Rad kompa 365/7/24

poruka: 159
|
čitano: 33.082
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

Ovako imam jedan stariji komp i zanima me dali smije radit stalno evo konfiguracije:       (Znam da je ovakva tema vec postavljena,al zelim cut dal moje racunalo moze radit stalno,zato molim admine ta mi tema ne ide pod lock HVALA)

 


Procesor    Intel Pentium 4 531, 3000 MHz (15 x 200)


Grafička kartica    NVIDIA GeForce 6200  (128 MB)


Sistemska memorija    512 MB  (PC3200 DDR SDRAM)


Tvrdi disk    MAXTOR STM3802110A  (80 GB, IDE)

 

 

 

 

Evo i temperatura:

Matična ploča   35 °C  (95 °F)

 


CPU   43 °C  (109 °F)


Aux   52 °C  (126 °F)

GPU   47 °C  (117 °F)


MAXTOR STM3802110A                   33 °C  (91 °F)

 

 

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

Zar nitko nezna,.,...Molim pomoc!???.-.......

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????',.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Rad kompa 365/7/24

molimo vas za strpljenje... svi nassi operateri su trenutno zauzeti.

 

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
58 0 hvala 18
14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

Dajte vi meni pomozite pa nek oni budu zauuzeti.....Pomoc.....!??? ;) ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Rad kompa 365/7/24

boga ti... kazes star komp, upali ga i pusti ga da radi. i ako crkne ko ga je8e!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
30 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

Kao prvo ne prostaci i ne psuj. :D i nije tko ga hebe jer mi je to jedini komp zato pitam....Gore u prvom postu sam naveo konfiguraciju i zaboravio sam napisat snaga napajanja je 400W....Hvala----....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Rad kompa 365/7/24
Svaki komp smije raditi 24/7/365, neovisno o konfiguraciji.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
13 godina
protjeran
offline
Rad kompa 365/7/24

Držati će ako imaš:Prozračno kučište,pokoji vent više (sem cpu i gpu),da je čist kao da je iz trgovine izašao i da nestoji kučište u nekom skučenom prostoru.

MOTOR u srcu BRZINA u glavi ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rad kompa 365/7/24
luđak na motoru kaže...

Držati će ako imaš:Prozračno kučište,pokoji vent više (sem cpu i gpu),da je čist kao da je iz trgovine izašao i da nestoji kučište u nekom skučenom prostoru.

Kućište ne stoji otvoreno od zida je odmaknuto 10 cm,a ugrađivanje još ventilatora nedolazi u obzir....A konfiguraciju sam dao zato da vidite temperature dali su ok....??

14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

Zelim cut jos misljenja od ljudi..Sta oni misle??.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Rad kompa 365/7/24

pih... i onda ja popusim karton. gle posto je vec u godinama moze ga eventualno slagirat..

 

edit : nisam ga popusio na ovoj temi... nego sam si bumpao oglas ali na isto dodje...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2010 15:02 (skank666).
Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

no pa dobro je.

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

I na kraju hvala vam za informacije......Forum je odlican :)))))))))))))))))

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

pa normalno kad ja imam acc na forumu.

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
Moj PC  
5 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

hahha ok!....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Rad kompa 365/7/24
Softwer kaže...

Zelim cut jos misljenja od ljudi..Sta oni misle??.....

Nitko ti ne može garantirat da se neče ništa desit. Ali kao što je kolega danny rekao, svaki bi trebao smijet radit. Bilo bi dobro također i da poslušaš savjet ludog motoriste Belji se. Dobra prozračnost, redovito čiščenje od prašine i slično će itekako pomoć.

14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

Za prasinu nije problem znaci netrebam imat straha od pregorjavanja neke konponente s napajanjem od 400W.... I molim vas da pogledate u prvom postu sam napisao temperature,pa mi recite jesuli visoke ili su ok.....

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2010 15:28 (Softwer).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Rad kompa 365/7/24
Softwer kaže...

Za prasinu nije problem znaci netrebam imat straha od pregorjavanja neke konponente s napajanjem od 400W.... I molim vas da pogledate u prvom postu sam napisao temperature,pa mi recite jesuli visoke ili su ok.....

Temperature nisu visoke. Što se napajanja tiče, tvoja konfiguracija ne zahtjeva ništa jače. Ali opet ti kažem, nitko ti od nas ne može garantirat da ti pri stalnom radu neče nešto otić. Ne mora, a može. Dakle, kao što je danny rekao, svaka konfiguracija smije radit. Međutim, dal će nešto s vremenom otić, to češ saznat sam.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Rad kompa 365/7/24
Softwer kaže...

Za prasinu nije problem znaci netrebam imat straha od pregorjavanja neke konponente s napajanjem od 400W.... I molim vas da pogledate u prvom postu sam napisao temperature,pa mi recite jesuli visoke ili su ok.....

Pitanje ti je na mjestu, stvarno...

 

I kaj da ti sad mi kažemo da može bit uključen 0-24 i onda za par mjeseci crkne (može biti uključen, to je teoretsko pitanje)? 

 

To su stvari koje ne možeš predvidjeti, mogu ja sad neš novo iz trgovine kupit pa mi rikne sljedeći dan.

 

Što želim reći? Da nitko ne može znati koliko će takve stvari trajati, ali uz redovito održavanje se sigurno može produljiti rok trajanja.

 

Čisti ga redovito (svaki mjesec npr.) od prašine, svakih par mjeseci promjeni pastu na procu, grafički itd., Windows reinstaliraj svakih 6mj......

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

Hvala svima s ovom porukom zavrsavamo...... Tema ide pod kljuc.....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Rad kompa 365/7/24
VeX7 kaže...
Windows reinstaliraj svakih 6mj......

Kakvih 6 mjeseci? Ne budi apsurdan!

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
16 godina
offline
Rad kompa 365/7/24

Po meni, jedini realni problemi su prašina i eventualni nestanci struje Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

Ma nije problem za prasinu lako ja nju ispusem... :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rad kompa 365/7/24

Malo si neodređen s tim da li smije raditi 365/7/24.

 

Da li misliš cijelo vrijeme vrtiti neki software na stroju ili ga ne misliš gasiti?

 

Ako misliš samo imati upaljen stroj onda nemaš neki veći problem.

 

U sliučaju da cijelo vrijeme vrtiš nešto na uređaju, pitanje je potpuno drukčije. Pobrini se da radiš automatski back-up podataka i svega što ti je bitno na računalu. Po meni je u ovoj tvojoj konfiguraciji najosjetljiviji dio je HDD (puno mehanike).

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

Kad kazem da komp radi stalno mislim kad zavrsim rad na kompjutoru sve programe zatvorim i samo radi jer mi se ujutro neda cekad da se upali...Na to sam mislio....

 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

A sta vam znaci to 365/7/24?Neodlučan

 
0 6 hvala 0
15 godina
offline
RE: Rad kompa 365/7/24
srdjan3 kaže...

A sta vam znaci to 365/7/24?Neodlučan

365-dana u godini

7-dana u tjednu

24-sata dnevno

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rad kompa 365/7/24
srdjan3 kaže...

A sta vam znaci to 365/7/24?Neodlučan

To ti je godina, tjedno i sata.

 

EDIT. Uf mind me pretekla eto imaš odgovorenoOsmijeh

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2010 20:09 (Nello).
14 godina
neaktivan
offline
Rad kompa 365/7/24

Ako ima tko nesto za rec o stalnom radu racunala,sto bi trebalo dodat evo tema je stvorena za tog.... :D :D

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice