Švabo dere internet..

poruka: 6
|
čitano: 2.203
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Par pitanja vezana uz mrežni hardver..

Dobar dan ljudi imam par pitanja vezanih o mrežnom hardveru...

 

1.Neki dan sam vidio kako Švabo khmm..(Nijemac)sjedi na klupi s laptopom u rukama i otvorenim Google-om...ali ne samo to , nije mi

 

promaklo ni to da je sa strane u USB utoru imao nekakvu antenicu , sad ne znam kako se to zove pa zato pitam vas a i zanima me koliko

 

košta jer sam siguran da on hvata signal na velikoj udaljenosti...Naravno HotSpot koji se plača(ma nije valjda da krade signal-jel tako pa

 

on je iz Njemačke-takvih tamo nema(ya right))...

 

2.Isto tako u jedan apartman nedaleko moje kuće dolazi Španjolac sa ženom i oboje imaju laptop u rukama, smjeste se oni kad ja PsP u

 

ruke i moli boga da imaju internet i pogodite što...500 kb dl speedŠutim(Upss)...Pitate se zašto vam to govorim,e pa kako oni sa sobom imaju

 

internet kao da je mobilan al nije jer je DsL(router je Speedtouchev)pa nije valjda da nosaju router sa sobom i ako da , kako su ga spojili

 

jer sam ja probo i nije šljakalo ... Ako nije to kako se zove ta stvar koju imaju u  laptopu pa da imaju internet isto tako me zanima kako 

 

se to zove i kolko košta...

 

Puno hvala što ste pročitali ova duga i zahebana pitanja

 

Btw..nemojte mislit da sam noob jer stvarno nisam znao da ove stvari postoje,pa se polako upoznajem s njima...Hvala !

Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Švabo dere internet..

Itko ?

 

Btw. Znam da je ime teme glupa sry na tome .

Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 14:08 (nicash).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
wi-fi ili mobilni internet

možda wi-fi ili mobilni internet. ne znam... ne razumijem se puno u te stvari...

 

loš je naziv teme pa slabo provlači ljude

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Par pitanja vezana uz mrežni hardver..

Ovo prvo mi se čini ko klasičan mobilni internet, pa odi kod bilo kojeg providera (VIP, T-com, Tele2) i imaš toga...

A ovo drugo, pa možda u apartmanu imaju DSL... Šta je čudno?

I see offline people!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Par pitanja vezana uz mrežni hardver..
Sused kaže...

Ovo prvo mi se čini ko klasičan mobilni internet, pa odi kod bilo kojeg providera (VIP, T-com, Tele2) i imaš toga...

A ovo drugo, pa možda u apartmanu imaju DSL... Šta je čudno?

To sam i ja mislio pa sam i probao..Naime ljudi su otišli negdje na par dana - konekcije nema , vrate se i pogodi što...

Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti
16 godina
neaktivan
offline
RE: Par pitanja vezana uz mrežni hardver..
nicash kaže...
Sused kaže...

Ovo prvo mi se čini ko klasičan mobilni internet, pa odi kod bilo kojeg providera (VIP, T-com, Tele2) i imaš toga...

A ovo drugo, pa možda u apartmanu imaju DSL... Šta je čudno?

To sam i ja mislio pa sam i probao..Naime ljudi su otišli negdje na par dana - konekcije nema , vrate se i pogodi što...

 

upale ruter?

i nogom u guzicu je korak naprijed
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice