Mobitel do 1500-1800 kn

poruka: 68
|
čitano: 9.415
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 1500-1800 kn

Kao što piše i u naslovu koji mob da košta između 1500 i 1800 kn, poželjno da je s njuškala.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mobitel do 1500-1800 kn

HTC Desire.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 1500-1800 kn

poželjno bi bilo da je dobar za slušanje glazbe, gledanje videa, igranje

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Mobitel do 1500-1800 kn

iphone 3gs, definitivno bolji od desirea za muziku a pogotovo igre.

Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 1500-1800 kn

a neki od sony ericssona x10, vivaz ili w995

 
0 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
ansha kaže...

iphone 3gs, definitivno bolji od desirea za muziku a pogotovo igre.

a na androidu angry birds besplatan a na app store plati pa igraj!

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
13 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
Nicky679 kaže...

a neki od sony ericssona x10, vivaz ili w995

po meni ti je najbolji izbor HTC Desire ili Iphone 3GS,puno su bolji za tu lovu od X10...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
Nicky679 kaže...

a neki od sony ericssona x10, vivaz ili w995

 Xperia X10 je odličan uređaj. Naravno govorim o X10 a ne o X10 mini. Vivaz je isto dobar, ali ako njega misliš uzeti, uzmi Pro verziju-tipkovnica olakšava život.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
SE X10 (dobiva 2.3 pa će bit puno bolji mob nego što je sad), HTC Desire ili Motorola Defy.
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 1500-1800 kn

Za te novce ja bi uzeo Desire,

a ako neces njega pogledaj onda iphone 3gs..

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
vexx5555 kaže...
Nicky679 kaže...

a neki od sony ericssona x10, vivaz ili w995

 Xperia X10 je odličan uređaj. Naravno govorim o X10 a ne o X10 mini. Vivaz je isto dobar, ali ako njega misliš uzeti, uzmi Pro verziju-tipkovnica olakšava život.

za tu lovu mu je bolje uzeti HTC Desire,podržava multitouch i neće imati problema sa softwareom kao kod sony ericssona...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
antimadridista kaže...

za tu lovu mu je bolje uzeti HTC Desire,podržava multitouch i neće imati problema sa softwareom kao kod sony ericssona...

 Znam da ti je HTC pri srcu, ali bar nemoj onda pljuvati po SE-u. Ne treba nam flame war.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
vexx5555 kaže...
antimadridista kaže...

za tu lovu mu je bolje uzeti HTC Desire,podržava multitouch i neće imati problema sa softwareom kao kod sony ericssona...

 Znam da ti je HTC pri srcu, ali bar nemoj onda pljuvati po SE-u. Ne treba nam flame war.

ja prvi korsitim sony ericsson...imam X8 i u potpunosti sam zadovoljan sa mobitelom (ako ne vjerujes pogledaj u temu X8 na forumu,tamo pišem često)...ali zasto da uzme X10 ako je Desire po svemu bolji izbor?

i očito si ti taj koji je počeo flame war,jer ja nisam pljuvao po sony ericssonu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2011 21:36 (antimadridista).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
antimadridista kaže...

ja prvi korsitim sony ericsson...imam X8 i u potpunosti sam zadovoljan sa mobitelom (ako ne vjerujes pogledaj u temu X8 na forumu,tamo pišem često)...ali zasto da uzme X10 ako je Desire po svemu bolji izbor?

i očito si ti taj koji je počeo flame war,jer ja nisam pljuvao po sony ericssonu...

 Gdje ti tu vidiš flame war? 

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2964&idPhone2=3077

 

Isti proc, isti GPU, Desire ima više RAM-a i bolji ekran, dok je kod X10 ekran veći.

 

Neka autor teme sam odluči šro mu je bitno.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 1500-1800 kn

kakva je kvaliteta zvuka kod x10 i desire

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
Nicky679 kaže...

kakva je kvaliteta zvuka kod x10 i desire

 Misliš na zvučnik ili slušalice? Ako se radi o zvučniku, tu dajem prednost HTC-u a ako je riječ o sluškama, prednost ima SE jer daju Sony-jeve sluške od 400 kn.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
vexx5555 kaže...
antimadridista kaže...

ja prvi korsitim sony ericsson...imam X8 i u potpunosti sam zadovoljan sa mobitelom (ako ne vjerujes pogledaj u temu X8 na forumu,tamo pišem često)...ali zasto da uzme X10 ako je Desire po svemu bolji izbor?

i očito si ti taj koji je počeo flame war,jer ja nisam pljuvao po sony ericssonu...

 Gdje ti tu vidiš flame war? 

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2964&idPhone2=3077

 

Isti proc, isti GPU, Desire ima više RAM-a i bolji ekran, dok je kod X10 ekran veći.

 

Neka autor teme sam odluči šro mu je bitno.

ja mu dajem prijedlog jer je po meni Desire bolji mobitel,jer sramotno je za Sony Ericsson da za takav stroj od mobitela ne izađe niti Froyo,a kamoli Gingerbread (kojeg ce izdati,ali prekasno)...i ja bi volio da nije tako jer sam obožavatelj sony ericssona i Xperia X8 mi je treći zaredom SE mobitel,ali činjenice su činjenice...HTC Desire je bolji i dorađeniji uređaj od SE X10,pogotovo sto se softvera tiče...

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2011 21:42 (antimadridista).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
antimadridista kaže...

ja mu dajem prijedlog jer je po meni Desire bolji mobitel,jer sramotno je za Sony Ericsson da za takav stroj od mobitela ne izađe niti Froyo,a kamoli Gingerbread...i ja bi volio da nije tako jer sam obožavatelj sony ericssona i Xperia X8 mi je treći zaredom SE mobitel,ali činjenice su činjenice...HTC Desire je bolji i dorađeniji uređaj od SE X10,pogotovo sto se softvera tiče...

 X10 će dobiti Gingerbread.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
vexx5555 kaže...
antimadridista kaže...

ja mu dajem prijedlog jer je po meni Desire bolji mobitel,jer sramotno je za Sony Ericsson da za takav stroj od mobitela ne izađe niti Froyo,a kamoli Gingerbread...i ja bi volio da nije tako jer sam obožavatelj sony ericssona i Xperia X8 mi je treći zaredom SE mobitel,ali činjenice su činjenice...HTC Desire je bolji i dorađeniji uređaj od SE X10,pogotovo sto se softvera tiče...

 X10 će dobiti Gingerbread.

napisao sam već...

13 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
Nicky679 kaže...

kakva je kvaliteta zvuka kod x10 i desire

za Desire neznam,a na X10 je solidna...

14 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 1500-1800 kn

sto je sa baterijom, koliko otprilike traje kod jednog i kod drugog

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
vexx5555 kaže...
antimadridista kaže...

ja mu dajem prijedlog jer je po meni Desire bolji mobitel,jer sramotno je za Sony Ericsson da za takav stroj od mobitela ne izađe niti Froyo,a kamoli Gingerbread...i ja bi volio da nije tako jer sam obožavatelj sony ericssona i Xperia X8 mi je treći zaredom SE mobitel,ali činjenice su činjenice...HTC Desire je bolji i dorađeniji uređaj od SE X10,pogotovo sto se softvera tiče...

 X10 će dobiti Gingerbread.

sorry sto upadam u temu ali ja namjeravam kupiti x10 pa me zanima sta je taj gingerbread? ako netko zna neka mi posalje u pp da ne spamamo covjeku i odlazimo u offtopic

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
Nicky679 kaže...

sto je sa baterijom, koliko otprilike traje kod jednog i kod drugog

e to ti nebi znao reći,ali je vrlo moguće da se na X10 brže potroši zbog većeg ekrana...ali moras znati da su to high-end mobiteli i da se baterija dosta brzo isprazni,pogtovo ako koristiš Wi-Fi,GPS i slično...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn

znam da se brzo troše zato i pitam da znam koliko se brzo troše,

ako netko možda ima koji od ta dva pa da kaže

13 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
Nicky679 kaže...

znam da se brzo troše zato i pitam da znam koliko se brzo troše,

ako netko možda ima koji od ta dva pa da kaže

moj frend je Xperiu X10 punio jednom dnevno (sa normalnim korištenjem),ali neznam za Desire (mislim da imaš temu tu na forumu o Desire-u pa pitaj tamo)

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2011 22:04 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
Svaka cast Ajfonu i Soniju, kupi si HTC Desire. Bolji mobitel u svim segmentima. Za te novce bolji mobitel neces naci od spomenutog.
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 1500-1800 kn

Ma ja bi ti ipak rađe preporučio iphone 3GS, biti ćeš zadovoljan i s njime, pogotovo ako se namjeravaš igrati.   Jest da ga je malo vrijeme pregazilo, ali da se naći već i od 1400 kn, ili recimo kao ja uzmeš Samsunga Omniu 7 za 1800 kn.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn

kako si zadovoljan sa samsungom

13 godina
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
Mislim da je presmijesno raspravljati o Samsungu pored HTC ili iPhonea. Gle, moras znati sto zelis od mobitela. Sa HTC - om dobivas telefon koji radi za tebe, a ne ti za njega. Sve prilagodjavas sam sebi. Dobivas kvalitetu. I sam imam Desirea i znam sto pricam. Istina, iPhone je isto predobar mobitel, prekvalitetan, mozes se igrati na njemu, ali cemu kupovati mobitel ako se mislis samo igrati? Uzmi si mobitel s kojem ces dobiti ama bas sve. I ja bi na tvojem mjestu razmotrio iPhone. Kazem, ti najbolje znas sto ti treba. ugl, preporuke za Desire.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel do 1500-1800 kn
jurica_m kaže...
Mislim da je presmijesno raspravljati o Samsungu pored HTC ili iPhonea. Gle, moras znati sto zelis od mobitela. Sa HTC - om dobivas telefon koji radi za tebe, a ne ti za njega. Sve prilagodjavas sam sebi. Dobivas kvalitetu. I sam imam Desirea i znam sto pricam. Istina, iPhone je isto predobar mobitel, prekvalitetan, mozes se igrati na njemu, ali cemu kupovati mobitel ako se mislis samo igrati? Uzmi si mobitel s kojem ces dobiti ama bas sve. I ja bi na tvojem mjestu razmotrio iPhone. Kazem, ti najbolje znas sto ti treba. ugl, preporuke za Desire.

  Očito nisi nikad vidio Omniu 7 ili WP7 platformu. Uređaj je vrhunski napravljen, osim ekrana sve je metal, ništa se ne klima i ne škripi. A WP7 je, što se tiče fluidnosti (i dizajna, al to je od pojedinca do pojedinca) meni favorit.

A super amoled je trenutno vrh (sad će ga zamjeniti SA+) zajedno s retinom od iphona 4.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice