Fujitsu Siemens Scaleo 600

poruka: 3
|
čitano: 7.781
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Fujitsu Siemens Scaleo 600

Imam ovaj case duze vrijeme pa rekoh zasto nebi i njega modao, za razliku od prosla 2 ms kucista ovo je vrhunske kvalitete pa ako mod ispadne dobro dijelove iz prve konfe pod Moj PC prebacivam u njega. Zasad sam jedino rastavio sve sto se da maknuo ove glupe naljepnice i ocistio ga od prasine, pa predlozite kako bi ga vi modali. I da ako mi netko moze rec cemu sluzi ovaj alu. limic na zadnjoj slici jer se moze premjestat.

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Fujitsu Siemens Scaleo 600
macgyver 53 kaže...

Imam ovaj case duze vrijeme pa rekoh zasto nebi i njega modao, za razliku od prosla 2 ms kucista ovo je vrhunske kvalitete pa ako mod ispadne dobro dijelove iz prve konfe pod Moj PC prebacivam u njega. Zasad sam jedino rastavio sve sto se da maknuo ove glupe naljepnice i ocistio ga od prasine, pa predlozite kako bi ga vi modali. I da ako mi netko moze rec cemu sluzi ovaj alu. limic na zadnjoj slici jer se moze premjestat.

 Ovaj limic na zadnjoj slici maknes ako imas jos neki cd/dvd citac, a mjesta iznad su ti popunjena, ako to dolazi tocno iza mjesta di ti je na kucistu na maski onaj plasticni poklopac(jedini koji imas) onda je to to, ako ne onda cekaj druge odgovore.

:D
11 godina
offline
Fujitsu Siemens Scaleo 600

Da bio je iza te plastike

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice