Infineon ram

poruka: 5
|
čitano: 1.542
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Infineon ram

E ljudi u kompu imam 2 puta po 512 mb ddr2 rama.Ram je infineon i na sebi ima pasivno hladenje.E sad neznam koliko je ta memorija kvalitetna.

Sada mislim da je prodam i da uzmem sebi 2 modula od po 1 gb kingstone na 800 mhz.Koliko cu dobiti na ubrzanju u igrama i radu na kompu

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Infineon ram

Ovisi koje igre igraš, ali inače brzo. Al' ne ovisi sve o RAM memoriji, tu treba biti i dobar procesor, a i dobra grafa.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
neaktivan
offline
Infineon ram

Igram sve nove igre,crysis cod4 gear of war...Mislim da sve mi normalno al bi volio malo sistem da ubrzam.Jos imam amd x2 4000 mhz i geforce 8500 gt 512 mb

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Infineon ram
hitch kaže...

Igram sve nove igre,crysis cod4 gear of war...Mislim da sve mi normalno al bi volio malo sistem da ubrzam.Jos imam amd x2 4000 mhz i geforce 8500 gt 512 mb

 
Crysis na 8500GT... ok na nižoj rezoluciji sa low/medium detaljima ide

Ovo AMD X2 4000MHz nemaš ziher... valjda misliš AMD X2 4000+ ovo 4000 ne znači radni takt Namigiva


što se memorije tiče Infineon je kvalitetan proizvođać no tebi bi bilo dobro uzet npr 2x 1GB Kingmax-a PC6400 (to te dođe oko 260-270kn)

No ubrzanje ćeš u igrama osjetiti tek zamjenom grafičke kartice za neku jaču odnosno sposobniju. Dakle ako želiš nešto mjenjati neka to bude grafička kartica.

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
16 godina
neaktivan
offline
RE: Infineon ram
Mah ne diraj nista...ako bas nije hica
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice