Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.627.796
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

 

war3_tft kaže...
 Ne znam u kakvim intelektualnim krugovima se kreces da ti prolaze ovako jeftine fore, ali ovdje ti bas i ne ide. Dapace, tuzno je to sve skupa gledati.

 Čini se da sam koristio prekomplicirane izraze pa ti se dogodio kratki spoj u glavi. Neću paziti ubuduće.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 10:21 (Paolo Maldini).
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
dery kaže...

Moj stabilan na 4.2ghz ali napon je visoko i jači cooler treba, stoga je na 4ghz , ne vidim neku razliku .Najviše bi dobio sa boljom memorijom ali ne baca mi se lova za par fps-a.

 Slazem se da je kupovina b-die memorije bacanje para ako se igra na 60-75hz monitoru, ali nije istina da se dobije samo par FPS-a sa boljom memorijom. Kod Ryzena se zapravo dobije puno vise od same memorije nego overklokom procesora, pogotovo bi ti sa 3000 16-18-18-38 imao osjetan skok.

 Kod mene je 60hz monitor stoga to je to ja zadovoljan. Sljedeči monitor ako bude hi rr onda ću b die da te našamaram

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 22:23 (dery).
15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Za kuraz su im brda $ buđeta kad nisu invetivni samo kopiraju amd-ov put, prvo sa više jezgri a sad i pakiranja kako je treadriper sad eto njih.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...

 Čini se da sam koristio prekomplicirane izraze pa ti se dogodio kratki spoj u glavi. Neću paziti ubuduće.

 Mir, uz nogu decko. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Paolo Maldini kaže...

 Čini se da sam koristio prekomplicirane izraze pa ti se dogodio kratki spoj u glavi. Neću paziti ubuduće.

 Mir, uz nogu decko. 

Mora bit tvoja zadnja a?

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 10:21 (Paolo Maldini).
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Paolo Maldini kaže...

 Čini se da sam koristio prekomplicirane izraze pa ti se dogodio kratki spoj u glavi. Neću paziti ubuduće.

 Mir, uz nogu decko. 

 Pls nemoj ga citirati onda moram citat njegove postove, lijepo mi je na ignore i ne vidim njegove postove pa te eto molim ignorirajte doticnog.

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...
war3_tft kaže...
Paolo Maldini kaže...

 Čini se da sam koristio prekomplicirane izraze pa ti se dogodio kratki spoj u glavi. Neću paziti ubuduće.

 Mir, uz nogu decko. 

 Pls nemoj ga citirati onda moram citat njegove postove, lijepo mi je na ignore i ne vidim njegove postove pa te eto molim ignorirajte doticnog.

meni lakše ovako, ne moram se logirati na internet bankarstvo, ovako odmah ovdje vidim što sam, gdje i koliko potrošio i kupio...  mogu komotno ukinuti internet bankarstvo 

vrijeme da bug u tražilicu uvrsti pretraživanje po Maldini kriteriju, ukucaš nick i odmah ti izbaci cijelu povijest hw-a za traženi nick 

 

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

 

Nevezano za to jucer sasvim slucajno skuzio Horzon 4 demo pa reko da probam, iskreno jedva cekam doc s posla doma i peglati to na mom monitoru iako bih radije spojio s obzirom da mi je tak vec izvedeno na 4k TV s HDR-om ukljucio Onkyo HT sustav i deri do daske, neprocjenjivo.

Ove male sitne duse tu na forumu sam odlucio jednostavno ignorirat do daske.. kada mi samo netko spoemen bilo sto nevezano za temu odmah na prijavi i ignore... 

ovdje nemaju sta traziti koliko god tema bila toksicna stvari poput onih jucer. Moras biti zesci da ne kazem sta da pokusas igrati nisko a s time zapravo nisi postigao nista jer nema veze s icim.

 

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...
lav1000 kaže...

 

Nevezano za to jucer sasvim slucajno skuzio Horzon 4 demo pa reko da probam, iskreno jedva cekam doc s posla doma i peglati to na mom monitoru iako bih radije spojio s obzirom da mi je tak vec izvedeno na 4k TV s HDR-om ukljucio Onkyo HT sustav i deri do daske, neprocjenjivo.

Ove male sitne duse tu na forumu sam odlucio jednostavno ignorirat do daske.. kada mi samo netko spoemen bilo sto nevezano za temu odmah na prijavi i ignore... 

ovdje nemaju sta traziti koliko god tema bila toksicna stvari poput onih jucer. Moras biti zesci da ne kazem sta da pokusas igrati nisko a s time zapravo nisi postigao nista jer nema veze s icim.

 

 

 

Ma nisi mjerodavan jer si imao CF rx 480 i skoro ostao bez krova  čisto da malo započnemo "argumentiranu" raspravu 

 

dobro si prošao da ti dotični nije još koji PM posalo da ti sve "pojasni" 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

meni lakše ovako, ne moram se logirati na internet bankarstvo, ovako odmah ovdje vidim što sam, gdje i koliko potrošio i kupio...

 

Prvo sam mislio da imaš fetiš kupovati skupo a prodavati jeftino a onda si mi u PP priznao da kradeš državu i činis kazneno djelo izvlačenja novaca iz svoje tvrtke/tvrtke gdje radiš. Svaka čast rvatino.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 10:20 (Paolo Maldini).
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
lav1000 kaže...

meni lakše ovako, ne moram se logirati na internet bankarstvo, ovako odmah ovdje vidim što sam, gdje i koliko potrošio i kupio...

 

Prvo sam mislio da imaš fetiš kupovati skupo a prodavati jeftino a onda si mi u PP priznao da kradeš državu i činis kazneno djelo izvlačenja novaca iz svoje tvrtke/tvrtke gdje radiš. Svaka čast rvatino.

A ovaj toxic još suze nije obrisao, previše je osjetljiv za današnje doba. Tolike suze prolio a nije mi jasno zašto.

 

kao prvo ja nemam firmu,niti hw kupujem na firmu u kojoj radim, dapače mi ga firma u kojoj radim pokloni po bagatela cijeni.... niti sam ja počinio ikakvo kazneneo djelo osim u tvojoj glavi... negdje sam naletio na tvoj post gdje se hvališ da si uzeo svog AOC-a na firmu a ovdje se usudiš prodike držati o tome.... srami se...

i tvoj ljubljeni Tonči je sigurno uzimao HW po punoj cijeni  pa prodavao u pola cijene .... tko ti je kriv što imaš 13kuna prometa mjesečno pa si ne možeš uzeti bolji komad hw-a od te plastičurine 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Moj monitor se koristi u mojoj firmi za njene i moje potrebe. Ti švercaš hardver iz druge firme. Ne bi valjda visio po forumu kroz jutro da radim za privatnika.
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
Moj monitor se koristi u mojoj firmi za njene i moje potrebe. Ti švercaš hardver iz druge firme. Ne bi valjda visio po forumu kroz jutro da radim za privatnika.

 firma ti se zove "Brojanje tuđeg hardawera i novaca" d.o.o.? 

 

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...
toxic kaže...
lav1000 kaže...

 

Nevezano za to jucer sasvim slucajno skuzio Horzon 4 demo pa reko da probam, iskreno jedva cekam doc s posla doma i peglati to na mom monitoru iako bih radije spojio s obzirom da mi je tak vec izvedeno na 4k TV s HDR-om ukljucio Onkyo HT sustav i deri do daske, neprocjenjivo.

Ove male sitne duse tu na forumu sam odlucio jednostavno ignorirat do daske.. kada mi samo netko spoemen bilo sto nevezano za temu odmah na prijavi i ignore... 

ovdje nemaju sta traziti koliko god tema bila toksicna stvari poput onih jucer. Moras biti zesci da ne kazem sta da pokusas igrati nisko a s time zapravo nisi postigao nista jer nema veze s icim.

 

 

 

Ma nisi mjerodavan jer si imao CF rx 480 i skoro ostao bez krova  čisto da malo započnemo "argumentiranu" raspravu 

 

dobro si prošao da ti dotični nije još koji PM posalo da ti sve "pojasni" 

Da, zalosni komentari i argumenti na to sam lijepo objasnio sto se dogodilo i ispao sam Drama Queen hebeno a pazi do tog trenutka ja to nisam nigdje spomenuo (vuklo me se za nos).. Ovo je jadno da jadnije ne moze biti.

No kad vec zapaza moram reci da je fulao za najmanje par godina, Nije spomenuo da sam toliko financijski neposoban da sam taj isti tjedan nakon sanacije krovista kupio laptop od 10k kuna s gtx 980m (neki se sjecaju).

kako taj toxic uopce zivi kad je financijski nesposoban organizirat sebe, sto je najbolje nije jedini koji mi dijeli financijske savjete i njegov kolega po palcevima mi isto dijeli takve savjete cak imaju i doktorate pa mi dijele savjete doktora.. koji su zapravo razlozi svega ovoga ? smeta im sto govorim svoje nezadovoljstvo naizgled savrsenim prozivodom ili ih boli to sto ih oni imaju pa se osjecaju tako da moraju napadati i onim oruzjem za koje realno ovdje prostora nebi trebalo biti...

 

ja cu jos jednom rec AOC je osrednji monitor i to je to..to nije monitor za 1600 kn koji zapravo vrijedi 4000 kn nije i nikada nece biti koliko god Vam krivo bilo... prije svega hebes monitor bez ergonomije a kad vec nemas ergonomije onda mi daj bar vesa mount.. Tek nakon toga dolazimo do same kvalitete panela itd... gdje me nista osim same velicine ekrana nije ostavilo u WTF momentu.. da pace velicina ekrana otkriva dodatne mane koje sam vec naveo onaj tko ne vidi ne mora, ja vidim, meni ne valja.

 

 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
Moj monitor se koristi u mojoj firmi za njene i moje potrebe

 

 

Cuj ti ovaj ocajnicki pokusaj opravdavanja cinjenice da si je monitor za gaming (mrljavi doduse) uzeo prek firme. Covjek je nepresusni izvor sprdnje. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Paolo Maldini kaže...
Moj monitor se koristi u mojoj firmi za njene i moje potrebe

 

 

Cuj ti ovaj ocajnicki pokusaj opravdavanja cinjenice da si je monitor za gaming (mrljavi doduse) uzeo prek firme. Covjek je nepresusni izvor sprdnje. 

 pazi ti da ne dobiješ koji PM od dotičnog, pa će te optužiti za šverc nuklearnog otpada 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...
Paolo Maldini kaže...
Moj monitor se koristi u mojoj firmi za njene i moje potrebe. Ti švercaš hardver iz druge firme. Ne bi valjda visio po forumu kroz jutro da radim za privatnika.

 firma ti se zove "Brojanje tuđeg hardawera i novaca" d.o.o.? 

 

 Zapravo si vrlo blizu, kako mi je ekonomija struka, znam točno kako ti i tvoji pajdići švercate HW. Šta da kažem, jako sam vas iživcirao pogotovo toxic koji me je kao stavio na ignore a ne ispušta me iz usta.

Inače nikad nisam rekao da je AOC = monitoru od 4000kn, još jedna laž Bujaneca, Markićke i ekipe, ali to je njihov modus operandi, 100 puta ponovljena laž postaje istina. A prava istina je da je ovaj AOC best buy all arounder, a pogotovo meni zbog mojih potreba.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 10:20 (Paolo Maldini).
11 godina
online
Chat tema ljubitelja hardvera

ajme bijedne li rasprave, tužno na što ste spali

raznorazni kokošari i sponzoruše s instagrama, fejsbuka i ostalih internetskih pašnjaka su mila majka sa svojim ogrlicama, čizmicama i guči torbicama prema ovom jadu

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
picajzla0707 kaže...

ajme bijedne li rasprave, tužno na što ste spali

raznorazni kokošari i sponzoruše s instagrama, fejsbuka i ostalih internetskih pašnjaka su mila majka sa svojim ogrlicama, čizmicama i guči torbicama prema ovom jadu

Ajde reci jel ima smisla što je ovaj Maldini krenuo raditi? Što bi ja trebao šutjeti na njegovu provukaciju, laži i ostalo? A proziva me se.

Fora je u tome što ljudi jednostavno ne mogu prihvatiti drugačiji uvid u proizvod a posjeduju ga.

Nisam mjerodovan jer često nelogično mijenjam hw. Nisam mjerodavan jer sam financijski upitan, do toga je došlo dragi kolega.. Jadno, jadno je što sam se uopce uputio u raspravu s ljudima kojima je jedini cilj provokacija.

15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Razgrabljena nedostupna na metre se prodaje.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dery kaže...

Razgrabljena nedostupna na metre se prodaje.

 Ja sam mislio narucit dva komada, cekat cu jos malko, nadam se da ce uletit neki model za 10 somova po komadu. Mozda cak uzmem direktno od Evge.

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Mislim da bi tvoja riza 2600 te dvije ko od šale pogonila.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dery kaže...

Mislim da bi tvoja riza 2600 te dvije ko od šale pogonila.

 eh nebi to islo u kombinaciji s njome.. imam vec tu druge planove. iako cu kada se navedeno dogodi napraviti testove s time da u tom slucaju moram plocu mijenjat.

kako god druga kombinacija dolazi u obzir.

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

I ja sam mislio uzeti dvije ali sam se predomislio

 

Inače cijena privjeska

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Ja bi volio da uzmeš kad dojde sljedeči ryzen npr3700 +nova ploča naravno pa onda test sa ovom. Ustvari ne jer je to ipak prvi na 7nm koji će imat dječje bolesti.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 11:13 (dery).
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

I ja sam mislio uzeti dvije ali sam se predomislio

 

Inače cijena privjeska

 kad je to tako poraslo? nisam pratio vec duze vrijeme ovo, neki speficican razlog?

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Pokvario se intelu stroj za štancanje wafera a majstor otišao u Irsku.

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dery kaže...

Ja bi volio da uzmeš kad dojde sljedeči ryzen npr3700 +nova ploča naravno pa onda test sa ovom.

 Pa mogu ti dati HINT cisto da se spremis na to.

Vlastiti gaming room na kojem trenutno i radim

 

Ajmo reci da si zelim napraviti nesto u ovom stilu...

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Tip slabo ćuje i ima video nadzor sudeći bo broju ekrana

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

I ja sam mislio uzeti dvije ali sam se predomislio

 

Inače cijena privjeska

 Ja sam nekidan u jednoj temi rekao da mu je cijena brutalno visoka uspoređujuči ga sa R3 1400 i nisam pogriješio jer ga ima u još par dućana za 1200kn u ostalim je 1500-1600kn

kradem mine iz minskog polja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice