Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.275
|
čitano: 1.224.491
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel imate vi paypal za skinut na app storeu? Jer na mom M8 na trg. playu nema a ako guglam nađe al stisnem install i nista se ne dogadja. Neznam u cem je problem.

 

I ako imate za preporucit neki APP za štednju,optimizaciju batrije? Isto tako i za pracenje mobilnog prometa. Baterija traje super al imam neke aplikacije koje mi trebaju al stalno gutaju bateriju i promet a ja ih netrebam konstantno a u opcijama nisam našao isključivanje.

 

Unaprijed hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Kad u postavkama stisnem na /baterija/ one prestanu raditi, inače sve druge opcije u postavkama rade normalno pa me zanima u čemu je problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Bok,kupio sam mobitel i sad kad oću instalirati igru poviše 1GB kaže mi da nemogu da nemam prostora jer iz nekog razloga mi krene instaliravati na internal a ne na SD card,molim pomoć :)

Mateo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
someguy kaže...
peroko kaže...

Ma gledao sam neki root tutorial papiše to(vidi sliku)

Sta pitas onda :P

Ako tako pise onda je tako. Pa rootaj ga i unrootas ga kad dode 5.0..

Pa piše i u tvom postu da se ne gubi pa si se brzo predomislio{#}

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 1:20 (peroko).
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

izasao hdr pro camera za androide (prije samo na iphonovima)

skinuo sam si i here maps beta...malo isprobati kad budem vozio negdje...radi offline sve kao i kad je online

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
peroko kaže...
someguy kaže...
peroko kaže...

Ma gledao sam neki root tutorial papiše to(vidi sliku)

Sta pitas onda :P

Ako tako pise onda je tako. Pa rootaj ga i unrootas ga kad dode 5.0..

Pa piše i u tvom postu da se ne gubi pa si se brzo predomislio{#}

Pa valjda zna bolje taj ko je radio program/ pisao tutorial.

11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

imam dualshock 3 i spoji sam ga preko kabla na xperiu z i u opcijama namjestim da radi kao preko BT al kad odspojim kabel on nije spojen preko BT, po tutorialima nemogu nista naci jer sam sve probao...jedino da mozda BT na joysticku neradi?

 

Fifa 15 preko kabla radi, provjereno i dualshock 4 preko BT

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Jel ga singaš u onom appu?

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

da pise da je konektiran jer sam upali BT i cim iskljucim usb on nece da nastavi raditi, probali na dvije XZ jer to frend pokusava i nije uspio, dao je meni jer je moj rootan pa je mislio da zbog toga mozda neradi kod njega al ocito je negdje drugdje problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Pa al moras pairat u onoj aplikaciji "sixaxis controller" jel ti je sad vjerojatno pairan sa tvojim ps3-om

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

pairao sam ga sa mobom, kad spojim kabel mogu igrat i sve al mi ne zeli preko BT kaze da je spojio a nije..ni nemam ps3

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
peroko kaže...

Ma gledao sam neki root tutorial papiše to(vidi sliku)

koji je smisao rootanja moto g, kad mobitel ima čisti google android. i uskoro će dobit lollipop, ako ti je problem neistalacija aplikacija ma sd karticu, gdje će tako nešto biti omogućeno.

Life is too short to remove USB safely
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
hrvooje kaže...
peroko kaže...

Ma gledao sam neki root tutorial papiše to(vidi sliku)

koji je smisao rootanja moto g, kad mobitel ima čisti google android. i uskoro će dobit lollipop, ako ti je problem neistalacija aplikacija ma sd karticu, gdje će tako nešto biti omogućeno.

Smisao rootanja je da deinstaliraš hrpu googlovog bloatwarea koji nikad ne koristiš i koji ti samo bezveze zauzima prostor i ram (npr google play newstand, movies itd) a i mnogo naprednijih programa zahtjeva root prava

pero_HR
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
peroko kaže...
hrvooje kaže...
peroko kaže...

Ma gledao sam neki root tutorial papiše to(vidi sliku)

koji je smisao rootanja moto g, kad mobitel ima čisti google android. i uskoro će dobit lollipop, ako ti je problem neistalacija aplikacija ma sd karticu, gdje će tako nešto biti omogućeno.

Smisao rootanja je da deinstaliraš hrpu googlovog bloatwarea koji nikad ne koristiš i koji ti samo bezveze zauzima prostor i ram (npr google play newstand, movies itd) a i mnogo naprednijih programa zahtjeva root prava

dva programa nisu hrpa. ako koji mobitel nema bloatware onda je to motorola i brza je kao duplo skuplji mobiteli upravo zato. ja koristim napredni program tasker bez roota i nisam imao problema.

Life is too short to remove USB safely
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

A jok ne, moto g nema bloatware{#} Ja sam pobrisao nekakvih 8 stvari kako od googla tako od ostalih. I još bi mogao 3-4  Šta recimo nemogu ako nemam ROOT. I naravno te sve aplikacije se odjednom updateaju i troše bezveze prostor a ni NE koristim ih.

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2014 8:33 (peroko).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Molim bez ljutnje ak sam postao na krivom mjestu {#}

Imam jedan glup problem. Nije toliko problem, ali mi je stvar skroz nelogična.

 

Ne mogu obrisati jednu žensku sa Vibera nikako. Nemam ju u telefonskom imeniku, niti na SIM memoriji, niti na memoriji moba, ali Viber je uredno prikazuje među kontaktima. Obrišem je i tamo, sutradan se opet pojavi. Ponavljam, nije neki problem, al ne da mi se gledati njenu facu tamo.

 

 

They say I got a lot of water in my brain
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Dostupna je nova tipkovnica Googletova, jel.
Ravno iz Lalipapapapa.

 

4.0.21173.itd

 

Pa navalite, hrpa opcija novih, redizajn, teme, eto. 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Molio bih ikoga ako bi mi mogao pomoći i vezi ovog problema.

 

Naime, događa mi se da 3D modeli budu razvučeni. Dakle, npr. u u Fifi 15 UT mi se dogodi da je polovica igrača normalna, a glava i ruke su im razvučene do kraja stadiona.

 

To mi se ujedno događa i na Temple runu 2 gdje mi onaj lik što trči, kao da je nekakav lutak na konopce. 

 

Tablet Alcatel OneTouchT10

Say hello to my little friend
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2014 23:04 (Krunoo7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav. Imam jedan problem sa mobitelom LG L7 II. Instalirao sam offical android update sa 4.1.2 na 4.4.2 i baterija mi pre kratko traje. Trosi se ko luda, iskljucena mi je lokacija, gps, nfc i sve ostale stvari koje trose bateriju osim wifija. Ako neko zna do cega je nek kaze. Mobitel nije rootan ni nista, samo je instaliran offical update i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
chrispy450 kaže...

Pozdrav. Imam jedan problem sa mobitelom LG L7 II. Instalirao sam offical android update sa 4.1.2 na 4.4.2 i baterija mi pre kratko traje. Trosi se ko luda, iskljucena mi je lokacija, gps, nfc i sve ostale stvari koje trose bateriju osim wifija. Ako neko zna do cega je nek kaze. Mobitel nije rootan ni nista, samo je instaliran offical update i to je to.

Moguce da se nesto poremetilo, moguce da si imao neke postavke u kojima si imao stednju energije i sad se iskljucila, moguce da 4.4.2 previse trazi za tvoj mobitel, za tvoje perfomanse koje su malo lose, pa ti dosta trosi baterijuk, ima tu dosta teorija...

CoolerMaster Support
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Nikad nisan koristija stednju energije i sl. na 4.1.2 i sto jos moze bit tu? Napravio sam tvornicki reset i opet isto. Gledao sam na GSMarena user review i nekoliko njih pise kako je baterija losa na kitkatu a na jelly beanu odlicna. Inace baterija je 2460mAh. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel bi pomogla kalibracija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Skini si aplikaciju Watchdog Lite i kada je otvoriš klikni na tab Alerts. Tu ćeš moći vidjeti što ti koristi najviše CPU-a odnosno što ti jede bateriju. Ako ti kaže da nema aplikacija znači da je problem u tom novom Androidu.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Aaa dobro, hvala ti. kad proban javit cu se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Evo ode u CPU mi je sustav android 13.7%, facebook 1.5%, applock 0.6%, viber 0.5%...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Veci dio energije uzme ekran, jesu li ti iste postavke osvjetljenja, i svakako je dobro kalibrirat to se radi svaki put kad se stavlja novi rom, bar ja radim kad stavljam custome..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

65% svjetlina, a nisam roota mob pa jel se moze to bez kalibracije rjesit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
chrispy450 kaže...

Pozdrav. Imam jedan problem sa mobitelom LG L7 II. Instalirao sam offical android update sa 4.1.2 na 4.4.2 i baterija mi pre kratko traje. Trosi se ko luda, iskljucena mi je lokacija, gps, nfc i sve ostale stvari koje trose bateriju osim wifija. Ako neko zna do cega je nek kaze. Mobitel nije rootan ni nista, samo je instaliran offical update i to je to.

Koliki ti je screen on?

15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav. Nabavio sam zamjensku bateriju sa stranice Batteryupgrade za Galaxy Nexus i to 3800 mAh. Kad je došla, stavio sam je u mob preko noći no kad sam se ujutro probudio pise da je napunjena ali kad poigledam postotak pise 99 % i kad ga skinem s punjača baterija je na 99 %. Kako je to moguće? Imam sve stvari iskljucene, Gps, Nfc, svjetlina je na minimumu, puno aplikacija sam onemogučio koje ne koristim. Ima li to veze s baterijom da se ne napuni do kraja odnosno da je na 99 % kad ga skinem s punjača?  

Official je rom i nikad nisam ništa dirao. Puno hvala.

Stjepan
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
stjepanzg kaže...

Pozdrav. Nabavio sam zamjensku bateriju sa stranice Batteryupgrade za Galaxy Nexus i to 3800 mAh. Kad je došla, stavio sam je u mob preko noći no kad sam se ujutro probudio pise da je napunjena ali kad poigledam postotak pise 99 % i kad ga skinem s punjača baterija je na 99 %. Kako je to moguće? Imam sve stvari iskljucene, Gps, Nfc, svjetlina je na minimumu, puno aplikacija sam onemogučio koje ne koristim. Ima li to veze s baterijom da se ne napuni do kraja odnosno da je na 99 % kad ga skinem s punjača?  

Official je rom i nikad nisam ništa dirao. Puno hvala.

Vjerovatno je treba kalibrirat, pokusaj ga izgasit pa ga spoji na punjac..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice