Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu zaključana tema

poruka: 365
|
čitano: 70.220
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
woodgamesfx kaže...

Misim a e ova tema nadić nicka_01 , sječate se one o astrofizici kada se jedan dotični doktor znanosti javio u temu i demantirao nicka. ( inače nick_01 mi je bio simpatičan)

 

I ♥ BUGOnline

U obranu nicka, vjerojatno je znao više o računalima.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
12 godina
odjavljen
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

i zanimljivo je to kak je nas Pavao tak brzo naso temu

kao da ima dousnika :D

http://x264blog.org/
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Zašto mi se čini da svaki post od ovog genija ima štih onih low budget brain washing reklama/postera štagod, ono, vi možete bolje, dokažite sebi da ste vrijedni.

Malo me čak podsjeća i na one "i grew a 9 inch dick in 2 weeks, you can do it to" pop-upove sa određenih stranica, khm
Pričam i serem bezveze
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
krafnek kaže...
Danny_HR kaže...

Gledam referentnu listu i smrzo sam se.

Ako je stvarna otvaram firmu za popravljanje računala odmah, sada, odmah.

 

Osim toga, ako je lista stvarna tipu skidam kapu i klanjam se do poda. Rasturio je univerzum!

Ako je ovo kaj mislim da je, o moj Bože.

 

 

Lista je stvarna. Tvrdim. Napisao sam im račun koji mogu pokazati ja a i njihovo knjigovodstvo

 i platili su mi za moju uslugu. Znači nešto korisno sam napravio za taj novac.

http://www.hitna-pc-sluzba.hr
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
krafnek kaže...
Danny_HR kaže...

Gledam referentnu listu i smrzo sam se.

Ako je stvarna otvaram firmu za popravljanje računala odmah, sada, odmah.

 

Osim toga, ako je lista stvarna tipu skidam kapu i klanjam se do poda. Rasturio je univerzum!

Ako je ovo kaj mislim da je, o moj Bože.

 

 

Lista je stvarna. Tvrdim. Napisao sam im račun koji mogu pokazati ja a i njihovo knjigovodstvo

 i platili su mi za moju uslugu. Znači nešto korisno sam napravio za taj novac.

http://www.hitna-pc-sluzba.hr
16 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Šta konkretno?

bit.ly/dcyfs
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...

Lista je stvarna. Tvrdim. Napisao sam im račun koji mogu pokazati ja a i njihovo knjigovodstvo

 i platili su mi za moju uslugu. Znači nešto korisno sam napravio za taj novac.

Pomalo sumnjam u ovu tvrdnju ali kad bolje razmislim sumnjam i da su ljudi išli na mjesec.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
http://nighthawk-software.blogspot.com/
16 godina
online
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
torrente kaže...

ali ovo nije zahebancija...ovo je ozbiljno.  cijelo vrijeme sam mislio da je sprdacina sa yubito klipicima. 

Pa čuj ništ čudno da ipak je istina da,{#} no kad jedan naš dični političar kaže u Saboru "da on ne laže več samo povremeno govori neistinu" onda s LInux-om ne moš na internet i gotovo.{#}

torrente kaže...

prvo sam sa prvim postom teme usmjeren na yt kanal...i gledam,gledam ,gledam i smijem se..."bas dobra ekipa, super sprdacina".

vratim se na bug i kliknem drugi post od @apoteke i krene video e-hrvatska... WTF {#}

Loša emisija na HTV ili truloj televiziji, i eto svakakvog ništ koristi sadržaja a ono kaj treba bit tog nema. A neče niti bit kad se radi o informatici, na javnoj TV (malo sutra)boli njih đon bitno da oni skupljaju preplatu.{#}{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Znači tvrdiš da je Fakultet elektrotehnike i računarstva tebe unajmio kako bi im servisirao računalo?

Pričam i serem bezveze
13 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Mislim da ti je neodgovaranjem odgovorio, nema blagog pojma o čemu pričaš.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...
krafnek kaže...
Danny_HR kaže...

Gledam referentnu listu i smrzo sam se.

Ako je stvarna otvaram firmu za popravljanje računala odmah, sada, odmah.

 

Osim toga, ako je lista stvarna tipu skidam kapu i klanjam se do poda. Rasturio je univerzum!

Ako je ovo kaj mislim da je, o moj Bože.

 

 

Lista je stvarna. Tvrdim. Napisao sam im račun koji mogu pokazati ja a i njihovo knjigovodstvo

 i platili su mi za moju uslugu. Znači nešto korisno sam napravio za taj novac.

 

 

Svaka čast, samo ako prihvačate jedan savijet bih vam dao, naime kada sljedeči put idete na Ruđer ili FER poravljat računala NIKAKO im nemojte spominjat da se s Linuxa ne može poslat-primit email  i ostvarit pristup internetu.

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
ma neka obavezno spomene, ne može on raditi s takvim budalama koje još misle da se linux može koristiti na kućnom računalu, s takvim nije poželjno imati suradnju...


ova tema bolja od humora..
Pričam i serem bezveze
14 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Ako mogu da pitam što mislite od Windows 8? Iskreno me zanima Vaše mišljenje.

 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 22:49 (Xanzzu).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Unix kaže...
hitnapcsluzba1 kaže...
mind_challenge kaže...

 

Neznam kako si uspio, al ti ku*ca neznaš o računalima.

Tvoje znanje se svodi na to da reinstaliraš Windowse, zamijeniš grafičku ili počistiš PC sa Avastom i CCleanerom.

Znao on qur*a il ne covjek mlati lovu tj snalazi se u prekrasnoj nam RH

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 22:50 (Stavros).
13 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Stavros kaže...

Znao on qur*a il ne covjek mlati lovu. 

Nema šanse da mlati lovu, preživljava kao i ostali u današnje vrijeme. Tu i tamo odradi bez računa i sretan je.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
15 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Evo Pavle jedna slika za tebe.

Proradio mi internet na linuxu.

Moj PC  
16 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Sry nisam mogo odolit. 

Moj PC  
64 0 hvala 39
12 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

seems legit

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
nontryer kaže...
hitnapcsluzba1 kaže...

 Windows dolazi na CD-u ili DVD-u ali ne kao boot CD koji se učitava u RAM i onda odlučuje da li će se instalirati već je odmah namjenjen za instalaciju

Zašto bi ovo bila negativna stvar?

Samo je prednost, i to velika..

Idealno za dijagnostiku, idealno za koristiti ukoliko hdd na računalu ode u vječna lovišta a trenutno se nema para za drugi, idealno za backup podataka sa sistemske particije ako windowsi zakažu..itd itd itd

Tvoja stvar što ne znaš iskoristiti to.. ili ne želiš jer "tvorci linuxa nisu milijarderi" i "da šta valja ne bi bio đabe"

I btw, kod valjda svih distribucija koje sam koristio moguće je na prvom boot screenu izabrati dal se kreće na instalaciju ili samo isprobavanje preko live cd-a, tako da ako je live-cd toliko strašna stvar i to se da zaobići.

 Nitko to neće i zato nude isprobajte iz Windowsa i ako Vam se dopadne instalirajte umjesto Windowsa.

Koliko takvih poznajete.

Da to nešto vrijedi kad je besplatno svi bi to imali. Iako je besplatno nitko to neće.

http://www.hitna-pc-sluzba.hr
14 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...
 Nitko to neće i zato nude isprobajte iz Windowsa i ako Vam se dopadne instalirajte umjesto Windowsa.

Koliko takvih poznajete.

Da to nešto vrijedi kad je besplatno svi bi to imali. Iako je besplatno nitko to neće.

Argumenti su koda devetogodišnje dijete piše, a po znanju o računalima i informatici općenito nisi ni daleko, bogami.

Pričam i serem bezveze
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...

 

Da to nešto vrijedi kad je besplatno svi bi to imali. Iako je besplatno nitko to neće.

Lijepo sročeno... ljudi poput tebe=nitko

13 godina
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Meni je drago vidjeti da se jedan gospodin u godinama malo razumije u racunala i da je pronasao nacin kako zaraditi kruh. Istina da valjda postoji milijardu kompetentnijih ljudi u ovom poslu kojima fali poduzetnickog duha. Sta je tu je.

 

Ono sto nisam siguran je da li gospodin Pavel zna da su stvari koje iznosi u ovim clipovima neistina i da li to svjesno radi (laze i vara ljude) kako bi sebi priskrbio vise posla. To ne smatram poduzetnickim duhom nego lopovlukom i u tom slucaju se nadam da ce dobiti kaznu od onoliko tisuca kuna koliko je nelegalnih windowsa u zivotu instalirao.

 
21 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...

 Nitko to neće i zato nude isprobajte iz Windowsa i ako Vam se dopadne instalirajte umjesto Windowsa.

Koliko takvih poznajete.

Da to nešto vrijedi kad je besplatno svi bi to imali. Iako je besplatno nitko to neće.

Najbolje stvari u životu su besplatne, barem to bi mogao znati. I nije cilj kompletna zamjena već alternativa, mogućnost izbora između različitih koncepata.

 

A i ti si neki jači informatičar kad ne želiš priznati neke stvari. Koliko puta sam spašavao obiteljske fotke, video uratke i bitne dokumente (prijateljima i poznanicima) Live Linux CD-om.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
14 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Čitam ovo i nemogu se prestat smijati... {#}

Najjače mi je: "Sa Linuxom se nemože ići na internet,nemože se provjeravati e-mail te se nemože ići na Facebook." 

HAHAHAHAHAHAHAH

Neznam dal da se smijem il da plačem. Jel ti "hitnapcsluzba" da svi koji smo ovdje na temi svi koristimo Linux kao OS i vidiš da idemo na internet te FACEBOOK. 

Lik je stvarno retard što se tiče kompjutera,ali svaka mu čast na tim parama što je zaradio na ljudima koji se ne razumju u kompjutere. Baš mi je žao tih ljudi....ali i njega,jer je tako neuk što se tiče Linuxa i svega što se tiče "ne formatiranja"...

Mogu se kladit da bih ja napravio bolji servis od njega...

 

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...

 Nitko to neće i zato nude isprobajte iz Windowsa i ako Vam se dopadne instalirajte umjesto Windowsa.

Koliko takvih poznajete.

Da to nešto vrijedi kad je besplatno svi bi to imali. Iako je besplatno nitko to neće.

Ljudi ne koriste jer ne znaju, ne zato što ne valja. Današnji mobiteli dolaze s linuxom i što im fali? 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
12 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Govorite vi šta hoćete no ovaj čovjek živi za računala sa windows operacijskim sustavom, on ne mora skenirati HDD od 1 TB i izgubiti 10+ sati već je dovoljno da posumnja da ima virusa i kreće se na formatiranje.

  1:51+

Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

najveca zalost je onaj prilog e-hrvatska na dalekovidnici.  da nije one bruke, sve bi ostalo u simpaticnom krugu "pc servis u cvjecarnici grupe t.n.t."

dobro nije zavrsio u trecem dnevniku ili u hloverke na otvorenom.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
23 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
torrente kaže...

najveca zalost je onaj prilog e-hrvatska na dalekovidnici.  da nije one bruke, sve bi ostalo u simpaticnom krugu "pc servis u cvjecarnici grupe t.n.t."

dobro nije zavrsio u trecem dnevniku ili u hloverke na otvorenom.

Možda zbog veće tarife.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
13 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
torrente kaže...

najveca zalost je onaj prilog e-hrvatska na dalekovidnici.  da nije one bruke, sve bi ostalo u simpaticnom krugu "pc servis u cvjecarnici grupe t.n.t."

dobro nije zavrsio u trecem dnevniku ili u hloverke na otvorenom.

Meni malo vise baca na materijal za Globalno sijelo :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice