Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.510.973
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Preko USB-a radi i na 1.6. Isprobano. Za bluetooth treba 2.1 mislim. Barem ovi programi sto ja probah.

:)
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
benko kaže...

RockPlayerBase - vrti sljedece: AVI, MKV(!), DIVX i RMVB

a nemože se reći da ne radi al ima još puno bugova.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
perkoxcar kaže...

Da li netko zna neki programčić s kojim bih preko gps-a na Desire-u mjerio trenutačnu brzinu, prijeđene km.

 

Služilo bi za trening na biciklu.

 

odličan koji ja koristim je SpeedView, prikazuje brzinu i prijeđene kilometre, crta i grafikon brzine.

14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Imam samsungov lcd koji u sebi ima wifi te dlna da li ko zna kako bi ja slike,muziku i sl moga sa mobitela direktno gledat na tv

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Evo da vas upozorim da ako koristite aplikaciju battery time lite, da ju nipošto ne update-ate na noviju verziju veću od 3.0.3 jer je aplikacija totalni fail jer strašno guta bateriju. Meni je jučer baterija samo što je bio u sleepu par sati izgubila više od 50% a danas mi je u 15 minuta surfanja pojela 15% baterije, a kad bi pogledao battery usage android bi bio preko 60% zauzeća(dok je inače oko 30%).

 

Tako preporuka ako ga koristite, ostanite na starijoj verziji ili ako ste updateali maknite ga dok vam ne pojede cijelu bateriju.

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

ja nisam ništa primjetio, al evo izašla je 3.0.4 verzija pa probaj.

15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
dejo6 kaže...

ja nisam ništa primjetio, al evo izašla je 3.0.4 verzija pa probaj.

Ma i nju stavio i isto, pobrisao sam sve aplikacije koje sam stavio pred 2 dana i baterija je bila sve gora i gora. Kasnije mi palo na pamet da nije do njega pa ga izbrisao i za sada je u redu, android system mi guta 26% baterije a prije je bilo 55-60%. 

Stoja
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
E koliko treba vama koji imate desire da ga ugasite ? Evo meni vec drugi put nakon HRa da nece se ugasit ni nakon 5min samo vrti ono shutdown -_- svaki put moram bateriju vadit kad ocu mob ugasit -_-
Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Keiichi kaže...
E koliko treba vama koji imate desire da ga ugasite ? Evo meni vec drugi put nakon HRa da nece se ugasit ni nakon 5min samo vrti ono shutdown -_- svaki put moram bateriju vadit kad ocu mob ugasit -_-

I meni se to desavalo, sa FroYom tih problema vise nema :)

Full HD Addict :)
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Keiichi kaže...
E koliko treba vama koji imate desire da ga ugasite ? Evo meni vec drugi put nakon HRa da nece se ugasit ni nakon 5min samo vrti ono shutdown -_- svaki put moram bateriju vadit kad ocu mob ugasit -_-

Meni nakon zadnjeg update-a ima dosta duže gašenje, jedno minuta-dve mu trebaju, dok se prije gasio u svega desetak sekundi...

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
Keiichi kaže...
E koliko treba vama koji imate desire da ga ugasite ? Evo meni vec drugi put nakon HRa da nece se ugasit ni nakon 5min samo vrti ono shutdown -_- svaki put moram bateriju vadit kad ocu mob ugasit -_-

 Nikad takvih problema nisam imao

dzodzoista doista
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

Moj komplet:

Asphalt5 - igra

Astro File Manager + SMB modul za mapiranje mrežnih diskova

Barcode Scanner

Bookmarks to SD

Compass

ConnectBot - ssh klijent

ConvertPad - konverter jedinica

Copilot - navigacija

Documents to go - mobilni office

Dolphin browser HD - internet preglednik

F1 Racing - info o F1, vijesti, itd.

F1Android 2010 - F1 live timing

HistoryEraser - briše listu traženih programa sa marketa

LED desire light - korištenje bljeskalice fotoaparata kao lampe

Lookout - anti malware

Mabilo Ringtones - download ringtonova

Moxier Mail - exchange klijent

Photoshop.com Mobile

Praznik - domaćica - popis svih praznika u RH

Smart Keyboard Pro - tipkovnica

SystemPanel - task manager / monitor / installer

Tapatalk - za praćenje foruma

Tricorder - multisenzorski monitor

XDA - modificirani tapatalk za xda forum

yxplayer - video player

 

koristim na desireu, sve je manje-više legalno Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 22:48 (redrum781).
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Jel zna netko aplikaciju koja ce mi ubacit bookmarke sa bookmarksa(od kompa) na moj Desire:)?
Full HD Addict :)
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
GoToWeb
14 godina
protjeran
offline
Android borbeni komplet

Tražio sam dosta po netu i nemogu nikako naći neke cool igre ili programe za moj Tattoo?Pa ako možete negdje iskopati kakve linkove ili forume gdje ima isključivo aplikacija za Tattoo.Hvala

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
Android market ??? O.o
Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
zgsolja kaže...

Tražio sam dosta po netu i nemogu nikako naći neke cool igre ili programe za moj Tattoo?Pa ako možete negdje iskopati kakve linkove ili forume gdje ima isključivo aplikacija za Tattoo.Hvala

Mi da ti iskopamo? Mi smo besposlani a ti ne stignes?

 

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
logic kaže...
zgsolja kaže...

Tražio sam dosta po netu i nemogu nikako naći neke cool igre ili programe za moj Tattoo?Pa ako možete negdje iskopati kakve linkove ili forume gdje ima isključivo aplikacija za Tattoo.Hvala

Mi da ti iskopamo? Mi smo besposlani a ti ne stignes?

 

logic, daj mu predlozi neku igru ako oces, nemoj bezveze pisat postove koji nemaju veze s temom ;D

16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

A igre spadaju u borbeni komplet? ;)

Asfalt recimo ;)

:)
15 godina
offline
Android borbeni komplet
Pa naravno da su igre u borbenom kompletu i bugovci su ih stavljali :D

Inace skinite igru space physics, zarazna logicka igra gdje uz pomoc fizike i nase maste treba dofurati lopticu do zvijezde.
Na marketu imate demo a ako vam se svidi proguglajte za cijelu verziju ;)
Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Koristim Netcounter i 3G Watcdog za mjerenje potrošenih megabajta na Desireu a u VIP-u imam 256 MB mjesečno prometa. E sad, po VIP-u imam još 7 MB gratis a po ovim programima još 51 MB?!? WTF? Gledam po opcijama dotičnih programa u 3G-u lijepo piše koliko downloada a koliko uploada, u Netcounteru nisam našao. Mislio sam da možda mjere samo download pa sam se skoro zaje...

No uglavnom, krade li VIP moje teškom mukom plaćene megabajte?

dzodzoista doista
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Vjerovatno je ista stvar i kod mene. Obracunska jedinica je 100 kb. Kad skines 1 kb oni ti obracunaju 100 a tvoj program normalno samo 1 jer si toliko i skinuo. Ili ako skines 124 program toliko izmjeri ali vip izmjeri 200 ;)

Naravno da kradu ;)

:)
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Vidiš na to treba paziti, huh gamad lopovska , treba uvijek ostaviti lufta pa neće biti problemaBogataš

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
Stoja kaže...

Vidiš na to treba paziti, huh gamad lopovska , treba uvijek ostaviti lufta pa neće biti problemaBogataš

Ok lufta, ali buraz to je skoro 50 MB!!! Nije to malo lufta, to su širom otvorena vrata! Propuh samo takav...

dzodzoista doista
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Ako surfas gubis max 99kb po sesiji al zamisli koliko puta se reklame iz raznh programa konektuju na net u toku dana, pa razni widgeti. Nakupi se toga u toku mjesec dana. Ja imam 500 MB mjesecno pa me ne tangira puno al svejedno.

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
logic kaže...

Ako surfas gubis max 99kb po sesiji al zamisli koliko puta se reklame iz raznh programa konektuju na net u toku dana, pa razni widgeti. Nakupi se toga u toku mjesec dana. Ja imam 500 MB mjesecno pa me ne tangira puno al svejedno.

Užas! A Bnet nikako da stigne sa svojim wifi routerom pa sam osuđen samo na surfanje sa svojim megabajtima. Najgluplje je kad doma s dva kompa radije surfam na balkonu s desireom, milo moje malo

dzodzoista doista
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Moze preporuke za: 1. program za gleadanje videa divix ili mp4

                                2. program za slusanje glazbe

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
Jel uspije kopotrosit tih 500mb? Ja malo youtube gledam, surfam vecinom mobilne stranice i kako koja ovak i uvijek mi istaje na kraju 200mb
Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala i zajedno smo godinama, kakva sam budala! Došla si da živiš kod me, reko nema frke! Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Ja ;)

I to surfajuci i maltene bez youtube ;)

 

Ne znam ni sam kako al et ;)

Mob je predobar i sad vise surfam preko njega nego preko lapa ;)

:)
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Keiichi kaže...
Jel uspije kopotrosit tih 500mb? Ja malo youtube gledam, surfam vecinom mobilne stranice i kako koja ovak i uvijek mi istaje na kraju 200mb

500MB? Ja potrošim preko 1GB. Gledaj filmove na youtubeu u visokoj kvaliteti pa ćeš vidjet kako odu megabajti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice