LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.006.709
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG G2 tema

Pozdrav, trenutno sam na 5.0.2, flasho sam onaj STOCK rootani preko TWRP. (30f)

 

Koji bi mi preporucili ROM?

Kako radi CM13? 

Preferiram i volim Pure android, nexus iskustvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
LG G2 tema

Jel imo ko od vas problem sa portom za punjenje i 3,5 mm jackom. 

 

U zadnje vrijeme kad punim mobitel moram ga namještat jer inače stalno prekida i nastavlja punjenje 

(ko da stalno uštekavam i čupam kabel), a kad uštekam slušalice čuje se ko da nisu uštekane do kraja, a jesu.

 

Mobitel je star 2 i pol godine i svejedno ga planiram mijenjat na ljeto pa ga ne bi htio slat na servis.

 

Mislim da je kvar u portu i jacku ili u kabelima koji ih povezuju pa bi to htio sam zamjenit.

Jel ovo taj dio koji trebam?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2016 16:05 (clutch).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
clutch kaže...

Jel imo ko od vas problem sa portom za punjenje i 3,5 mm jackom. 

 

U zadnje vrijeme kad punim mobitel moram ga namještat jer inače stalno prekida i nastavlja punjenje 

(ko da stalno uštekavam i čupam kabel), a kad uštekam slušalice čuje se ko da nisu uštekane do kraja, a jesu.

 

Mobitel je star 2 i pol godine i svejedno ga planiram mijenjat na ljeto pa ga ne bi htio slat na servis.

 

Mislim da je kvar u portu i jacku ili u kabelima koji ih povezuju pa bi to htio sam zamjenit.

Jel ovo taj dio koji trebam?

 jeste to je taj

8 godina
offline
LG G2 tema

Pozdrav.

 

zanima me koliko će mi u servisu naplatiti zamjenu zaslona? Garancija istekla prije nekoliko dana. Sestri je mob pao na beton i sad se zalon malo malo smrzne i moram ga ugasiti na power button. Kad ponovno stisnem power button sve je OK nekih 5-6 dodira na zaslon i onda se opet smrzne.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
aleng3 kaže...

Pozdrav.

 

zanima me koliko će mi u servisu naplatiti zamjenu zaslona? Garancija istekla prije nekoliko dana. Sestri je mob pao na beton i sad se zalon malo malo smrzne i moram ga ugasiti na power button. Kad ponovno stisnem power button sve je OK nekih 5-6 dodira na zaslon i onda se opet smrzne.

 Zavisi koji servis ali otprilike bit će preko 100e

7 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

i di je sad problem sa baterijom ?

 

http://imgur.com/a/FRipm

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2016 14:11 (sluk).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Pozz ljudi, 

 

imam problem s ekranom na mobitelu i vrlo vjerojatno će trebati zamjeniti s novim. Garancija mi još uvjek traje, ali nisam siguran jel vrijedi ako sam rootao mobitel i stavio cloudyg2.

 

Jel zna netko dal garancija vrijedi ako se mobitel roota?

Nothing is true, Everything is permitted!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Kuys kaže...

Pozz ljudi, 

 

imam problem s ekranom na mobitelu i vrlo vjerojatno će trebati zamjeniti s novim. Garancija mi još uvjek traje, ali nisam siguran jel vrijedi ako sam rootao mobitel i stavio cloudyg2.

 

Jel zna netko dal garancija vrijedi ako se mobitel roota?

 Ne znam jel to ovisi od operatera do operatera, ali u pravilu - vrijedi.

EUNE: RayzCRO _-_-_ PSN: RayzCRO
10 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Ekipa, lijepi pozdrav.

Uzeo sam D802 16GB, prvi LG u mom vlasnistvu.

Zasad sam zadovoljan, v30f verzija je na njemu, problema nemam.

Iskusnije forumase molim da me upute na neke provjerene tutoriale za rootanje istog, za pocetak.

Kasnije, custom rom ide gore, sad se premisljam koji, pa takoder trazim savjet.

Bitno mi je izvuc maksimum iz kamere i baterije, bio to CM ili stock based rom nebitno, prihvacam sve savjete.

Hvala unaprijed :)

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G2 tema
Psych0 kaže...

Ekipa, lijepi pozdrav.

Uzeo sam D802 16GB, prvi LG u mom vlasnistvu.

Zasad sam zadovoljan, v30f verzija je na njemu, problema nemam.

Iskusnije forumase molim da me upute na neke provjerene tutoriale za rootanje istog, za pocetak.

Kasnije, custom rom ide gore, sad se premisljam koji, pa takoder trazim savjet.

Bitno mi je izvuc maksimum iz kamere i baterije, bio to CM ili stock based rom nebitno, prihvacam sve savjete.

Hvala unaprijed :)

 

To i mene zanima. Ja imam lolipop 5.02 d i rutao sam ga sa One Click Root alatom.

Aplikacija Root checker basic govori da je mob rutan, a kad pokrenem apk Intercepter NG javlja da nije rutan.

Probao sam do sada Cloudy rom i Blisspop rom. Blisspop mi se nije svidio i poceo je nesto stekati,

a Cloudy se pokazao jako dobar.

Kakva su vam iskustva sa CM 13 romom?

Pomalo, šegavo i vajka!
12 godina
offline
LG G2 tema

Meni se za sada exodus rom pokazao najbolji, a probao sam dosta romova uključujući i cm13, bliss i slične. Exodus mi je jedan od rijetkih koji mi nema vidljivih bugova i usporavanja nakon nekog vremena. 

 

LINK: http://forum.xda-developers.com/lg-g2/orig-development/team-exodus-t3334222

 

Također, preporučam lg camera mod na ovom linku:

 

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/devs-only/port-lg-framework-lg-g2-aosp-t3358361

 

Još je u razvoju iako vidim da bi mogli portati sve funkcionalnosti lg kamere u skoroj budućnosti.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 13:03 (ibirkic).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G2 tema
ibirkic kaže...

Meni se za sada exodus rom pokazao najbolji, a probao sam dosta romova uključujući i cm13, bliss i slične. Exodus mi je jedan od rijetkih koji mi nema vidljivih bugova i usporavanja nakon nekog vremena. 

 

LINK: http://forum.xda-developers.com/lg-g2/orig-development/team-exodus-t3334222

 

Također, preporučam lg camera mod na ovom linku:

 

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/devs-only/port-lg-framework-lg-g2-aosp-t3358361

 

Još je u razvoju iako vidim da bi mogli portati sve funkcionalnosti lg kamere u skoroj budućnosti.

 

 

 

Kakva je baterija sa exodus romom?

Pomalo, šegavo i vajka!
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Solidna. 3-5 sati sota. Ne vidim neku veliku razliku u odnosu na stock ili cm. Ionako punim mob svaki dan.
10 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

CloudyG2_3.3 je gore, advance verzija v30f stocka, bar meni.

Kamera i vise nego solidno odraduje posao, baterija takoder, trenutno sam na 6% uz 4.55h SOT-a.

Meni i vise nego dovoljno.

 

Kako trenutno stoje stvari jedino cu mozda neki drugi kernel probat ako bas budem zelio, za AOSP rom trenutno nemam potrebe.

Kad presloze LG kameru isprobat cu, mozda i ranije ako nije bas toliko losije od stocka (moze neko iskustvo sa razlikama u kvaliteti slike izmedu romova).

 

Keep it goin'!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

uradio root uz pomoć kingroota na svojoj g2. Pokušao zamjeniti kingroot sa supersu-om i kad me pitalo za binary update slucajno sam kliknuo na onu twrp opciju i doslo je do soft bricka i samo mi se pokazuje lg logo. sta sada? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
krowo kaže...

uradio root uz pomoć kingroota na svojoj g2. Pokušao zamjeniti kingroot sa supersu-om i kad me pitalo za binary update slucajno sam kliknuo na onu twrp opciju i doslo je do soft bricka i samo mi se pokazuje lg logo. sta sada? 

 Javi se korisniku bender_007, on ti može pomoći ako je slobodan

10 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Prebacio se na Team Exodus rom.

Ocekujte stvarno ono 'golo', i najosnovnije potrebno za funkcioniranje sustava od ovog AOSP rom-a.

Ja mu manu ne mogu naci, kamera nije toliko losija od stocka, ostalo sve cista petica.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Htio sam isprobati IceX rom zbog G5 featura.

Sve sam napravio kako treba, prvo vratio kitkat bootloader, reset u recovery i instalacija, sve proslo oke, mobitel po sat i pol-dva stoji na bootanimaciji.

Recovery nema, download mode nema, ostao jedino fastboot.

Ozivljen putem SRKtool-a, i LG Flash Tool 2014.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
LG G2 tema

Moze mala pomoc. Uzeo sam LG G2 LS980, sve je ok, ali ne moze da mi nadje nijedan satelit. Igo nije u funkciji, gps status ne nalazi nijedan satelit, e, sad neznam da li ovo zvbog toga sto je rec o sprint modelu ili je do neceg drugog, pozz

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Najvjerojatnije jer možda ima drugačiju podršku

L.P
16 godina
offline
LG G2 tema

Pozdrav

 

ako je netko zainteresiran, prodajem svoj LG G2, stanje 10/10, bijeli, maskica i kaljeno od prvog dana, gara do 3/2017, oprema, kutija.

Za sve ostalo u inbox pls!

 

lp

 

CB

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Ima li itko problema sa sporim punjenjem LG G2 ?

Kupio sam rabljenog, verzija softvera v30f ( VIP ) .

Putem zidnog punjača ( adapter nije original, nego Max Mobile 2.1A ) s originalnim njegovim USB kabelom mu treba isto vremena koliko i putem USB utora.

 

 

Gledao sam u Aida64 aplikaciji ( ne znam koliko je to pouzdano ) podatke o punjenju i piše mi :

Discharging rate 4083mA
Capacity 3000 mAh



Danas sam mu nabacio Cloudy 3.3 ROM , međutim sve je i dalje isto .

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Jesi probao s drugim kablom?
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Gruber kaže...
Jesi probao s drugim kablom?

 Probao s drugim USB kabelom ( također LG, od starijeg uređaja ) s kojim se S6 Edge uredno punio kako treba .
S tim kabelom loše puni G2 kao i onaj drugi kabel .


Od kolege sam posudio i običan Samsungov MicroUSB punjač  ( 0,5A ) , s njim isto sporo puni ( ali to je i za očekivat za takav punjač ) .

10 godina
offline
Re: LG G2 tema
mstaglicic kaže...
Gruber kaže...
Jesi probao s drugim kablom?

 Probao s drugim USB kabelom ( također LG, od starijeg uređaja ) s kojim se S6 Edge uredno punio kako treba .
S tim kabelom loše puni G2 kao i onaj drugi kabel .


Od kolege sam posudio i običan Samsungov MicroUSB punjač  ( 0,5A ) , s njim isto sporo puni ( ali to je i za očekivat za takav punjač ) .

 I ja sam imao slucaj sporog punjenja. Instalirao sam aplikaciju Battery Repair Life, pronasla mi je neku gresku na celiji baterije, popravila i od tada opet puni normalno. Punim iskljucivo sa original punjacem.

Probaj, mozda pomogne.

Pomalo, šegavo i vajka!
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Truljo kaže...
mstaglicic kaže...
Gruber kaže...
Jesi probao s drugim kablom?

 Probao s drugim USB kabelom ( također LG, od starijeg uređaja ) s kojim se S6 Edge uredno punio kako treba .
S tim kabelom loše puni G2 kao i onaj drugi kabel .


Od kolege sam posudio i običan Samsungov MicroUSB punjač  ( 0,5A ) , s njim isto sporo puni ( ali to je i za očekivat za takav punjač ) .

 I ja sam imao slucaj sporog punjenja. Instalirao sam aplikaciju Battery Repair Life, pronasla mi je neku gresku na celiji baterije, popravila i od tada opet puni normalno. Punim iskljucivo sa original punjacem.

Probaj, mozda pomogne.

 Hvala na savjetu, skinuo sam tu aplikaciju i našla je par grešaka ( crvenih kvadratića ), nakon popravljanja , restarta, punjenje je i dalje po starom, nema pomaka na bolje .


Nisam u mogućnosti probati s originalnim punjačem, jer sam ovaj zamjenski MaxMobile dobio uz G2 .

10 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Potraznja za neispravnim D802 modelom u tijeku!

Treba mi D802 sa neispravnom maticnom plocom.

Ekran mora bit citav posto je moj pao i razbio se, funkcionira normalno, ali nije to to vise.

Komplet kuciste takoder pozeljno posto na leci od kamere izvana imam tragove kao od vlage ili tako necega, i slike su podosta mutne, ni alkohol ni kaladont, ni jedno od tih 'rijesenja' mi nije pomoglo.

Ako ko ima, saljite poruku, hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Moze preporuka dobre maske i kaljenog staklo? :) Po mogucnosti link s ebaya ili di ste uzeli. 


Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
mrbean kaže...

Moze preporuka dobre maske i kaljenog staklo? :) Po mogucnosti link s ebaya ili di ste uzeli. 


Hvala!

 Za kaljeno preporučujem isključivo Nillkin, a maska ko maska uzmi onu koja ti se najviše sviđa 

PSN: RayzCRO
12 godina
offline
LG G2 tema

Koji je custom rom trentno dobar? CM 13, ili 5.0.2 Google edition? Neki 3.?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice