SONM Win. 10. OS

poruka: 6
|
čitano: 4.693
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
SONM Win. 10. OS

SONM je izbacio OS za windowse preko kojeg možete prodavati svoj GPU, CPU, rame itd. sav svoj hardver. Mene sad zanima ako mi tko može pomoći kako da ovo riješim. Treba se skinuti Sonm installer i VM VirtualBox.

Meni se javlja ova slika ispod u Virtual Boxu.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 14:17 (Equi).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
SONM Win. 10. OS

Lijepo ti veli da nemaš instaliran sonm,to bi trebamo nekako mgetom skinuti i da ti automatski instalira ...

 

trebao bi probati sa sudo su (superuser),pa onda pokrenuti sonm ...

 

nisam preveliki linuxaš da ti 100% pomognem,ovo je sitnica koja mi je trebala u hiveos-u i smosu :-)

 

 

Moraš pokrenuti onaj install sonm .... ali sa sudo prije install ...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 14:44 (nbdy32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: SONM Win. 10. OS
Equi kaže...

SONM je izbacio OS za windowse preko kojeg možete prodavati svoj GPU, CPU, rame itd. sav svoj hardver. Mene sad zanima ako mi tko može pomoći kako da ovo riješim. Treba se skinuti Sonm installer i VM VirtualBox.

Meni se javlja ova slika ispod u Virtual Boxu.

 

 Nisam ni znao da se u wndowsima moze instalirati drugi os ;)

15 godina
offline
Re: SONM Win. 10. OS

-nije to install drugog osa, nego vm-emulatori i sl. ... imaš sad bezbroj andorida, dok su stari vmovi hyper, vbox, wmvare..

-stvari su banalno jednostavne i ako neki juzer ne zna dalje, tad to nije za njega (kao koristiti browser, tv, ..) odnosno, ako juzer ne zna ništa, tad može pokupiti smeće-malware, zbrljati postojeći os itd. a iza su npr mineri i treba ipak neko znanje-oprez. Zato ni ne pomažem.. na početno pitanje, samo kao objašnjenje ovog stanja..

 

-npr konkretan juzer ne razumije uopće prijevod ''prodaje'' cpu-gpu.. tj ono što rade mineri-malware ili legitimni SETI.. tj zvuči kao da misli tako prodati komponentu umjesto na oglasniku..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 14:54 (ihush).
5 godina
offline
Re: SONM Win. 10. OS
Equi kaže...

SONM je izbacio OS za windowse preko kojeg možete prodavati svoj GPU, CPU, rame itd. sav svoj hardver. Mene sad zanima ako mi tko može pomoći kako da ovo riješim. Treba se skinuti Sonm installer i VM VirtualBox.

Meni se javlja ova slika ispod u Virtual Boxu.

 

 

ihush kaže...

-nije to install drugog osa, nego vm-emulatori i sl. ... imaš sad bezbroj andorida, dok su stari vmovi hyper, vbox, wmvare..

-stvari su banalno jednostavne i ako neki juzer ne zna dalje, tad to nije za njega (kao koristiti browser, tv, ..) odnosno, ako juzer ne zna ništa, tad može pokupiti smeće-malware, zbrljati postojeći os itd. a iza su npr mineri i treba ipak neko znanje-oprez. Zato ni ne pomažem.. na početno pitanje, samo kao objašnjenje ovog stanja..

 

-npr konkretan juzer ne razumije uopće prijevod ''prodaje'' cpu-gpu.. tj ono što rade mineri-malware ili legitimni SETI.. tj zvuči kao da misli tako prodati komponentu umjesto na oglasniku..

 Jbg coek tako napisa... ;)

6 godina
offline
SONM Win. 10. OS

Krivo sam se izrazio, to je os installer samo. Imate pravo da ne znam oko toga posto sam tek prije 2 tjedna saznao da mogu vrtiti npr linux preko VM-a. Zapravo nisam htio zaraditi na ovome nego samo vidjeti kako to sve funkcionira

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice