T - Mobile EXTRA total+

poruka: 107
|
čitano: 32.381
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

mozes nakon 7mj., ali nema popusta za mlade jer akcija vrijedi do 31.12 _(ako je ne produže)

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2012 18:46 (tonček).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
definho kaže...

zna li netko ako se uzme iPhone u Extra Total+ M jel se nakon 4-6 (nisam siguran) placenih racuna moze vratiti na nizu Extra Total+ S uz mjesecni popust od 50%? Ima netko mozda iz prve ruke?

 

Mislim da možeš nakon 12 mjeseci ako je u pitanju iphone, a za ostale nakon 6

12 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Iggx kaže...
definho kaže...

zna li netko ako se uzme iPhone u Extra Total+ M jel se nakon 4-6 (nisam siguran) placenih racuna moze vratiti na nizu Extra Total+ S uz mjesecni popust od 50%? Ima netko mozda iz prve ruke?

 

Mislim da možeš nakon 12 mjeseci ako je u pitanju iphone, a za ostale nakon 6

  Upravo tako, što se tiče prijelaza Total+M -> Total+S. Ukoliko bi nakon tih 12(6) racuna vrijedila akcija -50% za mlade, onda se može ostvariti i popust na tarifu pri prijelasku na S tarifu. Znači može se samo ukoliko produlje ovu ponudu.

 

"4. Ukoliko korisnik promijeni tarifu na neku od T-Mobile tarifa na kojima navedena pogodnost nije dostupna 
pogodnost će mu se deaktivirati. Ukoliko se korisnik za vrijeme trajanja ove promotivne ponude ponovno vrati
na tarifu Extra Total+ S, pod uvjetom da za vrijeme trajanja ove promotivne ponude bude imao između 18 i 28
godina, automatski će ponovno dobiti odgovarajući popust (s obzirom na godine) na mjesečnu naknadu 
kako je navedeno u točki 3. "

 

 

15 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

mobiteli su užasno skupi, pogotovo u extra total + S ..bezveze mi je, ako nemam trajni nalog ispod 1000 kn nemogu nist jeftinije, a dobro naci.. steta

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

a taman sam sada mislio upiknut iPhone 4 za jeftine pare i prebaciti se na nizu, a kad to samo do 31.12. traje, ovako cu i4 puno vise platiti, ali jbg, mozda cijene padnu do Božića, nego koliko ranije se moze produziti neka tarifa, 3 mjeseca?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
definho kaže...

a taman sam sada mislio upiknut iPhone 4 za jeftine pare i prebaciti se na nizu, a kad to samo do 31.12. traje, ovako cu i4 puno vise platiti, ali jbg, mozda cijene padnu do Božića, nego koliko ranije se moze produziti neka tarifa, 3 mjeseca?

tako je 3mj {#}

12 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Balvan8 kaže...
definho kaže...

a taman sam sada mislio upiknut iPhone 4 za jeftine pare i prebaciti se na nizu, a kad to samo do 31.12. traje, ovako cu i4 puno vise platiti, ali jbg, mozda cijene padnu do Božića, nego koliko ranije se moze produziti neka tarifa, 3 mjeseca?

tako je 3mj  {#}

  3mj samo za izabrane, za veliku vecinu drugih tek po isteku ugovora. Zovi szk i informiraj se, oni ce zbati reci kojoj slupini pripadas.

15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
assassin.st kaže...

  3mj samo za izabrane, za veliku vecinu drugih tek po isteku ugovora. Zovi szk i informiraj se, oni ce zbati reci kojoj slupini pripadas.

onda je očito moj stari "Chosen one" {#}

11 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Imam pitanje za poštovane forumaše; želim sa TELE2 otići na EXTRA Total+ ili neku od tih tarifa u pretplati do 175kn. Zanima me da li postoji mogućnost da smartfon koristim kao modem za internet. Koristio bi laptop na terenu i da mi moj mobitel (neki od smartfona) služi kao internet modem. Ako je to izvedivo, koji bi mi uređaj preporučili? Molim odgovor na Email sasa.bubulj@optinet.hr

HVALA

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Imam već par postova iznad u ovoj temi, uglavnom evo o čemu se radi:

 

Početkom 11. mjeseca odem u t-centar da se prebacim sa mrak tarife na bonove, podnesem zahtjev, sve super. Par dana nakon toga vidim extra total+ s tarifu i odlučim se prebaciti na nju. Odem u t-centar i kažem da bih htio prebaciti se na tu tarifu, oni kažu "ok, stornirat ćemo zahtjev za trajnim isključenjem i prebaciti vas na tu tarifu. Nazvat će vas služba za korisnike i s njima ćete obaviti daljnje korake". Reko super. 25 minuta kasnije zove mene služba za korisnike, situacija je ta i ta, ok, nema frke, stornirat ćemo taj zahtjev za trajnim isključenjem i aktivirati tu tarifu od sljedećeg mjeseca. Reko ok, sljedeći mjesec, al šta, izdržat ću. Riješim ja sve s njime preko moba, frajer se zahvali i bok bok. Maloprije (znači 3 tjedna nakon toga) dolazi mi poruka "Dobro došli u svijet bonova bla bla bla". Uzimam mob, zovem 0800 9000 i pitam šta je to, zašto me ne prebacuju na tarifu? Kaže frajer ok, sad ćemo vam to srediti. Ok ajd, da se već to riješi jednom. Vodi me kroz postupak, kao "jeste upoznati sa extra total+ s tarifom?" reko "jesam, na tu sam se tarifu odabrao prebaciti još početkom mjeseca i kao zahtjev je poslan". Kaže on "aha ok, znači extra total+ s" i ja još nadodam "i flet opcija, kao 125kn". Kaže frajer "ne, nije 125 nego 150".

Ja: kako 150, jel nije 125?

On: Ne, više nema 50% popusta nego 20% popusta za mlade.

Ja: Da, ali ja sam početkom mjeseca podnio zahtjev

On: Ok, ja vam tu ne mogu ništa, otiđite u t-centar sa papirom i riješite to s njima

Ja (kreten, jer TOČNO SAM ZNAO DA ĆE MI SE OVO DOGODITI, NEMAM NAPISMENO NIŠTA VEĆ SVE PREKO TELEFONA): Da, znate, ali ja sam to riješio preko službe za korisnike, agent mi je rekao da je sve sređeno i da od idućeg mjeseca ide nova tarifa.

On: Ja nemam ništa od toga ovdje prikazano

Ja: Jel vi snimate ove razgovore? (Malo mi je falilo da mu ispi*karam svu porodicu i sve živo i neživo, al nije frajer kriv; bar ne taj s kojim razgovaram)

On: Da, trebali bi snimati sve

Ja: Hvala, doviđenja.

 

 

Da napomenem da sam bio ful kulturan i ljubazan tokom cijelog procesa, čekao 4 minute dok me idiot nije mogao pronaći u bazi podataka, doslovno 6 puta ponavljao broj osobne, oib, jmbg nakon čega me pitao kad sam rođen. Da, pitao me kad sam rođen nakon što sam mu rekao svoj JMBG. I na kraju me fino otpilio.

 

Šta da radim, najradije bi im bacio bombu na neki t-centar, ali neću s time ništa postići. Trenutno stanje je da sam na bonovima, na računu mi je 0 kuna i nemam nikakvih papirnatih dokumenata osim zahtjeva za trajnim isključenjem i navodno tih snimljenih razgovora (koji su kod njih) kada sam tražio prebacivanje na extra total+ s. Kad malo bolje razmislim, fino su oni to sredili - zahtjev za trajnim isključenjem, a onda storniranje i odmah prebacivanje na tarifu preko službe za korisnike, bez ikakvih papira. Savjeti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Posalji im prituzbu, detaljno opisi situaciju i zatrazi da ti daju popust od 50%. Mislim da ce ti je uvaziti.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Ok, super. Imam i kad sam zvao na koji broj i koji broj je mene zvao i koliko su trajali pozivi (0800 285 259), jel mi to išta pomaže?  Pokušao sam zvati taj broj, ali "preostala svota na računu nije dovoljna za uspostavu poziva".

Na koji mejl šaljem, na t-mobile@t-mobile.hr? Jel da odem ujutro u t-centar, iako ću napisati mejl, čisto da malo porazgovaram s njima, baš sam fino raspoložen nakon ovoga? Koliko im treba otprilike da procesuiraju to (pretpostavljam par dana - pitam jer imam 0kn na računu, pa da onda nadoplaćujem i trošim normalno ili da čekam - vjerojatno ovo prvo :D) . Jer aktivirao bih si za 50kn Prejaku opciju na Simpi (1000min prema svima, ali ima uspostava poziva, za razliku u extra total+s, neograničeni smsovi i 1gb interneta) dok mi to ne riješe... Hvala puno na pomoći, ne sjećam se kad je netko od mene zadnji puta napravio ovakvu budalu, inače pazim na sve, ali ovo se odigralo bez ikakvih papira i potpisivanja...

 

edit: ajme kako me je oprala inspiracija, jel valja ovaj mejl? {#}

edit još jedan: vidim da je zakonski rok 15 dana, znači uz ovaj mejl idem ujutro u poslovnicu, a nadoplaćujem pare i trošim :D

 

 

Poštovani,

dana 3. studenog 2012. godine bio sam u Vašoj poslovnici (T-Centar) u Virovitici kako bih podnio zahtjev za trajnim isključenjem pretplatničkog broja xxxxxxxx (student sam, imam 21. godinu i do tada sam bio na Mrak tarifi više od 2 godine) i prešao na bonove. Tamo sam podnio zahtjev te sam dobio daljnje upute da nazovem broj 0800 285 295 te pomoću kôda xxxxxx završim postupak sa Vašim agentom, što sam i napravio (poziv je obavljen s broja xxxxxx u subotu, 03.11.2012. u 08:51 te je trajao 14 minuta). Agent mi je nudio da pređem na Extra Total+ S tarifu, što sam ja odbio, te smo po tome zaključili razgovor i proceduru. Nakon toga, gledajući na Vašim internetskim stranicama, uvidio sam da bi Extra Total+ S tarifa (uz Flat opciju) meni odgovarala, te sam svratio u Vašu poslovnicu u Zagrebu u Savskoj cesti 32 06.11.2012. kako bih upitao postoji li mogućnost storniranja gorenavedenog zahtjeva i prelaska na Extra Total+ S tarifu. Veoma ljubazna gospođica za pultom mi je rekla da je to „naravno moguće, bez problema“, kontaktirala službu te mi, po završenom razgovoru s njima, rekla da će me tijekom dana nazvati netko iz Službe za korisnike kako bismo stornirali zahtjev za trajnim isključenjem i podnijeli zahtjev za Extra Total+ S tarifom te opcijom Flat uz 50% popusta za mlade (ukupno 125,00 kn). Nedugo nakon toga, 06. studenog u 10:35 zaprimio sam poziv sa broja 0800 285 295 (također na broj xxxxxxxxx, ukoliko želite preslušavati), u kojem mi je ljubazni agent objasnio da su ga kontaktirali te kako ipak želim preći na Extra Total+ S tarifu (nekoliko puta sam se ispričao zbog promjene odluke i potrebe da se prethodnu stornira). U razgovoru koji je trajao nepunih 3 minute zaključio sam sa agentom kako:

1.            stornirate zahtjev za trajnim isključenjem i

2.            prebacujete pretplatnički broj xxxxxxxx sa postojeće Mrak tarife na Extra Total+ S tarifu uz opciju Flat (i 50% popusta za mlade).

Sve je bilo u redu do danas, kada sam zaprimio poruku od T-Mobilea u kojom mi želite dobrodošlicu u svijet na bonove. Zovem broj 0800 9000 i, nakon čekanja od pola sata, razgovaram sa agenticom koja me prespaja u neki drugi odjel jer sam pogriješio broj. Javlja se agent, kažem mu situaciju, ispituje me osobne podatke, nekoliko puta me pita broj osobne iskaznice, svaki puta mu ponovim, nije problem. Kaže mi kako je sve u redu, da sam prebačen na bonove na što ja odgovaram da nisam htio na bonove nego na tarifu. Agent mi nudi Extra Total+ S, ja kažem da sam tu tarifu i htio, i uz nju opciju Flat. Sve okej, da bi mi na kraju rekao da je cijena 150kn, jer više nema popusta od 50% nego 20%, na što sam na rekao da sam zahtjev podnio početkom 11. mjeseca. Dobio sam odgovor da on ništa ne zna i da to nema evidentirano, te da se javim u T-Centar. Ne mogu se javiti u T-Centar, jer eto, sve sam obavio preko razgovora sa SZK i nemam nikakvu pismenu dokumentaciju, osim Zahtjeva za trajnim isključenjem (i perioda od nekoliko dana kada mi je na moj.hrvatskitelekom.hr stajalo da mi je aktivirana Extra Total+ s tarifa, sada stoji da sam na bonovima).

 

Vjerujte mi kako me sada gotovo ništa ne sprječava da, unatoč zadnjih 12 godina i 3 broja s kojima sam bio u T-mobileu, te zadnjih 2 i nešto godine na pretplati, ne pređem na nekog drugog operatera jer je ovo – krajnje bezobrazno prema pretplatnicima. Da ne spominjem fiksni telefon, MaxTV i MAXAdsl usluge, kao i obiteljsku firmu sa 8 pretplatničkih brojeva. Uistinu mi to nije u interesu (a vjerujem nije ni Vama) i do sada sam bio zadovoljan Vašom uslugom, i bez ikakvih prigovora, ali ukoliko mi ne omogućite ono što sam zatražio u onom roku u kojem je bilo aktualno (06.11.2012.), bit ću prisiljen otići kod drugog operatera. Ne tražim ništa što nisam zatražio 06.11.2012. godine – Extra Total+ S tarifu + Flat uz 50% popusta, a ne 20%

Lijep pozdrav,

xxx xxxxxx

 

 

Jel valja ovo šta? :D

molim vas da ne komentirate ovo da tražim 50% popusta umjesto 20%, a imam obiteljsku firmu - nije stvar u tome, nego prave me budalom. A i danas ionako nema para na bacanje :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 21:51 (Val).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Dobro je to napisano, mislim da nemaš brige oko toga, trebali bi ti odobriti zahtjev.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

ja definitvno prelazim na simpa prejaku opciju. na pretplati sam 4 godina koristim tarifu extra total + S za mlade.Ugovor mi je istekao jos lani tako da sad amen, al prejaka mi više odgovara.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2012 0:39 (razer1911).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Ja jucer se razgovaram s curom i ja njoj lijepo kazem da se prebaci s bonova na ekstra total + s ili m, kao sve super rijesit cu ja to, odem na njihovu stranicu  kad ono oni promjenili cijene. Pa ja sam u 4 mjesecu proso na ekstra total +s i dobio SE ray za 8 kn :) (bila akcija 5 dana) , i placam fino vec par mjeseci 70 kuna, kad ono sad je tarifa 100kn. Reko nema veze uzet cemo m, kad ono samo 6 mjeseci 50 posto. Sad kao nesto od 12, ali opet  nedam 175kn mjesecno za m tarifu. Dam ako je Samsung gal s2 200-300 kn, a nije nego 1000kn.   

 

Iskreno ovakve cijene uredaja, a pogotovo tarifa je jednostavno neisplativo. Digli su za 100% cijene tarifa i jos uredaje za ne znam koliko. Ajde neki su ok, ali opet je neisplativo ako cu placati 175 kn u m tarifi nakon 12 mjeseci. Iskreno ne znam da li ce mijenjati cijene, ali ovakve cijene rijetko ce tko prihvatiti. To su namjerno stavili zato kad dolazi bozicno vrijeme. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

e ljudi, zanima me kako ovo funkcionira za mlade, imam 19 godina, student sam, jel ima neki popust za te tarfe, i kako to ide, koliko dugo traje i kakve cake imaju oko toga?

konkretno me zanima prebicavanje s extra total s na neku jaču tarifu, sada ovisi o popustu, hoću li na m ili l

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Ima li netko kakvu informaciju o kakvim novim akcijama na ovim tarifama kad istekne onaj popust 50% na određene tarife za prijenos broja?

Uzeo bih si jedan wp8 uređaj (ciljam na lumiu 920), ali čekam da se poveća ponuda pa da usporedim cijene...popust traje do 28.2.

Nakon toga će ili ukinut sve akcije ili ponudit nešto novo?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice