Virus problem

poruka: 36
|
čitano: 8.712
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Virus problem

Ljudi imam problem s virusom , hitno je . Ako znate riješiti hvala na odgovoru unaprijed ! 

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2009 21:49 (emerik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Virus problem
emerik kaže...

Ljudi imam problem s virusom , hitno je . Ako znate riješiti hvala na odgovoru unaprijed ! 

 koliko vidim ponudjena ti je opcija delete. obrisi ga.
15 godina
offline
RE: Virus problem

Probaj izbrisat,evo malo googla

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2009 21:52 (PC Street Hacker).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
emerik kaže...

Ljudi imam problem s virusom , hitno je . Ako znate riješiti hvala na odgovoru unaprijed ! 

 Dotični program u mapi Program Files sadrži virus, gore piše plavim slovima koji je. Ako ga ukloniš, što ti je ponuđeno, možda više nećeš moći koristiti dotičnu aplikaciju. Prvo klikni na ime virusa da vidiš o čemu se radi i koliko je opasan. To je link na Avirinu stranicu sa popisom virusa.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
napravi move to quarantine
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
jurluk kaže...
napravi move to quarantine
 Glupost. Radi se o .exe filu. Onda je bolje deinstal cijelog programa i šlus. No, prije toga svakako remove to quarantine, onda delete from quarantine.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
Kalea kaže...
jurluk kaže...
napravi move to quarantine
 Glupost. Radi se o .exe filu. Onda je bolje deinstal cijelog programa i šlus. No, prije toga svakako remove to quarantine, onda delete from quarantine.
 i šta si time rekao?! ništa...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
jurluk kaže...
Kalea kaže...
jurluk kaže...
napravi move to quarantine
 Glupost. Radi se o .exe filu. Onda je bolje deinstal cijelog programa i šlus. No, prije toga svakako remove to quarantine, onda delete from quarantine.
 i šta si time rekao?! ništa...
 rekao je isto sto si i ti rekao :D
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
leo_819 kaže...
jurluk kaže...
Kalea kaže...
jurluk kaže...
napravi move to quarantine
 Glupost. Radi se o .exe filu. Onda je bolje deinstal cijelog programa i šlus. No, prije toga svakako remove to quarantine, onda delete from quarantine.
 i šta si time rekao?! ništa...
 rekao je isto sto si i ti rekao :D
 ne, nego kad sam ja rekao move to quarantine rekao je da je to glupost, a onda 10 riječi poslije on kaže move to quarantine
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
leo_819 kaže...
jurluk kaže...
Kalea kaže...
jurluk kaže...
napravi move to quarantine
 Glupost. Radi se o .exe filu. Onda je bolje deinstal cijelog programa i šlus. No, prije toga svakako remove to quarantine, onda delete from quarantine.
 i šta si time rekao?! ništa...
 rekao je isto sto si i ti rekao :D
 
jurluk kaže...
leo_819 kaže...
jurluk kaže...
Kalea kaže...
jurluk kaže...
napravi move to quarantine
 Glupost. Radi se o .exe filu. Onda je bolje deinstal cijelog programa i šlus. No, prije toga svakako remove to quarantine, onda delete from quarantine.
 i šta si time rekao?! ništa...
 rekao je isto sto si i ti rekao :D
 ne, nego kad sam ja rekao move to quarantine rekao je da je to glupost, a onda 10 riječi poslije on kaže move to quarantine
 Rekao sam da se radi o .exe filu, i da ga nemože frknuti u karantenu. Ako ga već misli frknuti u karantenu, onda ga nakon toga može slobodno i deinstalirati jer NEĆE RADITI.
15 godina
neaktivan
offline
Virus problem

Karantena naravno. Al meni drugo nešto jasno nije. Kako ti je se pojavio za vrijeme instaliranja Windows live aplikacija!!!Što si radio??

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
emerik kaže...

Ljudi imam problem s virusom , hitno je . Ako znate riješiti hvala na odgovoru unaprijed ! 

16 godina
neaktivan
offline
Virus problem

Čim vidiš .Gen na kraju avirine detekcije znaj da se radi o heurističkoj detekciji i da dotična nije konkretna već generička (file nije prepoznat kao taj i taj virus već mogući virus iz TR/ATRAP porodice), drugim riječima može biti virus ali i nemora, spremiti u karantenu poslati aviri dotični executable na analizu kojom će potvrditi detekciju konkretnim signatureom ili ustanoviti FP...

 

P.S. kladim se u žuti karton da je FP Namigiva

mama ti je biljna uš
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2009 10:22 ((s)izgoreo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Virus problem

Deinstaliraj program u toj datoteci i izbrisi iz Registrya i onda scaniraj komp pa vidi jel se javlja

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Virus problem
malina22 kaže...
emerik kaže...

Ljudi imam problem s virusom , hitno je . Ako znate riješiti hvala na odgovoru unaprijed ! 

 koliko vidim ponudjena ti je opcija delete. obrisi ga.
 Ja sam to stisnuo već nekoliko puta i ponocno mi se pojavi taj prozor , nekoliko sam puta stisnuo da ga stavi u karantenu , ali ništa .
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Virus problem
Bellatrix kaže...

Karantena naravno. Al meni drugo nešto jasno nije. Kako ti je se pojavio za vrijeme instaliranja Windows live aplikacija!!!Što si radio??

 Nije onda . Pojavio se on par sati prije , ali sam baš tog trenutka instaliravao Windows Live .
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2009 14:15 (emerik).
15 godina
offline
RE: Virus problem

Ljudi , molim vas , ako netko zna neka odgovori . Svakih 15 minuta mi se pojavi takva poruka :

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2009 13:42 (emerik).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem

Ma delete i amen :)

Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
15 godina
offline
RE: Virus problem
troublemaker kaže...

Ma delete i amen :)

 Ali , velim ti , stisnuo sam to najmanje 20 puta i svaki put mi se ponovno pojavi . A znate možda kako ga ručno uklonit ?
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2009 15:01 (emerik).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
emerik kaže...

Ljudi , molim vas , ako netko zna neka odgovori . Svakih 15 minuta mi se pojavi takva poruka :

 Aj lijepo skrniraj comp s ESET online  skenerom ....
Netreba instalacija ni ništa jednostavno prihvati Uvijete korištenja i skeniraj, pa pogledaj što kaže...
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
offline
RE: Virus problem
Bellatrix kaže...
emerik kaže...

Ljudi , molim vas , ako netko zna neka odgovori . Svakih 15 minuta mi se pojavi takva poruka :

 Aj lijepo skrniraj comp s ESET online  skenerom ....
Netreba instalacija ni ništa jednostavno prihvati Uvijete korištenja i skeniraj, pa pogledaj što kaže...
 Piše : web browser is not supported .
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem

Instaliraj IE7 pa ti se neće javljati poruka web browser is not supported

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2009 15:10 (stalker).
16 godina
offline
Virus problem

Sve kaj nađe Avira samo klikni na Move To Quarantine pa ako ti zatreba mozes to vratit, direktno nemoj brisat jer nema potrebe tako radi i nece bit problema virusi su u Quarantine u zatvoru ne mogu nikuda!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2009 15:13 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
emerik kaže...
Bellatrix kaže...
emerik kaže...

Ljudi , molim vas , ako netko zna neka odgovori . Svakih 15 minuta mi se pojavi takva poruka :

 Aj lijepo skrniraj comp s ESET online  skenerom ....
Netreba instalacija ni ništa jednostavno prihvati Uvijete korištenja i skeniraj, pa pogledaj što kaže...
 Piše : web browser is not supported .
E moraš s Internet Explorerom, to sam zaboravio napomenuti.....
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
offline
RE: Virus problem
stalker kaže...

Instaliraj IE7 pa ti se neće javljati poruka web browser is not supported

 Imam ga već instaliranog .
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
emerik kaže...
stalker kaže...

Instaliraj IE7 pa ti se neće javljati poruka web browser is not supported

 Imam ga već instaliranog .
 da, ali sigurno taj skener nisi pokrenuo iz internet explorera, nego iz nekog drugog browsera

a zašto uopće to raditi. odaberi move to quarantine. ako se i dalje pojavljuje, napravi update na aviri i onda napravi complete system scan
15 godina
offline
RE: Virus problem
jurluk kaže...
emerik kaže...
stalker kaže...

Instaliraj IE7 pa ti se neće javljati poruka web browser is not supported

 Imam ga već instaliranog .
 da, ali sigurno taj skener nisi pokrenuo iz internet explorera, nego iz nekog drugog browsera

a zašto uopće to raditi. odaberi move to quarantine. ako se i dalje pojavljuje, napravi update na aviri i onda napravi complete system scan
 A , dobro , sad sam instaliral Kaspersky i super je.
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Virus problem

Meni se na Aviri stalno javlja neki virus u:C:widows/system32/x

Ma koju god opciju da odaberem opet se nakon nekog vremen javlja isti virus ili što već...Pomognite ako znate!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus problem
big_guy kaže...

Meni se na Aviri stalno javlja neki virus u:C:widows/system32/x

Ma koju god opciju da odaberem opet se nakon nekog vremen javlja isti virus ili što već...Pomognite ako znate!

 Vjerojatno se vraća nakon restarta PC-a. Možeš ga probati očistiti s nekim programom što radi scan prije bootanja windowsa!
Mislim da to ima avast. Ali nisam siguran!
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
protjeran
offline
Virus problem

instaliranu antivirusnu integriraj u mesenger a ovaj virus makni s http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

pa kaži da li je uspjelo taj virus briše i  http://www.paretologic.com/products/xoftspyse/

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2009 20:17 (pero35).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice