od kojeg operatera uzeti internet?

poruka: 13
|
čitano: 13.476
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
od kojeg operatera uzeti internet?
trebam preporuku najjeftinijeg neta, po mogucnosti bez ugovora, brzina ne mora biti najveca ali da se moze igrati mp
Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: od kojeg operatera uzeti internet?

S obzirom da uzmemo ''''idealne'''' uvjete...

Uzmi vip homebox,brizna odlicna cijena 150 kn... gratis dobis fiksni :P

Može
15 godina
offline
Re: od kojeg operatera uzeti internet?
ante5656 kaže...

S obzirom da uzmemo ''''idealne'''' uvjete...

Uzmi vip homebox,brizna odlicna cijena 150 kn... gratis dobis fiksni :P

 ha? kakav homebox s 30gb prometa mjesecno..

 

h1 telekom bez ugovorne obveze 149 kn mjesecno. Flat internet i maksimalna brzina na tvojoj parici. To ti je najbolje sto mozes imati trenutno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: od kojeg operatera uzeti internet?

Kako si samo uspija procitat homebox a nisi vidija ovo ''''idealne'''' uvjete pod duplim navodnicima

 

Kak ti znas da ce on imat maksimalnu brzinu? Kako uopce znas da ima paricu?

Jel mu optika mozda bolja?

 

 

P.S. Mislim da cak vip nudi flat homebox (nisam siguran ne drzi me za rijec)

 

 

Da rezimiramo i objasnimo svim ostalima koji ne shvate ...

 

Napisao sam to zbog toga sta je coviku uvjet mp i cijena...za neke mp je dosta i 4mpbs ....tako da nezam sto je ocekivao od potencijalnog ''odgovorača'' ovdije ...

 

Može
11 godina
offline
Re: od kojeg operatera uzeti internet?
toxic kaže...
ante5656 kaže...

S obzirom da uzmemo ''''idealne'''' uvjete...

Uzmi vip homebox,brizna odlicna cijena 150 kn... gratis dobis fiksni :P

 ha? kakav homebox s 30gb prometa mjesecno..

 

h1 telekom bez ugovorne obveze 149 kn mjesecno. Flat internet i maksimalna brzina na tvojoj parici. To ti je najbolje sto mozes imati trenutno.

 hehe, to je i meni h1 ponudio i pokrenuo ugovor na daljinu, a kad su obavijestili ht i zatražili raskid dotadašnjeg ugovora u moje ime, dobio sam od ht-a još bolju protuponudu da ostanem kod njih

neka, neka, nek se tržište mrda, dosta su nas derali

15 godina
offline
Re: od kojeg operatera uzeti internet?
picajzla0707 kaže...
toxic kaže...
ante5656 kaže...

S obzirom da uzmemo ''''idealne'''' uvjete...

Uzmi vip homebox,brizna odlicna cijena 150 kn... gratis dobis fiksni :P

 ha? kakav homebox s 30gb prometa mjesecno..

 

h1 telekom bez ugovorne obveze 149 kn mjesecno. Flat internet i maksimalna brzina na tvojoj parici. To ti je najbolje sto mozes imati trenutno.

 hehe, to je i meni h1 ponudio i pokrenuo ugovor na daljinu, a kad su obavijestili ht i zatražili raskid dotadašnjeg ugovora u moje ime, dobio sam od ht-a još bolju protuponudu da ostanem kod njih

neka, neka, nek se tržište mrda, dosta su nas derali

 meni nitko nije uspio riješiti bolju ponudu od h1 telekoma.

Tj VIP se uspio spustiti na tu cijenu ali s ugovornom obvezom a ovo je bez ugovorne obveze flat i puste ti kroz 14 dana maksimalnu brzinu po tvojoj parici, dakle u tih 14 dana testiraju brzinu. Btw povecali brzinu kroz nekih 6 dana.

 

Do sada nemam aposlutno ništa lošeg reci o h1 telekomu. Veza stabila . 10mbita jer je to maks kojeg mogu imati i to je to.

11 godina
offline
Re: od kojeg operatera uzeti internet?
Ja sam dobio za 138 kuna, max sto pusta parica je cca 13mb i toliko imam sad
Ali tu ponudu sam dobio tek nakon sto sam vec sklopio ugovor na daljinu s h1, ali imas 14 dana za predomisliti se, pa sam tako napravio i ostao na ht
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: od kojeg operatera uzeti internet?
toxic kaže...

 meni nitko nije uspio riješiti bolju ponudu od h1 telekoma.

Tj VIP se uspio spustiti na tu cijenu ali s ugovornom obvezom a ovo je bez ugovorne obveze flat i puste ti kroz 14 dana maksimalnu brzinu po tvojoj parici, dakle u tih 14 dana testiraju brzinu. Btw povecali brzinu kroz nekih 6 dana.

 

Do sada nemam aposlutno ništa lošeg reci o h1 telekomu. Veza stabila . 10mbita jer je to maks kojeg mogu imati i to je to.

 uhuhu, em što je cijena pala na 139 kuna mjesečno, em su mi brzinu danas povećali na 30/5

a kako su me dosad derali po 270 kuna za 10/1 brzinu

hebeni ht, znači sad se može kad krenem prebacit se kod drugog operatera

 

10 godina
offline
od kojeg operatera uzeti internet?

Jel ja nešto krivo gledam ili su "bez ugovorne obveze" akcije gotove? Optima ima samo instant pakete koji su mi sporiji i skuplji od trenutno sto imam. A za obični paket tel+net bez ugovorne je naknada za uključenje 750kn ako dobro gledam :D

Tražim duo tel+net pakete, za čim manje para :D Trenutno imam 20/2 za 175kn na iskonu. 20/5 paket ali infrastruktura iz doba druga Tita. Optiku neću vidjet, možda slože FTTC ako nam se smiluju. 

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
od kojeg operatera uzeti internet?

Trebam prijedlog za operatera. Do sad sam bio na Vip flat internetu najniža brzina ali nisam zadovoljan uslugom jer dosta često za prekidat veza. A u firmi mi već dva tjedna ne radi kako spada internet. Koji operater nudi najnižu cijenu a  da je usluga dobra?

Trebam za poslovne korisnike i to dva broja i dva interneta.

Origin ID: ztuna1999
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
od kojeg operatera uzeti internet?

Vidim da je tema malo zamrla, ali mislim da je problem čest i aktualan.

Ja imam net preko B.neta i zadovoljan sam uslugom i brzinom. Ali me muči cijena. Istekao mi je ugovor i dobio sam ponudu od konkurencije za manje novaca, ali mi se ne da mijenjati operatera. A rekli su mi da je jedini način da dobijem bolju ponudu od B.net-a taj da zatražim raskid ugovora. Kažu (ptičice) da te tada zovu i nude unutar nekih okvira bolje ponude od onih koje su dostupne inače. Da li netko ima sličnih iskustava? Da li postoji neki drugi način za dobiti popust na uslugu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: od kojeg operatera uzeti internet?
StormRider kaže...

Vidim da je tema malo zamrla, ali mislim da je problem čest i aktualan.

Ja imam net preko B.neta i zadovoljan sam uslugom i brzinom. Ali me muči cijena. Istekao mi je ugovor i dobio sam ponudu od konkurencije za manje novaca, ali mi se ne da mijenjati operatera. A rekli su mi da je jedini način da dobijem bolju ponudu od B.net-a taj da zatražim raskid ugovora. Kažu (ptičice) da te tada zovu i nude unutar nekih okvira bolje ponude od onih koje su dostupne inače. Da li netko ima sličnih iskustava? Da li postoji neki drugi način za dobiti popust na uslugu?

 meni su pi*de iz ht-a naplaćivale 10/1 po 270 kuna, od početka godine su uveli povoljnije tarife i naravno da me nisu obavijestili, nego su nastavili po starom

tek kad sam podnio zahtjev za prebacivanje kod h1 i kad je h1 njima dostavio zahtjev za raskid ugovora (da, sad sami telekomi sve to odrade umjesto tebe), tek onda se javio ht s novom ponudom, boljom od h1 za nekih 20-ak kuna (ako se dobro sjećam)

dobio sam novi ugovor i to za neki paket koji inače nemaju u ponudi na webu, nešto slično ponudi kakvu su uveli, ali još povoljnije i s dodatkom slova b uz paket koji inače imaju u ponudi (nešto tako uglavnom)

kad sam guglao taj paket našao sam tek u nekom njihovom internom pdf dokumentu taj paket s dodatkom b, koji je bio nešto povoljniji od onoga što inače nude regularno

tako da mi se čini kako imaju te pakete isključivo za takve situacije, no kako je s b.netom trebaš sam vidjeti - najbolje ti je podnijeti zahtjev kod tog povoljnijeg operatera (samo ih nazovi i pitaj za ugovor na daljinu - to je bitno, ne uzimaj ugovor kod njih u poslovnici) i sigurno će ti se b.net javiti s protuponudom da ostaneš kod njih čim im ovi pošalju zahtjev za raskid ugovora, ako ti ne ponude ništa bolje opet možeš taj novi ugovor raskinuti "na daljinu" u roku 14 dana (samo im pošalješ mejl da odustaješ, nemoraš niti navoditi zašto)

7 godina
offline
od kojeg operatera uzeti internet?

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 13:00 (ZABORAVKOO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice