Ratiomaster zaključana tema

poruka: 45
|
čitano: 10.135
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Ratiomaster

Vidim da se dosta ljudi muči s ovim, tako da ću postaviti maleni tutorial o tome :)

P.S. nadam se da neću dobiti karton zbog ovoga :)

 

BTW. program služi za "uploadanje" na privatnim stranicama radi održavanja RATIA (omjer Downloada i Uploada). Sve u svemu vrlo koristan "programčić" za sve one kojim je problem održati ratio na privatnim stranicama :)

 

Program možete skinuti ovdje :)

Primjer :) Primjer :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 18:01 (razbijach**).
 
0 18 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Ratiomaster

Odlican nacin da te odma uhvate i banaju sa brzinom od 2000 kb/s sta normalno nekih 100-130 kb/s i seedaj ako vec moras a ne tako naivno.

 
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ratiomaster
stipe1771 kaže...

Odlican nacin da te odma uhvate i banaju sa brzinom od 2000 kb/s sta normalno nekih 100-130 kb/s i seedaj ako vec moras a ne tako naivno.

koristim ratiomaster pola godine, tako da znam kolika je otprilike najviše dopuštena brzina ;)

13 godina
offline
Re: Ratiomaster
razbijach** kaže...
stipe1771 kaže...

Odlican nacin da te odma uhvate i banaju sa brzinom od 2000 kb/s sta normalno nekih 100-130 kb/s i seedaj ako vec moras a ne tako naivno.

koristim ratiomaster pola godine, tako da znam kolika je otprilike najviše dopuštena brzina ;)

Upoznat si sa time da ovo nije dopusteno raditi?A pogotovo ne objavljivati na forumu?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
protjeran
offline
Re: Ratiomaster
zoharbizo kaže...
razbijach** kaže...
stipe1771 kaže...

Odlican nacin da te odma uhvate i banaju sa brzinom od 2000 kb/s sta normalno nekih 100-130 kb/s i seedaj ako vec moras a ne tako naivno.

koristim ratiomaster pola godine, tako da znam kolika je otprilike najviše dopuštena brzina ;)

Upoznat si sa time da ovo nije dopusteno raditi?A pogotovo ne objavljivati na forumu?

Ček nije dopušteno varat stranice koje već varaju. Nije da varaš nešto šta je legalno pa da se nesmije, ali private torent siteovi su itetkako ilegalni, ne vidim šta je zabranjeno u tome da mi njih varamo, kad oni varaju developere igara, muzike, filmova. Da se razumijemo ne koristim to, plaćam uredno apazu da mi preko seedboxa svako toliko uploada.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 19:28 (proćerani).
12 godina
protjeran
offline
Re: Ratiomaster
proćerani kaže...

Ček nije dopušteno varat stranice koje već varaju. Nije da varaš nešto šta je legalno pa da se nesmije, ali private torent siteovi su itetkako ilegalni, ne vidim šta je zabranjeno u tome da mi njih varamo, kad oni varaju developere igara, muzike, filmova.

+1...i slazem se sa prvim postom da je 2000 oke jer se to tebi cini puno al je to za strane, razvijenije drzave skroz normalno imat takvu brzinu...

Dinamo je nesto najbolje sta se moglo dogodit hrvatskom nogometu(/sarcasm)
14 godina
offline
Ratiomaster

Koji ste vi likovi! 

 

Placam svaki mjesec cca 250 kn seedbox da na taj nacin doprinesem P2P zajednici i onda vi ne mozete cak ni posteno odseedat ono sto skinete...znate, netko to mora i uploadat pa i seedat da bi vi onda isli ovako varat!

Sta, svi mi koji uredno seedamo i uploadamo smo neke budale kada ima ovakvih bisera kao sto ste vi!?

I da, nemam ni ja neku brzinu uploada pa zato platim i seedam kako treba!

Sta skidate nesto ako ne mozete to malo vratit nazad!?

 

Zalosno...

 

Jos tu radite i neki primitivni tutorial....pa stvarno se mozete samo pokrit usima i pobjeci nazad u rupu iz koje ste izasli!

 

EOD

 

P.S.

 

Vasi nickovi ostaju zabiljezeni upravo na privatnim forumima, skupa sa ovim postovima te mi vjerujte da nece ovo ispasti dobro...pogotovo ako se dode do nekih vasih podataka sa trackera.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
13 3 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Ratiomaster

Da, dobiješ nešto besplatno i onda si takav guzonja da ti je problem mal otoga vratiti, pa što da sporije uploadaš, skidaj free stvari na kojima možeš dosta uploadati u početku, kasnije se nađeš nekako, pa nije problem ostati u balansu.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ratiomaster
proćerani kaže...
zoharbizo kaže...
razbijach** kaže...
stipe1771 kaže...

Odlican nacin da te odma uhvate i banaju sa brzinom od 2000 kb/s sta normalno nekih 100-130 kb/s i seedaj ako vec moras a ne tako naivno.

koristim ratiomaster pola godine, tako da znam kolika je otprilike najviše dopuštena brzina ;)

Upoznat si sa time da ovo nije dopusteno raditi?A pogotovo ne objavljivati na forumu?

Ček nije dopušteno varat stranice koje već varaju. Nije da varaš nešto šta je legalno pa da se nesmije, ali private torent siteovi su itetkako ilegalni, ne vidim šta je zabranjeno u tome da mi njih varamo, kad oni varaju developere igara, muzike, filmova. Da se razumijemo ne koristim to, plaćam uredno apazu da mi preko seedboxa svako toliko uploada.

 

MalenoSelo kaže...
proćerani kaže...

Ček nije dopušteno varat stranice koje već varaju. Nije da varaš nešto šta je legalno pa da se nesmije, ali private torent siteovi su itetkako ilegalni, ne vidim šta je zabranjeno u tome da mi njih varamo, kad oni varaju developere igara, muzike, filmova.

+1...i slazem se sa prvim postom da je 2000 oke jer se to tebi cini puno al je to za strane, razvijenije drzave skroz normalno imat takvu brzinu...

Onda skidajte sa TPB-a a ne sa privatnih torrenta.Oni imaju svoja pravila i postoje razlozi zasto ih imaju.I ne pisite gluposti.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
protjeran
offline
Re: Ratiomaster
win32 kaže...

Koji ste vi likovi! 

 

Placam svaki mjesec cca 250 kn seedbox da na taj nacin doprinesem P2P zajednici i onda vi ne mozete cak ni posteno odseedat ono sto skinete...znate, netko to mora i uploadat pa i seedat da bi vi onda isli ovako varat!

Sta, svi mi koji uredno seedamo i uploadamo smo neke budale kada ima ovakvih bisera kao sto ste vi!?

I da, nemam ni ja neku brzinu uploada pa zato platim i seedam kako treba!

Sta skidate nesto ako ne mozete to malo vratit nazad!?

 

Zalosno...

 

Jos tu radite i neki primitivni tutorial....pa stvarno se mozete samo pokrit usima i pobjeci nazad u rupu iz koje ste izasli!

 

EOD

 

P.S.

 

Vasi nickovi ostaju zabiljezeni upravo na privatnim forumima, skupa sa ovim postovima te mi vjerujte da nece ovo ispasti dobro...pogotovo ako se dode do nekih vasih podataka sa trackera.

Čuj, ako netko to želi, radit ce, tvoj post mu neće niti malo značit. Neznam šta se tolko žestiš. I kakvih 250 kn plaćaš? za 50 kn ti Ficoo sa foruma cjeli mjesec radi unlimited upload. ili za 20 kn 250 gb, a tesko da ti treba vise od toga.

Ponovit cu opet, ja to ne koristim, uredno placam svaki mjesec 50 kn seedbox!

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 19:33 (proćerani).
12 godina
odjavljen
offline
Ratiomaster
Jeste vi normalni di cu sa ovom brzinom od 40/50 uploadat nesto, samo na THR mogu biti...
Moj PC  
1 6 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ratiomaster
Diplomat kaže...
Jeste vi normalni di cu sa ovom brzinom od 40/50 uploadat nesto, samo na THR mogu biti...

Zato postoji ovo, cijene nisu uopće tako zahtjevne, a meni 250 gb traje barem 2 mjeseca.

Jedan

Dva

Tri

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
protjeran
offline
Ratiomaster

ohhh ne otkrit ce moje super tajno ime koje koristim na svakom torrentu ili u igri...MalenoSelo....gg

 

a mozda bas skidam s tpb-a a ne sa nekog privatnog trackera...

Dinamo je nesto najbolje sta se moglo dogodit hrvatskom nogometu(/sarcasm)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ratiomaster
proćerani kaže...
Diplomat kaže...
Jeste vi normalni di cu sa ovom brzinom od 40/50 uploadat nesto, samo na THR mogu biti...

Zato postoji ovo, cijene nisu uopće tako zahtjevne, a meni 250 gb traje barem 2 mjeseca.

Jedan

Dva

Tri

To se isplati svima koji stalno skidaju + da bi seedao svoje torrente moram prvo upladati na box i tek onda sa njega... Nemam vremena za to...

12 godina
protjeran
offline
Re: Ratiomaster
Diplomat kaže...
proćerani kaže...
Diplomat kaže...
Jeste vi normalni di cu sa ovom brzinom od 40/50 uploadat nesto, samo na THR mogu biti...

Zato postoji ovo, cijene nisu uopće tako zahtjevne, a meni 250 gb traje barem 2 mjeseca.

Jedan

Dva

Tri

To se isplati svima koji stalno skidaju + da bi seedao svoje torrente moram prvo upladati na box i tek onda sa njega... Nemam vremena za to...

Ne pricaj gluposti, ako uzmes seedbox, skines torent preko njega i uploadas preko njega, iako meni bolja varijanta preko originaexe-a ili ficaa, jer nemam vremena, platim 50 kn i oni obave posao, ja samo gledam kako se upload diže:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ratiomaster
proćerani kaže...

To se isplati svima koji stalno skidaju + da bi seedao svoje torrente moram prvo upladati na box i tek onda sa njega... Nemam vremena za to...

Ne pricaj gluposti, ako uzmes seedbox, skines torent preko njega i uploadas preko njega, iako meni bolja varijanta preko originaexe-a ili ficaa, jer nemam vremena, platim 50 kn i oni obave posao, ja samo gledam kako se upload diže:)

Kaj cu placat 50 kn za par torrenta mjesecno...

12 godina
protjeran
offline
Re: Ratiomaster
Diplomat kaže...
proćerani kaže...

To se isplati svima koji stalno skidaju + da bi seedao svoje torrente moram prvo upladati na box i tek onda sa njega... Nemam vremena za to...

Ne pricaj gluposti, ako uzmes seedbox, skines torent preko njega i uploadas preko njega, iako meni bolja varijanta preko originaexe-a ili ficaa, jer nemam vremena, platim 50 kn i oni obave posao, ja samo gledam kako se upload diže:)

Kaj cu placat 50 kn za par torrenta mjesecno...

A za par torenta mjesecno ti ne treba private tracker. Ali pazi za 50 kn ti dobijes 250 gb, sto je puno, imas to i dok ne istrosis svih 250 gb na miru si, meni osobno traje nekih 5-6 mjeseci.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ratiomaster
win32 kaže...

Koji ste vi likovi! 

 

Placam svaki mjesec cca 250 kn seedbox da na taj nacin doprinesem P2P zajednici i onda vi ne mozete cak ni posteno odseedat ono sto skinete...znate, netko to mora i uploadat pa i seedat da bi vi onda isli ovako varat!

Sta, svi mi koji uredno seedamo i uploadamo smo neke budale kada ima ovakvih bisera kao sto ste vi!?

I da, nemam ni ja neku brzinu uploada pa zato platim i seedam kako treba!

Sta skidate nesto ako ne mozete to malo vratit nazad!?

 

Zalosno...

 

Jos tu radite i neki primitivni tutorial....pa stvarno se mozete samo pokrit usima i pobjeci nazad u rupu iz koje ste izasli!

 

EOD

 

P.S.

 

Vasi nickovi ostaju zabiljezeni upravo na privatnim forumima, skupa sa ovim postovima te mi vjerujte da nece ovo ispasti dobro...pogotovo ako se dode do nekih vasih podataka sa trackera.

vau! promjenit cemo nick.

12 godina
neaktivan
offline
Ratiomaster

ja samo želio pomoć' onima koji nemaju SEEDBOX, a vi me naravno, popljuvali.

 
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ratiomaster
The Unforgiven kaže...
za ovak nešt moraš biti xtra idiot

stoka sitna zuba cheaterska {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ratiomaster
proćerani kaže...

Čuj, ako netko to želi, radit ce, tvoj post mu neće niti malo značit. Neznam šta se tolko žestiš. I kakvih 250 kn plaćaš? za 50 kn ti Ficoo sa foruma cjeli mjesec radi unlimited upload. ili za 20 kn 250 gb, a tesko da ti treba vise od toga.

Ponovit cu opet, ja to ne koristim, uredno placam svaki mjesec 50 kn seedbox!

 

Takve igrackice mi ne trebaju, ali mi zato treba ovo sto koristim: 500 GB HDD, neograniceni promet i 8 GB RAM-a u kombinaciji sa quad Intel-om.

Nadi mi to za 50 kn i kupujem odmah par takvih boxeva.

Imas mozda par komada takvih kakve sam naveo za 50 kn? Nemas! Onda ne pricaj gluposti....

Vjeruj mi, meni ne treba neka osoba sa foruma da mi radi upload posto vjerojatno i ti skidas moje uploade sa nekih trackera.

 

Sta da ja radim sa tako jadnim box-om kojega ti koristis!? 

Tebi je mozda ok, meni nije ni "pod razno".

 

Ocito ti nije jasno da neki moraju sve to i uploadat na tracker, zar ne!? Vidis, ima nas dosta takvih pa nam ne znaci nista to "dizanje ratia" i sl. gluposti koje vam prodaju.

 

Uglavnom, ako ne mozete odseedat posteno sto skinete, onda nemojte ni skidat...rijesena stvar.

 

P.S.

 

Nema beda, daj meni 50 kn i nabijam ti ratio svaki mjesec! :)

Hahaha...kako vam ljudi dizu lovu pa ja ne mogu vjerovat!

 

P.S.S.

 

Ovo za 50 kn i dizanje ratia je bila sala, ne pada mi na pamet tako nesto nekome radit i trosit mjesto na boxu za bilo koga.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 20:03 (win32).
12 godina
neaktivan
offline
Ratiomaster

vi na mene kao da sam ubio nekog, jbt. SLOW DOWN!

 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ratiomaster
razbijach** kaže...

vi na mene kao da sam ubio nekog, jbt. SLOW DOWN!

Uredu je to,samo ovakve stvari drzi za sebe,ne ocekuj pohvalu za varanje varalica,jos si gori onda.{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ratiomaster
zoharbizo kaže...

Uredu je to,samo ovakve stvari drzi za sebe,ne ocekuj pohvalu za varanje varalica,jos si gori onda.{#}

Vidim.

12 godina
protjeran
offline
Re: Ratiomaster
win32 kaže...
proćerani kaže...

Čuj, ako netko to želi, radit ce, tvoj post mu neće niti malo značit. Neznam šta se tolko žestiš. I kakvih 250 kn plaćaš? za 50 kn ti Ficoo sa foruma cjeli mjesec radi unlimited upload. ili za 20 kn 250 gb, a tesko da ti treba vise od toga.

Ponovit cu opet, ja to ne koristim, uredno placam svaki mjesec 50 kn seedbox!

 

Takve igrackice mi ne trebaju, ali mi zato treba ovo sto koristim: 500 GB HDD, neograniceni promet i 8 GB RAM-a u kombinaciji sa quad Intel-om.

Nadi mi to za 50 kn i kupujem odmah par takvih boxeva.

Imas mozda par komada takvih kakve sam naveo za 50 kn? Nemas! Onda ne pricaj gluposti....

Vjeruj mi, meni ne treba neka osoba sa foruma da mi radi upload posto vjerojatno i ti skidas moje uploade sa nekih trackera.

 

Sta da ja radim sa tako jadnim box-om kojega ti koristis!? 

Tebi je mozda ok, meni nije ni "pod razno".

 

Uglavnom, ako ne mozete odseedat posteno sto skinete, onda nemojte ni skidat...rijesena stvar.

 

P.S.

 

Nema beda, daj meni 50 kn i nabijam ti ratio svaki mjesec! :) Hahaha...kako vam ljudi dizu lovu pa ja ne mogu vjerovat!

Šta pričaš ti? Ja uredno plaćam 50 kn apazu svaka 3-4 mjeseca da mi digne ratio, objasni mi po čemu ja tu nisam pošten?!? Po tome ja nebi uopće trebao skidat, jer našim brzinama nemoš ratio održavat, a ne skidam tolko puno da plaćam seedbox. Platim 50 kn, nekad i manje i miran sam 3-4 mjeseca.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Re: Ratiomaster
razbijach** kaže...

vi na mene kao da sam ubio nekog, jbt. SLOW DOWN!

A što ti hoćeš? Da te nagradimo i pohvalimo tvoju "domišljatost".

 

Ratiomaster krši osnovno načelo p2p. Je li tebi možda jasan pojam peer-to-peer. Zamisli da svi koriste ratiomaster? Onda onda p2p zajednice ne bi bilo ništa.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
12 godina
odjavljen
offline
Ratiomaster

Uživili ste se! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ratiomaster
Diplomat kaže...

Uživili ste se! {#}

Kolega uozbiljite se.{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ratiomaster
captain_soap_McTawish kaže...

A što ti hoćeš? Da te nagradimo i pohvalimo tvoju "domišljatost".

 

Ratiomaster krši osnovno načelo p2p. Je li tebi možda jasan pojam peer-to-peer. Zamisli da svi koriste ratiomaster? Onda onda p2p zajednice ne bi bilo ništa.

zamisli ti da svi imaju dobre brzine.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Ratiomaster
zoharbizo kaže...
Diplomat kaže...

Uživili ste se! {#}

Kolega uozbiljite se.{#}

Evo do sad nisam ni znao za taj ratiomaster ! {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice