Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.045
|
čitano: 781.938
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Evo ga,radi odlicno
Hvala puno
Ta aplikacija mi puno znaci
robi
12 godina
Kolko su sigurne app tipa dns66 ili blokada za korištenje na androidu. Još ako pored toga ima instalirana i app za mobile banking na mobitelu.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.

0 0 hvala 0
3 godine
sage kaže...
Kolko su sigurne app tipa dns66 ili blokada za korištenje na androidu. Još ako pored toga ima instalirana i app za mobile banking na mobitelu.

Ne bi smjelo biti problema. Blokada filtrira poznate reklamne domene preko DNS-a. Što je konkretno razlog brige?

12 godina
Pa to da app dns66 ili blokada, ima full network access i ko zna šta je remote sve moguće u pozadini.. Najvjerojatnije nije ništa, al opet, ne znam šta bi reko na to..
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.3.2021 22:57 (sage).
10 godina

Ne znam za DNS66, ali ja koristim AdGuard i aplikacija radi samo ono što je opisano da radi. Ne njuška po uređaju i ne radi ništa sumnjivo. AdGuard jest privacy kompanija; osim što imaju ad blocker, nude zaštitu od malwarea i phishinga, privatan DNS, privatan VPN i sl. Uz sve to vrlo su transparentni; politika privatnosti je vrlo lijepo sročena i jednostavna za čitanje, te podijeljena po proizvodima.

Također, ti u svakom trenutku možeš vidjeti gdje se aplikacija i kada spaja jer AdGuard ima zapisnik filtriranja. Bilježi svaki zahtjev od svake aplikacije, pa i od same sebe.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2021 8:54 (Marko :D).
12 godina
Dobro AdGuard nije besplatan. Govorim od dns66 ili blokadi. Rade stvarno ok, al eto ostaje pitanje te privatnosti, pošto same aplikacije imaju full network access i ko zna šta se može događa u pozadini. Vjerojatno ništa al et. Ne znam..
10 godina

Ne vjerujem da DNS66 i Blokada rade nešto drugačije u pozadini. Ipak su obje aplikacije na pouzdanom F-Droid repozitoriju. Da su stvarno maliciozne i rade sumnjive stvari, letile bi s istog gotovo instantno.

13 mjeseci
Android aplikacije, igre i problemi

Od nedavno imam problem s Chromeom na mobitelu;

Ne pamti pojmove za pretragu u Google tražilici.

Ima li netko savjet kako to ispraviti?

0 0 hvala 0
10 godina

U postavkama na Google-ovoj stranici imaš mogućnost isključivanja/uključivanja povijesti pretraživanja.

13 mjeseci

Unutar Google postavki mi je sve uključeno, ali i dalje ne pamti...

10 godina

Počisti cache i kolačiće u pregledniku.

12 godina
Jel se mogu kako povećati ikone na one ui-u preko neke aplikacije. Pokušao sam sa nova launcher, al i kad stavim na 150% size opet bude sitno. Ili je to jednostavno tako kod velikih ekrana od 6.7".

0 0 hvala 0
13 mjeseci
Marko :D kaže...

Počisti cache i kolačiće u pregledniku.

Jesam i nije se ništa dogodilo....i poslje toga se nije ništa popravilo. S google acc sam inače logiran i na 2 računala, tabletu i mobitelu tako da imam povijest i rezutate na svim platformama...niti na jednoj nisam nista dirao.

Jutros, iz čistog mira, mi je ponovno počeo pokazivati povijest i rezultate pretraga... 🤷‍♂️

10 godina

Možda su radili na nečemu. Ja to sve isključim, pa nemam tih problema. 😎

5 godina
Android aplikacije, igre i problemi

Dakle na mobitelu postoji aplikacija za slušanje radia, stavi se slušalica i ona usput služi kao antena.

Dali je netko uspio to pokrenuti a da nije potrebna slušalica, da koristim komad kabla od slušalice kao antenu a zapravo slušam preko bluetooth slušalice. Problem je u tome kad se ukopča slušalica da on misli da je prikopčana 

žična slušalica i onda se ne može koristiti bluetooth slušalica. 

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice