Sakriveni broj

poruka: 23
|
čitano: 14.996
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kriveni broj
15 godina
offline
Sakriveni broj
pitanje

Pozz, evo zanima me tek tolko , da se moze preko nekog programa ili nekkog trika:D saznat ko zove sa prekrivenim brojem??

 

Ima li šanse ikakve za to ?? .. zanima me tek tolko bezveze..tnxx

Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Napajanje : OCZ 600 W Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sakriveni broj
NoOne1 kaže...

Pozz, evo zanima me tek tolko , da se moze preko nekog programa ili nekkog trika:D saznat ko zove sa prekrivenim brojem??

 

Ima li šanse ikakve za to ?? .. zanima me tek tolko bezveze..tnxx

 Logicki razmisljajuci mislim da o tome odlucuje tel.centrala, odnosno oni ti jednostavno ne otkrivaju broj (naravno, zahtjev se "upucuje" sa tvog telefona-mobitela) tako da su sanse male da ga otkrijes onako sa nekim "programom'.
No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
16 godina
neaktivan
offline
Sakriveni broj
prihvaćeno rješenje

Ima mogucnosti al košta jako puno.

Imam jednog frenda koji ima poznanika u t-mobile i on mu je ukljucio tu opciju za badava.

Isprobali smo i radi.

Ja ga nazovem sa prikrivenim brojem a on vidi broj.

Samo veli da to jako puno košta i da se ne isplati uzet

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sakriveni broj
autorov komentar
LUXX kaže...

Ima mogucnosti al košta jako puno.

Imam jednog frenda koji ima poznanika u t-mobile i on mu je ukljucio tu opciju za badava.

Isprobali smo i radi.

Ja ga nazovem sa prikrivenim brojem a on vidi broj.

Samo veli da to jako puno košta i da se ne isplati uzet

 Eh lijepo je imat nekog poznanika tamo..:D

znas mozda cijenu ovak koja je ?

ma to me zanima tek tolko , da znam jednom zauvijek... tnx
Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Napajanje : OCZ 600 W Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
16 godina
neaktivan
offline
Sakriveni broj
prihvaćeno rješenje

Mislim da je rekao nešto sa 1000 kuna il tak nekak.

Uglavnom oni to ukljuce i vidiš sve pozive.

Kolko je to sad usluga t-mobilea ili taj tip to privatno napravi neznam.

Uglavnom znam da se može i da radi

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sakriveni broj
LUXX kaže...

Mislim da je rekao nešto sa 1000 kuna il tak nekak.

Uglavnom oni to ukljuce i vidiš sve pozive.

Kolko je to sad usluga t-mobilea ili taj tip to privatno napravi neznam.

Uglavnom znam da se može i da radi

 Znaći, uplatiš jednom i točka? Možda bi se to meni i isplatilo, a možda nađem i nekoga u T-Mobilea.
Mount Vision Pro
15 godina
offline
Sakriveni broj

Zna se nekad netko retardiran nakacit da zeza sa skrivenog broja, lijepo je imati mogucnost sankcionirat takvu osobu. . .

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2009 19:00 (D3ViL).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sakriveni broj

u nekim mrežama za otkrivanje broja pomaže kod( *#30# )

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sakriveni broj

Malo skupo al se isplati

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2009 19:28 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Sakriveni broj

Ima i jednostavniji nacin, nejavljaj se na pozive s skrivenim brojem, James Bondovi te ostala uber grupa nade nacina zvat s prikazom kad te treba. Moji poznanici su redom skinuli zastitu, svima je vec prekipjelo javljati se anonimnima, a i njima svako pet minuta na sekretarici ostavljat poruke.

Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sakriveni broj

Nemoj se javljat na taj proj ako te zovu 100 puta na dan ili dok tebi ne pukne zivac baci karticu i kupi novu 120kn dode imas 400kn na racunu....a ja bi sazna ko bi me zva i ubija bi ga...al meni niko ne skriva broj!

Hajduk zivi vjecno!
15 godina
offline
Sakriveni broj

Pa stvar i je u tome da je potrebno sankcionirati one sto zovu 100 puta na dan, ako te netko jednom nazove sa skrivenog i nije problem. Ali kada te netko zeza neprocjenjivo je imati mogucnost da dobijes taj br i uzvratis udarac :D

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sakriveni broj

najbolja stvar je javit se,stišat mob do kraja i stavit sa strane,pa nek si anonimni troši pareOsmijeh

Neznam baš da će te nakon toga tak često zvat

 

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2009 16:55 (StormZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sakriveni broj
StormZg kaže...

najbolja stvar je javit se,stišat mob do kraja i stavit sa strane,pa nek si anonimni troši pareOsmijeh

Neznam baš da će te nakon toga tak često zvat

 

 Ih kad bi to moglo tako bilo bi extra, al iz osobnog iskustva znam da odmah prekidaju i zovu opet, pa opet pa opet dok covjek ne poludi. . . Belji se
Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
15 godina
neaktivan
offline
Sakriveni broj

onda jednostavno ugasiš mobitel ili kako je već netko rekao, kupi novu karticu.

 

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sakriveni broj

Nisam to htio iz principa, najgore je bilo sto sam iste te cure vidjao u skoli iz dana u dan kako se smijulje a nemogu im nista, dok mi nije pukao film pa sam nabavio brojeve kucnog telefona i zvao im mame i tate, od tad idu drugim krajem ulice. . . :D

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.1.2009 14:17 (D3ViL).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sakriveni broj
pa to je bas "cute" kad te cure zovu, onda ti budes onak "macho men", pa šemice malo...i tak... =)
P4 HT 2,8 @ 3,2 1GB RAM 6600GT 128MB 500/900 @ 564/1164 Maxtor 160GB ATA
15 godina
offline
Sakriveni broj

Ma da je bar to, nego sam im napucao drugaricu, pa je ona kao malo povrjedjena bila, pa su se one na meni izivljavale jedno mjesec i pol dok nisam poduzeo nesto. . . Vjeruj nije cute kad te netko zove 50 puta na dan, od jutra do mraka samo da te provocira!

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sakriveni broj

utipkao sam ovaj kod i piše "usluga aktivirana". Kako deaktivirat tu uslugu

15 godina
neaktivan
offline
Sakriveni broj

Automatski se deaktivira prilikom gašenja mobilnog telefona!!

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sakriveni broj
autorov komentar

Evo mene, ne zove mene nitko , neg zna se dogodit da neko zajebava par puta u godinu dana i to sa jednim ili dva poziva...

 

To je ništaa..Uglavnom daj mi reci što se dobije s tom Aktivacijom napisanom gore?:D

 

EDIT : btw dal znaš u kojim mrežama to radi..????

 

EDIT 2 : isprobano na t com mreži ali kitaa..:(

Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Napajanje : OCZ 600 W Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2009 18:02 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sakriveni broj

Moj frend si je na Windows Mobile stavio da mu preusmjeri sve skrivene brojeve na sekretaricu sa snimljenom porukom

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sakriveni broj

imam T-mobile mrezu, i utipkao sam (*#30#) i pise da je usluga aktivirana

AMD Athlon x2 4000+ (@2.7GHZ) / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kriveni broj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice