Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje izdvojena tema

poruka: 238
|
čitano: 94.832
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
peco7 kaže...

trebao bi driver za wireless..

 

HP Probook 470 G1 E9Y83EA

Koji OS?

Koja kartica?

10 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

win 7 ultimate 64x

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
peco7 kaže...

win 7 ultimate 64x

 

Opet mi nisi napisao koju karticu imas al eto:


- Ralink

- Atheros

- Realtek

- Intel

10 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o

gdje da to saznam?

11 godina
protjeran
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

treba mi driver za D Link DWL-G122 H/W Ver.E1 F/W ver. 5.00 

radi bez problema na win 7,ali mi treba driver za windows xp,i usb je crni sa narancastim gumbom za refresh a ne sivi ili bijeli usb kako izbacuje google

HOW ABOUT NO
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Kulo Vi Britania kaže...

treba mi driver za D Link DWL-G122 H/W Ver.E1 F/W ver. 5.00 

radi bez problema na win 7,ali mi treba driver za windows xp,i usb je crni sa narancastim gumbom za refresh a ne sivi ili bijeli usb kako izbacuje google

 Pokušaj ovim driverom link.

11 godina
protjeran
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Hardwhelper!!! kaže...
Kulo Vi Britania kaže...

treba mi driver za D Link DWL-G122 H/W Ver.E1 F/W ver. 5.00 

radi bez problema na win 7,ali mi treba driver za windows xp,i usb je crni sa narancastim gumbom za refresh a ne sivi ili bijeli usb kako izbacuje google

 Pokušaj ovim driverom link.

Idem probati.

 

edit:ovaj usb jednostavno ne zeli raditi na win xp

HOW ABOUT NO
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2014 23:45 (Kulo Vi Britania).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
peco7 kaže...

gdje da to saznam?

Koliko vidim ti si vec nasao driver za wlan pa bi valjda trebao znati o kojem se modelu radi. Skini jedan od navedenih, ukoliko imas i dalje problem, preporucio bih ti da pogledas malo upute koje ti je dao kolega ihush.

Prije instalacije drivera preporucio bih ti da obrises ove koje si prethodno instalirao.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
peco7 kaže...

trebao bi driver za wireless..

 

HP Probook 470 G1 E9Y83EA

http://h30434.www3.hp.com/t5/Wireless-Internet-Home-Networking/Ralink-Mediatek-802-11b-g-n-1x1-and-Bluetooth-4-0-Combo/td-p/3360789

 

Tu imas slucaj koji bi te mogao navesti na rjesenje

 

Sazetak: Pogledaj u BIOSu koji wifi adapter imas pa ili potrazi opet ili nam javi koji :)

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
14 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Hitno potrebna pomoc!! Asus X551CA notebook(lap-top).Napravio instalaciju windows 7 x86...nemogu naci drivere ..nemogu se konektirat na internet..potrebno mi je direktni link za download drivere.U device manager pokazuje ovo:

1.Ethernet controller

2.Network controller

3.PCI Simple Communications Controller

4.Universal Serial Bus(USB) Controller

5.Realtek PCI FE Family controller

6.Trebace mi i wi-fi driver

Molim za pomoc kako bi downloadirao drivere pa stavio na Asus kako bi se spojio na internet..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
rexi kaže...

Hitno potrebna pomoc!! Asus X551CA notebook(lap-top).Napravio instalaciju windows 7 x86...nemogu naci drivere ..nemogu se konektirat na internet..potrebno mi je direktni link za download drivere.U device manager pokazuje ovo:

1.Ethernet controller

2.Network controller

3.PCI Simple Communications Controller

4.Universal Serial Bus(USB) Controller

5.Realtek PCI FE Family controller

6.Trebace mi i wi-fi driver

Molim za pomoc kako bi downloadirao drivere pa stavio na Asus kako bi se spojio na internet..

Ethernet

Wi - Fi

Ako to ne upali, pišu na forumu da i ovi rade.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
softwaremaniac kaže...
rexi kaže...

Hitno potrebna pomoc!! Asus X551CA notebook(lap-top).Napravio instalaciju windows 7 x86...nemogu naci drivere ..nemogu se konektirat na internet..potrebno mi je direktni link za download drivere.U device manager pokazuje ovo:

1.Ethernet controller

2.Network controller

3.PCI Simple Communications Controller

4.Universal Serial Bus(USB) Controller

5.Realtek PCI FE Family controller

6.Trebace mi i wi-fi driver

Molim za pomoc kako bi downloadirao drivere pa stavio na Asus kako bi se spojio na internet..

Ethernet

Wi - Fi

Ako to ne upali, pišu na forumu da i ovi rade.

problem resen..{#}

12 godina
protjeran
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Trebate drivere za Vaš hardware ? 

 

Skinite DRP ! Driverpacksolution 2014 ! 4gb iso fille kojeg spržite a ima drivere za 99% hwa koji postoji !

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Trebam driver za Airlive WN-200USB wireless za windows 8.1 x64. Googlam od 6h do sad i nisam ništa takvog našo samo za 7-icu ima a taj neradi na 8.1...Da se nevračam na win7 jer sam si "friško" instaliro win 8.1 pro x64. Pomagajte ljudi...{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Kako mi je novootvorena tema lockana, samo ću napraviti C/P:

--------------------------------------------------------------------------------

Pošto sam nabacio danas frišku instalaciju Windows-a 7 (64-bit), nisam siguran koje drivere instalirati za mrežnu karticu - ethernet i WiFi. Na službenoj stranici, pod Driver - Network ima desetak drivera, a svi su različiti.

Da naglasim, radi se HP-ovom laptopu, model je dv7-6195us. Točne specifikacije su ovdje.

Inače se sjećam da sam prilikom jedne instalacije (davno) prvo instalirao samo te drivere za ethernet, zatim spojio LAN kabelom na router nakon što je Windows prepoznao ethernet karticu, te instalirao HP-ov Support Assistant koji je onda odradio sav posao instalacije preostalih drivera.

 

Može netko pomoći i specificirati o kojim se driverima točno radi?

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o

Skines PCWizard, pogledas koja ti je mrezna kartica (mozes i za ostale dijelove) i u skladu s tim skines driver koji ti odgovara.

14 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Grafička nWidia GeForce 710  2 GB

 

 

Laptop toshiba sattelite C55-A-19N

windows 7 64 bit

 

instairao sam driver...ali kad provjerim u  win+R - dxdiag - tab display..  e onda mi piše da koristi integriranu grafiku.

imam instalirane igrice... i kad stavim desni klik na igricu onda me pita dali hoću pokrenuti preko integrirane ili nWidie GeGorce ???

 

Zašto stalno ne koristi nWidiu? Zbog ćega koristi integriranu? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Laptop hp probook 4720s

windows 7 64 bit

 

web kamera ne radi...

stavio sam sve moguće drivere, ali ništa. Nema je ni u device manageru.

 

Dali je netko se želi spojiti preko ream vievera da to pogleda? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

HP 4545s.

 

Ne prepoznaje USB na my computer. Probao sve moguće drivere za USB Controller, al ništa. Friško instaliran Windows 7 Ulitmate 64-bit.

Jel netko zna neki driver koji bi pomogo?

Kalko1212 ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Pozdrav,

kupio sam jučer laptop Asus X750LB-T4048D. Instalirao sam Windows 8.1 Pro  x64, sve je radilo odlično, ali Windows 8 mi se nikako nije svidio pa sam odlučio napraviti potpuno čistu instalaciju windows 7 Ultimate x64. Nakon toga, ne mogu se spojiti na internet (wireless), kaže mi da nemam network adapter. Probao sam instalirati neke drivere, ali ništa ne pomaže. Stvarno ne znam što je problem i kako da riješim. Vjerojatno je povezano nešto sa Deep Sleep Mode, ali ne znam kako to riješiti.

Molim vas pomoc jer moram stici do sutra jer idem na more, treba mi laptop.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 13:57 (peterstern9).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

skini driver pack solution 14 (poveći je, ima 8gb, al zato ima jako jako puno drivera za različiti hardver i razne verzije winsa), samo učitaj iso fajl preko daemon toolsa, pokreni ga i sam će ti pronaći drivere, od wlan do grafičke, chipseta, itd.

 

nakon toga samo unmount, ne treba ništa brisati.

 

ak ti se neda skidat cijeli program - ovdje imaš za svoj laptop potrebne drivere

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 14:11 (stickman1).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Molim pomoc! Trebaju mi drajveri za HP pavilion f000sm win7 64 bit

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
gogi321 kaže...

Molim pomoc! Trebaju mi drajveri za HP pavilion f000sm win7 64 bit

HP driveri... Pogledaj prvu poruku u ovoj temi, i možeš ovdje poljepit device i vendor ID-eve,pa ti ja onda stavim linkove.

nemoj skidat sa službenih stranica jer buš si samo skompliciral život.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 19:37 (zerocool12).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
zerocool12 kaže...
gogi321 kaže...

Molim pomoc! Trebaju mi drajveri za HP pavilion f000sm win7 64 bit

HP driveri... Pogledaj prvu poruku u ovoj temi, i možeš ovdje poljepit device i vendor ID-eve,pa ti ja onda stavim linkove.

nemoj skidat sa službenih stranica jer buš si samo skompliciral život.

Hvala puno nasao sam preko id-a {#}

14 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Trebam SoundMAX drivere za zvuk. Nemam Id jer je po Dev. Manageru sve instalirano i radi, a zvuka nema. Laptop Lenovo 3000 N100, OS: XP. Help me out.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Molio bih zapomoc ako neko zna kako otkloniti kvar.Posjedujem laptop HP COMPAQ NX7400 na koji je  instaliran Win8,poslije izvjesnog vremena poceo je da se ledi prilikom podizanja sustava, nakon par pokusaja bih ga uspio podici.Na oficijalnoj stranici od hp  sam skinuo bios jer kazu da im je on mana.Prilikom flesanja bisosa laptop se zaledio i sad mi samo blinka numb lok .Radio sam isto recovery biosa po uputama sa HP ali bez rezultata.

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
raza kaže...

Molio bih zapomoc ako neko zna kako otkloniti kvar.Posjedujem laptop HP COMPAQ NX7400 na koji je  instaliran Win8,poslije izvjesnog vremena poceo je da se ledi prilikom podizanja sustava, nakon par pokusaja bih ga uspio podici.Na oficijalnoj stranici od hp  sam skinuo bios jer kazu da im je on mana.Prilikom flesanja bisosa laptop se zaledio i sad mi samo blinka numb lok .Radio sam isto recovery biosa po uputama sa HP ali bez rezultata.

Zaštekaju ti winzi i ideš radit flash biosa?!?!?!?!?

 

Jel uopće prođeš post screen? Probaj bootati neku live cd linux distru.

--------------------------------------------------------------------------------------------
16 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
tajo1960 kaže...

trebam drivere za pci-e - usb3.0 kontroler pcie-card-usb30-2-port-uls-u3p4n-22ph-2a

kupio karticu/kontroler i stigla sa driverima za DO win 7, dalje ne. čitam po forumima da tvrtka ulanson nema neke drivere za win 8.1, ali ako je netko negdje iskopao kakve da rade... probao sam i u kompatibiliti modu i te za win7, ali ne rade, neće i neće.

ako itko zna... tnx!

fotka kartice/kontrolera da se vidi o čemu je riječ

 

Male su šanse, ali probaj sa Driver Booster 2, možda pronađe nešto novije drivere.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

pozz ekipa

 

trebam network controller driver za HP 625!

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Soltek SL-915P-G

Pozdrav,

Ako netko zna di bi mogao nač drivere za ovu ploču bio bi jako zahvalan chipset bar da mogu instalirati kako treba, HVALA!

Chipset bi bio savršen :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice