Antec MoD

poruka: 9
|
čitano: 2.251
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Antec MoD

Evo planiram krenut s modom svog kompa trenutno modanog ali nisam zadovoljan učinjenim pa najvjerojatnije startam s projektom, novaca imam, ideje smišljam vidjet ćemo što se bude dalje radilo :)

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Antec MoD

planiram full vodeno, znači grafa, cpu, samo neznam gdje bi za matičnu nabavio blokove, niti jesu li mi uopće potrebni jer je matična dobar cloker .. i to sve full clockat naravno :))

 

Danger Den V2- planiram na 6950 jel dobro to šta cjena je negdje oko 50e jelda ?

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Antec MoD

ovako najvjerojatnije uzimam zalman z9+ ili neko drugo kućište pa ću to modat tu svejedno je zasad sam dogovorio većinu djelova za vodeno još pumpu moram .. ako ko ima prijedlog koje bih kućište volio vidjet modano slobodno nek kaže, i nek okači link tu pa da si uzmem jer nemam osim zalmana neku ideju :P

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Antec MoD
Over(C)lock kaže...

ovako najvjerojatnije uzimam zalman z9+ ili neko drugo kućište pa ću to modat tu svejedno je zasad sam dogovorio većinu djelova za vodeno još pumpu moram .. ako ko ima prijedlog koje bih kućište volio vidjet modano slobodno nek kaže, i nek okači link tu pa da si uzmem jer nemam osim zalmana neku ideju :P

 Ja imam Z9+, pa bih volio vidjeti to... :) Plus s tim da si i ja zelim iste stvari kao i ti, pa ako dobro ispadne da i ja tako napravim... :) Ako ti nemas nista protiv naravno... :) Isto me i zanima kombinacija full vodenog... Hoces stavit vodeno i na RAMe?

[img]http://ch-slike.com/images/2013/09/09/buyYn.png[/img]
11 godina
neaktivan
offline
Antec MoD

Prijedlog za kućište, Corsair Carbide 500R. Imam osjećaj da se može predobro uredit..

Toni
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Antec MoD
Svenos kaže...
Over(C)lock kaže...

ovako najvjerojatnije uzimam zalman z9+ ili neko drugo kućište pa ću to modat tu svejedno je zasad sam dogovorio većinu djelova za vodeno još pumpu moram .. ako ko ima prijedlog koje bih kućište volio vidjet modano slobodno nek kaže, i nek okači link tu pa da si uzmem jer nemam osim zalmana neku ideju :P

 Ja imam Z9+, pa bih volio vidjeti to... :) Plus s tim da si i ja zelim iste stvari kao i ti, pa ako dobro ispadne da i ja tako napravim... :) Ako ti nemas nista protiv naravno... :) Isto me i zanima kombinacija full vodenog... Hoces stavit vodeno i na RAMe?

problem mi je jedino nabavka blokova, za cpu i gpu je rijeseno a za ostalo neznam kako bih jedino da custom nesto sredim hhhah nebudem na rame najvjerojatnije.. sad tražim kućište nesviđa mi se ovaj antec ako ko hoće dam mu ga za male pare {#}

12 godina
offline
Re: Antec MoD
rapture686 kaže...

Prijedlog za kućište, Corsair Carbide 500R. Imam osjećaj da se može predobro uredit..

previše mi je to dat za kućište po kojem bi budžio .. nešto do 500 max 600 bih dao

12 godina
offline
Antec MoD

danas sam pregovaro za plexyglas gravirani sa ugrađenim led svjetlima :)) nešto slično izradi led reklama po mjeri ;)  tako da ćemo i to najvjerojatnije vidjet na budućem kućištu prostor za plexy bit će maximalno iskorišten neće neki mali prozorčić bit neovisno o kućištu, najvjerojatnije zalmanu ako nedate neke bolje prijedloge :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Antec MoD

nažalost ovo ostavljamo za kasnije vrijeme ,sad trenutno mi je nešto iskrsnulo financijski, u budućnosti imam na umu ovakav projekt zasad ništa  {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice