Novi iPhone 4g

poruka: 114
|
čitano: 37.367
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 4g

evo pročitao negdje ne Bug onlineu da novi iPhone dolazi negdje između 12. i 18. lipnja

tražio malo po netu (dolje ću stavit sve linkove) da će imat 3.2 mpx kameru i multitasking i malo drukčiji dizajn

 

zanimaju me vaši komentari, očekivanja,...

 

Bug

gizmondo vjesti

google slike

koncept

koncept 2

koncept 3 (lol)

koncept 4

 

to su bolji linkovi iako se sve sada samo nagađa, svi detalji će biti navedeni na gore navedenom datumo (primjetio sam da sa su pomaknuli za tjdan - dva kasnije jer su prije najavljivali 6. lipnja)

[url=http://profile.xfire.com/dantex47][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/dantex47.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPhone 4g
dantex kaže...

evo pročitao negdje ne Bug onlineu da novi iPhone dolazi negdje između 12. i 18. lipnja

tražio malo po netu (dolje ću stavit sve linkove) da će imat 3.2 mpx kameru i multitasking i malo drukčiji dizajn

 

zanimaju me vaši komentari, očekivanja,...

 

Bug

gizmondo vjesti

google slike

koncept

koncept 2

koncept 3 (lol)

koncept 4

 

to su bolji linkovi iako se sve sada samo nagađa, svi detalji će biti navedeni na gore navedenom datumo (primjetio sam da sa su pomaknuli za tjdan - dva kasnije jer su prije najavljivali 6. lipnja)

 samo da dizajn ostane isti, i malo poboljsaju funkcionalnost bit ce strava mobitel!! ja stvarno ne kuzim sta ljudi seru prema sadasnjem iphonu, mobitel je pre dobar sa normalnog korisnika!!
15 godina
offline
Novi iPhone 4g

o jbt svako pol godine dolazi novi iphone , nisu fora vise sta sad ce ovaj bit smece

phenom II x3 720, 4 GB DDR2, GA-MA78G-DS3H, HD 4870
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g

O novom iPhoneu se još ništa ne zna. Apple nije službeno potvrdio oni iPhone. Najavljen je novi iPhone OS 3.0, što je operativni sustav koji pogoni iPhone. U beti tog OSa su pronađena 4 nova hardware kljuća, od čega 2 pokazuju hardwareski update iPhonea i iPoda (iPod3,1 i iPhone3,1), nešto nepoznato bez brojevne oznake i iProd0,1. Ne zna se još što je, no zna se da će pogoniti iPhoneOS 3.0, te da je još u prototip fazi. Ništa detaljno se ne može znati dok Apple službeno ne najavi.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 4g

zato pitam što bi ste vi htjeli?

 

od normalinih zahtjeva ja bi (nezz što dolazai sa softwerom a što s novom iPhonom)

  • bolju kameru
  • kameru za videopozive
  • bolju (dužu) bateriju
  • optički zoom i autofokus (al je to jaako teško zbog debljine uređaja)
  • lol nemog se ničeg

 

od nenormalinih zahtjeva

  • ksenonsku bljesaklicu
  • projektor ugrađen
  • memory karticu
  • stero zvučnk
[url=http://profile.xfire.com/dantex47][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/dantex47.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g
dantex kaže...

zato pitam što bi ste vi htjeli?

 

od normalinih zahtjeva ja bi (nezz što dolazai sa softwerom a što s novom iPhonom)

  • bolju kameru
  • kameru za videopozive
  • bolju (dužu) bateriju
  • optički zoom i autofokus (al je to jaako teško zbog debljine uređaja)
  • lol nemog se ničeg

 

od nenormalinih zahtjeva

  • ksenonsku bljesaklicu
  • projektor ugrađen
  • memory karticu
  • stero zvučnk
 nenormalni zahtjevi su fakat nenormalni :P... jedino trebaju dodat bluetooth, copy/paste, bolju kameru, dužu bateriju koja se može skidati po mogućnosti... i onda je mobitel mrak
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 4g

Šta će im dva Blututa?

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 4g

bluetooth i copy\paste su najavljeni za 3.0 software

a postoje glasine da apple kupuje 3.2 mpx senzore

za bateriju nezz

[url=http://profile.xfire.com/dantex47][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/dantex47.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g
dantex kaže...

zato pitam što bi ste vi htjeli?

 

od normalinih zahtjeva ja bi (nezz što dolazai sa softwerom a što s novom iPhonom)

  • bolju kameru
  • kameru za videopozive
  • bolju (dužu) bateriju
  • optički zoom i autofokus (al je to jaako teško zbog debljine uređaja)
  • lol nemog se ničeg

 

od nenormalinih zahtjeva

  • ksenonsku bljesaklicu
  • projektor ugrađen
  • memory karticu
  • stero zvučnk
 Već sada možeš na iPhoneu raditi videozapise. Baterija.. Ah, svaki dan je napuniš i miran si. Optički zoom i autofokus su skoro nemoguća misija, ali imaš digitalni zoom na iPhoneu. Bljeskalicu? Lol. Projektor.. To bi bilo predobro, ali ne izvedivo (a i zamisli koliko bi bateriju gutalo). Šta će ti memorijska na 16, 32, ili možda čak bude 64gb?? Za 1-2gb se ja nebi zezao s tim. A stereo zvučnik, ne znam, nekako mi nema smisla imati stereo zvučnik za slušanje glazbe, zato služe slušalice. Mislim, nećeš na nekom partyu puštati glazbu sa iPhonea, a onda ti jednio preostaje tramvaj/bus gdje to možeš iskoristiti, i svima ići na živce.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Novi iPhone 4g
DragonSoul kaže...
dantex kaže...

zato pitam što bi ste vi htjeli?

 

od normalinih zahtjeva ja bi (nezz što dolazai sa softwerom a što s novom iPhonom)

  • bolju kameru
  • kameru za videopozive
  • bolju (dužu) bateriju
  • optički zoom i autofokus (al je to jaako teško zbog debljine uređaja)
  • lol nemog se ničeg

 

od nenormalinih zahtjeva

  • ksenonsku bljesaklicu
  • projektor ugrađen
  • memory karticu
  • stero zvučnk
 Već sada možeš na iPhoneu raditi videozapise. Baterija.. Ah, svaki dan je napuniš i miran si. Optički zoom i autofokus su skoro nemoguća misija, ali imaš digitalni zoom na iPhoneu. Bljeskalicu? Lol. Projektor.. To bi bilo predobro, ali ne izvedivo (a i zamisli koliko bi bateriju gutalo). Šta će ti memorijska na 16, 32, ili možda čak bude 64gb?? Za 1-2gb se ja nebi zezao s tim. A stereo zvučnik, ne znam, nekako mi nema smisla imati stereo zvučnik za slušanje glazbe, zato služe slušalice. Mislim, nećeš na nekom partyu puštati glazbu sa iPhonea, a onda ti jednio preostaje tramvaj/bus gdje to možeš iskoristiti, i svima ići na živce.
 Slazem se. Vjerojatno dolazi 3.2 Mpx kamera bez optickog zuma naravno, jer takvo sto ne stane (fizicki). Vjerojatno ce biti ugradjen i citac za otisak prsta ispod touch-screena koji ce automatski detektirati otisak prsta pri "Slide to unlock" radnji (za ovo je apple vec osigurao patentna prava). Nadalje, vjerojatno ce biti tanji, doci ce verzija sa 32GB (za iTouch vjerojatno dolazi update od 64GB), neke manje promjene u dizajnu. Takodjer dolaze i neke nove stvari koje je dragon gore rekao (iProd i ostalo). Sveprice o iPhone Pro su glupost po meni. Sad nam samo preostaje cekati WWDC, ja nekako pretpostavljam (i toplo se nadam) da ce doci Jobs (vec sam u apstinencijskoj krizi bez njegovih prezentacija), a moguce da ce predstaviti i nekakvu vrstu tableta sa multitouch funkcijama jer bi to bio pun pogodak.
Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g

Moram sam sebe ispraviti. iPhone ima max kapacitet od 16gb zbog toga što je mobitel, te taj hardware mobitela onemogućuje više od 16gb. Možda Apple nešt novo smisli, ali dotle nema ni 32..

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g
DragonSoul kaže...

Moram sam sebe ispraviti. iPhone ima max kapacitet od 16gb zbog toga što je mobitel, te taj hardware mobitela onemogućuje više od 16gb. Možda Apple nešt novo smisli, ali dotle nema ni 32..

 kad moze nokia(N97)u "malo vece"kuciste 32GB +mem.kartica onda moze i apple
16 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 4g

iskreno ja volim malo veči mob

šta će mi kad kao da ga nema

[url=http://profile.xfire.com/dantex47][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/dantex47.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 4g

Ovaj je bio skup a kamoli sada ovaj(bar 2000 kn  gore cijena) a bar će cijena ko luda  3ga pasti .

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g
WItcher kaže...

Ovaj je bio skup a kamoli sada ovaj(bar 2000 kn  gore cijena) a bar će cijena ko luda  3ga pasti .

 u americi se već prodaje iPhone 3g za jedno 3000 - 4000kn otkljičani bez ugovora
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g
dantex kaže...
 u americi se već prodaje iPhone 3g za jedno 3000 - 4000kn otkljičani bez ugovora

 Pa kod nas je u Plavom oglasniku od 2.000 - 2.700 kn.
15 godina
offline
RE: Novi iPhone 4g
virtualAThome kaže...
dantex kaže...
 u americi se već prodaje iPhone 3g za jedno 3000 - 4000kn otkljičani bez ugovora

 Pa kod nas je u Plavom oglasniku od 2.000 - 2.700 kn.
 

Lijeva ruka desni đep...Belji se. U Americi kupis novi za 3000kn... Ali sta ce ti iPhone ako nemas 3g...


xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g
virtualAThome kaže...
dantex kaže...
 u americi se već prodaje iPhone 3g za jedno 3000 - 4000kn otkljičani bez ugovora

 Pa kod nas je u Plavom oglasniku od 2.000 - 2.700 kn.
 Da, polovan, a on priča o novim iPhone-ima.

Edit: Bez ugovora.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 20:52 (Random.).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g
Independent kaže...
 

Lijeva ruka desni đep...Belji se. U Americi kupis novi za 3000kn... Ali sta ce ti iPhone ako nemas 3g...


 Zašto nebi imao 3G?
15 godina
offline
RE: Novi iPhone 4g
vjeko kaže...
 Zašto nebi imao 3G?
 
Pa 3g ti je iskljucivo na pretplatu, znaci ako nemas ugovor sa T-comom nemozes surfati po netu kada hoces... Mozes jedino se spajati na wlan...
xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g
Independent kaže...
vjeko kaže...
 Zašto nebi imao 3G?
 
Pa 3g ti je iskljucivo na pretplatu, znaci ako nemas ugovor sa T-comom nemozes surfati po netu kada hoces... Mozes jedino se spajati na wlan...
 Pa ako si na T-comu onda imaš ugovor sa T-comom...
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 0:41 (vjeko).
16 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 4g

pa da al u americi se brodaje BEZ UGOVORA za te pare

 

al u americi svi provideri daju 3g

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g
Independent kaže...
vjeko kaže...
 Zašto nebi imao 3G?
 
Pa 3g ti je iskljucivo na pretplatu, znaci ako nemas ugovor sa T-comom nemozes surfati po netu kada hoces... Mozes jedino se spajati na wlan...
 pa ja ne kuzim di je problem.. ak si na simpi uzmes si wnw 10mb za pogledat postu, facebook, vremensku prognozu i nes sitno surfat(ak se bas mora) a za sve ostalu tu je wifi..
15 godina
offline
RE: Novi iPhone 4g

hmm onaj cetvrti koncept mi se cini najvise moguc, mislim da ce upravo tako izgledati

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis(\__/)(='.'=)(")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g
AmD kaže...

hmm onaj cetvrti koncept mi se cini najvise moguc, mislim da ce upravo tako izgledati

 prema zadnjim glasinama neće biti većih promjena u izgledu i kućištu ali je najavljen brži proc i više rama i do 32 gb memorije
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g
Random. kaže...
virtualAThome kaže...
dantex kaže...
 u americi se već prodaje iPhone 3g za jedno 3000 - 4000kn otkljičani bez ugovora

 Pa kod nas je u Plavom oglasniku od 2.000 - 2.700 kn.
 Da, polovan, a on priča o novim iPhone-ima.

Edit: Bez ugovora.
 Niste skuzili, u oglasniku su novi za 2.000 - 2.700 kn i to 3G, a ne 2G.
15 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 4g

Skužili smo, razlika je oglasnik - trgovina. Nitko ne tvrdi da ovi iz oglasnika nisu novi (ja sam kupio iPhone iz oglasnika, nov),

onda ga u njihovom oglasniku vjerovatno možeš dobiti mnogo jeftinije (uz pretpostavku da trgovine uz produženje ugovora prodaju iPhone jefitnije).

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 4g

novi iphone nece imat tipkovnicu

You will never walk alone
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi iPhone 4g
ja00022 kaže...

novi iphone nece imat tipkovnicu

 
Pa ni ovaj ''stari'' nema tipkovnicu, sve je u touchscreenu.
xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2009 15:33 (Independent).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 4g

da znam tu je neki reka da ce je imat al reko sigurno nece dobiti tipkovnicu kuzis

You will never walk alone
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice