Samsung Corby trebam pomoc

poruka: 16
|
čitano: 5.789
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Corby trebam pomoc

imam corbya i trebao bih kupiti neki uređaj koji bi spojio na komp i onda da stavim u taj uređaj onu memorijsku i nešto malo veće o nje... a ja to neznam gdje bi kupio i kakav je to uređaj uopće.ako neko ima taj mobitel i to sve neka mi da link za uređaje ili mi objasni kako to posložiti... (nadam se da nije previše komplicirano) Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Corby trebam pomoc

Mislis vjerojatno na memorijsku i adapter a to sve zajedno ubodes u memory card reader usb stick koji se na komp spaja na usb port, ja sam svoj kupio u vemilu za 60kn s tim da je podrzavao sve memory kartice pa cak i one za foto aparat.............

Uostalom zar ga nemos kablom spojit na komp...........

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Samsung Corby trebam pomoc

ja nemam USB - kabel neg to kaj si ti rekao to mi je i prijateljica rekla samo nije znala gdje je taj dućan s tim uređajom.. Puno HVALA

14 godina
offline
RE: Samsung Corby trebam pomoc

http://www.fommy.co.in/Samsung/Kingston-512mb-Micro-SD-Memory-Card-with-Adapter-P81092.htm evo ovo imam ja... samo što je memorijska 2 gb.. znaš li sada još nešto (nemoraš ak nečeš)

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Corby trebam pomoc

Eo ovakav ja imam..............

Znaci karticu mozes u citac ubost direktno bez adaptera..............

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Samsung Corby trebam pomoc

ej tnx.. to si kupio u vemilu.. ima li ga još u prodaji ili neki drugi po istoj cijeni??? ja traaaaažim ali nigdje..daj mi linkove

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Corby trebam pomoc

Provjeri privatne poruke, taj sto sam ti poslo je jos bolji od mog............

Moj je mogao poterat moju memorijsku od 4GB sto znaci da tvoju moze bez problema...........

The quieter you become, the more you are able to hear...
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 21:41 (Ivan 992).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Samsung Corby trebam pomoc
14 godina
offline
RE: Samsung Corby trebam pomoc
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Corby trebam pomoc

ja imam USB stick u koji gurnes onu malu SD karticu...kompliciranije nemoze bit ;))

 

to sam kupila negdje u gradu, al ima i u branimir centru u profilu

hello (:
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Samsung Corby trebam pomoc

imam nekoliko pitanja u vezi da li Corby može podržavati teme koje si ja skinem sa interneta i ak neko zna gdje si mogu skidati igrice za mobitele??.. pomooć

14 godina
offline
RE: Samsung Corby trebam pomoc

jel zna neko.. sry na duplom postu..

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Corby trebam pomoc

Pozdrav svima!

 Ispričavam se što nije nova tema, ne snalazim se baš.:-)

 Prilično mi je hitno pa bih voljela kad bi mi netko brzo odgovorio. Naime, imam Samsung Corby, a nemam usb kabel ni slušalice za njega. Zanima me gdje bi ih mogla nabaviti, i što mi sve treba kako bi na njemu mogla slušati glazbu. Također, nisam sigurna postoji li poseban kabel za slušalice budući da na mobitelu nema utora za slušalice.

Hvala puno

:-)

mibr
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Corby GT-3650-Zakljucan

Pozdrav ljudi,je li moguce provaliti kod telefona ja sam ga licno postavio i svremenom zaboravio,jer mi se nije gasio zadugo....

 

Ako imam ikakva fora da provalim pomagajte !!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Corby trebam pomoc
mistic kaže...

Pozdrav svima!

 Ispričavam se što nije nova tema, ne snalazim se baš.:-)

 Prilično mi je hitno pa bih voljela kad bi mi netko brzo odgovorio. Naime, imam Samsung Corby, a nemam usb kabel ni slušalice za njega. Zanima me gdje bi ih mogla nabaviti, i što mi sve treba kako bi na njemu mogla slušati glazbu. Također, nisam sigurna postoji li poseban kabel za slušalice budući da na mobitelu nema utora za slušalice.

Hvala puno

:-)

Punjac, slusalice i USB kabal idu u isti utor :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Corby GT-3650-Zakljucan
Doly-Don kaže...

Pozdrav ljudi,je li moguce provaliti kod telefona ja sam ga licno postavio i svremenom zaboravio,jer mi se nije gasio zadugo....

 

Ako imam ikakva fora da provalim pomagajte !!!!

Odgovorio sam ti u tvojoj temi!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice