LG Nexus 4 [Official Thread]

poruka: 1.532
|
čitano: 273.765
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Uprkos svemu to je odlican telefon i ti si napravio dobar izbor, samo ja nemogu da kazem da nisam razocaran sto nemogu da ga nabavim (po 350$, pa cak ni USA), a vec ga polako vrijeme gazi.

 

 

edit: @juwa imali neka novost u vezi telefona, kakav je dojam nakon par dana...?

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2013 7:25 (vlado0550).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
vlado0550 kaže...

Uprkos svemu to je odlican telefon i ti si napravio dobar izbor, samo ja nemogu da kazem da nisam razocaran sto nemogu da ga nabavim (po 350$, pa cak ni USA), a vec ga polako vrijeme gazi.

 

 

edit: @juwa imali neka novost u vezi telefona, kakav je dojam nakon par dana...?

Telefon je vani par mjeseci. Pa kud će ga već pregazit vrijeme. :) I meni je krivo što ga nisam uspio kupit u prvom valu, al eto. Frend u Njemačkoj je bilo cijelo jutro na stranici i pokušao kupit 2 komada čim su postali dostupni. 10 puta mu se srušio Play Store i onda je telefon postao nedostupan. Postji mogućnost da uskoro pribavim i neki WP8 telefona pa ćemo vidjet što će ostat a što ide dalje. :D

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

ja sam super zadovoljan, radi odlično :)

 

 

baterija mi bez problema drži od 8 ujutro do 9 navečer uz normalno korištenje, i ostane mi nekih 30ak%

makar vidim po xda da je dosta njih primjetilo drastičan napredak sa baterijom nakon što su reflashali stock rom (vidio sam sc od 5 i pol sati ekrana!!), kad će mi se dat zajebavat sa time vjerovatno ću se i ja odvažit, trenutno imam drugog posla :)

 

ako te zanima nešto specifično, pitaj, rado ću odgovorit

 

/*inače moj GN i dalje je na prodaju, na pm za detalje*/

 

 

16 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
juwa kaže...

ja sam super zadovoljan, radi odlično :)

 

 

baterija mi bez problema drži od 8 ujutro do 9 navečer uz normalno korištenje, i ostane mi nekih 30ak%

makar vidim po xda da je dosta njih primjetilo drastičan napredak sa baterijom nakon što su reflashali stock rom (vidio sam sc od 5 i pol sati ekrana!!), kad će mi se dat zajebavat sa time vjerovatno ću se i ja odvažit, trenutno imam drugog posla :)

 

ako te zanima nešto specifično, pitaj, rado ću odgovorit

 

/*inače moj GN i dalje je na prodaju, na pm za detalje*/

 

 

Hvala na informacijama. :) Već me čeka moj primjerak kod frenda u Americi. :) iPhone je jednostavno podbacio s ovom verzijom i dalje nema smisla. Kao što rekoh, uvijek ću ga moć prodat. ;)

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
15 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
juwa kaže...

ja sam super zadovoljan, radi odlično :)

 

 

baterija mi bez problema drži od 8 ujutro do 9 navečer uz normalno korištenje, i ostane mi nekih 30ak%

makar vidim po xda da je dosta njih primjetilo drastičan napredak sa baterijom nakon što su reflashali stock rom (vidio sam sc od 5 i pol sati ekrana!!), kad će mi se dat zajebavat sa time vjerovatno ću se i ja odvažit, trenutno imam drugog posla :)

 

ako te zanima nešto specifično, pitaj, rado ću odgovorit

 

/*inače moj GN i dalje je na prodaju, na pm za detalje*/

 

 

Ja sam vidio od 9 i nešto sati {#} Mislim da je neki franco kernel bio u pitanju

12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

juwa na kojoj si mrezi i kakve su ti brzine interneta? :)

Everybody lies-House
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Ne znam jel me prcaš ili kaj {#}

 

od prije par dana na simpi, evo ti ih tu dole {#}

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
juwa kaže...

Ne znam jel me prcaš ili kaj {#}

 

od prije par dana na simpi, evo ti ih tu dole {#}

 

 

Gdje je to? Jer nije baš nešto, ja po cijeloj Crikvenici(tamo gdje ima 3Ga, naravno) na iPhoneu 4 dobivam oko 6,5/2Mbps, a s iPhoneom 5 se dobiva i 15/3Mbps

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
power_user kaže...

 

Gdje je to? Jer nije baš nešto, ja po cijeloj Crikvenici(tamo gdje ima 3Ga, naravno) na iPhoneu 4 dobivam oko 6,5/2Mbps, a s iPhoneom 5 se dobiva i 15/3Mbps

 

 

Zg, istok

 

na bonbonu su mi bile te brzine, otkad sam na simpi ovako nekako

15 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

Kako ti drži baterija?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

A pisao sam već gore, al ajde opet :)

 

evo današnji dan recimo, heavy korišenje

 

skinuo ga s punjača prije cca. 12 sati, sada je na 10%, s tim da imam 4 h i 2 min ekrana. Wifi spojen 80% vremena, ostatak 3g (koji je odjednom skočio na 19 mbps, očito im je nešto štekalo onaj dan {#} )

 

 

ovakvu staitstiku nisam mogao dobit na GN nikako, tako da sam super zadovoljan. S time da ću sigurno reflashat stock image (zašto? vidi ovdje) kad uhvathim vremena.

 

 

 

ajmo sad manu, zapravo jedinu koja mi baš smeta. Kamera.

Sad govorim za slikanje na blizinu, pejzaš nemreš loše slikat kakav god da bio {#}

Ako nije uključen HDR fokusira čudno, blic je prejak i slika ispadne mutna presvjetla, bezveze. Ako je uključen HDR slike ispadnu super, ali da ispadne super slika sa uključenim HDRom treba imat jako mirnu ruku, u suprotnom opet nikakva slika.

Koliko sam saznao guglajući, to je do softwarea, tako da se nadam da će to bit rješeno u jednom od idućih updatea.

 

Druga opcija je instaliranje neke druge aplikacije za fotić, osobno preferiram camera360, tamo mi se fokusiranje ponaša normalnije. 

 

Eto toliko za sada

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Nexusi opet na stanju! mozete ih kupiti ako imate koga u Njemackoj ili Americi... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

Valjda ce sada i normalne cijene na njuskalo doci ~3k kn

Everybody lies-House
14 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Xedani kaže...

Valjda ce sada i normalne cijene na njuskalo doci ~3k kn

Na google play kad odes da narucis cak stoji da su nedostupni, ali prolazi narudzba, pa se navodno ceka 1-2 tjedna dok posalju, tako da nebi bas rekao da ce tako skoro biti dostupni na nasim prostorima po nekoj realnoj cijeni.

15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Može li se kupiti u Nizozemskoj na Google Playu?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Zna li tko kakva je situacija trenutno u Njemačkoj? Ima li ih? Koliko se čeka? Koliko ispadne 16GB na kraju u Njemačkoj?

 

EDIT: i može li se naručiti i platiti odavde?

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 21:02 (trap).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
trap kaže...

Zna li tko kakva je situacija trenutno u Njemačkoj? Ima li ih? Koliko se čeka? Koliko ispadne 16GB na kraju u Njemačkoj?

 

EDIT: i može li se naručiti i platiti odavde?

Germany: IN STOCK! [ Refresh ] [ Wird in 1 bis 2 Wochen versandt. Versandkosten ]

 

350 eura (16Gb) i 300 eura (8 Gb)

16 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Čisto informacija. Kako sam kupio telefon na Amazonu, cijena je bila veca nego na Google Play store-u. Kako se telefon pojavio na Google Store-u tako je i cijena na Amazonu znacajno pala. Prodavac od kojeg sam ja kupio telefon po visoj cijeni mi je uredno refundirao cca $70 razlike u cijeni. Na kraju me izašlo kao da sam ga kupio u Njemačkoj.

 

lp

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Ajde da pitam...

 

1.7 curi dolazi rodbina iz US, Lg Nexus 4 bude/je i dalje best buy? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Uz navalu 1080p 5" ubojica, sumnjam.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
BMK kaže...

Uz navalu 1080p 5" ubojica, sumnjam.

Imaj na umu da je 2100kn 16gb sad, možda još padne, znam da ne bude high end, ali da li bude best buy? omjer uloženo/dobiveno...{#}

16 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
gin.tonic kaže...
BMK kaže...

Uz navalu 1080p 5" ubojica, sumnjam.

Imaj na umu da je 2100kn 16gb sad, možda još padne, znam da ne bude high end, ali da li bude best buy? omjer uloženo/dobiveno...{#}

Ja bi rekao da. misli realno, šta će ti 1080p telefoni?! Ni na ovom telefonu nećeš iskoristit sve njegove mogućnosti.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
gin.tonic kaže...

Ajde da pitam...

 

1.7 curi dolazi rodbina iz US, Lg Nexus 4 bude/je i dalje best buy? {#}

 Za sada jeste, a do 1.7 ko zna...

BMK kaže...

Uz navalu 1080p 5" ubojica, sumnjam.

Jeste, al bice i cijene paprene, jedino ako opet google ne izbaci Nexus 5 po istoj cijeni.

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
gin.tonic kaže...
BMK kaže...

Uz navalu 1080p 5" ubojica, sumnjam.

Imaj na umu da je 2100kn 16gb sad, možda još padne, znam da ne bude high end, ali da li bude best buy? omjer uloženo/dobiveno...{#}

 

E sad da li je bas 350$ cijena to je pitanje, al gle, to je oko 2200kn, za te pare kupis nimalo losiji One X za evo, 3mj., a imas i nase jamstvo i sve sto ti treba.

 

Ja mobitel bez jamstva ne bih nikad kupovao, a gle tko zna, mozda i kod nas dode jednog trena Nexus4.

 

Ali za 2100kn je dobra kupnja naravno, mobitel je itekako mocan i sposoban!

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
BMK kaže...
 ...za te pare kupis nimalo losiji One X za evo, 3mj., a imas i nase jamstvo i sve sto ti treba.

 pod ovim uslovima svakako HOX, jedino nerazumijme ovo za 3 mj.?

 

edit: jedino sto je HTC Sense po meni je dosta losiji od stock androida!

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 11:58 (vlado0550).
13 godina
protjeran
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
BMK kaže...

 

E sad da li je bas 350$ cijena to je pitanje, al gle, to je oko 2200kn, za te pare kupis nimalo losiji One X za evo, 3mj., a imas i nase jamstvo i sve sto ti treba.

 

Ja mobitel bez jamstva ne bih nikad kupovao, a gle tko zna, mozda i kod nas dode jednog trena Nexus4.

 

Ali za 2100kn je dobra kupnja naravno, mobitel je itekako mocan i sposoban!

Cijena Nexus-a 4 će sigurno pasti, imaj na umu da bi ga u 7mj kupio, još ako predstave nasljednika Nexus 5....

 

HTC One X, ne hvala, zgadili su mi se s onim greškama u proizvodnji itd...

 

Uglavnom, zanima da li će biti best buy uređaj ajmo reć ove godine još uvijek? Cura ima Nexus S i zadovoljna je {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
gin.tonic kaže...

Cijena Nexus-a 4 će sigurno pasti, imaj na umu da bi ga u 7mj kupio, još ako predstave nasljednika Nexus 5....

 

HTC One X, ne hvala, zgadili su mi se s onim greškama u proizvodnji itd...

 

Uglavnom, zanima da li će biti best buy uređaj ajmo reć ove godine još uvijek? Cura ima Nexus S i zadovoljna je {#}

 Po cemu zakljucujes da ce mu cijena pasti, ja se nebi slozio (pricam o google play-u), a ako izadje Nexus 5, najverovatnije ce on biti best buy!

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 12:13 (vlado0550).
13 godina
protjeran
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
vlado0550 kaže...
Po cemu zakljucujes da ce mu cijena pasti, ja se nebi slozio (pricam o google play-u), a ako izadje Nexus 5, najverovatnije ce on biti best buy!

Ako će doći Nexus 5, neće mu biti ista cijena ko i Nexus-u 4

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
gin.tonic kaže...
vlado0550 kaže...
Po cemu zakljucujes da ce mu cijena pasti, ja se nebi slozio (pricam o google play-u), a ako izadje Nexus 5, najverovatnije ce on biti best buy!

Ako će doći Nexus 5, neće mu biti ista cijena ko i Nexus-u 4

 To neznamo, mozemo pricati napamet, pa i da bude 100$ skuplji, ako pruzi sve "potrebno" opet ce biti best buy!

 

Mislim realno govoreci tesko je ovako reci sta ce 1.7 biti best buy, u svakom slucaju Nexus 4 je trenutno jos uvijek jedan od najboljih, ako ne i najbolji izbor. {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice