Asus Zenfone 2

poruka: 53
|
čitano: 17.154
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Asus Zenfone 2

Pozdrav svima.

Odlučio sam uzet kratku pauzu od učenja fizike (aee triba se upisat faks ipak) i napisat review Asus Zenfone 2 smartphone-a.

 

Kupnja

Mobitel sam naručio preko Wowshopa i u roku od 2 dana je stigao na kucnu adresu. Posto sam imao budžet od svega 2500kn uzeo sam model sa 1,8GHz procesorom, 2GB rama i 16GB interne memorije. Također se može naručiti kod njih i model sa 1,8GHz procesorom, 4GB rama i 32GB interne memorije, ali on dođe 3300kn.

 

Specifikacije

  • Dimenzije: 152,5 × 77,2 × 3,9 – 10,9 mm
  • Masa: 170 grama
  • CPU: Intel Atom Z3560 s 4 jezgre takta 1.8 GHz///// Intel Atom Z3580 s 4 jezgre takta 2.3GHz
  • GPU: PowerVR G6430
  • Memorija: 2GB//4GB LPDDR3 RAM-a / interna memorija 16GB/32GB/64GB GB + utor za microSD/SDHC kartice do 64 GB(radi i 128GB sd)
  • Zaslon: IPS 5,5 inča / 1920 x 1080 piksela rezolucije/ Corning Gorilla 3
  • Kamere: primarna 13 MP otvora f / 2.0 /sekundarna 5 MP otvora f / 2.0
  • Povezivanje: Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac, Bluetooth 4.0 A2DP i EDR, GPS, NFC, Dual SIM (2G/3G/4G)
  • Platforma: Android 5.0 + ZenUI
  • Baterija: Li-Ion 3000 mAh (nije korisnički izmjenjiva) + tehnologija brzog punjenja
  • Senzori: magnetometar, elektronički kompas, žiroskop

http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_2_ze551ml-6917.php

 

Dizajn

Mobitel je izrađen od čvrste plastike. Poklopac baterije dosta liči na poleđinu HTC-a M8. Zbog kvalitetne obrade plastike na dodir je hrapav tako da mobitel ne klizi u ruci. Na poleđini su se smjestile i tipke za zvuk jer je mobitel zaobljen i rubovi pretanki da bi se mogle ugurati na bočnim stranama. Tipka za paljenje i gašenje je nezgodno postavljena na vrhu kao i utor za slušalice.

 

Zaslon

Sharp je proizvođač zaslona. Ima rezoluciju  1920 x 1080 piksela. U postavkama se da mijenjat toplina boja, nijanse i zasićenost. Na suncu se slabo vidi što je na ekranu makar je svietlost na 100%.

 

Hardware

Aaaaa što reći?! Na Antutu hvata oko 41000 bodova bez kakvog tweakanja, osim brisanja bloatwarea kojeg ima. Ne puno, ali ima 20ak aplikacija. U bloatware uključujem i sve Google aplikacije osim Play-a i YT-a.

Kamera je dobra kada ima svijetlosti, ali kada padne mrak nemojte se nadati nekoj kvaliteti. Ima mogućnost slikanja 52MP slike(spaja 4 slike od 13MP). Te slike nisu nešto ekstra da će te pasti na guzicu, ali eto lijepo je imat tu mogućnost.

 

 

Software

Dolazi s već instaliranim Androidom 5.0, aaaaalii nije stock već ima ZenUI sučelje koje po meni uopće nije loše. Mislim da se ne isplati opisivat ZenUI već pogledajte par videa i sami se bar donekle upoznajte s njim. U svakom slučaju ima dosta korisnih aplikacija. Aplikacije se drže ažuriranim. U ovih tjedan dana od kako ga imam svakog dana dođe mi obavijest od Playa da je dostupna nova verzija neke od Asusovih aplikacija.

 

Prednosti:

+performanse

+ podržava LTE

+ podrška za microSD

+ZenUI

 

Nedostaci:

-baterija nije izmjenjiva

-grije se,ništa ekstra ali osjeti se

-nema u kutiji punjača za brzo punjenje

-funkcijske tipke nemaju osvjetljenje

 

Ocjena 9/10

Ja sam osobno jako zadovoljan ovim mobitelom. Nemam razloga uzet neki drugi mobitel jer nemam problema s ovim. Sve radi kako treba. Lažem zamijenio bi ga za verziju s 2,3GHz procesorom i 4GB rama.

 

Naravno ako što koga zanima neka slobodno pita!

 

 

LTE je mjeren u Pagu i u Zadru LTE je mjeren u Pagu i u Zadru
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2015 20:21 (GeneralPag1997).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Asus Zenfone 2

Jeli te boli ruka kada radiš sa njim jer ipak teži nemalih 170g, nosiš li ga u ruksaku ako uzmemo u obzir da je debeo preko 1 cm?

Frka85
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Asus Zenfone 2
Neboli ruka. Zaobljen je tako da lijepo sjeda u ruku i neklize mobitel. Ma u hlacama ga drzin. Meni osobno nije problem ga tako nosit.. jedino mi ne krivo sto nema nigdje kod nas uzet masku za njega jer mi je jucer pao s visine ajmo rec 30ak cm i pukao je malo. Osjeti se,ali se ne vidi ako bas ne zabubis se.
12 godina
offline
Asus Zenfone 2

Lol 170 grama je jaaako teško za držati xD

One max ima četvrt kile pa nemam problema s njom. Masa samo daje dojam kvalitete

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Asus Zenfone 2
Jako se duboko ispricavam ako je to tesko nosit u ruci. Izgleda da moras ici u teretanu prije da mozes asusa nosit u ruci kad ga kupis. Mislim da nemozes tako reci. Ok aj nekome je tesko nekome ne, ali stvarno nevidim razlog da masa uredaja prevagne kod kupnje.
11 godina
offline
Re: Asus Zenfone 2

za 2500kn se kupuje sony z3 preko njuške a ne ovaj nezgrapan i plastičan asus, moje osobno misljenje. 

12 godina
offline
Asus Zenfone 2

Točno to, 2500 je previše malo za njega, da je u cjenovnom rangu sa lg g2 ajde, ovako je malo preskup 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Asus Zenfone 2
maks0806 kaže...

Lol 170 grama je jaaako teško za držati xD

One max ima četvrt kile pa nemam problema s njom. Masa samo daje dojam kvalitete

 Pa ja mislim da je cilj da bude mobitel lakši i tanji a ne obrnuto. 170g teško i 1 cm debelo je jako puno za današnju mobilnu tehnilogiju.

Frka85
12 godina
offline
Asus Zenfone 2

Meni ne, mob mi onda djeluje jeftino i neudobno. Nije dobro ni pretanko i prelagano, niti preteško i predebelo. Plus, baterija treba ići negdje

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2015 19:17 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Asus Zenfone 2
Dobar dio ljudi ne zeli ni pomisliti na kupnju rabljenog, a kamoli se i upustiti u to. Da u nas je skup. Vani se za 300$ prodaja najjaca verzija. Meni je draze da je mob plastican. Znan da nece me skupo izac nova maska. Neka lici jeftino(iako ne lici).
13 godina
offline
Re: Asus Zenfone 2
Koliko vidim po internetu g2 na antutu ima 30000 score dok zenfone ima 41000. Di vi vidite prednost g2 nad zenfone-om ako mozete reci.
12 godina
offline
Asus Zenfone 2
G2 ima dosta vise od 30k ;)
Testiran je jos na starom antutu benchu, i tu su negdje. Ali mnogo bi se ljudi upustilo u kupovinu rabljenog moba koji ima sve papire za popravak u rh nego za neki koji se ne moze popraviti u rh. Nis mu ne fali, ali na našem tržištu malkice preskup da bi bio kompetitivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Asus Zenfone 2

Imam problem s mobitelom, prešao sam u bonbon, aktivirao paket od 5GB, i još uvijek se ne spaja na 4G. HTC One m7 pored njega ima puni signal, Zenfone samo HSDPA, tako da pokrivenost nije problem. APN je isti na oba.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Asus Zenfone 2

internet.ht.hr

te postavke ukucaj,spremi,restart i trebalo bi raditi 4g ako imaš pokriveni signal.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Asus Zenfone 2
sale03 kaže...

internet.ht.hr

te postavke ukucaj,spremi,restart i trebalo bi raditi 4g ako imaš pokriveni signal.

 Već jesam, na HTCu radi, na Asusu ne

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
neaktivan
offline
Asus Zenfone 2

Kupio sam Asus zenfone 2, stigao mi nakon narudzbe odmah sljedeci dan. placen je nekih 2499 kn. Radi se o modelu sa 16 GB ugrađene memorije, intel quad core procesorom i 2 GB ram-a. Evo kakvi su dojmovi:

 

Dizajn i kvaliteta izrade - Kvalitet izrade je odlican i cijeli je uredjaj cvrst, a poklopac cvstvo sjeda na svoje mjesto. Uredjaj je vrlo lijepo dizajniran. Straznja strana uredaja je vrlo lijepa i postoji vise boja u ponudi. Tipke za upravljanje su iza kao na LG-ju i na njih se brzo navikne dok je tipka za ukljucivanje uredjaja na vrhu gore.

 

Zaslon - Radi se o full HD zaslonu sa dijagonalom od 5.5' koji je kristalno cist i vrlo ostar, a boje se mogu prilagodjavati prema vlastitom ukusu. Moguce je izabrati zive boje poput super amoled zaslona ili umjerene boje u postavkama zaslona. Zaslon je zasticen gorilla glass zastitom i nakon duzeg koristenja uredjaja, nije se nijedna ogrebotina ni mala pojavila.

 

Kamera - 13 megapiksela kamera snima odlicne fotografije, a ono sto je glavna karakteristika asusovih kamera su zive i naglasene boje. Fotoaparat ima jako puno opcija za podesavanje slike, a ima i solidnu bljeskalicu, autofokus i prednju kameru. Kamera također ima i nacin za slikanje s malo svjetla koji odlicno funkcionira.

 

Rad uredjaja - Android sa asusovom doradom sucelja radi vrlo brzo i stabilno i nema nikakvih stekanja u radi. Inace, ZenUI je jedno od najbrzih sucelja koje se mogu vidjeti na danasnjim mobitelima. ZenUI je zanimljivo dizajniran, a Asus je ugradio i puno pomocnih aplikacija kao sto su svjetljika, ogledalo i slicno. Moguce je po zelji prilagodjajavati sucelje i birati temu, ikone i druge stvari. Intelov procesor u kombinaciji sa 2 GB rama radi iznenadjujuce vrlo brzo i bez problema vrti dosta aplikacija.

 

Ostalo - Zvucnik je glasan i jasan, a zvuk u slusalici cist. Baterija uz dosta koristenja bez problema izdrzi 2 dana.

 

 

makro makro
makro makro
blic blic
makro makro
medo
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Asus Zenfone 2
Kakav je ekran vani? Čitam da ima jedan od najtamnijih ekrana na tržištu.
Aplikacije koje dolaze uz njega, se mogu deinstalirati?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Zenfone 2

Ekran se na suncu bez problema moze citati, ako se osvjetljenje postavi do samog kraja.

medo
14 godina
offline
Re: Asus Zenfone 2
zuper kaže...
Kakav je ekran vani? Čitam da ima jedan od najtamnijih ekrana na tržištu.
Aplikacije koje dolaze uz njega, se mogu deinstalirati?

Čitljivost na suncu je nikakva, istina je da je jako taman(ja inače sve držim na 100%, pa mi posebno smeta). Aplikacije se ne mogu jednostavno deinstalirati(onako kako bi izbrisao bilo koju skinutu aplikaciju), ali nisam se previše trudio s obzirom da ga ja ne koristim.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
11 godina
offline
Asus Zenfone 2

Pozdrav svima.

 

Naručio sam Asus zenfone 2 deluxe. Malo sam čitao po netu i vidim gomile prijavljenjih bugova. Pogotovo onaj gdje proces Android sistem jede 50% baterije na dan. Imate li takvih iskustava?

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Asus Zenfone 2

Imam ZE500CL (Z00D), imao je ogromne probleme s baterijom (punjenje u trajanju od 6-8h, pražnjenje u oko 2h aktivnog korištenja), no nakon Asusovog updatea se situacija bitno popravila. Pretpostavljam da će s tim modelom biti ista priča.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Asus Zenfone 2
itf4n kaže...

Imam ZE500CL (Z00D), imao je ogromne probleme s baterijom (punjenje u trajanju od 6-8h, pražnjenje u oko 2h aktivnog korištenja), no nakon Asusovog updatea se situacija bitno popravila. Pretpostavljam da će s tim modelom biti ista priča.

 Hvala na informaciji. Pozz

jaska jaska jaskaja
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Zenfone 2

Ja sam naručio preko merimobiles-a Asus zenfone 2 (ze551ml ) 

http://merimobiles.com/asus-zenfone-2-ze551ml-5-5-4g-lte-32gb.htm

 

4gb rama, 32gb interne memorije, Intel Atom Z3560 1.8GHz Quadcore GPU: PowerVR G6430, 3000mah baterija.

 

Platio 

232.49 + 24 dolara jer se šalje iz EU skladišta. Pa ne očekujem dodatne troškove za pdv itd. 

U kunama 1600kn +165kn(slanje iz eu skladišta) 

 

Iako sam mogao uzeti nekog boljeg kineza, nisam jer mi je Asus prisjeo, imao sam prije Zenfone 5 koji me odlično služio ajmo recimo Asus zenfone mi se toliko svidio u više stvari, izgledom, fukcionalnoscu a i za klasu je bolji od nekog poznatog kineza. Osim toga već sam počeo imati nostalgiju za asusom tj nisam mogel kupiti drugu marku :) 

 

Iz EU skladišta treba 10-15 dana pa vam javim svoje dojmove kasnije, premda su i drugi pisali već otprije o njemu. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2016 18:54 (Markić7).
12 godina
offline
Re: Asus Zenfone 2
Markić7 kaže...

Ja sam naručio preko merimobiles-a Asus zenfone 2 (ze551ml ) 

http://merimobiles.com/asus-zenfone-2-ze551ml-5-5-4g-lte-32gb.htm

 

4gb rama, 32gb interne memorije, Intel Atom Z3560 1.8GHz Quadcore GPU: PowerVR G6430, 3000mah baterija.

 

Platio 

232.49 + 24 dolara jer se šalje iz EU skladišta. Pa ne očekujem dodatne troškove za pdv itd. 

U kunama 1600kn +165kn(slanje iz eu skladišta) 

 

Iako sam mogao uzeti nekog boljeg kineza, nisam jer mi je Asus prisjeo, imao sam prije Zenfone 5 koji me odlično služio ajmo recimo Asus zenfone mi se toliko svidio u više stvari, izgledom, fukcionalnoscu a i za klasu je bolji od nekog poznatog kineza. Osim toga već sam počeo imati nostalgiju za asusom tj nisam mogel kupiti drugu marku :) 

 

Iz EU skladišta treba 10-15 dana pa vam javim svoje dojmove kasnije, premda su i drugi pisali već otprije o njemu. 

 

 

 

pozdrav, jel stigao zen? dojmovi? iskustva sa merimobiles?

Ayee!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Zenfone 2
McBrain kaže...

 

 

pozdrav, jel stigao zen? dojmovi? iskustva sa merimobiles?

 Jest stigao je,

 

Mobitel je predobar, sve radi super jedino ima jedna mana.Merimobiles mi je prodao taiwan verziju koja ima LTE frekvencije "Taiwan LTE band (3/8/28)" 

 

3 - predstavlja frekveciju 1800mhz
8 - 900mhz
28 - 700mhz

 

 

Meni u zagrebu 4G radio odlicno a mjesto di živim na selu neradi, izvan manje naseljenog područja se koristi 800mhz a moj to nema. (T-com ima 1800 i 800mhz) , probao sam staviti umjesto TW verzije firmwarea WW (World Wide)  nažalost i dalje ne radi. 

 

Ako kupujete izvana onda obavezno pitate koju verziju prodaju jer na službenoj stranici Asus prodaje 5 verzija, razlikuju se po LTE frekvencijama. Službeni link od Asusa di možete vidjeti LTE frekvencije https://www.asus.com/Phone/ZenFone_2_ZE551ML/specifications/ 

 

Ja nažalost nisam pazio na taj detalj, pa učite na mojoj grešci. Sa 3G nemam problema, on radi super.

 

 

Na ovom Asusu me najviše impresionirao dvostruki tap na ekranu da se probudi, radi predobro, skoro nikad ne koristim fizičku tipku. Testirao sam to više puta, nikad ne probudi ekran ako to nisu prsti, možete drugdje izvan ekrana tapkati ali neče probudtii ekran. Jednostavno mobitel zna kada ste tapkali po ekranu. 

Na starom Asusu zenfone 5 sam koristio isto ZenUI asusovo sučelje ali ovaj zenfone 2 ima noviji unapređeno sučelje da možete grupirati aplikacije. Aplikacije atumatski u meniju grupira po vrsti pa kasnije lakše nađete ono što tražite.  Na ekranu držim samo ono osnovno reicmo Viber, What app i Fb messenger stavio u istu mapu da bude nadohvat ruke jer to najčesto koristim. 

 

Kada sam aktivirao sa starim gmail računom koji sam koristio prije, meni je asus ponudio da ponovno instaliram stare aplikacije koje sam imao na starom Zenfone5, sve je automatizirano instalirao nakon sto sam se spojio na wifi. 

 

_____________

 

Ako planirate flashati, nemojte to raditi sami ako stvarno nemate iskustva sa time, ja sam isprva radio natome da flasham ww rom i skoro mob učinio neupotreblivim nepažnjom. Trebalo je vremena da sve proučim preko youtubea i preko službenih stranica. Flashanje se radi preko aplikacije i to preko CMD (comand prompt) upisuju se komande. Iako postoje aplikacije ali ovakav način je najkorišteniji za zenfone 2.

Isprva su me stvarno zezali driveri jer su bili nekompatibilni sa ADB aplikacijom za flashanje.  Nisam siguran mislim da Zeznfone 2 ima zaklučan bootloader, jer  nisam mogao dobiti Recovery mode jer je bacao grešku kao na videu https://www.youtube.com/watch?v=wuixmZ11Kyc 

kada se pojavi greška onda morate klikati power tipku i volume + više puta da se pojavi sučelje u kojem možete koristiti adb alat za flashanje. Po drugim videozapisima nekima ne baca grešku kao meni i kao na videu, već odma nudi opcije WIPE itd. Mislim da je to do bootloadera koji je zaklučan. 

 

Ja mogu reći da je mobitel u svemu ostalome predobar, svima bi savjetovao da ga kupe jedino probajte kupiti WW verziju da iskoristite pun potencijal 4G LTE interneta. 

 

 

 edit

 

Ekipa Merimobilesa ga je lijepo zapakovala, u 3 cm debelom sloju sa balončičima, dostavio ga je DPD, paket je bio neostečen tj neotvaran, žuti selojtep u kojem je bio zapakovan je bio neostečen. Otvaranje paketa sam snimao za slučaj da se ne desi ono sto se nekome drugome desilo da mu je netko unutar DPD dostavne službe ukrao mobitel i da mogu trgovcu dokazati da nisam dobio mobitel ili je nešto ostečeno njihovom krivnjom. Dpd dostavljač mi je rekel da ne mogu otvoriti prije potpisivanja.

 

Paket je merimobiles otvarao jer nema vakum folije, i unutra su stavili foliju za ekran koju sam dodatno odabrao i stavili su EU dodatak za US adapter koji je u njemu. Ja naravno neču koristiti taj adapter jer imam svoj bolji preko ebaya koji puno brže puno. A sto se tiće potrošnje baterije uvjek mi do kasno navečer ostane 30% baterije. Moram priznati da sada nisam u fazi da puno koristim mobitel nego svako malo nesto pogledam. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2016 19:44 (Markić7).
12 godina
offline
Asus Zenfone 2

 

Odlično. Puno hvala na opširnom odgovoru, sigurno ću se još nekoliko puta vratiti da bolje proučim sve napisano prije nego se odlučim uzeti ga :) 

 

 

Ayee!
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Zenfone 2

http://www.bug.hr/vijesti/asus-objavio-koji-uredaji-dobiti-marshmallow/150933.aspx

 

Tvrtka Asus na svom je forumu objavila listu uređaja koji će dobiti službenu nadogradnju na Android 6.0 Marshmallow. Navedena nadogradnja stići će tijekom drugog kvartala ove godine.

Lista uključuje ZenPhone 2 uređaje (ZE550ML i ZE551ML),ZenFone 2 Deluxe (ZE551ML), ZenFone 2 Deluxe Special Edition (ZE551ML), ZenFone 2 Laser (ZE500KG, ZE500KL, ZE550KL, ZE551KL, ZE600KL, ZE601KL), ZenFone Selfie(ZD551KL) te ZenFone Max (ZC550KL) uređaje. Marshmallow će dobiti i PadFone S (PF500KL) uređaji iz 2014. godine.

Asus napominje kako će ova nadogradnja donijeti određenepromjene u Zen UI aplikacijama, tako će aplikacije ASUS Messenger, ASUS Mail i ASUS Calendar biti zamijenjene Googleovim Messenger, Calendar i Gmail rješenjima. Ako i dalje želite koristiti Asusove aplikacije, moći ćete ih preuzeti sGoogle Play trgovine aplikacija.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Zenfone 2
Markić7 kaže...

http://www.bug.hr/vijesti/asus-objavio-koji-uredaji-dobiti-marshmallow/150933.aspx

 

Tvrtka Asus na svom je forumu objavila listu uređaja koji će dobiti službenu nadogradnju na Android 6.0 Marshmallow. Navedena nadogradnja stići će tijekom drugog kvartala ove godine.

Lista uključuje ZenPhone 2 uređaje (ZE550ML i ZE551ML),ZenFone 2 Deluxe (ZE551ML), ZenFone 2 Deluxe Special Edition (ZE551ML), ZenFone 2 Laser (ZE500KG, ZE500KL, ZE550KL, ZE551KL, ZE600KL, ZE601KL), ZenFone Selfie(ZD551KL) te ZenFone Max (ZC550KL) uređaje. Marshmallow će dobiti i PadFone S (PF500KL) uređaji iz 2014. godine.

Asus napominje kako će ova nadogradnja donijeti određenepromjene u Zen UI aplikacijama, tako će aplikacije ASUS Messenger, ASUS Mail i ASUS Calendar biti zamijenjene Googleovim Messenger, Calendar i Gmail rješenjima. Ako i dalje želite koristiti Asusove aplikacije, moći ćete ih preuzeti sGoogle Play trgovine aplikacija.

 Ima li tko koji od tih drugih modela (tipa laser, max, ...) pa da napiše malo o njima, otvori temu itd. Pošto ima ljudi koji se zanimaju za Asus jer se servis može kod nas ostvarit.

8 godina
odjavljen
offline
Asus Zenfone 2

Jedno malo čudno pitanje, ali meni je bitno- da li kutija od Zenfone 2 dolazi sa zaštitnom naljepnicom da se vidi je li otvarana?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Zenfone 2
Slicer kaže...

Jedno malo čudno pitanje, ali meni je bitno- da li kutija od Zenfone 2 dolazi sa zaštitnom naljepnicom da se vidi je li otvarana?

 uglavnom riječ je o vakum foliji da znaš dali je otvarano ili nije. Recimo moj nije dosao jer ekipa merimobiles-a otvara da provjeri dali je sve u redu, to je njihova politika da ne šalju neispravan mobitel. 

Ako ti je bitno da nije otvarano onda zahtjevan unapred od trgovca da ne otvaraju tj da ne trgaju tu vakum foliju. 

 

Inače prije 2 god sam kupovao Asus zenfone 2 iz velike britanije iz mobicity-a vakum folija je bila neostečena tj nisu je otvarali.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice