TrackID - sta mislite

poruka: 6
|
čitano: 3.729
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
TrackID - sta mislite

Pozdrav,

jel tko koristio Sony Erricsonov TrackID. Zanima me kolko to prometa napucava. Malo ga prokomentirajte.

                    FB

Tko se zadnji smije razmislja najsporije (Msn4u)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TrackID - sta mislite

Ja sam ga koristio par puta i ne sijećam se koliko je prometa ''progucao'' ne previše, ali je u svakom slučaju dobra stvar ako slušaš radio i naletiš na neku pjesmu što ti se svidi. On snimi neki dio pjesme pošalje to što je snimio i dobiješ odgovor u roku od oko 1 min. o nazivu izvođača, pjesme, albuma itd. Za mene super stvarčica...Cool

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1. ------------- Razer Copperhead + Razer Exactmat , Logitech G11, Samsung 2032bw, Altec Lansing 221, Logitech Cordless Rumblepad 2
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TrackID - sta mislite

Predobra stvar. Ja također nisam pratio koliko prometa potrosi al pretpostavljam da je oko nekih 50-ak, maksimalno 100KB. Dosad još nije naišla neka pjesma koju nije uspio prepoznati, a svašta sam isprobao (na engleskom jeziku - druge jezike nisam probao)

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
TrackID - sta mislite

Ne zna hrvatske pjesme. Potrosi oko 50kB

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TrackID - sta mislite

Ne prepoznaje ništa od naših istočnih susjeda...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TrackID - sta mislite

Radi dobro. Ne savršeno - dobro.

Mount Vision Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice