T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.826.270
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Meni osobno imaju odličnu uslugu i brze popravke u slučaju kvara, no imaju vrlo visoke cijene (valjda je to metoda uloženo - plaćeno), a i dosta su razmazili svoje korisnike s tim božićnim/uskršnjim ponudama (fotići, diskovi, tableti, mobiteli za 1kn) tako da je ljudima ostao gorak okus u ustima nakon ovog božića i praktički nikakve ponude.

 

 

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
guls kaže...

Meni osobno imaju odličnu uslugu i brze popravke u slučaju kvara, no imaju vrlo visoke cijene (valjda je to metoda uloženo - plaćeno), a i dosta su razmazili svoje korisnike s tim božićnim/uskršnjim ponudama (fotići, diskovi, tableti, mobiteli za 1kn) tako da je ljudima ostao gorak okus u ustima nakon ovog božića i praktički nikakve ponude.

 

 

kako kome.... meni su jedamput račun poslali 1800 kn, " njihovom greškom" (priznali su) pa smo ipak tribali platit pola od te cifre....nezz zašto...

jurehabs
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Mene zvao automat da ce mi skinuti optiku ima 10-tak dana, jer je prosla kao "test" faza, a ugovor cu im produzit nikad više, prevaranti, jos cu im poslat prigovor za ovo bušenje po kući zidova, pa nek krpaju sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dado16 kaže...
tablet je za max paket kad se uzme al moras imat barem novi adsl ili novi maxtv

To znači da dobiješ dvije godine ugovora za telefon , internet i max tv.... Dakle MAX 3 paket, a sve te usluge pojedinačno platiš točno koliko i u paketu ,

jedina je razlika u nekom dodatnom programskom paketu, uglavnom veliko ništa,

 

Zaista loša ponuda, inače su uvijek imali odlične akcije, valjda im ne treba novih korisnika, Da daju kakav atraktivan poklon potpisao bi zašto ne.

 

Inače imaju odličnu uslugu, bilo je i problema, no ako prijavim kvar u 8 navečer , ujutro u 8 je več netko na vratima a to je vrlo bitno,

ako se uzme neka usluga kod njih aktivacija ide u roku dan, dva.

 

Za razliku od vipa gdje se čeka mjesec dana.

 

VIP nudi flat ADSL 4 Mbit/s i telefon za 149 kn uz ugovor na godinu dana, kod T-Coma je to 105 kn skuplje  -  255 kn,

Ako se uzme povečanje brzine na 10 Mbit/s onda je to u VIP-u 250 kn a u T-Comu 285 kn.

16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

danas me zvali iz t coma i nude brzinu od 10 Mbit/s za 30 kn mjesecno i mi to ljepo dogovorimo i onda frajer kaze da to nemogu imat nazalost i to je to,stvarno me nasmijao.

Heroes get remembered, but legends never dies.
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
To se cesto dešava, vide da imate 17 Mb/s maksimalnu propusnost odma vam ponude da uzmete 10 Mb/s i kad stave kroz sustav, sustav im neda da prode, jer mora bit najmanje 20Mb/s propusnost, i onda vam kaze da nazalost nemoze...
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Jel ima neko iskustva s ovim max obitelj paketem,zvao me operater i nudi dva mobitela neke opciji na ta dva broja (200 poruka,1 gb ...)za 135 kn mjesečno,meni se to čini ok,ali možda ne vidim kvaku.

OMAĐIJAJ ME !!!!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Dali znate sta se nudi u ovo perijodu za produljenje ugovora...zadnji sam put dobila mobitel za 100kn
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
nana1004 kaže...
Dali znate sta se nudi u ovo perijodu za produljenje ugovora...zadnji sam put dobila mobitel za 100kn

Ako se ne varam ništa se ne dijeli za produljenje. Možeš dobiti tablet uz popust, ako dodaš još jednu uslugu u paket. Npr, ako si dosad imala telefon + internet, dodaš i Max Tv pa možeš uzeti tablet za 400 kuna.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
300*
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ok

 

Jel mi može netko pojasniti malo ovo, jer ni t-com agent mi nije baš pojasnio NIŠTA!

 

Nemam trenutno nikakav ugovor sa t-com, pa sam mislio uzeti MAX 3 tocnije telefon + flat + maxtv

Tamo pise da je to 289kn + 39kn mjesecno za neogranicen fiksni, flat+4mbps i osnovni max tv, sad pitanja su.

 

1.Dali uz tih 289kn + 39kn ima još nešto za platiti, tipa razdvojenost linije?

2.Koju nagradu/nagrade ja tocno dobivam ovime, mobitel,tablet ili nesto trece, i ako je to onaj galaxy tablet 199kn, dali je to jednokratnih 199kn i moj je tablet ili ?

 

Hvala.

GAMER
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Znaci, ako je neograniceni fiksni to je MAX 3M+ sto te ispada sve ukupno 319 kn, a ako si dosad imao sve 3 usluge, nemas pravo na tablet po 199 kn, vec po 800 kn, a ako nemas adsl ili maxtv onda imas pravo, al takoder ima i tu caka, moras uzet MI(kartica koju placas jos 25 kn na tu mjesecnu naknadu, ako neuzmes to onda ti je 400 kn) to ti je onda 199 kn, ako ne uzmes da ti racun dolazi na mail onda ti je 299...

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2014 10:11 (dado16).
12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
crocro23 kaže...

Ok

 

Jel mi može netko pojasniti malo ovo, jer ni t-com agent mi nije baš pojasnio NIŠTA!

 

Nemam trenutno nikakav ugovor sa t-com, pa sam mislio uzeti MAX 3 tocnije telefon + flat + maxtv

Tamo pise da je to 289kn + 39kn mjesecno za neogranicen fiksni, flat+4mbps i osnovni max tv, sad pitanja su.

 

1.Dali uz tih 289kn + 39kn ima još nešto za platiti, tipa razdvojenost linije?

2.Koju nagradu/nagrade ja tocno dobivam ovime, mobitel,tablet ili nesto trece, i ako je to onaj galaxy tablet 199kn, dali je to jednokratnih 199kn i moj je tablet ili ?

 

Hvala.

da, tablet dobiješ poštom doma a prvi račun ti je uvećan za 199kn..

a sad koji si paket ugovorio, znači MAX 3 M+?

 

imaš na t-comovoj stranici čak i chat support, ili pošalješ poruku na njihov profil na fb.. tak sam ja najčešće i najbrže dogovarao..

prek telefona su spori.. najbolje je direkt u poslovnicu na šalter.

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi/webshop1/podaci?paket=max3-Mplus&trajanje=24

 

https://www.facebook.com/HrvatskiTelekom?fref=ts

10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Znači, meni su ponudili max3m+ paket i tablet naravno, pa me zanima dal mi se isplati to uzet?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

čuj ja ne znam dal se to tebi isplati.. ja imam max2 paket jer maxtv ne koristim. a ti sebi procjeni dal ti se isplati max 3 ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

I cijena ti je stalno ista? Jer su mi rekli da mi nakon nekoliko mjeseci cijena poraste..

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
tableta nema više... od jucer sve bozicne ponude su prestale
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Sada daju Galaxy Tab 3 7" trenutno platite 200kn a onda mjesecno 30kn za internet na uređaju. :/
Da sam bar ugrabio Tab 2 10" :0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

NEMA VISE TABLETA, NITI GALAXY TAB 3, trenutno nema ponude za produzenje ili novi ugovor

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2014 12:50 (dado16).
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Nadam se da će iduća ponuda biti bolja od ove zadnje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
cassiopean kaže...
Sada daju Galaxy Tab 3 7" trenutno platite 200kn a onda mjesecno 30kn za internet na uređaju. :/
Da sam bar ugrabio Tab 2 10" :0

 

Kada su davali tab 2 10''? Nudili su samo Tab 2 7'' koliko se ja sjecam.

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Bice da sam pomijesao za tab 2 10" i 7" i ono sto sam vidio na tv-u!!
Ali. Sestra je jucer bila u t-com i ponudili su joj uz maxTv SamsungGalaxy Tab 3 7" jednokratno 199kn + 30kn svaki mjesec za internet na istom.
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Poštovani, zanima me, naime nemam ugovornu obvezu s T-comom, zvao sam ih te su mi rekli ako želim da mogu prestati koristiti njihove usluge , bez dodatnog troška, pošto nemam potpisan ugovor. Kući imam max tv i internet, te me zanima kad bi ja prestao koristiti njihove usluge, dal bi došli tehničari uzeti max tv uređaj i router ili kako to ide ?

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

to ti sve ovisi.. ako procijene da im taj uređaj treba doći će po njega ako ne, ostavit će ti..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ivanm75 kaže...

to ti sve ovisi.. ako procijene da im taj uređaj treba doći će po njega ako ne, ostavit će ti..

nema to veze sa procjenom, bitno je koliko su dugo već uređaji kod njega i da li ih je 'otplatio' nisam 100% ziher, ali ako ih je dobio prije 3 godine, onda mu ostaje oprema, bilo bi najbolje nazvati szk pa da mu provjere od kada su mu, pa će mu oni reči može li očekivati doma tehničare da pokupe opremu, ili mu ostaje

~23 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

jasno je da ak ima router star 3 godine da mu ga neće uzet kad mu je rok trajanja već prošao..

a ovo sa otplaćivanjem je situacija kad prekidaš ugovor.

rekao je da je ugovor istekao, prema tome, on je te uređaje već otplatio..

po toj logici ostat će mu sve.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ivanm75 kaže...

jasno je da ak ima router star 3 godine da mu ga neće uzet kad mu je rok trajanja već prošao..

a ovo sa otplaćivanjem je situacija kad prekidaš ugovor.

rekao je da je ugovor istekao, prema tome, on je te uređaje već otplatio..

po toj logici ostat će mu sve.

da, samo mislio sam na jednu stvar koja je bila u tcomu( ne znam da li je još uvijek ) da valjda sva oprema preuzeta prije listopada 2010 je u vlasništvu korisnika, a kasnije je sve u vlasništvu tcoma. Nekako u to vrijeme su i počeli naplaćivati naknadu za održavanje funkcionalnosti opreme. Samo, nisam siguran za datum

~23 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Mogu li ja prekinuti ugovor s t-comom ako mi internet ne radi vec 45 dana, a oni ga neuspjesno pokusavaju popraviti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ne. Iz iskustva. Ali po zakonu, vjerujem da bi trebao moći. Samo suditi se s njima, to baš i nije lijepo... ni dobro za tebe.

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ako ti ne daju, obrati se HAKOM -u

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice