Opera preglednik ne reagira

poruka: 40
|
čitano: 18.827
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Prije par dana mi se pocelo dogadati da dok surfam po netu opera jednostavno zablokira i pojavi se poruka da ne ragira..i nista mi drugo ne preostaje nego da izadjem iz svega van tj.prisilno da zatvorim i to mi se non stop dogada..ima l jos itko slicnih problema?

Probao sam deinstalirati i ponovo instalirati i opet se to događa..iritantno je to postalo vec

Xperia Z3 16GB Black
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
Imam i ja takvih problema plus što ponekad neke stranice neće učitati
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

ja imam drugi problem, počelo je u petak navečer...u firmi imamo proxy, i sve je radilo kak treba, a od petka mi na neke stranice traži podatke za proxy, ja ih unesem ali ih opet traži i traži...i to ne na sve stranice...npr za bug forum me traži podatke i ne pušta, za facebook ne traži...i tak...napravio upgrade na najnoviju verziju...34.0.2036.25 - Opera is up to date
....ali je problem i dalje prisutan...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2015 16:21 (Srednji).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Da,sve je krenulo od prije par dana..uopce ne kuzim sta se dogada...a Chrome mi normalno radi

Xperia Z3 16GB Black
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2015 16:58 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
mp3david kaže...

Da,sve je krenulo od prije par dana..uopce ne kuzim sta se dogada...a Chrome mi normalno radi

 Da, i meni i Chrome i IE otvaraju sve bez problema...stavil sam pitanje na njihov forum pa se možda jave...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Kod mene je sve normalno. Probajte počistiti sa CCleanerom, nakupi se toga dosta.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

isti problem i kod mene,naravno od prije neki dan

 

počistio sam cclenarom,bilo je OK par sati,ni nadogradnja win10 nije pomogla..

Bog na nebu,Opel na zemlji
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Vec sam pomislio da mi se instalirao neki program zbog kojeg to steka ali nije..

Ako se to ne popravi onda prelazim na drugi preglednik..isto tako sam nedavno presao sa mozzile na oepru jer je nesto stekla..kastastrofa

Xperia Z3 16GB Black
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Ja sam pak pogledao settings na Operi, kaže da je ona updajtena

 

Odem na Browser-Update.org, kažu da je zastario, a slično mi javi kod igrica na Sitetalku

 

WTF? Kako točno ustanoviti je li update O.K. i kako to pravilno raditi, u kojem periodu? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
Zadnja verzija Opere je 34.0.2036.25. Nemoj previše vjerovati tim stranicama za provjeru browsera. Ako već želiš provjeriti imaš li zadnju verziju Opere, to radi tako da klikneš na gumb Opera pa About Opera jer je to jedini službeni način za provjeru verzije.

Ukoliko imaš zastarjelu verziju Opere, prilikom odlaska na About Opera nova verzija bi se trebala početi skidati i instalirati, ali budući da to Opera radi sama u pozadini mislim da nemaš razloga za brigu.
13 godina
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
Također i kod mene počela blesaviti, previše je previše. Iz čista mira izbaci poruku not responding i nemam drugog rješenja nego zatvoriti i izgubiti sve otvorene tabove(gotovo uvijek imam barem 3, češće i više od toga). Trenutno jedino rješenje je na slici:
Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
Ivan_hacker kaže...
Također i kod mene počela blesaviti, previše je previše. Iz čista mira izbaci poruku not responding i nemam drugog rješenja nego zatvoriti i izgubiti sve otvorene tabove(gotovo uvijek imam barem 3, češće i više od toga). Trenutno jedino rješenje je na slici:

Jednostavno reinstalirajte Operu i problem riješen. S vremena na vrijeme isto će ti biti i Chrome-om kada se nakupi svega i svačega.

13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Problem je u tome što ovo i jeste čista instalacija. Reinstalirao sam windowse prije malo manje od tjedan dana radi zamjene hdd-a, tako da je i opera čisto instalirana.

Probao sam chrome i opet se vratio na operu, jednostavno fali mi puno stvari na koje sam ovdje navikao

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Koju verziju Opere imaš instaliranu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Najnoviju, 34.0.2036.25 (prema Opera->About)

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Jel koristiš možda Windows 10?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

I kod mene problemi sa Operom, Win 10...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Dosta se ljudi žalilo na te probleme, a glavni krivac je Windows 10. Jeste li probali ažurirati Windowse preko Windows Updatea?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Ma jesam, svi update-ovi su gore !

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Imaš li možda uključenu opciju Opera Turbo?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Nemam :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Imaš li instaliranu Javu? Ako da, u adresnu traku upiši opera://config, stisni enter i onemogući Javu te restartaj browser.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
Marko :D kaže...

Imaš li instaliranu Javu? Ako da, u adresnu traku upiši opera://config, stisni enter i onemogući Javu te restartaj browser.

 Nemam ni Javu...

13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Probaj napraviti clean install Opere i prilikom deinstalacije označi da ti obriše korisnički profil. Nakon ponovne instalacije Opera ti ne bi trebala blokirati. Ako ti i dalje blokira preostaje ti samo čekati update ili Opere ili Windowsa.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Opera preglednik ne reagira

Dosta ljudi ima isti problem, to je jednostavno do njih. Samo neznam zašto im treba vječno da poprave tako velik problem. Stvarno je frustrirajuće. Već godinama koristim Operu i mogu reći da sam i ja razmišljao o promijeni browsera. Evo možda ti ovo malo pomogne. Ja sam pokušao i točno je sve što je napisao. Ako ugasiš hardware acceleration samo taj tab zašteka, ali onda neki videi na stranicama neće da se pokrenuo i opet ništa nisi napravio, tako da sam ponovno uključio i čekam fix.

 

I guess I got a workaround for the browser freezes, triggered by HTML5 contents. I have deactivated the hardware acceleration in the Opera options. Now the browser doesn't freeze completely anymore, but rather the affected tab – and it can be closed without problems. That's still annoying, but much better than a complete browser freeze until a fix is getting released.

EDIT: The current Vivaldi snapshot has these HTML5 freezes, too. So it could be an universal bug in the Blink engine.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

I meni se stalno ruši,reinstall nije pomogao ali sad imam drugi problem.Koristi mi ovo sranje http://www.capacostarica.com/search/?q=bug&cx=partner-pub-7953061750468356%3A3156445423&cof=FORID%3A10&ie=UTF-8&token=&guid= umjesto google,i stvar je što ovog uopće nema u operi u settings,tamo stoji google ali preko ovog traži.Jedino ako s google prebacim na nešto drugo kao yahoo,onda traži s yahoo ali ako vratim na google opet ovu capacostarica,nema ništa ni od programa instalirano.Jednostavno nikako se riješiti ovog sranja

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Opera preglednik ne reagira

Problem je u Windows 10, zato se ruši. U vezi ovog drugog problema, imaš instaliran adware. Napravi skeniranje s AdwCleaner i Junkware Removal Tool. Ako to ne uspije, napravi skeniranje s MBAM i HitmanPro.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Opera preglednik ne reagira

Ovo se meni samo dešava sa večernji.hr i 24sata.hr. Opera na ostalim web stranicam radi kako spada. Zpravo to mi se samo dešava kad im izleti onaj pop-up sa strane sa nekim vjestima

13 godina
offline
Re: Opera preglednik ne reagira

Koji popup? Može screenshot?

10 godina
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
sstrmi kaže...

I meni se stalno ruši,reinstall nije pomogao ali sad imam drugi problem.Koristi mi ovo sranje ------ umjesto google,i stvar je što ovog uopće nema u operi u settings,tamo stoji google ali preko ovog traži.Jedino ako s google prebacim na nešto drugo kao yahoo,onda traži s yahoo ali ako vratim na google opet ovu capacostarica,nema ništa ni od programa instalirano.Jednostavno nikako se riješiti ovog sranja

 Obriši link iz posta dok nisi još nekog zaje*o, Capacostarica je browser hijacker koji kad se jednom naseli preusmjerava svaki search na svoj search. 

Ne možeš ga obrisati iz Opere. Probaj ga naći u programs and features. Ako neide nađi neki anti-malware program i s njim očisti. 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice