Sony Xperia E3 D2203

poruka: 2
|
čitano: 3.878
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia E3 D2203

Pozdrav, vidio sam da nema teme o ovom uređaju na forumu pa sam ga dodao.

 

Prije mjesec dana uzeo sam ovaj mobitel, pa bih sada malo pričao o njemu za sve sljedeće korisnike kojim se sviđa ovaj jako kompaktni uređaj, stoga ću napraviti jednu malu recenziju.

Zaslon: Sony je u E3 stavio 4.5 inčni IPS zaslon razlučivosti 480*854 piksela što mu daje gustoću od 218 piksela, što nije bas bajno, ali sve u svemu uređaj vas neće razocarati svojim kutovima vidljivosti, te osvjetljenju koje se također može podešavati automatski.

 

Karakteristike: Uređaj je opremljen 4.4.2 KitKat android verzijom te 4-jezgrenim Cortex A-7 procesorom takta 1.2 GHz te Qualcomm MSM8926-2 Snapdragon 400 chipsetom. Uređaj će bez problema i poteškoća vrtiti i najzahtjevnije 3D igrice, ali mu je mana to što ima samo 4 GB interialne memorije od kojih je dostupno oko 1,7 GB, ali postoji mogućnost proširivanja prostora memorijskom SD karticom do 32 GB. Također i ima 1 GB RAM-a.

 

Kamera: E3 je opremljen sa 2 kamere, stražnjom 5 MP kamerom koja je malo ispod očekivanja, ali snima video zapise u razlučivosti od 1080p pri 30 sličica u sekundi. Prednja kamera je VGA razlučivosti, te je upotrebljiva za video pozive ali za "selfiće" i nije bas nesto pretjerano dobra.

 

Autonomija i izrada uređaja: Integrirana baterija Li-Ion 2340 mAh će vam dati dan i pol korištenja uređaja dok se služite svim mogućim aplikacijama, igrate igrice ili ste spojeni na Wi-fi ili 3G mrežu. Plastične je izrade ali je jako čvrst i glatko leži u ruci te je jako otporan na udarce, ali svejedno bi mu bilo dobro uzeti silikonsku masku za zaštitu za svaki slučaj.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 15:50 (6996).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia E3 D2203

Odličan razmjer uloženog i dobivenog ;)

L.P
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice