Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.606.732
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ja ga kupio polovnog za 650 kn dok je u dućanu koštao 850 a evo sad po 1500 kn

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Tip slabo ćuje i ima video nadzor sudeći bo broju ekrana

 ovo je nekakva skica a tak nesto si zelim vec ohoho vremena..

racunaj da je ovo veci prostor i da ravno iza stolice dolazi kauc s kojeg gledas filmove itd (kauc gaming za ps5 itd...)... ovaj gore tv ce biti cca cca 60" (iako tu razmisljam i o projektoru) u svakom slucaju osnova je vec tu.

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Ja ga kupio polovnog za 650 kn dok je u dućanu koštao 850 a evo sad po 1500 kn

 Umjesto zlata trebalo je nakupovat intela.

kradem mine iz minskog polja
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Nema smisla jer je televizor pre visoko, česta greška amera koji to vole staviti iznad kaminam u dnevnom boravku ili ovako. ZV mora biti u visini očiju, kao i monitor. Također ovi zvučnici na tak mali prostor su preserancija. Kućište mu izgleda kao dječiji komp ili ženski kaj je još gore. Monitore kužim ako radi sa time kontrolu leta

 

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Nema smisla jer je televizor pre visoko, česta greška amera koji to vole staviti iznad kaminam u dnevnom boravku ili ovako. ZV mora biti u visini očiju, kao i monitor. Također ovi zvučnici na tak mali prostor su preserancija. Kućište mu izgleda kao dječiji komp ili ženski kaj je još gore. Monitore kužim ako radi sa time kontrolu leta

 

 Kao što sam rekao nešto poput ovog, više je bila ideja na nekom rasporedu..

Moj prostor je dosta veci kako god ovo je ideja kako otprilike zelim da to izgleda i sve je to jos u fazi pripreme.

Bar frizider ne mozes popljuvat :)

kako god uskoro cu napraviti vlastiti skicu prije nego pocnem to radit pa cu ovdje postat pa vidjet sta ekipa misli.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 11:34 (toxic).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...

 Zapravo si vrlo blizu, kako mi je ekonomija struka, znam točno kako ti i tvoji pajdići švercate HW. Šta da kažem, jako sam vas iživcirao pogotovo toxic koji me je kao stavio na ignore a ne ispušta me iz usta.

Inače nikad nisam rekao da je AOC = monitoru od 4000kn, još jedna laž Bujaneca, Markićke i ekipe, ali to je njihov modus operandi, 100 puta ponovljena laž postaje istina. A prava istina je da je ovaj AOC best buy all arounder, a pogotovo meni zbog mojih potreba.

 Znaci tko god uspije nabaviti bolji hw od tvojeg po boljoj cijeni je automatski svercer, sa kakvim demonima se ti boris covjece. 

 

Jos jace je kako covjek uporabom ovakvih izraza pokusava ispast pametniji, tugo moja. 

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...
XXX kaže...

Nema smisla jer je televizor pre visoko, česta greška amera koji to vole staviti iznad kaminam u dnevnom boravku ili ovako. ZV mora biti u visini očiju, kao i monitor. Također ovi zvučnici na tak mali prostor su preserancija. Kućište mu izgleda kao dječiji komp ili ženski kaj je još gore. Monitore kužim ako radi sa time kontrolu leta

 

 Kao što sam rekao nešto poput ovog, više je bila ideja na nekom rasporedu..

Moj prostor je dosta veci kako god ovo je ideja kako otprilike zelim da to izgleda i sve je to jos u fazi pripreme.

Bar frizider ne mozes popljuvat :)

kako god uskoro cu napraviti vlastiti skicu prije nego pocnem to radit pa cu ovdje postat pa vidjet sta ekipa misli.

Ma taj frižider je biće novo preporučeno kučište za onaj intelov server proc na 5GHZ sa custom matičnom.

Btw, od slike zazubice rastu, ali zvučnici su overkill!!

coffe,coffe,coffe.....
14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Evo prijatelj mi postao slike svog i7 4770K ima H100i v2 Extreme vodeno slike su bez delida i sa delidom napon 1.34V 4.5ghz 

bez delida bez delida
Sa Delidom Sa Delidom
AMD AntiBoy
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Vidim i njemu bi dobro doašo frižider

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
metallic kaže...
toxic kaže...
XXX kaže...

Nema smisla jer je televizor pre visoko, česta greška amera koji to vole staviti iznad kaminam u dnevnom boravku ili ovako. ZV mora biti u visini očiju, kao i monitor. Također ovi zvučnici na tak mali prostor su preserancija. Kućište mu izgleda kao dječiji komp ili ženski kaj je još gore. Monitore kužim ako radi sa time kontrolu leta

 

 Kao što sam rekao nešto poput ovog, više je bila ideja na nekom rasporedu..

Moj prostor je dosta veci kako god ovo je ideja kako otprilike zelim da to izgleda i sve je to jos u fazi pripreme.

Bar frizider ne mozes popljuvat :)

kako god uskoro cu napraviti vlastiti skicu prije nego pocnem to radit pa cu ovdje postat pa vidjet sta ekipa misli.

Ma taj frižider je biće novo preporučeno kučište za onaj intelov server proc na 5GHZ sa custom matičnom.

Btw, od slike zazubice rastu, ali zvučnici su overkill!!

Zvucnici ce biti naprijed standalone na podu, natrag ce biti standardni omanji monitori, subwoofer i samu osnovu vec imam.

Ono što trenutno nemam je:

Komp koji ce pogonit 3 monitora (tu se jos dvojim) ako cu ici samo na jedan mozda ostavim i ovo sta imam ili eventualno uzmemo samo jednu RTX2080TI, kada bi bio multimonitor setup onda bih isao na jos dva ovakva predatora x34 dakle UW na normalne se ne vracam. (ovo je jos u velikoj fazi razmisljanja)

TV koji ce ici gore jos nemam. BTW kuciste planiram uzeti s LCD displejom kojeg cu montirati takoder na zid.

Prostor imam.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 11:49 (toxic).
14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Vidim i njemu bi dobro doašo frižider

 ipak to je haso a oni su poznati po tome 

AMD AntiBoy
7 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

danas kad postoje ogromni paneli visoke rezolucije bilo ultrawide ili wide ,ne vidin smisla u multi monitor setupu,pogotovo multi monitor plus tv. uzmes neku 4k grdosiju od 30plus inca i imas sve sta imas sa ova 3 monitora i bolje, plus tv u jednome za bitno manje para al ima jedan ogroman problem u tome onda se nes moc kurcit na forumu da imas 3 monitora plus tv i da mos to priustit xD

 

sta se tice ovoga sta je neko napisa da su preveliki zvucnici, zvucnici nemogu bit preveliki hah

14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

 ups jel ovo tvoje 

hahah temperture u pubg 73-74˘C procesora 1.26V ako se ne varam 

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 12:07 (dreadmoore).
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dabar_solta_V2 kaže...

danas kad postoje ogromni paneli visoke rezolucije bilo ultrawide ili wide ,ne vidin smisla u multi monitor setupu,pogotovo multi monitor plus tv. uzmes neku 4k grdosiju od 30plus inca i imas sve sta imas sa ova 3 monitora i bolje, plus tv u jednome za bitno manje para al ima jedan ogroman problem u tome onda se nes moc kurcit na forumu da imas 3 monitora plus tv i da mos to priustit xD

 

sta se tice ovoga sta je neko napisa da su preveliki zvucnici, zvucnici nemogu bit preveliki hah

 Ok. Kritika je na mjestu.

No ja ne zelim izgubiti 21:9 omjer ako i ostavim samo 1 monitor mora biti jos 4k HDR TV + kao što to sada imam ali za svoju sobu mi treba dodatni.

12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Hahaha, frajeru to je jos  bez delida kad budes imao te temperature na 5ghz slobodno se javi inace vidim delidanje tebi i frendu bas i neide 1.35v i 80°c? Lol

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dreadmoore kaže...

 ups jel ovo tvoje 

hahah temperture u pubg 73-74˘C procesora 1.26V ako se ne varam 

imaš pivu dread 

 

koja jad bijeda i tuga, najbolji forumaš hladi 170w procesore ko iz pič...., a gle u minutu pubga mu procesor kuha na 75°C

još ima taj z3+ koji se zadnji put mogao pošteno zatvoriti za vrijeme Igmanskog marša 

 

još kad baciš pogled na playliste koje slaže... idem se ispovraćati

 

EDIT

 

i da je bez delida... sramota od AIO, 75°C u minutu pubga, da je odvrtiti IBT 10 minuta, >90°C milion% a ti i dalje laprdaj o noctui i 1.3V max koji ona hladi

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 12:22 (lav1000).
14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...

Hahaha, frajeru to je jos  bez delida kad budes imao te temperature na 5ghz slobodno se javi inace vidim delidanje tebi i frendu bas i neide 1.35v i 80°c? Lol

 pa znaci da je na 1.5v bio udarila bi te jezgra u glavu tako da ac freezer nije best buy kako ga ti opisujes sto znaci bez delida je karina  kao i noctua 

AMD AntiBoy
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Trebao bi znati da se AC 120 uzima iskljucivo radi estetike.
5 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

I ja sam mislio uzeti dvije ali sam se predomislio

 

Inače cijena privjeska

 Ne bi se čudio da se i AMD uskoro ugleda na njih te da cijene zbog poplave u Dubrovniku odu gore.

Naučili od naših trgovaca kako se to radi. Kreće nabijanje cijena do black friday-a, pa će na taj dan sa popustom biti kao što su bile prije mjesec-dva

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dreadmoore kaže...
Stjepanj kaže...

Hahaha, frajeru to je jos  bez delida kad budes imao te temperature na 5ghz slobodno se javi inace vidim delidanje tebi i frendu bas i neide 1.35v i 80°c? Lol

 pa znaci da je na 1.5v bio udarila bi te jezgra u glavu tako da ac freezer nije best buy kako ga ti opisujes sto znaci bez delida je karina  kao i noctua 

 Ti slabo vidis ili se pravis mutav? Usporedujes ne delidan cpu s delidanim, imas i drugi video na 5.4ghz? Taj nisi pokazao ili ti ne pasu brojke? Dakle totalno zanemarujes cinjenice i dalje tupis nesto po svome kao i ovaj lav, wartft..

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Trebao bi znati da se AC 120 uzima iskljucivo radi estetike.

 Cega si se ti nažderao? Jedan od najboljih aio hladenja i najbolji 120mm proglasiti da se uzima radi estetike? Hahaha ljepsih za to svakako ima boljih tesko.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Cek ti stvarno nisi skuzio da se ja sprdam?

Taj AIO se ne uzima radi performansi, a jos manje radi estetike.
14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...
dreadmoore kaže...
Stjepanj kaže...

Hahaha, frajeru to je jos  bez delida kad budes imao te temperature na 5ghz slobodno se javi inace vidim delidanje tebi i frendu bas i neide 1.35v i 80°c? Lol

 pa znaci da je na 1.5v bio udarila bi te jezgra u glavu tako da ac freezer nije best buy kako ga ti opisujes sto znaci bez delida je karina  kao i noctua 

 Ti slabo vidis ili se pravis mutav? Usporedujes ne delidan cpu s delidanim, imas i drugi video na 5.4ghz? Taj nisi pokazao ili ti ne pasu brojke? Dakle totalno zanemarujes cinjenice i dalje tupis nesto po svome kao i ovaj lav, wartft..

 Nemam se sto praviti mutav pisem i trazim ono sto meni pase jer se nisi udostojio 5-10 min pokazati taj test snimiti video napraviti to kako spada dignut procesor na 1.5V upaliti handbrake ripati film od par giga snimiti sa shadowplayom uplodovati na youtube i pokazati te temperture sa tim ac frezerom i tih 170W kako on hladi kad to odradis mozda te budem malo vise postovao, ovako samo bezveze laprdas djelis savjete koji ne piju vodu bar ne ovdje to mozes samo djeci spiku prodavat.A onaj video od 5.4ghz isto odlican brojke su dobre samo malo informacija na kojem je rpm-u ventilator velika je razlika kad radi na 600rpm i 1400rpm  kao recimo od noctue 

AMD AntiBoy
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Pa sta mislis koliko rpm-a treba da bi neki cpu vrtio na 5.4ghz? Netrebas biti Einstain..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...
dreadmoore kaže...
Stjepanj kaže...

Hahaha, frajeru to je jos  bez delida kad budes imao te temperature na 5ghz slobodno se javi inace vidim delidanje tebi i frendu bas i neide 1.35v i 80°c? Lol

 pa znaci da je na 1.5v bio udarila bi te jezgra u glavu tako da ac freezer nije best buy kako ga ti opisujes sto znaci bez delida je karina  kao i noctua 

 Ti slabo vidis ili se pravis mutav? Usporedujes ne delidan cpu s delidanim, imas i drugi video na 5.4ghz? Taj nisi pokazao ili ti ne pasu brojke? Dakle totalno zanemarujes cinjenice i dalje tupis nesto po svome kao i ovaj lav, wartft..

 ti si izjavio da hladiš 170w proc ispod 70°C sa ac120 a ne mi...nitko po svom ne tupi ništa osim tebe...ponavljam, ajde posnimi kako si hladio tih 170w sa AC120 i ja ću se javno ispričati i reći "ja sam mali miš i neznalica, Stjepan je bog CPU overkloka" 

ne možeš se gurati u prve redove i laprdati da si najbolji forumaš, a svatko tko je sam promjenio cpu pastu više od 5 puta u životu zna da to što si rekao je nemoguće... 

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...
Pa sta mislis koliko rpm-a treba da bi neki cpu vrtio na 5.4ghz? Netrebas biti Einstain..lp

 Ja sam nekad temperature skidao s mobilnom klimom :)

Eto ti ideje...

14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Stize video ni Einstein se nebi ovog sjetio evo samo da ga odradim sa handbrake 

AMD AntiBoy
7 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

hoće kupit netko mobilnu klimu, ostalo viška od jedne prethodne šverc kampanje 

14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

hoće kupit netko mobilnu klimu, ostalo viška od jedne prethodne šverc kampanje 

 Imam vec ali ne koristim je jer mi nije trebala citavo ljeto osjecam se kao da sam u engleskoj hahah 

AMD AntiBoy
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Ja ga kupio polovnog za 650 kn dok je u dućanu koštao 850 a evo sad po 1500 kn

 ovaj deda xxx da kupi kamion govana, sutradan bi se kilo govana prodavalo po 100eura... 

Warren Buffet je goli k... za našeg dedu 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice