IP kamera

poruka: 8
|
čitano: 5.858
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
IP kamera

trebao bih preporuku ip kamere,zicne(netreba imati wireless),opcionalano da moze snimati i na svoju internu kameru,ali to je opcionalano,i da je kompaktibilna sa linuxom,cijena do 900 kn.

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IP kamera

Ili ako želiš uštediti

 

http://www.ebay.com/itm/Wireless-IP-Camera-WiFi-Security-2-Way-Audio-IR-LED-Night-Vision-DDNS-P-T-White-/220982353201?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3373931d31

 

E sada kakvu sliku daje i sve to ne znam...Ipak je Item location: Shen Zhen, China

Win Osama in hide and seek
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
IP kamera

Uzmi koju hoćeš, samo što ne znam isplati li se dati 53 dollara (300 kn) za nešto što će možda raditi, a možda i ne.

 

I ja sam kupovao kineske stvari preko eBaya, neke još i dan danas rade fantastično, a neke su se pokidale prvoga dana. Tvoji novci, tvoj izbor, ja ti samo mogu reći da ja osobno ne bih dao baš 300 kn u nešto relativno nesigurno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
IP kamera

ja imam dosta iskustva s airlive kamerama i mogu samo najbolje reći o njima. tako da i njih uzmi u obzir.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IP kamera

Mozes li mi preporuciti koju airlive kameru koja zadovoljava moje potrebe?

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
IP kamera

Evo da sam na tvom mjestu ja bi uzeo jednu od ove dvije, imaju slične karakteristike i cijene pa sad ti odluči.Planet ICA-HM100

Airlive IP OVL-WN-150CAM

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IP kamera d link dcs -900

treba mi softver i pojasnjenje  kako da instaliram da mi neko posalje link unaprijed hvala

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice