Canyon pomoć!!!

poruka: 9
|
čitano: 2.480
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Canyon pomoć!!!

Dakle, kratko pitanje, ali za mene sada jako važno: da li Canyon CNP-WF518 može raditi na Sedmici?? Inače se radi o usb wireless sticku. Tijekom instalacijskom procesa s cd, bio sam obavješten da oni ne podržavaju taj operativni sistem. Da li je to zbog cd koji je starijeg roka i da li bi se problem možda riješio s instalacijom dirvera s njihove službene stranice?? MOLIM POMOĆ!!!Smijeh

 

http://www.canyon-tech.com/products/connectivity/wireless/CN-WF518#pr-switcher

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Canyon pomoć!!!

Što baš nitko ne zna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Canyon pomoć!!!

Imam ja taj canyoyn na sedmic sam ides compatiblity tab i promijenis u run this program as vista instaliras kad ti je na desktopu icona od tog drijver isto napravis ovaj prvi korak

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Canyon pomoć!!!

Ma sve sam to uspio, ali svejedno ne ide. Nemam pojma što je. Napravio sam sve što sam znao. Instalirao s cd-a softwear na sedmici, priklljučio usb stick, on svijetli iza (ne cijelo vrijeme), i piše da postoji wireless propusnost i da ima signala i sve to, ali na Speedtouchu 780WL, lampica koja označava wlan vezu svijetli narančasto, i to bez prekida, a to se u upustvima odnosi na 'WLAN vezu bez prometa, bez zaštite'...ŠTo je to?? Ja stvarno ne kužim. Kad odspojim kabel koji spaja komp s speedtouchom izgubim vezu, a imam spojen usb wireless stick i namješten...Kako dalje?? Pomagajte!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Canyon pomoć!!!

Očito nitko ne zna, pa zato ne želite ni nagađati...strašno...meni treba i nagađanje, bilo što.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Canyon pomoć!!!

Zna li netko možda da li postoji na netu neki vodič kako se instalira wireless? Video, tekst, slike...bilo što? Kako da to napravim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Canyon pomoć!!!

Ti bi mogo pokupit žuti tri posta zaredom

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Canyon pomoć!!!

Pobrao sam samo jedan, na sreću. Ma, primijetio sam da teme na pitanju interneta i mrežnih problema ljudi slabo ili nikako ne odgovaraju. Valjda i stoga što je taj dio informatike očito vrlo kompliciran. Hardver nema toliko mušica koliko ih ima internet i stvari vezane za njega. Takve se stvari, za razliku od hardware moraju vidjeti na licu mjesta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Canyon pomoć!!!

Dakle, nekako sam uspio namjestiti wireless stick i sada radi, ali piše mi: Unidentified network- Limited connectivity (limited access). Čitao sam malo po forumima, i maknuo sam IPv6 protokol, ali svejedno mi kaže da je limited access. Kako da namjestim normalno funkcioniranje? Trebam li što mijenjati IPv4? MOlim za pomoć!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice