Dell U2520 Backlight bleed ?

poruka: 3
|
čitano: 1.863
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Dell U2520 Backlight bleed ?
Bok ljudi ! Jučer sam kupio potpuno novi Dell monitor U2520D i obavio testiranje backlight bleeda na crnom ekranu. Vidim da u donjem lijevom kutu ima svjetla koja su vidljivija od ostatka ekrana. Što mislite, je li to normalno ili ne? Ima li netko iste ili slične modele za usporedbu i da usporedi sa bla store perspektive? I koje je vaše mišljenje trebam li zamijeniti monitor? Ako je odgovor da, je li to dovoljno za zamjenu? Hvala !
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Dell U2520 Backlight bleed ?

Najnormalnija stvar na Ips-u, ako si htio bez toga jedini izbor ti je neki od flat Va/amwa panela.

 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Dell U2520 Backlight bleed ?
Sleid_1 kaže...
Bok ljudi ! Jučer sam kupio potpuno novi Dell monitor U2520D i obavio testiranje backlight bleeda na crnom ekranu. Vidim da u donjem lijevom kutu ima svjetla koja su vidljivija od ostatka ekrana. Što mislite, je li to normalno ili ne? Ima li netko iste ili slične modele za usporedbu i da usporedi sa bla store perspektive? I koje je vaše mišljenje trebam li zamijeniti monitor? Ako je odgovor da, je li to dovoljno za zamjenu? Hvala !

 

Slično je i mene mučilo na novom IPS monitoru, mislim da je Acer bio. Na žalost, tako je.

Live long and prosper.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice