Gdje kupiti olovčice (styluse) i zaštitne folije?

poruka: 15
|
čitano: 7.098
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti olovćice (styluse) i zaštitne folije?

Nabavio sam touchscreen mobitel (LG KU990i). Uglavnom sa njim nisam dobio ništa osim punjaća i USB kabela za spajanje na PC. E sad zanima me ako netko zna u Splitu i okolici, gdje bi se ove, olovćice (stylusi) i zaštitne folije, mogle nać i kakve su cijene. Zahvaljujem puno!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje kupiti olovćice (styluse) i zaštitne foli
Riba kaže...

Nabavio sam touchscreen mobitel (LG KU990i). Uglavnom sa njim nisam dobio ništa osim punjaća i USB kabela za spajanje na PC. E sad zanima me ako netko zna u Splitu i okolici, gdje bi se ove, olovćice (stylusi) i zaštitne folije, mogle nać i kakve su cijene. Zahvaljujem puno!

hmh zastitne folije koliko ja znam nigdje, jer sam sve bio obisao u potrazi za n5800, sad jel ima za lg neam ti pojma, ali otidi u tehnomax, telemax(ono kraj hnk di je tele2), a mozda ima i u chipoteke nesto(gore na gripama)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje kupiti olovćice (styluse) i zaštitne foli

iMAS na ebayu. Ja narucio za 5800 i cekam da mi dodje a kolegi vec dosl. Cijena sa transportom 2 folije i gumenom futrolom 2,99 dolara ili 3,99. Nisam siguran a neda mi se gledati sada ;)

16 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti olovčice (styluse) i zaštitne folije?

Eto hvala lipa, zaletit ću se tamo pa ću vidit. A neznam ove naruđbe preko e-baya il sličnoga, ono nisam se nikad susretao s tim (koliko bi bila poštarina,... brdo pitanja oko toga), ali hvala.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2009 11:07 (Riba).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje kupiti olovćice (styluse) i zaštitne foli
Riba kaže...

gdje bi se ove, olovćice (stylusi) i zaštitne folije, mogle nać i kakve su cijene

 

Hrvatska, web, narudžba, slanje, prihvatljive cijene.

 

 

liberate tutemet ex inferis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje kupiti olovčice (styluse) i zaštitne foli
Riba kaže...

Eto hvala lipa, zaletit ću se tamo pa ću vidit. A neznam ove naruđbe preko e-baya il sličnoga, ono nisam se nikad susretao s tim (koliko bi bila poštarina,... brdo pitanja oko toga), ali hvala.

Ovo su cijene sa postarinom za BiH.

Postarina za ove sitne predmete ide do 2,99 dolara max ;)

15 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti olovčice (styluse) i zaštitne folije?
mislin da imaš i u chipoteci..
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti olovčice (styluse) i zaštitne folije?

Pozdrav. Molim samo jednu informaciju. Da li se smijedu skidati ove folije, jer mislim si nabaciti novu na renoir.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje kupiti olovčice (styluse) i zaštitne foli
stole91 kaže...

Pozdrav. Molim samo jednu informaciju. Da li se smijedu skidati ove folije, jer mislim si nabaciti novu na renoir.

naravno,samo imaj na umu da kada je jednom skines,mozes je baciti.

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti olovčice (styluse) i zaštitne folije?

i mene isto zanima di da nabavim zaštitnu foliju za samsung omnia 2...sve sam pretrazio  i nigdje nisam naso...ak neko zna kakav ducan u zg di se prodaju takve stvari neka odg pls. THNX!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje kupiti olovčice (styluse) i zaštitne foli

ebay. dodje za 20 tak dana a cijena bagatela

15 godina
offline
Gdje kupiti olovčice (styluse) i zaštitne folije?

Gdje u Zagrebu mogu naći zaštitnu foliju za Samsung Galaxy Note?

Da li ta folija smeta touch-u, mislim na osjetljivost ekrana na geste i tipkanje?

Da li je nužna? Vrijedi li kao zaštita ili je ekran sam po sebi dovoljno otporan na manje ogrebotine?

 

Kad već pitam ima li gdje kakav povoljan nosač za u auto? Trenurno sam našao jednog kandidata od 150 kn, bez punjača za auto.

Da li mogu koristiti punjač za auto od BlackBerry-a, jer njega imam?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 8:38 (Matozan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gdje kupiti olovčice (styluse) i zaštitne folije?

eBay, ja sam narucio za galaxy s3 6 običnih zaštitnih folija jednu "anti-glare i anti-fingerprint", jenu torbicu i jedan Back Cover Case za sto kuna s poštarinom iz Engleske. Gledao sam da bude kod istog prodavača zbog poštarine. naručio sam u petak stiglo je u srijedu. Kod nas sam samo gumenu zaštitu stražnje strane  platio 75kn.

Have A Nice Day
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti olovčice (styluse) i zaštitne foli

Može link od te stranice

15 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje kupiti olovćice (styluse) i zaštitne foli
Faerdhur kaže...
Riba kaže...

gdje bi se ove, olovćice (stylusi) i zaštitne folije, mogle nać i kakve su cijene 

 

Hrvatska, web, narudžba, slanje, prihvatljive cijene.

 

 

nisam našao na ovoj stranici

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice