene...
14 godina
offline
Pitanja & odgovori

Pozz Adminima i Modevima{#}

 

Imam pitanje: Zašto se ne mogu staviti GIF animacije za Avatare?

Znam da nije podržano ali zašto nije?

Kaj je to tako teško osposobit?

 

Svaki drugi Forum to ima i puno je zabavnije i ljepše nego imati samo statične slike!

 

 

Jel tako-tako je !!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2011 23:52 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pitanja & odgovori
andi.cro kaže...

Pozz Adminima i Modevima{#}

 

Imam pitanje: Zašto se ne mogu staviti GIF animacije za Avatare?

Znam da nije podržano ali zašto nije?

Kaj je to tako teško osposobit?

 

Svaki drugi Forum to ima i puno je zabavnije i ljepše nego imati samo statične slike!

 

 

Zbog toga da se zadrži jednostavnost foruma (tako su oni rekli)

Da recimo napraviš anketu, vjerojatno bi većina forumaša glasovala za obične statične avatare, a ne gif, jer velikoj se većini i sviđa ovaj forum zbog te jednostavnosti. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2011 23:58 (denix).
12 godina
neaktivan
offline
Pitanja & odgovori
Na dvije particije imam instalirane različite operacijske sustave. Na jednoj je Windows XP i radi bez problema, a na drugoj na kojoj je instaliran Windows 7 Enterprise često mi se ruši sustav kad pokrenem Excel (2007) i to datoteku u prilogu. Kad radim u Excelu s datotekom koju sam sam stvorio uglavnom je sve u redu. Mislio sam da je problem u malo memorije (2GB) pa sam nadogradio RAM na 4 GB, ali i dalje imam isti problem.
Goran
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice