Problemi sa Xiaomi Redmi 2

poruka: 3
|
čitano: 1.306
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Problemi sa Xiaomi Redmi 2

Pozdrav, imam nekoliko pitanja u vezi ovog telefona, 2 slučaja su u pitanju :D

1. Sam mobitel je dosta usporio, ne dobivam više update-e (android je na 4.4.4, a ne želim ništa sam dirat jer ne želim izgubit garanciju); kada spajam USB-om na PC, mobitel se počne puniti međutim ne mogu mu pristupiti, kad hoću upaliti USB dijeljenje u postavkama na mobitelu, ne može se upaliti... 

2. Mobitel je ispao i display se cijeli razbio... Uzeo sam s ebaya zamjenski (jer gara ne pokriva) i otišao do lokalnog servisa koji je to sve zamijenio, međutim display nije dobro namješten. malo radi,malo ne radi, treba ga stisnut i lupat da proradi... Pa sam malo silovit i živčano lupio jednom i pojavila se par malih ''posjekotina''... Sad imam račun od ovog servisa, ali oni se mogu izvuč na to da ne radi jer sam opet oštetio staklo...

Šta reći?
Šta je ovdje najbolje napravit :D Jer nemam živaca više koristit taj mobitel takav, a drugi nemam

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa Xiaomi Redmi 2

e care, šta reć...

 

Kad uzmeš smart s servisa omdah probaj testirat i dobro fizički pregledaj, tu si se sam zaj.., imaš sad za kupit u neutrino Redmi 2 advanced ili još bolje Redmi 3 i nemoj razbijat mobitel, kupi si zaštite..  evo ja ti imam za prodat.  hehhe

10 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa Xiaomi Redmi 2
igzyy kaže...

e care, šta reć...

 

Kad uzmeš smart s servisa omdah probaj testirat i dobro fizički pregledaj, tu si se sam zaj.., imaš sad za kupit u neutrino Redmi 2 advanced ili još bolje Redmi 3 i nemoj razbijat mobitel, kupi si zaštite..  evo ja ti imam za prodat.  hehhe

 Haha stari je uzeo već jedan za 650kn kad je bio na akciji
Samo jel imaš možda onaj kao glass protector? Jer sam naručio to preko ebaya i dobio 2 komada, ali slomljena, a kad sam stavio na kratko da probam, touch je začudo proradio kako treba

Siky1234
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice