Htc legend ili htc hero?

poruka: 5
|
čitano: 2.123
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Htc legend ili htc hero?

Evo nasao sam jedan htc legend za 1500 kn 3 tjedna samo koristen sa malom ogrebotinom sa strane. Dobiven je na poklon pa se prodaje za tako male pare. Sad mene zanima ima li bas neke znacajne razlike izmedu ova dva modela?

Nedostaci legend-a naspram hero-a su mi: ruzno izgleda, uzi je, ima opticki joystick, nema gumiranu pozadinu.

Prednosti legenda naspram hero-a su: amoled zaslon, dulje traje baterija, tanji je, jedan komad metala(cvrsci je).

Zanima me jos ima li bas prevelike razlike izmedu TFT zaslona i AMOLEDA i ima li razlike izmedu 528 MHz kod hero-a i 600 MHz kod legenda? Takoder ovo pitanje vrijedi za kolicinu RAM-a.

Jesam se raspisao... :)

How yes no.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 20:14 (EZY-E).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Htc legend ili htc hero?

itko?

How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Htc legend ili htc hero?

tako dobar bobitel za tako male pare,ako ti 1500 kn nije problem definitivno kupi,

zaboravi ogrebotinu i uzivaj

ja znam da ja bi kad bi preso sa svog prastarog sonya na to cudo tehnike :-)

marroncevic
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Htc legend ili htc hero?

Ako je mob tako nov kao sto pise,naravno da se isplati uzeti :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Htc legend ili htc hero?
EZY-E kaže...

Evo nasao sam jedan htc legend za 1500 kn 3 tjedna samo koristen sa malom ogrebotinom sa strane. Dobiven je na poklon pa se prodaje za tako male pare. Sad mene zanima ima li bas neke znacajne razlike izmedu ova dva modela?

Nedostaci legend-a naspram hero-a su mi: ruzno izgleda, uzi je, ima opticki joystick, nema gumiranu pozadinu.

Prednosti legenda naspram hero-a su: amoled zaslon, dulje traje baterija, tanji je, jedan komad metala(cvrsci je).

Zanima me jos ima li bas prevelike razlike izmedu TFT zaslona i AMOLEDA i ima li razlike izmedu 528 MHz kod hero-a i 600 MHz kod legenda? Takoder ovo pitanje vrijedi za kolicinu RAM-a.

Jesam se raspisao... :)

Uzimja to nemas sta razmisljat, i opticki trackball je prednost a ne mana!

 

A razlike u proci ima, isto kao da gledas koji je bolji core2quad@2GHz ili i7@2GHz ;)

Full HD Addict :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice