Mobitel do 4000kn

poruka: 68
|
čitano: 11.981
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 4000kn

Dakle, za krizmicu sam dobila nesto malo vise od 4oookn. I sad kao bih ja sebi trebala kupit mob je mi je stari u ..... losem stanju. Razgledavala sam mobove, al mi nis nije upalo u oci... Koji mob uzeti? Svejedno dal Android, iOS ( super bi pristajao iPhone uz moj novi MacBook Pro :P ), a moze i Symbian. Ne mora to bit najskuplji mob, zapravo bih voljela nac super omjer onoga kaj platis i onoga kaj dobijes! Thanks unaprijed (:

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel do 4000kn

Zaš baš mob od 4000kn?

Kupi si Experiu x10, brijem da ti je sad 2000kn, tak neš.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel do 4000kn
do, ne od..
i onak ne zelim potrosit sve novce..
iskreno, x10 ne dolazi u obzir.. zar da kupim novi mob i ostane na 2.1? a-a
monikicaa
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 4000kn

Pričekaj do kraja svibnja dok u T-Mobile ne dođe Samsung Galaxy S2. IMO, trenutno najbolji mobitel na svijetu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel do 4000kn
mrzim cekat, al to sam planirala
kolka ce cijena bit otprilike?
monikicaa
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 4000kn

Jesi gledala ovaj??

slobodna prodaja 3595.00 kn.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Mobitel do 4000kn

Daj uzmi HTC Desire Z ili Motorola Milestone 2.

 

QWERTY očarava :D

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mobitel do 4000kn

Iphone 4 uostalom sama si odgovorila na pitanje

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
protjeran
offline
Mobitel do 4000kn

Molio bih Apple hatere ili bilo koje druge da nakon ovog mog posta ne naprave flame war! HVALA

 

Ja mislim da bi ti Iphone 4 bio dobar, mobitel izvršava svoju zadaću i nije uopće loš i vrlo je jednostavan! Znam di vi cure niste neki tehnološki frikovi pa ti nije važno dal je je otvoren OS ili zatvoren. Uzmi ga i nećeš požalit. Ili to ili LG X2(onaj s dvije jezgre mislim da se tako zove).

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86 Ante Gotovina --- HEROJ
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Mobitel do 4000kn
Novi ili polovni? Kad dodju kod nas, moc ces Galaxy S II kupit za do 3500 kn, najbolji mobitel sto postoji, definitivno.
...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel do 4000kn

zasto potrositi pare na iphone4 za slanje poruka i pozive

ako ti je kriterij samo cijena, onda najskuplji

ne shvacajte salu ozbiljno
12 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 4000kn

Moj savjet blacberry.

Otiđi do Vipa i savjetuj se sa njima.

Ne bih ti preporučio Iphone, zbog ogromne cijene.

 
0 3 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Mobitel do 4000kn
apoteka kaže...

zasto potrositi pare na iphone4 za slanje poruka i pozive

ako ti je kriterij samo cijena, onda najskuplji

Da ali skuplje ne znači i bolje ;D

Iphone je u svom cjenovnom rangu definitivno najbolji! za 3000 kn možeš teško nać bolji mob.

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86 Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel do 4000kn
gjurki kaže...
apoteka kaže...

zasto potrositi pare na iphone4 za slanje poruka i pozive

ako ti je kriterij samo cijena, onda najskuplji

Da ali skuplje ne znači i bolje ;D

Iphone je u svom cjenovnom rangu definitivno najbolji! za 3000 kn možeš teško nać bolji mob.

za zenu da

lijepo stoji na stolu od kafica

ne shvacajte salu ozbiljno
14 godina
protjeran
offline
Re: Mobitel do 4000kn
apoteka kaže...
gjurki kaže...
apoteka kaže...

zasto potrositi pare na iphone4 za slanje poruka i pozive

ako ti je kriterij samo cijena, onda najskuplji

Da ali skuplje ne znači i bolje ;D

Iphone je u svom cjenovnom rangu definitivno najbolji! za 3000 kn možeš teško nać bolji mob.

za zenu da

lijepo stoji na stolu od kafica

Tek je na krizmi, znači 8. razred, nemoš baš reć da je žena:D, prije je cura:)

Kolko ja znam po curama iz mog razreda (1. srednje) služi im mob samo za fejs (i nešto drugo ali neću bit prost:D{#}) , a Iphone ima najbolju podršku za Facebook.

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86 Ante Gotovina --- HEROJ
12 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 4000kn

Gjurki? :D

Nećemo držati sate Vjeronauka, ali većina djece se krizma u drugom srednje :D i to na kraju ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mobitel do 4000kn
Ja kad sam imao krizmu bilo je u osmom razredu
Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel do 4000kn
CroVandal kaže...
Ja kad sam imao krizmu bilo je u osmom razredu

Ovisi kako di, kod mene je u 2. srednje, u ZG 8., na otocima kako te pogodi (svake 4 godine se u nekim mjestima krizma, jer je neisplativo 8 ljudi krizmat svake godine, to je slucaj mojoj curi bia). Uglavnom nebitno.


Ti si zensko, pa ti ne treba neki sad modabilni, OCerski aparat, tako da ili cekat SGSII, ili DesireS/Sensation ili neki takav uredaj, koji ce ti potrajat puno vise od iPhonea4 koji ubrzo dobiva nasljednika, pa tako da ja ne bi uzimao 4 sada na duge staze, jedino ako ti se da cekati na 5 ili kako ce se zvat za kojih pola godine, mozda nesto vise. 

13 godina
offline
Mobitel do 4000kn

necu ti ja govorit koliko da potrosis al 4k je puno para....

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Mobitel do 4000kn

U cijeloj primorsko goranskoj se krizma ja mislim u 8. razredu:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86 Ante Gotovina --- HEROJ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 4000kn

Ja ti prodajem HTC HD7 za 2400kn...

Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 4000kn

Ako te nije briga zbog čega je android bolji od iOS-a ili obrnuto rađe kupi neki mobitel za ~2k kuna i ostavih tih 2k za nešto što ti je bitnije.

 

OT: Ako već hoćeš mobitel za ovu cijenu onda sačekati Galaxy S II. A zašto njega ne iPhone 4? Jednostavno jer je generaciju iznad i u svim poljima je bolji od iPhonea 4, a što je najtragičnije koštati će manje nego iPhone.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2011 20:34 (Dkc).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mobitel do 4000kn
CutiePie kaže...

Dakle, za krizmicu sam dobila nesto malo vise od 4oookn. I sad kao bih ja sebi trebala kupit mob je mi je stari u ..... losem stanju. Razgledavala sam mobove, al mi nis nije upalo u oci... Koji mob uzeti? Svejedno dal Android, iOS ( super bi pristajao iPhone uz moj novi MacBook Pro :P ), a moze i Symbian. Ne mora to bit najskuplji mob, zapravo bih voljela nac super omjer onoga kaj platis i onoga kaj dobijes! Thanks unaprijed (:

Obzirom na sve što sam mogao uzeti u obzir kada pokušavam razmišljati kao cura koja ima otprilike godina kao ti, po meni se kao main odabir nameće jedan od vrlo odličnih aparata s kojim bi mogla biti jaaako dugo ne zadovoljna, već prezadovoljna, dulje vrijeme i uz vjerojatno prišparanih par Starčevića. 

Kao odabir ti savjetujem HTC Desire S, koji je dosta software-om i hardware-om obnovljeni obični Desire, uz nekoliko dobrih poboljšanja otkako je pokrenut novi 2.3 Gingerbread software, ali za tebe najvjerojatno bitno, i facebook i twitter i običan mail, gmail, youtube su serijski predinstalirane tako da nemaš brige oko instaliranja, već samo aktiviranja ako nemaš, u što sumnjam već svoj account. Jedan od "meni" osobitih detalja je i fenomenalan mekan gumiranom plastikom obloženo tijelo moba, stvarno skorom namjenski stvoren i izmišljen za žensku nježnu ruku. 

Osobno rabim HTC DHD, koji mi u svemu jako odgovara, pa i veličinom, a tebi će s performansama i dimenzijama zasigurno odgovarati Desire S, kao stvoren za mladu curu, mladu ženu!!!! {#} 

 

P.S.; ovako će te se gledati kada ga kupiš {#}, GARANTIRANO!!!!

ATJ Lučko
12 godina
protjeran
offline
Mobitel do 4000kn

kupi iPhone jer ima najbolju podrsku uz macbook,symbian i android nemozes prikljucit na mac os,znam jer imam iMac

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 4000kn
Kupi HTC HD7 niko ga nema! :))))
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 4000kn

samo malooo, to kaj sam curica iz osmog razreda ne znaci da se ne kuzim u to... mislim, voljela bih biti drugi srednje, ali sam tek osmi razred!

fakat mi je sve bitno :) ma nisam ni mislila baaaas sve novce potrositi.. iPhone4 mi se svida zbog retina zaslona koji mi secini najboljim, app store je najbolji, mozda i touch, a i prebacivala bih stvari s macbooka na mob sto bi bilo nemoguce bez iOS-a.. razmisljala sam i o DHDu, makar vec vidim da ce za mjesec dana svi mobovi imat dvojezgreni proc. ne olim cekat, iako mislim da cu morat sacekat galaxy II. kakva je xperia arc po vama?

monikicaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Mobitel do 4000kn

Ako misliš prebacivat preko Macbooka onda bez razmišljanja uzmi iphone, ili pričekaj novi iphone5.

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86 Ante Gotovina --- HEROJ
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel do 4000kn
CutiePie kaže...

samo malooo, to kaj sam curica iz osmog razreda ne znaci da se ne kuzim u to... mislim, voljela bih biti drugi srednje, ali sam tek osmi razred!

fakat mi je sve bitno :) ma nisam ni mislila baaaas sve novce potrositi.. iPhone4 mi se svida zbog retina zaslona koji mi secini najboljim, app store je najbolji, mozda i touch, a i prebacivala bih stvari s macbooka na mob sto bi bilo nemoguce bez iOS-a.. razmisljala sam i o DHDu, makar vec vidim da ce za mjesec dana svi mobovi imat dvojezgreni proc. ne olim cekat, iako mislim da cu morat sacekat galaxy II. kakva je xperia arc po vama?

Sve je generacija ispod galaxya II, i sve je manje više isto. Ali, ako baš hoćeš u detalje onda okej. iPhone 4 nema baš najbolji zaslon, tu prednost ide Galaxyima koji koriste Super AMOLED ekrane, prednosti tih ekrana su nad ostalima su: savršena crna boja (ne neke isprane sive, već čista crna), kut gledanja najbolji i boje su daleko najživlje. Ako te baš zanima googlaj. To ti je najveća prednost galaxy jedinice nasuprot konkurenciji.

 

Što se tiče HTC-a i DHD-a oni se ističu metalnim kućištima i Sense UI-om. Malo su teži, ali opet sjedaju u ruci.

 

Xperia ARC je okej mobitel, ali još nije došao kod nas, možeš ga samo preko oglasnika, a i preskup je po meni. SE je zakasnio pola godine sa njim da ozbiljnije zaprijeti LG-u/Samsungu/Appleu i ostaloj smartphone ekipi. Imam osjećaj da će ga kupovati samo SE fanovi i to uglavnom zbog kamere koja je među boljima.

 

To ti je za ove androide, i još jedna ispravka app store najbolji je opet relativno. Ako misliš da ima najviše aplikacija, to će se promjeniti u idućih par mjeseci. Vjerovatno ima kvalitetnije, ali opet android ima više besplatnih. Na kraju se oba svedu na isto i ne vjerujem da nešto što će ti trebati nećeš naći na app storeu a ima na android marketu i obrnuto.

 

 

 

 

14 godina
protjeran
offline
Mobitel do 4000kn

Daj nemojte curi preporucivat mobove sa 4.3" ekranima ccc..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Mobitel do 4000kn
Dkc kaže...

Sve je generacija ispod galaxya II, i sve je manje više isto. Ali, ako baš hoćeš u detalje onda okej. iPhone 4 nema baš najbolji zaslon, tu prednost ide Galaxyima koji koriste Super AMOLED ekrane, prednosti tih ekrana su nad ostalima su: savršena crna boja (ne neke isprane sive, već čista crna), kut gledanja najbolji i boje su daleko najživlje. Ako te baš zanima googlaj. To ti je najveća prednost galaxy jedinice nasuprot konkurenciji.

 

 

 

 

 

Samo novom galaxyu, stari ima pentile matricu koja je katastrofa.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice