HitBTC [IZBJEGAVATI]

poruka: 5
|
čitano: 4.213
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
HitBTC [IZBJEGAVATI]

Ekipa dali vas ima još koji vodite borbe s HitBTC?

Osobno već 60 dana imam borbe s njihovim supportom.

Naime, 2017 i 2018 sam si naslagao na računu otvorenom kod njih tisuće i tisuće Doge-a, no međutim uređaj na kojem je bila google autentifikacija se razbio i samim tim nisam pokušavao ući u račun sve do ove godine! 

Javio sam se njihovom Supportu više puta unazad par mjeseci, zadnja 2 ticketa i razgovora u istima traju 60 dana, u istim ticketima su tražili jedne te iste podatke od mene 5 i više puta i svih 5 i više puta sam im dostavio tražene podatke i svaki put bi mi rekli 3 do 5 dana će im trebati da uklone 2FA.

Možete pogađati, nisu maknuli, poslali su opet mail gdje traže jednu te istu fotku po 168129 put.

Otišao sam na redit i shvatio da strahovito puno korisnika ima isti problem kao i ja.

Samim tim smatram da su nam pokrali novčiće i da zbog tog odugovlače s micanjem 2FA.

Tako da ekipa, budite pametniji i zaobiđite ih u širokom luku!

EDIT
Sve ali apsolutno sve podatke osim recovery key-a imam.
Od transakcija do iste osobne koja mi dan danas vrjedi imam.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2021 18:24 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HitBTC [IZBJEGAVATI]
kruskar kaže...

Ekipa dali vas ima još koji vodite borbe s HitBTC?

Osobno već 60 dana imam borbe s njihovim supportom.

Naime, 2017 i 2018 sam si naslagao na računu otvorenom kod njih tisuće i tisuće Doge-a, no međutim uređaj na kojem je bila google autentifikacija se razbio i samim tim nisam pokušavao ući u račun sve do ove godine! 

Javio sam se njihovom Supportu više puta unazad par mjeseci, zadnja 2 ticketa i razgovora u istima traju 60 dana, u istim ticketima su tražili jedne te iste podatke od mene 5 i više puta i svih 5 i više puta sam im dostavio tražene podatke i svaki put bi mi rekli 3 do 5 dana će im trebati da uklone 2FA.

Možete pogađati, nisu maknuli, poslali su opet mail gdje traže jednu te istu fotku po 168129 put.

Otišao sam na redit i shvatio da strahovito puno korisnika ima isti problem kao i ja.

Samim tim smatram da su nam pokrali novčiće i da zbog tog odugovlače s micanjem 2FA.

Tako da ekipa, budite pametniji i zaobiđite ih u širokom luku!

EDIT
Sve ali apsolutno sve podatke osim recovery key-a imam.
Od transakcija do iste osobne koja mi dan danas vrjedi imam.

 To je najbitnija stvar u cijeloj priči. Kako ja to vidim, sam si kriv za to, nažalost.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2021 18:30 (MasterOdisasteR).
12 godina
offline
Re: HitBTC [IZBJEGAVATI]
MasterOdisasteR kaže...
kruskar kaže...

Ekipa dali vas ima još koji vodite borbe s HitBTC?

Osobno već 60 dana imam borbe s njihovim supportom.

Naime, 2017 i 2018 sam si naslagao na računu otvorenom kod njih tisuće i tisuće Doge-a, no međutim uređaj na kojem je bila google autentifikacija se razbio i samim tim nisam pokušavao ući u račun sve do ove godine! 

Javio sam se njihovom Supportu više puta unazad par mjeseci, zadnja 2 ticketa i razgovora u istima traju 60 dana, u istim ticketima su tražili jedne te iste podatke od mene 5 i više puta i svih 5 i više puta sam im dostavio tražene podatke i svaki put bi mi rekli 3 do 5 dana će im trebati da uklone 2FA.

Možete pogađati, nisu maknuli, poslali su opet mail gdje traže jednu te istu fotku po 168129 put.

Otišao sam na redit i shvatio da strahovito puno korisnika ima isti problem kao i ja.

Samim tim smatram da su nam pokrali novčiće i da zbog tog odugovlače s micanjem 2FA.

Tako da ekipa, budite pametniji i zaobiđite ih u širokom luku!

EDIT
Sve ali apsolutno sve podatke osim recovery key-a imam.
Od transakcija do iste osobne koja mi dan danas vrjedi imam.

 To je najbitnija stvar u cijeloj priči. Kako ja to vidim, sam si kriv za to, nažalost.

 Gle realno, smatram da nije najbitnija stvar, ako imam transacije, ako im pošaljem selfie s svojom OSOBNOM i tim istim ticket-om onda je to to.
Jer s tom istom osobnom je potvrđen taj račun i samim tim smatram da nema tu pogovora.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
3 godine
neaktivan
offline
HitBTC [IZBJEGAVATI]

pa ne zovu ih ljudi bezveze ShitBTC, oni su jos 2017. bili jedna od najgorih mjenjacnica, ne znam kako su uopce prezivjeli do danas.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HitBTC [IZBJEGAVATI]
justAgame kaže...

pa ne zovu ih ljudi bezveze ShitBTC, oni su jos 2017. bili jedna od najgorih mjenjacnica, ne znam kako su uopce prezivjeli do danas.

 Ni ja iskreno, napokon sam dobio pristup računu.
Ukradeno je s njihove strane 10k Dogea s mog računa, zato su me i zavlačili.

Dobili su svoje postove na reditu pa nek se vade iz govana.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice