Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 20.040
|
čitano: 4.643.883
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
The_Fichek kaže...

Ne znam, ako si i dalje u Njemackoj vrati. Svakako ih pitaj koliko im kosta PG279Q, ako nije puno skuplji reci da si se predomislio i da bi sacekao tog.

 Cuj ja sam milon posto siguran da na onom izlozenom monitoru je bila nalepnica da je panel ips 144HZ  i sad gledam kuci da su oni meni uvalili panel bez IPS stvarno na mojoj kutiji nepise da je ips, ma ovo je katastrofa idem sutra ujutro da im j...m sve po spisku!

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2016 1:22 (LEGIJA).
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Arabarran kaže...

Koji između ova dva odabrati za igre i multimediju?

 A čuj Benq je provjereno bolji ali i skuplji, uostalom razlika u cijeni je itekako značajna to sigurno.Iako Acer nema Flicker-Free niti Low Blue Light tehnikalije, opet nema problema. Realno gledano Flicker-Free ili Low Blue Light, taj dvojac ipak ne spada pod ultimativni sveti gral tehnikalija na nekom monitoru.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=101&jumpto=4506457&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=163&jumpto=4828887&sort=asc&view=flat

 

Kaj god kupiš bit če ok, jer gleda se uloženo-dobiveno a tu Acer vrlo dobro stoji.Uostalom oba monitora imaju standardni DVI priključak, dakle nema potrebe za dodatnim podešavanjem HDMI postavki slike.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=93&jumpto=4457330&sort=asc&view=flat

 

Acer K272HLbd, 1440kn

 

Benq GW2760HS, 1700kn

 

Prije koju godinu Benq je koštal oko 1500kn, ali eto tržište se malo promjenilo i danas je osjetno skuplji.

LEGIJA kaže...

Evo da podelim moje danasnje iskusto:Nocas sam ovde na topiku trazio preporuku ips monitora i jedno veliko hvala kolegama koji su pomogli,i tako ja odem danas u media marketu u minhenu i vidim asusaov PG278Q ludilo od monitora 700eura i kupim ga i dogjem kuci i neradi ,spoji sam ga na pc samo dobijem NO SIGNAL????Probao sam jos na dva laptopa isto ,probao sam i na ps4 isto NO SIGNAL?!!!!!

moja konfa je i-5 4460

grafa  r9280x 

8gb ram

Citao sam po netu ispada da svaki drugi monitor ima problrmr i da ljudi stvarno frustrirani.E sad ako neko ima nesto pametno mi preporuciti da probam pre nego ga ujutru vratim!

 Očito ne šljaka a dalje znaš i sam, vrati ga nazad pa nek se iskoristi garancija i nema frke.

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2016 1:43 (rambox).
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
The_Fichek kaže...

Ne znam, ako si i dalje u Njemackoj vrati. Svakako ih pitaj koliko im kosta PG279Q, ako nije puno skuplji reci da si se predomislio i da bi sacekao tog.

PG278 je 669€ u MM a PG279 ide od klik razlika nije nimalo mala.

 

 

11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
LEGIJA kaže...

 1.Moja grafa ima mini DP takvog kabla u momentu nemam kuci ,ali sam probao sa kabelom hdmi to DP,isto sam probao i sa DP adapter to hdmi i nikako da proradi!??

 2.Mislim da nisu imali taj PC279Q

 3.Sta mislis da ga vratim sutra i da trazim novi?

 Prvo spoji direktno sa DP od graficke ili mDP ako je takav izlaz na laptopu na DP od monitora bez uporabe ikakvih adaptera. Trebalo bi proraditi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2016 3:49 (roby27).
12 godina
offline
Koji monitor kupiti

Jel se isplati dati 500kn za LG Flatron W2443T (proizveden 6. mjesec 2010. ) ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

U mojem istraživanju isto sam došao do tog zaključka-jedan od ta dva modela i mislim da ću prevagnuti na Benq..

Bit će mi preporod kako got sa 5god starog 60Hz AOCa :P

Danas ću ga otići pogledat,vjerovatno i uzet odmah =)

 

btw,ono je bilo npr što bih uzeo..Utući ću kad dođem do love oko 20k u mašinu kad ću slagati perverziju i naravno,tad vidjet što je high end u tom trenutku(tipa titanX ili SLI980 danas,iako mislim da neću stavljat SLI već jednu pravu :))

 

Hvala na komentaru

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

Tako je, bez ikakvih adaptera i dodataka, jer preko tih adaptera nece moci prikazati 2560x1440 sto mu je prirodna rezolucija. 

16 godina
offline
Koji monitor kupiti

Evo ljudi upravo se vratio iz mediamarkta i uzeo sam ovaj: ASUS MG279Q IPS 144HZ i Jeftiniji za 50eura!E sad tamo smo probali dva monitora onaj koju sam juce kupio ASUS PG278Q on zapravo radi samo ako je prikljucen na DP na PC i tip koji radi tamo kaze mi da nemogu ga koristiti na PS4!?Tako da sam sad uzo ovaj prvo navedeni i super preyadovoljan sam!I jos jednom velikooooo hvala kolegama ovde na forumu za izuzetne pomoci!Sad zurim na posao veceras javim dojmove!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Jel ima netko ovdje jedan od ova dva monitora , da cujem iskustva iz prve ruke ?

 

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=206877

 

http://www.mikronis.hr/monitor-samsung-s27e390hs-27-ips-led-1920x1080-1000000-1-250cd-m2-4ms-d-sub-hdmi-p-n-ls27e390hs.aspx

 

Kutevi gledanja, "realnost" boja, filmovi, koji daje dojam manje pikseliziranosti s obzirom na veliku dijagonalu na 1080 itd.. gaming nebitan.

Black crush vs ips glow?

na par ips monitora sta sam koristio ili me nije smetao ips glow ili ga nije bilo u tolikoj mjeri, neznam sta je od tog dvoje :D

recimo Asus VS239HV mi je odlican sto se tice slike ali bi htio vecu dijagonalu, e sad jel ips glow veci sa vecom dijagonalom ?

 

citao sam na temi ovo o ips vs amva ali i dalje sam nesiguran sto je bolje za mene :D samo bih htio monitor s kojim cu bit miran dugo vrijeme, posto ih ne mjenjam cesto.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
brada09 kaže...

Jel ima netko ovdje jedan od ova dva monitora , da cujem iskustva iz prve ruke ?

 

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=206877

 

http://www.mikronis.hr/monitor-samsung-s27e390hs-27-ips-led-1920x1080-1000000-1-250cd-m2-4ms-d-sub-hdmi-p-n-ls27e390hs.aspx

 

Kutevi gledanja, "realnost" boja, filmovi, koji daje dojam manje pikseliziranosti s obzirom na veliku dijagonalu na 1080 itd.. gaming nebitan.

Black crush vs ips glow?

na par ips monitora sta sam koristio ili me nije smetao ips glow ili ga nije bilo u tolikoj mjeri, neznam sta je od tog dvoje :D

recimo Asus VS239HV mi je odlican sto se tice slike ali bi htio vecu dijagonalu, e sad jel ips glow veci sa vecom dijagonalom ?

 

citao sam na temi ovo o ips vs amva ali i dalje sam nesiguran sto je bolje za mene :D samo bih htio monitor s kojim cu bit miran dugo vrijeme, posto ih ne mjenjam cesto.

 

 

 

 Kazes da ti je gaming nebitan?? Ako je tako onda uzimaj Benq sa AMVA panelom.
 Tu nema dvojbe, dublja crna, bolji kontrast za filmove je odlican izbor. 
 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

E sad imam jos jednu dilemu - rabljeni Dell U2515H 1440p 25", koji mi je zapravo tiha patnja, ali me muci dali moj slabašan laptop moze displayat 1440p preko HDMI..

jel ima neki programcic koji simulira 1440p monitor ili tako nesto ?

 

 

EDIT

ipak krizam 1440p navodno nije neka sreca kod filmova...

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2016 13:49 (brada09).
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
LEGIJA kaže...

Evo ljudi upravo se vratio iz mediamarkta i uzeo sam ovaj: ASUS MG279Q IPS 144HZ i Jeftiniji za 50eura!E sad tamo smo probali dva monitora onaj koju sam juce kupio ASUS PG278Q on zapravo radi samo ako je prikljucen na DP na PC i tip koji radi tamo kaze mi da nemogu ga koristiti na PS4!?Tako da sam sad uzo ovaj prvo navedeni i super preyadovoljan sam!I jos jednom velikooooo hvala kolegama ovde na forumu za izuzetne pomoci!Sad zurim na posao veceras javim dojmove!

 Dobro ti je rekao, inace da si Asus-a spojio direktno bez adaptera preko DP radilo bi na PC-u. 

14 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Samo da javim da nista od povrata novca jer eto proizvod je ispravan i radi po svojim specifikacijama.

 

A ja cu se spojit na prastari LCD koji ima 3 puta bolju sliku od ovog IPS smeca.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Koji monitor kupiti

Kupio ja Benq BenQ GW2760HS, pa sada kako bude!
Valjda će biti dobar

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
brada09 kaže...

E sad imam jos jednu dilemu - rabljeni Dell U2515H 1440p 25", koji mi je zapravo tiha patnja, ali me muci dali moj slabašan laptop moze displayat 1440p preko HDMI..

jel ima neki programcic koji simulira 1440p monitor ili tako nesto ?

 

 

EDIT

ipak krizam 1440p navodno nije neka sreca kod filmova...

 odakle ti ovo?

This time next year we'll be milionaire
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Arabarran kaže...

Kupio ja Benq BenQ GW2760HS, pa sada kako bude!
Valjda će biti dobar

 

Dojmovi?

 

Knez_007 kaže...
brada09 kaže...

E sad imam jos jednu dilemu - rabljeni Dell U2515H 1440p 25", koji mi je zapravo tiha patnja, ali me muci dali moj slabašan laptop moze displayat 1440p preko HDMI..

jel ima neki programcic koji simulira 1440p monitor ili tako nesto ?

 

 

EDIT

ipak krizam 1440p navodno nije neka sreca kod filmova...

 odakle ti ovo?

 

 

zbog interpolacije ili kako to oni vec nazivaju sa full hd rezolucije na 1440p.. uglavnom procitao po netu, nije moja izjava. iako na laptopu imam 1440p i nisam primjetio ikakav problem, tako da stvarno nebi znao.

no ovaj slabiji laptop koji bi bio spojen na monitor neznam dal bi uopce mogao gurat 1440p tako da zbog tog sam najvise odustao

13 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Jel ko imao priliku usporedit Benq GW2760HS vs. EW2750ZL ? Razlika je 300kn, pokušavam skuzit razliku osim drugacijeg vanjskog izgleda...

 

 

 

PS jel su stvarno dobri kutevi vidljivosti na AMVA panelima , jer vidim oprecna misljenja po forumima ? Jer ako nisu onda nemam kaj razmisljat vs. IPS..

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2016 19:12 (brada09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
brada09 kaže...

Jel ko imao priliku usporedit Benq GW2760HS vs. EW2750ZL ? Razlika je 300kn, pokušavam skuzit razliku osim drugacijeg vanjskog izgleda...

 

 

 

PS jel su stvarno dobri kutevi vidljivosti na AMVA panelima , jer vidim oprecna misljenja po forumima ? Jer ako nisu onda nemam kaj razmisljat vs. IPS..

Teško da je netko imao oba monitora jer ZL model i nije baš vrijedan nadogradnje u odnosu na HS. Uostalom, ne znam zašto dilema uopće, uzmi ZL model, novija matrica, nešto sitno bolja kvaliteta slike, meni osobno ljepši dizajn (super mali bezeli). Navodno ima nešto bolji pogled iz kutova, a i black crush je navodno dodatno smanjen. Ne mogu reći iz prve ruke jer nisam imao HS model, ali imao sam tu dilemu prije kupnje i to su utisci koje sam pokupio čitajući reviewe i dojmove korisnika.

 

I prije nego rambox doleti sa svojim zelenim linkovima objašnjavati kako ZL model ne valja jer nema DVI priključak, evo da jednom za kraj to riješimo. Dakle, s obzirom da se monitor spaja putem HDMI kabla, PC će prepoznati monitor kao TV i potrebno je 2 minute vremena za promijeniti par postavki kako bi se dobila najbolja moguća kvaliteta slike, iako je i po defaultu pri samom spajanju svejedno jako dobra slika.

 

1) Open Nvidia control panel and navigate to ‘Display – Change resolution’. As of driver version 347.09, there is a drop-down option for ‘Output dynamic range’ which is set to ‘Limited’ by default. Simply set this to ‘Full’ and press ‘Apply’. Further information on this can be found here. That article also issues guidance on corrections which AMD users can make in their Catalyst Control Centre.

2) Enter the OSD of the monitor (main menu) and navigate to ‘Picture Advanced – HDMI RGB PC Range’. Select the top option, which is ‘RGB(0 ~255)’.

 

Uz to, tko želi dodatno postaviti boje, contrast i ostalo (ako mu ne odgovara default) može ovdje preuzeti postavke. 

Case closed.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2016 20:18 (Cordas).
15 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
brada09 kaže...
Arabarran kaže...

Kupio ja Benq BenQ GW2760HS, pa sada kako bude!
Valjda će biti dobar

 

Dojmovi?

 

 Nisam ga još pokupio. U Pon idem po njega, u Utorak ću ga valjda instalirati.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Cordas kaže...
brada09 kaže...

Jel ko imao priliku usporedit Benq GW2760HS vs. EW2750ZL ? Razlika je 300kn, pokušavam skuzit razliku osim drugacijeg vanjskog izgleda...

 

 

 

PS jel su stvarno dobri kutevi vidljivosti na AMVA panelima , jer vidim oprecna misljenja po forumima ? Jer ako nisu onda nemam kaj razmisljat vs. IPS..

Teško da je netko imao oba monitora jer ZL model i nije baš vrijedan nadogradnje u odnosu na HS. Uostalom, ne znam zašto dilema uopće, uzmi ZL model, novija matrica, nešto sitno bolja kvaliteta slike, meni osobno ljepši dizajn (super mali bezeli). Navodno ima nešto bolji pogled iz kutova, a i black crush je navodno dodatno smanjen. Ne mogu reći iz prve ruke jer nisam imao HS model, ali imao sam tu dilemu prije kupnje i to su utisci koje sam pokupio čitajući reviewe i dojmove korisnika.

 

I prije nego rambox doleti sa svojim zelenim linkovima objašnjavati kako ZL model ne valja jer nema DVI priključak, evo da jednom za kraj to riješimo. Dakle, s obzirom da se monitor spaja putem HDMI kabla, PC će prepoznati monitor kao TV i potrebno je 2 minute vremena za promijeniti par postavki kako bi se dobila najbolja moguća kvaliteta slike, iako je i po defaultu pri samom spajanju svejedno jako dobra slika.

 

1) Open Nvidia control panel and navigate to ‘Display – Change resolution’. As of driver version 347.09, there is a drop-down option for ‘Output dynamic range’ which is set to ‘Limited’ by default. Simply set this to ‘Full’ and press ‘Apply’. Further information on this can be found here. That article also issues guidance on corrections which AMD users can make in their Catalyst Control Centre.

2) Enter the OSD of the monitor (main menu) and navigate to ‘Picture Advanced – HDMI RGB PC Range’. Select the top option, which is ‘RGB(0 ~255)’.

 

Uz to, tko želi dodatno postaviti boje, contrast i ostalo (ako mu ne odgovara default) može ovdje preuzeti postavke. 

Case closed.

 

 

Nemogu marit manje za DVI prikljucak, ionako ga ni nemam na laptopu.. dok 2x HDMI je veliki plus (jedan za laptop drugi za reciver ili tako nesto..). ono jedino sto mi se ne svidja je pozicija tih prikljucaka cim je onemogucen smjestaj monitor tik uz zid (kolko primjecujem sa slike..).

 

No kako se tebi cine kutevi vidljivosti na EW2750ZL ?

12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
brada09 kaže...

 

 

Nemogu marit manje za DVI prikljucak, ionako ga ni nemam na laptopu.. dok 2x HDMI je veliki plus (jedan za laptop drugi za reciver ili tako nesto..). ono jedino sto mi se ne svidja je pozicija tih prikljucaka cim je onemogucen smjestaj monitor tik uz zid (kolko primjecujem sa slike..).

 

No kako se tebi cine kutevi vidljivosti na EW2750ZL ?

Ovako nešto (slika) bi riješilo taj tvoj problem. Odlični su, barem meni. 

10 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

brada09

Izvolis strucnu usporedbu: https://pcmonitors.info/reviews/benq-ew2750zl/https://pcmonitors.info/reviews/benq-gw2760hs/

Ovdje smo malo Stjepanj i ja slikali AMVA monitore pa vidi: http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?jumpto=4887630&sort=asc&view=flat&page=186 Mene su malo iznenadili kutevi vidljivosti, ali ok su jer ipak je to monitor i vjerojatno neces gledati sa jos 5 frendova film na njemu, nego na TVu. U suprotnom idi na IPS. Mislim da se na 11. slici najbolje vidi razlika u kutevima gledanja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2016 23:25 (The_Fichek).
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Arabarran kaže...

Kupio ja Benq BenQ GW2760HS, pa sada kako bude!
Valjda će biti dobar

 Neče ne, kupio si velikog mačka u vreči.

brada09 kaže...

Jel ko imao priliku usporedit Benq GW2760HS vs. EW2750ZL ? Razlika je 300kn, pokušavam skuzit razliku osim drugacijeg vanjskog izgleda...

 

 

 

PS jel su stvarno dobri kutevi vidljivosti na AMVA panelima , jer vidim oprecna misljenja po forumima ? Jer ako nisu onda nemam kaj razmisljat vs. IPS..

 

Na današnjim AMVA LCD panelima, na njima kutevi gledanja več odavno nisu nikakav problem to sigurno.Različita mišljenja nemaju previše smisla, jer ako gledaš samo činjenice i relevantne testove onda nema frke.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=185&jumpto=4883502&sort=asc&view=flat

Cordas kaže...

 

I prije nego rambox doleti sa svojim zelenim linkovima objašnjavati kako ZL model ne valja jer nema DVI priključak, evo da jednom za kraj to riješimo. Dakle, s obzirom da se monitor spaja putem HDMI kabla, PC će prepoznati monitor kao TV i potrebno je 2 minute vremena za promijeniti par postavki kako bi se dobila najbolja moguća kvaliteta slike, iako je i po defaultu pri samom spajanju svejedno jako dobra slika.

 

1) Open Nvidia control panel and navigate to ‘Display – Change resolution’. As of driver version 347.09, there is a drop-down option for ‘Output dynamic range’ which is set to ‘Limited’ by default. Simply set this to ‘Full’ and press ‘Apply’. Further information on this can be found here. That article also issues guidance on corrections which AMD users can make in their Catalyst Control Centre.

2) Enter the OSD of the monitor (main menu) and navigate to ‘Picture Advanced – HDMI RGB PC Range’. Select the top option, which is ‘RGB(0 ~255)’.

 

Uz to, tko želi dodatno postaviti boje, contrast i ostalo (ako mu ne odgovara default) može ovdje preuzeti postavke. 

Case closed.

Slučaj je i dalje otvoren tj problem ostaje, jer večina slabo upučenih korisnika neče/ne zna dodatno podesit HDMI prikaz slike.Dakle kupi monitor spoji ga na HDMI pa kaj bude, sa druge strane DVI je uštekaj=imaš optimalnu sliku.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=93&jumpto=4457330&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=187&jumpto=4891879&sort=asc&view=flat

 

Dok Nvdia ne napravi "pametne grafičke Drivere", do tad vrjedi ovo dole pa ko ih šljivi fučkaj ga.

 

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
rambox kaže...


Case closed.

Slučaj je i dalje otvoren tj problem ostaje, jer večina slabo upučenih korisnika neče/ne zna dodatno podesit HDMI prikaz slike.Dakle kupi monitor spoji ga na HDMI pa kaj bude, sa druge strane DVI je uštekaj=imaš optimalnu sliku.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=93&jumpto=4457330&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=187&jumpto=4891879&sort=asc&view=flat

 

Dok Nvdia ne napravi "pametne grafičke Drivere", do tad vrjedi ovo dole pa ko ih šljivi fučkaj ga.

 

 

 

Što se tiče modela EW2750ZL, slika je dobra po defaultu, nitko nije imao problema. Ipak, onaj tko primjeti da bi to moglo i bolje, taj je sigurno sposoban primjeniti gore dva napisana koraka.

8 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Trebam preporuku za monitor ~1500-2000kn. Imam http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=960 graficku. Monitor koristim svakodnevno za gaming, gledanje videa, ponekad autocad...volio bih da mi preporucite par modela...

Nisam u potpunostu u toku sa svim tim tehnikalijama, paneli, portovi...ali znam da moja ima dp i hdmi

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav ekipa,

trebam pomoć u vezi kupnje monitora do otprilike 2000kn.

Planirao sam kupiti 24" monitor te sam naišao na modele DELL U2414H i i Dell P2414H koji su mi se dopali od oka zbog IPS matrice, koja je bila na dobrom glasu prije par godina, a koliko sam dobio dojam citajuci komentare u temi i dalje je super u odnosu na konkurenciju.

Bio bi zahvalan da mi preporučite neke best-buy modele u tom rangu cijene (ili manje, ako mislite da je ovo previse za solidan monitor, nisam bas u toku).  Dosad sam koristio full hd 1920x1080 rezoluciju i čitao sam da je navodno to ok i na 24" monitorima pa pretpostavljam da nebi smjelo biti problema što se tiće peformansi računala (Koristio bi monitor ponekad sa dobrom grafickom, a ponekad na drugom pc-u s integriranom grafickom). Nažalost nemam displayport nego samo hdmi i dvi, a čitajući postove naginjem prema dvi zbog problema sa spajanjem monitora na hdmi.

Hvala Vam na pomoći

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Moli boga da Dell radi bolje IPS matrice nego Asus. To jest da nema IPS glowa

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Praetorian1 kaže...

Moli boga da Dell radi bolje IPS matrice nego Asus. To jest da nema IPS glowa

 

ak je ovako onda je stvarno lose

10 godina
offline
Koji monitor kupiti

Hvala na odgovorima,

znaci nije bas ta verzija IPS-a prva liga.. Imate možda neki prijedlog za bolje modele ili provjereno dobar monitor?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Moze preporuka monitra za 1080p igranje do 800-900 kn?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice