Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.491.362
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
zgsolja kaže...

Pozdrav,sve aplikacije mi na Tattou rade osim Marketa.Kad god se pokusam spojiti na market pise da nemoze uspostaviti reliable connection to the server a spajam se preko Wi-Fi-a.Unaprijed hvala

Je li imaš gmail account? Koliko sam skužio ima problema stim, a također sam ja imao problem da nemogu skidati sa marketa ako se ne ulogiram na google talk.

14 godina
protjeran
offline
RE: Android borbeni komplet
Stoja kaže...
zgsolja kaže...

Pozdrav,sve aplikacije mi na Tattou rade osim Marketa.Kad god se pokusam spojiti na market pise da nemoze uspostaviti reliable connection to the server a spajam se preko Wi-Fi-a.Unaprijed hvala

Je li imaš gmail account? Koliko sam skužio ima problema stim, a također sam ja imao problem da nemogu skidati sa marketa ako se ne ulogiram na google talk.

Imam gmail napravljen preko računala

Ne gubiš ništa a dobivaš nešto:http://beterz.com/?Referer=130184
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
zgsolja kaže...

Imam gmail napravljen preko računala

Daj se probaj na mobu ulogirati na gmail i google talk preko tog accounta pa onda probaj, možda proradi.

14 godina
protjeran
offline
RE: Android borbeni komplet
Stoja kaže...
zgsolja kaže...

Imam gmail napravljen preko računala

Daj se probaj na mobu ulogirati na gmail i google talk preko tog accounta pa onda probaj, možda proradi.

piše mi isto kad idem na gmail...

Ne gubiš ništa a dobivaš nešto:http://beterz.com/?Referer=130184
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
zgsolja kaže...

Pozdrav,sve aplikacije mi na Tattou rade osim Marketa.Kad god se pokusam spojiti na market pise da nemoze uspostaviti reliable connection to the server a spajam se preko Wi-Fi-a.Unaprijed hvala

 

 

Probaj ovo 

Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
15 godina
offline
Android borbeni komplet

zanima me da li postoji neki nacin da sve što se instalira na mob ne sprema na internu memoriju nego na SD card. Što god sam instalirao do sada uvijek mi govori da mi je zauzece memorije veliko i da trebam nesto obrisati. Znaci, sve aplikacije da su instalirane na SD card i nista vise .

 

Pozdrav.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Za sad na androidu to nemožeš, već će tek u 2.2 verziji androida biti moguće spremati na sd kartice. Do tada jedini način je da rootaš svoj mobitel(nešto slično jailbreaku)i onda možeš spremati programe na karticu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

imam htc tattoo i zanima me da li ce se on moci apdejtati na najnoviju verziju androida. negdje sam procitao da ce se moci, a negdje da se nece... pa tko zna :)

 

p.s imas li mozda neki link za sigurno rootanje moba ili tako nesto...

15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
misho_hrnjak kaže...

imam htc tattoo i zanima me da li ce se on moci apdejtati na najnoviju verziju androida. negdje sam procitao da ce se moci, a negdje da se nece... pa tko zna :)

 

p.s imas li mozda neki link za sigurno rootanje moba ili tako nesto...

 

 

Google It :P

 

 

Na liknu gore ces naci raspravu o rootanju tattoa pa sad imas i linkove za razlicite programe za rootanje pa ti isprobavaj :)

 

i sretno nemoj si spalit mobite :P

Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Evo jos jedan app za x10 i ostale android bazirane mobitele.

Zove se ADW louncher i moze se skinuti sa marketa i mijenaj defaultni home screen, dodaje HS do 7 komada i svasta jos. Probati obavezno. Isprobano na SE X10i

15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
logic kaže...

Evo jos jedan app za x10 i ostale android bazirane mobitele.

Zove se ADW louncher i moze se skinuti sa marketa i mijenaj defaultni home screen, dodaje HS do 7 komada i svasta jos. Probati obavezno. Isprobano na SE X10i

Hvala, mi koji imamo desire imamo senseBelji se Probao sam do sada jedno 3-4 home replacementa, ali još nijedan mi nije tako fino legnuo kao sense, iako je kod njega lista aplikacija dosta loše napravljena, najveći problem kod ovih ostalih je što ne mogu koristiti HTC widgete  i time gubim dosta na funkcionalnosti homescreenove koje ja koristim. Ali mi se sviđa što ovi podržavaju i landscape mode, podsjeti me na iPadBelji se

 

Da ne bi bilo samo naklapanje bezveze evo pokoji programčić za probati

 

Tube Droid - skida youtube video sa mogućnošću skidanja videa ili samo audia u mp3-u

 

Astro player Beta - vrlo dobar i solidan audio player(unatoč što je još u beti) radi dosta brzo a ima mogućnost equalizera sa mijenjanjem 16 raspona, tako da fino možete prilagoditi zvuk svojoj želji, mada kod nekih pjesama su loši rezultati ako se ide u krajnost(pogotovo kad baseve nabijete na maxNevinašce) nema veze koje slušalice koristili. U par pjesama na desiru čak sam i sustigao w995 sa custom acustic driverima ali i dalje je falila ona punoća i udarnost basaPlač

Tebi logic na x10 vjerojatno neće biti koristi jer SE zna kako uraditi music player, mada možeš probat pa nam javi dojmove da li je bolji ili ne od stock rješenjaNamigiva

Stoja
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

NEmaju svi desire ;) Ima i jadnika sa X10 ;)

NEgo kod X10 u music playeru nema apsolutno nikakvih podesavanja icega osim volume ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 11:45 (logic).
14 godina
protjeran
offline
Android borbeni komplet

Nakon hard reseta,Market je proradio ali jer mi možete preporučiti neku dobru igru za moj HTC Tattoo,na Marketu jedino šta valja su aplikacije a igre su im dosta loše.

 

 

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

One mimo marketa su no no ovdje ;)

15 godina
offline
Android borbeni komplet

lijepo samo odi u google i prvo ukucaj "best android paid games" Kad nađeš neku koja te interesira, samo odi opet u google upiši ime aplikacije i dodaj "apk" i naći ćeš juNamigiva

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Android borbeni komplet
Stoja kaže...

lijepo samo odi u google i prvo ukucaj "best android paid games" Kad nađeš neku koja te interesira, samo odi opet u google upiši ime aplikacije i dodaj "apk" i naći ćeš juNamigiva

Ajd mi samo preko PM-a objasni gdje preko USB-a prebaciti taj apk!

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
Stoja kaže...

lijepo samo odi u google i prvo ukucaj "best android paid games" Kad nađeš neku koja te interesira, samo odi opet u google upiši ime aplikacije i dodaj "apk" i naći ćeš juNamigiva

NAvedi barem od koga si naucio to ;)

15 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Postoji li program koji prikazuje internet promet po aplikacijama? Sada mi preko wifija kroz noć Desire napravi nekoliko MB prometa, a imam uključenu jedino aplikaciju Wether Forecast (a ne onu HTCovu koja za Zg još nikad nije pogodila prognozu), koja ne bi trebala raditi toliki promet. Trenutno to nije neki problem, ali preko ljeta ću biti na GPRSu, pa ne želim da mi neka aplikacija troši promet bez veze, tj. htio bih vidjeti koliko koja troši. Na Wimo sam imao takav program.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

I ja sam trazio tako nesto pa nisam nasao. AKo nadje javni i meni.

15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Odi u market i napisi 3g watchdog :D naravno to je samo za 3g :)
Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Ignoriraj zadnji dio komenta gore. Nisam citao sve a vidio samo wlan i brojanje prometa xD
Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Ignirisacemo i prvi dio jer smo trazili po aplikaciji a taj prog to  ne moze ;)

15 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

A postoji li nešto slično MusicID-u? To je Win aplikacija koja na temelju kratke snimke prepoznaje o kojoj pjesmi se radi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Visak kaže...

A postoji li nešto slično MusicID-u? To je Win aplikacija koja na temelju kratke snimke prepoznaje o kojoj pjesmi se radi.

iMusic Tao

Full HD Addict :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
benko kaže...
Visak kaže...

A postoji li nešto slično MusicID-u? To je Win aplikacija koja na temelju kratke snimke prepoznaje o kojoj pjesmi se radi.

iMusic Tao

Ne baš, ali hvala na pokušaju. Ova aplikacija zahtjeva da upišeš naziv pjesme, pa ti omogućava download. Ono što ja želim je da preko mikrofona snimi što se trenutno u prostoriji čuje i ispiše naziv pjesme i izvođača. Nakon toga bi ova tvoja dobro došla za download.

16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Visak kaže...
benko kaže...
Visak kaže...

A postoji li nešto slično MusicID-u? To je Win aplikacija koja na temelju kratke snimke prepoznaje o kojoj pjesmi se radi.

iMusic Tao

Ne baš, ali hvala na pokušaju. Ova aplikacija zahtjeva da upišeš naziv pjesme, pa ti omogućava download. Ono što ja želim je da preko mikrofona snimi što se trenutno u prostoriji čuje i ispiše naziv pjesme i izvođača. Nakon toga bi ova tvoja dobro došla za download.

ShazamCool

Full HD Addict :)
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
@logic
Damn nisam ni to vidio xD stvarno moram prestat preskakat redve :D

Usput ako nema iskoristi ovog watchdoga i iskljuci sinkronizaciju i sve ostale programe i koristi sam prog koji hoces pa vidi kolko ce potrosit xD
Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
benko kaže...

ShazamCool

To te ja pitam! Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
logic kaže...

I ja sam trazio tako nesto pa nisam nasao. AKo nadje javni i meni.

Nije to ono što tražimo, ali postoji Network monitor koji prikazuje promet u vremenskoj domeni, što isto može biti zgodno. No vele da troši bateriju, pa nije za stalno korištenje nego kad nešto istražuješ.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
Keiichi kaže...
@logic
Damn nisam ni to vidio xD stvarno moram prestat preskakat redve :D

Usput ako nema iskoristi ovog watchdoga i iskljuci sinkronizaciju i sve ostale programe i koristi sam prog koji hoces pa vidi kolko ce potrosit xD

Krajnje je vrjeme jer ovako nike koristi od tebe ;)

P.S. Ovo nike sam namjerno napisao ;)

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice