RAM memorija puna

poruka: 6
|
čitano: 4.835
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
RAM memorija puna

Ovako imam 1GB DDR2 RAM memorije, problem je u tome sto je ta memorija uvek popunjena. Zasto?

Ako vam treba nekih drugih informacija recite jer ja nezz sto vam sve treba pa..!

OMMF
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 22:10 (OmO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: RAM memorija puna
OmO kaže...

Ovako imam 1GB DDR2 RAM memorije, problem je u tome sto je ta memorija uvek popunjena. Zasto?

Ako vam treba nekih drugih informacija recite jer ja nezz sto vam sve treba pa..!

Zato šta je a) 1GB minimum za sve Viste osim Home Basic (kojem je minimum 512MB) b) zato šta imaš pokrenuto 56 procesa, ok kojih je jedan (firefox) zauzeo skoro četvrtinu RAM-a, odnosno i više od četvrtinu ako uzmeš u obzir i flash.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
12 godina
neaktivan
offline
RAM memorija puna

Ovako pod a) Kod mene je XP Professional
                  b) Ja mogu zatvoriti sve procese one koji se smiju zatvoriti tj. i explorer ali o5 ce RAM memorija biti puna

Razumijem sto zelis rec ali RAM je uvek popunjen ne razumijem zasto bez obzira jesam li ja inst fresh sistem ili je on vec na kompu 2 godine.

OMMF
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: RAM memorija puna

Pun je zato jer imaš premalo Ram-a. Sami windowsi trebaju nešto više od 512MB još ako uračunaš programe koji se izvode u pozadini(antivirus...) normalno da je stalno na granici. Kupi još 1GB i riješeno.

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
15 godina
odjavljen
offline
Re: RAM memorija puna
OmO kaže...

Ovako pod a) Kod mene je XP Professional
                                  b) Ja mogu zatvoriti sve procese one koji se smiju zatvoriti tj. i explorer ali o5 ce RAM memorija biti puna

Razumijem sto zelis rec ali RAM je uvek popunjen ne razumijem zasto bez obzira jesam li ja inst fresh sistem ili je on vec na kompu 2 godine.

Ako je to XP, onda na 1 GB rama definitivno zaboravi ovakve custom teme i transformacije.

 

P.S. Ako očekuješ da će ti netko pomoći, pruži potpunije informacije. Po slikama bi se reklo da je Vista, a nisi se udostojio napisati da nije!

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 22:53 (MrBlc).
14 godina
neaktivan
offline
Re: RAM memorija puna
OmO kaže...

b) Ja mogu zatvoriti sve procese one koji se smiju zatvoriti tj. i explorer ali o5 ce RAM memorija biti puna

To nije istina.

 

Uzmi process hacker, snimi log i zalijepi ga ovdje (ili još bolje na pastebin).

What Andy giveth, Bill taketh away.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice