Mobitel do 2k kuna zaključana tema

poruka: 18
|
čitano: 3.908
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 2k kuna
pitanje

Namjeravam kupiti Sony Ericsson k770i, ali me zanima i Vaše mišljenje, je li to najbolji mobitel za tu cijenu (2k kuna) ?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Mobitel do 2k kuna

Pa ovisi što tražiš od mobitela. Meni je za tu lovu (čak malo jeftiniji) ljepši SE S500. Nije 3G, ali ima malo veći ekran...


drpetric
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 2k kuna
autorov komentar

Heh .. njega sam i kupio prije par dana ali ima neke stvari koje mi se ne sviđaju, pa sam ga vratio. Prije kupnje sam se dvoumio između njega i ovog :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Mobitel do 2k kuna

Probaj biti konkretniji. Sto ti se tocno nije svidjelo?


Work is for people who suck at video games.
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 2k kuna
autorov komentar

Ona tipka za internet se aktivira bez da se ustvari pritisne (pritisne se područje oko nje), teško ga je otvoriti bez otvaranja browsera. Stavio sam homepage na neku offline stranicu, ali svejedno je teško bilo što raditi jer se stalno otvara preglednik.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mobitel do 2k kuna

Ja imam Sony Ericsson W850i i jako sam zadovoljan njime. Ne znam koja mu je trenutačna cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel do 2k kuna
drpetric kaže...

Pa ovisi što tražiš od mobitela. Meni je za tu lovu (čak malo jeftiniji) ljepši SE S500. Nije 3G, ali ima malo veći ekran...


Kod SE S500 pucaju tipke na pola, ima mi ga par frendova i si imaju isti problemcic mada ne smeta nakon pucanja...pomalo 'lol' al eto :)
Ja imam k550i, mob je ok ako ti ne smetaju male tipkice :P
EDIT: jel ovo quote u babani ili sam ja nesto krivo napravio :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2008 17:33 (EXi).
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 2k kuna

Napisi sto trazis od mobitela. dobra kamera, dobar mp3 player ili nesto deseto. da li ti je bitno da je klizni, preklopni ili candy bar?


www.gamer.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Mobitel do 2k kuna
EXi kaže...
drpetric kaže...

Pa ovisi što tražiš od mobitela. Meni je za tu lovu (čak malo jeftiniji) ljepši SE S500. Nije 3G, ali ima malo veći ekran...


Kod SE S500 pucaju tipke na pola, ima mi ga par frendova i si imaju isti problemcic mada ne smeta nakon pucanja...pomalo 'lol' al eto :)
Ja imam k550i, mob je ok ako ti ne smetaju male tipkice :P
EDIT: jel ovo quote u babani ili sam ja nesto krivo napravio :D
 Ti si krivo upisao - kada qoutaš klikni ispod citata (sivog polja) na bijeli dio text boksa, da ti se premjesti pointer koji označava početak unosa teksta.
16 godina
offline
Mobitel do 2k kuna
prihvaćeno rješenje

Imam K770i cca 3 tjedna i mogu rec da je mobitel vise nego ok .. ljepo s da tipkati.. baterija traje i traje, fotic fakat daje dobre slike i ima cist zvuk (cisci od S500i), i ekran je tocno pol milimetra kraci od onoga na S500i ali je milimetar siri Smijeh. Za sada mobitel radi kao beba..

 

Seka ima S500i mogu rec veliki no no u 2 mjeseca 2 puta na servisu, jednom tipkovnica, a drugi put kamera (koju su u softveru deaktivirali i rekli da je kao pala kap vlage na cip ili tako neko sranje) ...

 

 


Main Komp :
Athlon64 X2 4200+@2200MHz//MSI K8N Neo4 Platinum//ST 2x1024 DDR 400 CL2 // Seagate 80 Gb ST380815AS//Seagate 320Gb ST3320620AS//Gigabyte 8800GTS 512Mb//Chieftec CA-01B-B-SL//Chieftec 550W//LG F900P//Plextor DVD-RW PX-810SA// LiteOn DVD DH-16D2S
Laptop :
Acer 5520G - AMD Turion TL-56\\Nvidia 8400M GS\\2Gb ddr2\\WD 160Gb sata
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 2k kuna
prihvaćeno rješenje

Ovako : imao sam S500i i ne bih ga preporucio. Zasto? Vrlo jednostavno - skripi, end call with slider neradi uvijek dobro, ispao mi je samo jednom i raspao se doslovno. Ako ti je izgled i samostalna promijena tema na S500i ovisno o godisnjem dobu bitna onda je to mob za tebe te naravno ako ti je bitan dizajn  :). K770 sam vidio uzivo i malo se njime koristio i ono sto mogu reci je da je to prosjecan mob kao i svaki od SE-a tako da ako volis Se-ov meni i sada vec standardni izgled mobitela na nasem trzistu neces pogrijesiti. U svakom slucaju radije bih uzeo K700 samo nikako za 2000kn posto takvim aparatima dosta brzo pada cijena te ga vec sada mozes naci u t-comu po znatno nizoj cijeni...btw neznam jel uz kakvu tarifu ili sl., a lijen sam provjeriti ;).

 

 

pozdrav


Beer: Helping ugly people have sex since 1862!
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 2k kuna
autorov komentar

thx na odgovorima, odluka pada na k770 ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 2k kuna

Ukusi se razlikuju ali ja bih ti preporucio Nokia E51, bluetooth, IR, Wireless,..... Symbian ver. 9.1

http://www.nokia.com.hr/A4712390

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2008 21:29 (BlackDog).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel do 2k kuna
autorov komentar

ok je mobitel, ali nisam tražio smartphone ;)

 

thx svejedno

16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel do 2k kuna
itf4n kaže...

ok je mobitel, ali nisam tražio smartphone ;)

 

thx svejedno

 

 

 

E51 je fakat mrak mob. Ako izuzmemo kameru ovaj telefon stvarno nema premca. Odličan softver, nimalo spor ili kompliciran.

 
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 2k kuna

Pozdrav grupi i svima ovdje ( kao prvo ! ! )

Teško je reći koji mobitel je bolji a koji uzeti kao što gore piše do 2k kuna. . .

Razni su ukusi i mogućnosti, ipak mi Hrvati smo ludi za tehnikom i zadnje novce sve

što imamo ako treba bacit ćemo na tehniku prvenstveno na mobitele pa makar i do 2k kuna Šutim

Kažu stariji: " Žalosno ali istinito ". . .

 

Opet neki drugi troše an druge skupocjene materijalne stvari, razne od automobila pa do kompjutera,

grafičkih kartica, memorija, PS3-a i slično...

 

Treba nekako biti u skladu s vremenom i s mogućnostima koje nas stišću iz dana u dan.....

 

Eto, nadam se da neću NIKOGA uvrijediti Namigiva

 

 

NEno


PiSta
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel do 2k kuna
autorov komentar

hmm .. dalo bi se raspravljati o tome ali ne u ovoj temi .. možda bi ovo trebalo lockati

 

dakle, ponavljam : odluka je pala na k770 i molim da više ne postate

16 godina
moderator
offline
RE: Mobitel do 2k kuna

Usvojena molba za zaključavanje teme!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice