Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?

poruka: 36
|
čitano: 8.617
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?

Savjeti?

Tnx

Unutra je HR bobbon sim kartica i jedan od filipina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?

s mobitelom se možeš pozdraviti, to je jasno valjda :)
Nazovi bonbon nek blokiraju staru simicu (imsi) i daju ti novu da nastaviš koristit isti broj.

Na google uslugama odlogiraj svoj account sa svega i više manje to je to kaj možeš.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2023 14:38 (sinkee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?

Bon bon se ne javlja.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?

Ok, mislim da je blokian broj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?

Kupi novi mobitel

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?
tigerija kaže...

Bon bon se ne javlja.

 

 a moraš čekat 20+ minuta sigurno za SZK, ili se javi putem facebooka pa pričekaj par sati da odg, al u suštini budu ti odg.

13 godina
offline
Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?

Imae li neke saavjete kako delete stvari sa androida? Kao google photos, i slicno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?

Zna tko kako maknut samsng pass lozinke?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?
tigerija kaže...

Imae li neke saavjete kako delete stvari sa androida? Kao google photos, i slicno.

 https://www.google.com/android/find/

 

Prijavi se sa istim google accountom koji je na telefonu i nadaj se da je na mreži...

13 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?
Nuclear_Phoenix kaže...
tigerija kaže...

Imae li neke saavjete kako delete stvari sa androida? Kao google photos, i slicno.

 https://www.google.com/android/find/

 

Prijavi se sa istim google accountom koji je na telefonu i nadaj se da je na mreži...

 Ma, necu dobit nazad mobitel. Trakam ga sa samsung.

Ali sad samo zelim sve pobrisat s njega sto mogu.

 

Kako pobrisat android aplikacije preko desktop?

Kako pobrisat sansung pass?

Kako da dobijem samsung support? Ne mogu naci nikako.

13 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?

Ja sam mislio da su oni posteni.... je**m im pleme. 

 

 

Vec se negdje prodaje za TU HANDRED DALARS... 

8 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?
tigerija kaže...

 Ma, necu dobit nazad mobitel. Trakam ga sa samsung.

Ali sad samo zelim sve pobrisat s njega sto mogu.

 

Kako pobrisat android aplikacije preko desktop?

Kako pobrisat sansung pass?

Kako da dobijem samsung support? Ne mogu naci nikako.

Nisi niti pokušao otvoriti link... To ti je web za traženje i remote brisanje cijelog uređaja.

13 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?
Nuclear_Phoenix kaže...
tigerija kaže...

 Ma, necu dobit nazad mobitel. Trakam ga sa samsung.

Ali sad samo zelim sve pobrisat s njega sto mogu.

 

Kako pobrisat android aplikacije preko desktop?

Kako pobrisat sansung pass?

Kako da dobijem samsung support? Ne mogu naci nikako.

Nisi niti pokušao otvoriti link... To ti je web za traženje i remote brisanje cijelog uređaja.

 Jesam. To sam vec napravio.

Ali ne vrijedi previse ako je mobitel ugasen ili nije na internetu.

Ima i samsung stranica za ovo. I tamo sam pratio moobitel, i pokusavam ga zakljucati i izbrisaati sve, ali ne mogu bez mobitela,, lol. Sad cekam vec par sati da mi support to odobri...

Inace :D .

Zadnja lokacija prije 2:30 sati.

https://i.imgur.com/M9O6bM2.png

Samsung moze pratiti makar je mobitel ugasen.

8 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?

Čim ga spoje na wifi, obrisat ce ga Find My Device. Isprobano (prije par godina doduše) sa Motorolom, radi. Ovu samsung foru nikad nisam koristio...

 

Sretno ugl. Valjda si imao neki pin, pattern, fingerprint/face unlock?

13 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?
Nuclear_Phoenix kaže...

Čim ga spoje na wifi, obrisat ce ga Find My Device. Isprobano (prije par godina doduše) sa Motorolom, radi. Ovu samsung foru nikad nisam koristio...

 

Sretno ugl. Valjda si imao neki pin, pattern, fingerprint/face unlock?

 Da, pattern i fingerprint.

16 godina
online
Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?

Ne sekiraj se on je vec na tvornickim postavkama i prodan

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u filipiniam, savjeti?
tigerija kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...

Čim ga spoje na wifi, obrisat ce ga Find My Device. Isprobano (prije par godina doduše) sa Motorolom, radi. Ovu samsung foru nikad nisam koristio...

 

Sretno ugl. Valjda si imao neki pin, pattern, fingerprint/face unlock?

 Da, pattern i fingerprint.

Svaki Android, čim dodaš neki način zaključavanja je šifriran. Tako da ne vidim čemu strah, bez PINa, otiska prsta ili tvoje face, do podataka ne može doći nikako. 

7 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?
Wiz3m4n kaže...

Ne sekiraj se on je vec na tvornickim postavkama i prodan

 Zar ne ostaje zaključan ako se resetira kroz recovery? 

13 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?

Neki uređaji da, pa nakon vraćanja na tvorničke postavke kroz recovery traže da se prijaviš s istim Google računom s kojim si prethodno bio prijavljen, ali neki ne.

10 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?
Marko :D kaže...

Neki uređaji da, pa nakon vraćanja na tvorničke postavke kroz recovery traže da se prijaviš s istim Google računom s kojim si prethodno bio prijavljen, ali neki ne.

 

Huawei, ne?

i to mi je totalna debilana...

 

nikad mi neće biti jasno zašto Huawei (ne znam za druge) u aplikaciji za pc nije dao opciju da se mobitel može otključati pinom za slučaj da ti rikne ekran pa ne možeš do podataka osim tako da:

a) spojiš mob na monitor preko usb-c kabela (ako mob ima tu mogućnost, slabiji i midrange modeli to nemaju/nisu imali, i.e. Mate20Lite kojeg imam još u ladici)

b) kupiš novi ekran i odfuraš ga na servis da ti ga zamjene (ili ga sam zamjeniš ako si tome vičan)

13 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?

Huawei to nema jer nema Google Play Services. Ali da žele, mogli bi napraviti da se moraš prijavit sa prethodno prijavljenim Huawei računom. Mislim da je to direktiva Google-a po uzoru na Apple, ne i proizvođača mobitela.

 

Mislim da ovo da se kabelom spojiš na monitor ima svaki mobitel, kao i podršku za spajanje miša i tipkovnice. Samsung mobiteli (skuplji modeli) imaju i Samsung DeX. Spojiš ga kabelom na monitor i mobitel se pretvara u računalo. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2023 15:09 (Marko :D).
10 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?
Marko :D kaže...

Huawei to nema jer nema Google Play Services. Ali da žele, mogli bi napraviti da se moraš prijavit sa prethodno prijavljenim Huawei računom. Mislim da je to direktiva Google-a po uzoru na Apple, ne i proizvođača mobitela.

 

 

imaju stariji modeli, nisam mislio baš na ove novije od kad ih je Google odkantao.

 

a ovo da možeš svaki (noviji) mob spojit usb-c kablom na monitor - ne možeš :) ne podržavaju svi tu opciju bez obzira na Dex i slično (miš i tipkovnica rade, to valjda svi mogu)

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2023 15:37 (60nine).
13 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?
60nine kaže...

imaju stariji modeli, nisam mislio baš na ove novije od kad ih je Google odkantao.

Stari da, novi ne.

60nine kaže...

a ovo da možeš svaki (noviji) mob spojit usb-c kablom na monitor - ne možeš :) ne podržavaju svi tu opciju bez obzira na Dex i slično (miš i tipkovnica rade, to valjda svi mogu)

Možeš. Samo ti treba USB-C –> HDMI kabel i to je to. Funkcionira na svakom mobitelu. 😄

10 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?
Marko :D kaže...

Možeš. Samo ti treba USB-C –> HDMI kabel i to je to. Funkcionira na svakom mobitelu. 😄

 

imam usb-c 2 hdmi hub, ne funkcionira na svakom ;)

13 godina
offline
Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?

Svakako ne funkcionira na svakom, a još jedna začkoljica je potvrda spajanja na zaslonu telefona prije nego mob pusti sliku van.

Eto, imam nekoliko hub-ova i pretvarača te ni jednom u servisu slika nejde van prije potvrde na mobu. 

 

Kaj se tiče alt moda prek usb-c, npr. sony je to onemogućavao sve do ovih novijih serija. (xz prem recimo nema tv out iako čipset podržava).

Samsung također nema ni na aktualnim modelima niže klase dok s linija ima valjda od s8. Prije toga su koristili micro usb i mhl link.

 

Meni je interesantnija informacija pokretača teme da samsung može popratiti uređaj i dok je ugašen. Jedino me zanima zašto to apple u sw napiše kod gašenja a kod samsunga to ne vidim. Zanimljivo

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?

Zar nije da ako si jednom spojio mobitel na televizor, da ga zapamti i ne pita opet za dozvolu? Isto kao kada se spaja na računalo; jednom ga spojiš i više te neće pitati za dozvolu. Pitat će te samo hoćeš li puniti uređaj, podijeliti internet ili dijeliti datoteke, ali to u postavkama za developere možeš promijeniti da ti odmah upali način za prijenos datoteka na računalo.

15 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?
Ta sirotinja ti nije ukrala uređaj kako bi se divili tvojim fotkama ili preko Google Translatea čitali tvoje poruke.
To su napravili kako bi dobili koju paru…dakle, ne sekiraj se, kako kolega gore kaže, već je to odavno na tvorničkim i najvjerojatnije prodano za siću, ako ćemo uspoređivati s eurima.
I ne znam zašto uopće ulazite u te egzotične i zaostale zemlje…mene bi bilo strah (osim ako nije vezano uz posao).
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti, prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
offline
Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?

egzoticne i zaostale zemlje?  😄😄😄😄 . Filipini su u odnosu na Europu Raj po pitanju sigurnosti.

 

A ako imas nekunadresu, dostava sa Amazona ti dodje za tjedan dana u bilo koji veliki grad na Filipinima..Ja sam narucivao u Angeles i Cebu. Pa ako zelis kupiti neki jeftinjak 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?
chance00 kaže...

egzoticne i zaostale zemlje?  😄😄😄😄 . Filipini su u odnosu na Europu Raj po pitanju sigurnosti.

 

A ako imas nekunadresu, dostava sa Amazona ti dodje za tjedan dana u bilo koji veliki grad na Filipinima..Ja sam narucivao u Angeles i Cebu. Pa ako zelis kupiti neki jeftinjak 

Kupio sam Redmin A2+ kao backup phone jer zelim uzeti neki mob bolji od a52s, ali ne po punoj ili glupoj cijeni. A54 kosta 450 eura... a52s sam platio 220 eura. Pa mi je to usporedba. Sto znaci da mi je teze kupit mobitel xD.

Steta sto sam ostavio hrvatsku sim karticu u telefonu, umjesto da sam je drzao vani... heh

 

I hvala svima na pomoci :) .

8 godina
offline
Ukraden mobitel u Filipinima, savjeti?

Čim ga se jos prati, nije factory.

 

Nijedan noviji samsung ne može na factory "na silu" ako se nije resetirao kroz Settingse. Ako ga se resetira bilo kako drugačije, traži stari google account da bi se mogao unijeti novi. Probano prije godinu-dvije sa nekim Axx.

 

Iznimka je preko fastboota ali on mora biti prvo upaljen (unlock bootloader)?

 

Ugl, ide u dijelove (baterija, ekran)...

 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice