Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu zaključana tema

poruka: 365
|
čitano: 70.224
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
DisplayGuy kaže...
Kordy kaže...
apoteka kaže...

reinstalacija rjesenje za sve probleme

Pa jbt ja sam mislio da je ovo neka parodija... ovaj lik nije normalan

1:25 do 1:31   lik je  SVE rekao kako radi hahahaha

 

1:52.  Sa disk defragmenterom pokusava trazit viruse.  Neznam dal da se smijem ili placem.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
tnakir kaže...

Meh... redikul... sto je najgore cujem da ima posla.

 

Inace, vezano za formatiranje ... to se u poslovnom svijetu radi kada nemas vise opcija :)

 Kako to može biti varalica, lopov, nesposobnjaković, neznalica i još sa najgorom stranicom na cijelom internetu i ima posla.

Mora ipak da ima neku sposobnost unatoč svemu. Slažete li se?

 

To za formatiranje je točno kada se ne zna drugačije rješiti formatira se. Ali ako uvijek, često ili pretežno formatirate onda ne znate ništa ili ne znate mnogo.

Nije li to logičan zaključak?

http://www.hitna-pc-sluzba.hr
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...

 Kako to može biti varalica, lopov, nesposobnjaković, neznalica i još sa najgorom stranicom na cijelom internetu i ima posla.

Mora ipak da ima neku sposobnost unatoč svemu. Slažete li se?

 

To za formatiranje je točno kada se ne zna drugačije rješiti formatira se. Ali ako uvijek, često ili pretežno formatirate onda ne znate ništa ili ne znate mnogo.

Nije li to logičan zaključak?

 

Imao je i Sanader posla. Ne kažem da si varalica i lopov, samo odgovaram na pitanje "Kako to može biti varalica, lopov...".

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 22:04 (Minoza).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Fou Yuck kaže...

Moj frend je preko njih kupio komp za 15k po njihovoj preporuci, otisli zajedno u Links i sve.. da bi Hitna to slozila i dostavila mu komp..nakon 10 dana ovaj skuzio da nekaj ne stima - lik je zamjenio MBO, CPU i VGA za svoje komponente. Nije ni cudo jer je isti taj lik odabrao komponente, te 3 u vrijednosti od 10k (Asus Extreme, GTX 680, 2600k), da bi ih onda SEBI ugradio a mom frendu uvaljao svoje osjetno slabije i naravno jeftinije. Nakon nekog natezanja, lik je fala bogu pristao vratit komponente.

Da prica bude bolja, onda se ispostavilo da Links ima takoder usluge na terenu. Doso im je covjek iz Linksa doma unutar sat vremena i na licu mjesta slozio komp, provjerio da sve radi i svi sretni i zadovoljni.

Malo sam gledo po njihovoj stranici, imaju Links@Home .. bacite pogled, mogli bi napokon rjesit PC Hitnu Sluzbu s nekom postenom konkurencijom.

...i onda je mali jovica shebo cetu turaka...

15 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Xanzzu kaže...

Mislim da je ova reklama bila čak i na bug-u :)

Ovo je tako loša reklama i podcjenjivanje SVOG znanja (ako uopće znaju nešto) za ne povirovat. Jeftina ku*va. A tko ne plati *urvu, plati ljekara.

Iz ove reklame bi ja zaključio "biži od ovih".

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 22:07 (amater_2).
13 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...

 Kako to može biti varalica, lopov, nesposobnjaković, neznalica i još sa najgorom stranicom na cijelom internetu i ima posla.

Mora ipak da ima neku sposobnost unatoč svemu. Slažete li se?

 

To za formatiranje je točno kada se ne zna drugačije rješiti formatira se. Ali ako uvijek, često ili pretežno formatirate onda ne znate ništa ili ne znate mnogo.

Nije li to logičan zaključak?

Hebi ga, ako ti je posao instalirat OS na friško složena računala vjerojatno si obična neznalica.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
woodgamesfx kaže...
hitnapcsluzba1 kaže...

 

 Linux za servere možda i svakako

ali za krajnje korisnike jedva i nikako

 

Da ali ja radim na poslu na Windows 2008 server i Windows 2003 server ( eto zadnji smo iskeširali malo više od 40.000 kuna za novi server od čega je skoro 20.000 kuna otišlo na licence za SQL Server i Windows Server ) i ne bih ga mijenjao za Linux ( Red Hat npr. )  i prezadovojan sam Windowsima, ALI mi ne pada na pamet reč da Linux nije za ovo ili za ono.

 

Da, problem još jedan zašto ne bih mijenjao Windows server za neki Linux upogonjeni ekvivalent veže se na jedan moj post od prije , a to je da cjelokupna programska podrška unutar firme i ERP nažalost Winows only.

 

Vendor lock-in kazes... da gadno je to.

btw. ne mora biti raden za linux, svaki ERP koji nije pisan u .NET-u radi na linux-u kao i na windowsima.

Nije lose ni izbjegavati mastodonte kao SAP ili Oracle, sretniji budes sa necim open source kao OpenBravo.

All problems in computer science can be solved by another level of indirection
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...
tnakir kaže...

Meh... redikul... sto je najgore cujem da ima posla.

 

Inace, vezano za formatiranje ... to se u poslovnom svijetu radi kada nemas vise opcija :)

  Kako to može biti varalica, lopov, nesposobnjaković, neznalica i još sa najgorom stranicom na cijelom internetu i ima posla.

Mora ipak da ima neku sposobnost unatoč svemu. Slažete li se?

 

To za formatiranje je točno kada se ne zna drugačije rješiti formatira se. Ali ako uvijek, često ili pretežno formatirate onda ne znate ništa ili ne znate mnogo.

Nije li to logičan zaključak?

Nemas pojma o cemu pricas.

Imas srece sto ljudi, kojima to pricas, znaju jos manje od tebe.

Mucki provokator.

16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Xanzzu kaže...

Mislim da je ova reklama bila čak i na bug-u :)

Platili su pa je bila normalno, tak to ide kod reklamiranja plati i evo tvoje reklame a ostalo je manje više nebitno.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Dođe mi da si propucam glavu dok vidim kakvi redikuli imaju biznis a tisuće ljudi sa završenim fakultetima na burzi.

Za svaki post koji pročitam od ovog degenerika tlak mi skoči za 25% koliko me nervira njegova ignorantnost i kretenoidnost.
Pričam i serem bezveze
15 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
The Unforgiven kaže...
Dođe mi da si propucam glavu dok vidim kakvi redikuli imaju biznis a tisuće ljudi sa završenim fakultetima na burzi.

Za svaki post koji pročitam od ovog degenerika tlak mi skoči za 25% koliko me nervira njegova ignorantnost i kretenoidnost.

Za biznis ti nije potreban fakultet nego triba imati muda i nos.

E sad, redikul ili ne on radi i očito dobro zarađuje. Dali zna ili ne, to je nešto drugo.

Ali očito zna prodati priču. Iz svog iskustva znam da takvi najbolje prolaze, pa bili visoko obrazovani ili ne.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
Danny_HR kaže...

Gledam referentnu listu i smrzo sam se.

Ako je stvarna otvaram firmu za popravljanje računala odmah, sada, odmah.

 

Osim toga, ako je lista stvarna tipu skidam kapu i klanjam se do poda. Rasturio je univerzum!

Ako je ovo kaj mislim da je, o moj Bože.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 22:20 (krafnek).
15 godina
odjavljen
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Ja još uvijek čekam na odgovore na onih svojih par pitanja.. Izgleda da ih neću ni dobit. Strašno. Prosječni (redovni) posjetitelj rubrika Windows i Linux bi ih odgovorio bez problema i u pol noći (osim možda zadnjeg, malo je zahtjevnije).

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
mind_challenge kaže...

Ma takvih malih o'tete ima na stotine tisuća u hrvatskoj (u svakoj ulici barem jedan). Samo nisu svi imali sreće dospjeti na televiziju i imati svoju web stranicu.

 Zamislite koliki je to tek uspijeh. Nadmašiti sve te tisuće u Hrvatskoj (u svakoj ulici barem jedan) koji to rade za 50, 100 kn ili besplatno i na crno a ja za 250, 300 ili čak i 400 kn ili i više i to s PDV-om (kako bi inače mogao radniku isplatiti plaću) i još besplatno dođem na televiziju i imam jako prepoznatljivu stranicu

a svi oni super pametni i inteligentni informatičari koji sve znaju samo ne znaju zaraditi kunu se guraju u redu na zavodu za zapošljavanje.

Da čujem kako je to moguće?

http://www.hitna-pc-sluzba.hr
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
amater_2 kaže...

Za biznis ti nije potreban fakultet nego triba imati muda i nos.

E sad, redikul ili ne on radi i očito dobro zarađuje. Dali zna ili ne, to je nešto drugo.

Ali očito zna prodati priču. Iz svog iskustva znam da takvi najbolje prolaze, pa bili visoko obrazovani ili ne.

Ovo je u potpunosti točno

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...

 Kako to može biti varalica, lopov, nesposobnjaković, neznalica i još sa najgorom stranicom na cijelom internetu i ima posla.

Mora ipak da ima neku sposobnost unatoč svemu. Slažete li se?

 

To za formatiranje je točno kada se ne zna drugačije rješiti formatira se. Ali ako uvijek, često ili pretežno formatirate onda ne znate ništa ili ne znate mnogo.

Nije li to logičan zaključak?

 

Zašto ne žeite prihvatit činjenicu da vas nitko ne naziva niti lažljivcem niti varalicom, nesposobnjakovičem isl. čak štoviše mnogi vam se dive na poslu i poslovnom uspijehu,  nego  krunsko pitanje je kako sebe smatrate stručnjakom , a stojite iza teze da se s Linux operativnim sustavom ne može na internet, primat-slat email itd.

 

Što se tiće fomatiranja i spašavanja podataka to se slažem da ovisi od situacije do situacije , recimo jednom sam slao disk na spašavanje podataka i to zbog jedne access baze i dvije tablice u istoj i to platili oko 5000 kuna samo zbog toga što dotična gospođa nije backupirala istu na stik , cd , flopi isl.

 

Sami sebe diskreditirate nekim izjavama, nitko nije savršen i ponekad smatra da je u pravu u nečem, ali se tada dodatno informira iz više izvora, ovdije vam svi pričaju kako se eto s Linuxom može nešto što vi i dalje tvrdite da se ne može, mislim čemu to, osim nabijanja loše reputacije, a tada se ne čudite što ljudi kažu ovo ili ono.

 

 

15 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...
mind_challenge kaže...

Ma takvih malih o'tete ima na stotine tisuća u hrvatskoj (u svakoj ulici barem jedan). Samo nisu svi imali sreće dospjeti na televiziju i imati svoju web stranicu.

  Zamislite koliki je to tek uspijeh. Nadmašiti sve te tisuće u Hrvatskoj (u svakoj ulici barem jedan) koji to rade za 50, 100 kn ili besplatno i na crno a ja za 250, 300 ili čak i 400 kn ili i više i to s PDV-om (kako bi inače  mogao radniku isplatiti plaću)  i još besplatno dođem na televiziju i imam jako prepoznatljivu stranicu

a svi oni super pametni i inteligentni informatičari koji sve znaju samo ne znaju zaraditi kunu se guraju u redu na zavodu za zapošljavanje.

Da čujem kako je to moguće?

  Da, besplatno si došao na televiziju. Što su oni tebi trebali još i platiti? A zašto si uspio? Zato što su ljudi ovce. Ali svejedno, svaka ti čast, ti si legalno mazati ljudima oči i to uspješno. Ali ono za linux ti stvarno nije trebalo, mogao si malo proučiti materiju prije onakvih debilnih izjava.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 22:23 (mind_challenge).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...
mind_challenge kaže...

Ma takvih malih o'tete ima na stotine tisuća u hrvatskoj (u svakoj ulici barem jedan). Samo nisu svi imali sreće dospjeti na televiziju i imati svoju web stranicu.

 Zamislite koliki je to tek uspijeh. Nadmašiti sve te tisuće u Hrvatskoj (u svakoj ulici barem jedan) koji to rade za 50, 100 kn ili besplatno i na crno a ja za 250, 300 ili čak i 400 kn ili i više i to s PDV-om (kako bi inače mogao radniku isplatiti plaću) i još besplatno dođem na televiziju i imam jako prepoznatljivu stranicu

a svi oni super pametni i inteligentni informatičari koji sve znaju samo ne znaju zaraditi kunu se guraju u redu na zavodu za zapošljavanje.

Da čujem kako je to moguće?

Neznam kako si uspio, al ti ku*ca neznaš o računalima.

Tvoje znanje se svodi na to da reinstaliraš Windowse, zamijeniš grafičku ili počistiš PC sa Avastom i CCleanerom.

Mijenjam Origin account sa BF3 Limited Edition (Back to Karkand i Physical Warfarea Pack) i Bad Company 2 za Diablo III key. Ponude na PP
13 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...
mind_challenge kaže...

Ma takvih malih o'tete ima na stotine tisuća u hrvatskoj (u svakoj ulici barem jedan). Samo nisu svi imali sreće dospjeti na televiziju i imati svoju web stranicu.

 Zamislite koliki je to tek uspijeh. Nadmašiti sve te tisuće u Hrvatskoj (u svakoj ulici barem jedan) koji to rade za 50, 100 kn ili besplatno i na crno a ja za 250, 300 ili čak i 400 kn ili i više i to s PDV-om (kako bi inače mogao radniku isplatiti plaću) i još besplatno dođem na televiziju i imam jako prepoznatljivu stranicu

a svi oni super pametni i inteligentni informatičari koji sve znaju samo ne znaju zaraditi kunu se guraju u redu na zavodu za zapošljavanje.

Da čujem kako je to moguće?

 

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
krafnek kaže...
Danny_HR kaže...

Gledam referentnu listu i smrzo sam se.

Ako je stvarna otvaram firmu za popravljanje računala odmah, sada, odmah.

 

Osim toga, ako je lista stvarna tipu skidam kapu i klanjam se do poda. Rasturio je univerzum!

Ako je ovo kaj mislim da je, o moj Bože.

 

  Njet.

To je posao ove ekipe https://www.fer.unizg.hr/cip

14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...
mind_challenge kaže...

Ma takvih malih o'tete ima na stotine tisuća u hrvatskoj (u svakoj ulici barem jedan). Samo nisu svi imali sreće dospjeti na televiziju i imati svoju web stranicu.

 Zamislite koliki je to tek uspijeh. Nadmašiti sve te tisuće u Hrvatskoj (u svakoj ulici barem jedan) koji to rade za 50, 100 kn ili besplatno i na crno a ja za 250, 300 ili čak i 400 kn ili i više i to s PDV-om (kako bi inače mogao radniku isplatiti plaću) i još besplatno dođem na televiziju i imam jako prepoznatljivu stranicu

a svi oni super pametni i inteligentni informatičari koji sve znaju samo ne znaju zaraditi kunu se guraju u redu na zavodu za zapošljavanje.

Da čujem kako je to moguće?

Nema boga ni pravde.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
drnde kaže...

 

Vendor lock-in kazes... da gadno je to.

btw. ne mora biti raden za linux, svaki ERP koji nije pisan u .NET-u radi na linux-u kao i na windowsima.

Nije lose ni izbjegavati mastodonte kao SAP ili Oracle, sretniji budes sa necim open source kao OpenBravo.

 

Da za staru smo koristili Red Hat + SAMBU jer je bila COBOL aplikacija , ova nova je .NET, s time da su developeri MS partneri tako da se niti ne trude da naprave mutiplatform.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
On samo u svakom postu navodi kako ima dobru placu, ali nista drugo.
To znaci da samo imate dobar marketing.
Valjda nemate vise argumenata.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
16 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

ali ovo nije zahebancija...ovo je ozbiljno.  cijelo vrijeme sam mislio da je sprdacina sa yubito klipicima. 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
24 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
8ax kaže...
On samo u svakom postu navodi kako ima dobru placu, ali nista drugo.
To znaci da samo imate dobar marketing.
Valjda nemate vise argumenata.

Marketing je majka zarade i to je činjenica u apsoultno svakom poslu...

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
14 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
torrente kaže...

ali ovo nije zahebancija...ovo je ozbiljno.  cijelo vrijeme sam mislio da je sprdacina sa yubito klipicima. 

I ja. Onda prvo 15 sekundi šoka i nevjerica, a zatim iznenadna želja da dignem neko nuklearno postrojenje u zrak od siline gluposti koju sam čo/pročitao, i na koju ljudi nasjedaju.

Pričam i serem bezveze
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
The Unforgiven kaže...
Dođe mi da si propucam glavu dok vidim kakvi redikuli imaju biznis a tisuće ljudi sa završenim fakultetima na burzi.

Za svaki post koji pročitam od ovog degenerika tlak mi skoči za 25% koliko me nervira njegova ignorantnost i kretenoidnost.

 

Tko Vam brani da si sami ne otvorite obrt za 1000 kn i pokažete da i Vi možete i to još i bolje

i da ne morate gubiti niti svoje vrijeme niti si opterećivati svoje srce na degenerike bilo koje vrste.

 

Možete ili možda ne možete. Dokažite sami sebi.

http://www.hitna-pc-sluzba.hr
16 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

prvo sam sa prvim postom teme usmjeren na yt kanal...i gledam,gledam ,gledam i smijem se..."bas dobra ekipa, super sprdacina".

vratim se na bug i kliknem drugi post od @apoteke i krene video e-hrvatska... WTF {#}

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
19 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...
The Unforgiven kaže...
Dođe mi da si propucam glavu dok vidim kakvi redikuli imaju biznis a tisuće ljudi sa završenim fakultetima na burzi.

Za svaki post koji pročitam od ovog degenerika tlak mi skoči za 25% koliko me nervira njegova ignorantnost i kretenoidnost.

 

Tko Vam brani da si sami ne otvorite obrt za 1000 kn i pokažete da i Vi možete i to još i bolje

i da ne morate gubiti niti svoje vrijeme niti si opterećivati svoje srce na degenerike bilo koje vrste.

 

Možete ili možda ne možete. Dokažite sami sebi.

Aj bogati dosadan si ko muha.

 

Thread je za crknut od smijeha i odlicna zabava za ekipu ovdje.

A tvoji komentari su vjerojatno izvuceni negdje sa googla.

Neznas drugacije postove pisat osim takvog smeca?

Prodavanja pameti?

+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+ |B|a|d| |t|o| |t|h|e| |B|o|n|e| +-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+
14 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Misim a e ova tema nadić nicka_01 , sječate se one o astrofizici kada se jedan dotični doktor znanosti javio u temu i demantirao nicka. ( inače nick_01 mi je bio simpatičan)

 

I ♥ BUGOnline

 
12 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice